Házipatika fórum: RA-sokat keresek - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 30 Oldal +
  • « Első
  • 28
  • 29
  • 30

RA-sokat keresek

#581 2005. 09. 19. - 10:07:43

Kedves Mindenki! Bocs, hogy eltűntem. Majamama, én is igyekszem mosolyogni, csak tudod 52 éves vagyok, 26 éve RA-s. megműtötték már mindkét térdemet, a szemeimet a szteoid miatt,a nyakamat, most pedig térdprotézist kapok. Szóval azért elegem is van az egészből. Mindenkinek csak azt tudom ajánlani, különösen a friss betegeknek, hogy torna, torna. És keresni egy jó orvost, aki profi az új gyógyszerekben, pl. a többek által emlegetett Arava. És kerülni a szteroidot, ameddig csak lehet.

#582 Majamama 2005. 06. 30. - 06:30:08

Szia! Én is véletlenül találtam ide. 54 éves vagyok, a Csepel szigeten lakom. Még tudok dolgozni, sőt most tudok igazán. Az Arava segített, meg a mozgás és az optimizmus. Észrevettem, ha nem a betegségre gondolok, hanem valami másra, két diploma 4 év alatt- akkor jobban megy a gyógyulás. Most újra mozgok, igaz módjával, de szinte mindent tudok csinálni. Üdv: :)

#583 Majamama 2005. 06. 30. - 06:25:45

:) Sziasztok! Én már 2000 óta küzdök az RA-val, és nyerésre állok! Sokáig alíg bírtam mozogni, de ennek vége. Persze nem ment egyszerűen, meg szerencsém is volt. Az ORFI-ba járok. Az ARAVA valóságos főnyeremény volt számomra. Nagyon jó még az úszás, főleg a Balaton vize. Mindenkinek ajánlom. Már egy levest sem tudtam megkeverni, most semmi gondom. Igaz a fájdalom azért ha csökkent mértékben de van, de MOZGOK és ez a világon a legnagyobb dolog. Ehhez szerintem kell az optimizmus, csak azért is mosolyogjon mindenki, főleg Athos! Üdv: az 54 éves Majamama :) :)

#584 2005. 06. 13. - 15:33:06

Sziasztok! Én 23 éves vagyok. Egyéve szenvedek az RA-tól. És azóta sincs semmi javulás? Tudtok bármit ami segíthet? pl gyógytea, étrend vagy más "csoda" :(

#585 2005. 05. 02. - 07:30:03

Szia! Én is RA-s vagyok. 2000-ben diagnosztizálták nálam. Szerencsém volt, mert az üzemorvosom reumatológus és szinte kapásból tudta, hogy mi a gondom. Azóta a Budai Irgalmasrendi Kórházba járok rendszeresen. Te hogy állsz az RA-val jelen pillanatban? Hol élsz? Van-e családod? Milyen támogatást kapsz tőlük? Tudsz-e még dolgozni? Remélem válaszolsz. Bízom benne, hogy legközelebb is ide találok, bár most véletlen volt. Azért megadom az e-mail címemet is: gicval@freemail.hu

#586 2005. 04. 28. - 16:45:17

Véletlenül találtam ide, és voltak régebbi levelek RA-s ill. RA gyanús levelezőktől. Én 26 éves koromtól vagyok RA-s, bár akkor még PCP-nek hívták. Sok mindenen mentem keresztül - csomó gyógyszer, műtétek. Szívesen leveleznék veletek. Athos

• 30 Oldal +
  • « Első
  • 28
  • 29
  • 30
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: