Házipatika fórum: Mínusz 10 kg szeptemberig! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Mínusz 10 kg szeptemberig!

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:08:07

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 maria3761 2014. 04. 21. - 09:55:08

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 herba1980 2010. 08. 29. - 13:30:12

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % KEDVEZMÉNY A KÉSZLET EREJÉIG! ShapeWorks Shake italpor (csoki, vanília, eper, krémes keksz ízekben): 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft Shapework QuickStart : 32.700 Ft helyett 24.765 Ft 25% -os engedménnyel eladnám az összes készleten lévő Herbalife termékemet. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. Fontos! A kedvezmény más tanácsadóktól nem kérhető számon semmilyen esetben sem! Érdeklődni lehet: herbalife1980@freemail.hu

#4 herbalife2002 2010. 08. 01. - 22:23:49

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % kedvezmény minden termékre! http://herbalifeakcio.startuzlet.hu AKCIÓ, CSAK ITT!!! Hivatalos weboldalon olvashattok a termékekről és a fogyókúrás tapasztalatokról: http://termekek.herb...s-fittseg/emese Minden herbalife termék 25 %-kal olcsóbban! Csak nálunk! Herbalife olcsóbban, Herbalife kedvezményesen, Herbalife Akcó, Formula 1 shake olcsóbban....

#5 shepeda 2010. 07. 26. - 09:34:13

Sziasztok! tudom, nem a kezdetektől lennék Veletek, de nagyon szívesen csatlakoznék, mert nekem is jó pár kiló feleslegem van. Ma ráálltma a mégrlegre és..... :) kb 5 éve nem voltam ennyire sok, szval nálam is a 10 kiló minusz a cél. Remélem együtt könnyebb lesz Shepeda

#6 tornacsuka 2010. 06. 30. - 15:11:49

Hali! Igazán biztatóak az eddig elért sikerek. Lassan én is rászánom magam a fogyókúrára, azonban még nincsenek kiforrott céljaim, hogyan is szeretném csinálni. Szeretnék tippeket, ötleteket kapni, hogyan könnyű, érdekes, vagy biztonságos a fogyókúra. Ki hogyan csinálja? Valójában nem vagyok nagyon duci, 20 éves vagyok, 158cm és 60kg. Mindenki azt mondja, hogy jól vagyok így-kivéve a párom: 46kg voltam mikor megismerkedtünk...- de ÉN érzem, hogy valami nincs rendben. Segítsetek! :)

#7 regilu 2003. 06. 18. - 16:42:47

Sziasztok! Tegnap sunyiban előbb álltam a mérlegre, egyből el is keseredtem: +2kg-ot mutatott! De ma reggel, amikorra valóban letelt az 1 hét, -0,8 kg a teljesítményem! :d :d Remélem ügyesen folytatom én, is drukkolok, hogy nektek is ilyen jó eredményeitek szülessenek! :)

#8 2003. 06. 18. - 09:19:05

Nagy-nagy gratula Ildimának! :)

#9 ildima 2003. 06. 17. - 18:29:09

Sziasztok! Tovább folytatom a kurát és "jelentem" l hét alatt 0,5 kg sikerült leadnom. Örülök, hogy sokan kapcsolódunk bele. További sikereket ;) Tartsatok ki :)

#10 2003. 06. 17. - 11:27:19

Sziasztok! Letelt az 1. het. Nekem rosszul ment. :( +0,5kg Persze nem is tettem sokat a dolog érdekében, ez tény. Úgyhogy nem lep meg, csak épp rosszul esik. Ti hogy álltok?

#11 regilu 2003. 06. 13. - 16:24:20

Köszi, hogy jelentkeztél Galadriel! A hétvégémet sajna tanulással töltöm, de a grillezett husi, és hasonló megengedhető finomságok (mint Tzatziki, görög sali fetával)készítését is tervezem. No meg egy kis sport, fallabda szerepel a tervekben. Hétfőre remélem mindezt kipipálhatom, hogy meg is tettem! :d Mindenkinek jó hétvégét!

#12 2003. 06. 13. - 15:33:46

Regilu! Örülnék, ha csatlakoznál! :) Kinek mi a terve hétvégére? (vagy ha netán később olvasnátok: ki mit csinált hétvégén? :) ) Én szombat este kirúgok a hámból, és próbálok sokat táncolni! :) Viszont de. meg ballagásra megyek, tudjátok ez jó magyar szokás szerint mivel jár: a vendéglátással, ahol zokon veszik, ha nem eszel. Azért prbóálom majd minimalizálni az adagot, remélem sikerül!! Aztán akkor hét elején várom a bejelentkezéseket, rendben? :) Szép napot, jó hétvégét!

#13 regilu 2003. 06. 13. - 12:54:30

Sziasztok, szia Galadriel! Mostanában én is olvasgatom írásaitokat, és ez a felszólítás, hogy heti bejelentkezésre hívtad fel a "régieket", engem is belelkesített! Esetleg én is catlakozhatok lelkes fogyis táborotokhoz? :$

#14 kea 2003. 06. 12. - 11:58:38

Van ! :) :) :) :) :) :) :) :) .

#15 2003. 06. 12. - 11:24:36

Sziasztok! Mostanában nem nagyon méredzkedtem, de ez leginkább amiatt van, hogy nem merek... Nagyon kirúgtam a hámból az utóbbi időben, ezt nagyon szégyellem. Hogy lesz igy -10 kg?! :@ Új motivációt "találtam" viszont magamnak, lemegyünk majd szeptember körül az ibériai tengerpartra... Ott csak nem mutatkozhatok 78 kg-san, nem igaz? :p Holnap megmutatom az étkezési naplóm egy szakembernek, mert korábban, amikor szerintem egészségesen ettem, akkor sem fogytam. És azt viszont nem értem, hogy miért... Zsuzsi, ne legyen lelkifurid, azzal már nem segítesz a dolgon, viszon rosszabbul érzed magad tőle. Inkább kezdj tiszta lappal! Ildima! Gratulálok a mozgásodhoz, szerintem ez így tök jó lesz! Mit szólnátok, ha hetente bejelentkeznél ide a változásokkal, ki hány kiló, hogy érzi magát stb. Számolhatunk úgy is, hogy most mindenki a saját zérusán van, így talán könnyebb követni. (Azaz ha egy kilót fogysz, akkor mínusz egy kilón állsz stb.) Van kedvetek? Szép napot!

#16 Bubba 2003. 06. 09. - 19:22:31

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok. Eddig 5 kilótól sikerült megszabadulnom, de a múlt hét folyamán igencsak elcsábultam. Én 27 éves vagyok, 172 cm, 86? kg, kilenc hónapja szültem egy csudaszép kisfiút. Múlthét szerda óta sokkal többet eszem, mint azelőtt. És emiatt igencsak lelkiismeretfurdalásom van. Hogy mennyit híztam vissza, nem tudom még. Holnap én is léböjtöt fogok tartani, és csak szerdán méreckedem. De elhatároztam, hogy azért sem adom fel. Bevallom, nekem sokat segít, ha naponta olvasgatom mások tapasztalait. És ez a múlt héten igencsak elmaradt... :s Szóval, belevágok én is! Sziasztok! Zsuzsi

#17 ildima 2003. 06. 09. - 07:40:26

Szia Mindenkinek! Most fejeztem be a hivatalos 5 hét 5 kg fogyókurát és én is szeretnék még fogyni.Az eredményem 4,1 kg lett. Az átlagot nem sikerült elérnem, de talán ez nem is baj. 145 cm és most 57,2 kg vagyok. Hetente 2x uszom és 2x tornázom.Egy kicsit szobabiciklizni is szoktam. Nagyon jó kitüzés a szeptemberig 10 kg. Beszállok én is ;) Sok sikert Mindenkinek :)

#18 2003. 06. 08. - 22:58:38

Hát sziasztok ismét! Hogy vagytok? Van még olyan ember, akit szintén motivál, hogy szeptemberre a jelenlegi súlyánál 8-10 kg-val kevesebbet nyomjon? Mert nekem még mindig cél. Bár a topicnyitás óta sikerült leadnom 4 kg-t, az utóbbi hetekben nagyon visszaszoktam a csokira, és nagyon leszoktam a mozgásról, úgyhogy itt az ideje egy újabb lendületnek. Jó lenne, ha közösen lendülhetnék vkivel. :) Kérlek sorstárs, jelentkezz! :)

#19 2003. 04. 25. - 12:19:51

Császármorzsa, ez jó! :d Jó neked, én torna után mindig farkaséhes vagyok. Hogy fogyizom? 1200 kcal körül naponta, hétvégén néha egy kicsit több. Sokat sétálok és majdnem minden nap tekerem a szobabiciklit. Egyszer-egyszer szoktam gyümölcsnapokat is beiktatni, főleg nyáron. Tavaly lefogytam 56 kg-ra, ezt idén újra el szeretném érni, mert most télen visszamentem 62-re sajnos. :(

#20 2003. 04. 25. - 10:54:46

Ebben alighanem igazad van...:-(. De azért nem adjuk fel, jó? Én pl. ma is megyek tornászni, bár a szerdait még mindig érzem. De a torna azért is jó, mert utána abszoút nem vagyok éhes. Az pedig egy esti evőgépnél nagy dolog! Te hogy fogyizol? Ha lenne ilyen kajás becenevem, az biztos császármorzsa lenne :-)

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: