Házipatika fórum: Mínusz 10 kg szeptemberig! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Mínusz 10 kg szeptemberig!

#21 2003. 04. 25. - 10:49:00

Igazából azért lett ez a nevem, mert másik fórumon is ez volt, és rajtam ragadt. Meg így könnyebb volt jelszót generálni. Meg nagyon szeretem a mákos gubát. :p De ilyeneket már nem szabad enni és nem is eszem édességet mostanában. Nehéz megállni. Á, nem leszünk véznák, sem anorexiásak, úgysem lehet minden héten egy kilót leadni. Félek, hogy a szervezet egyre jobban tartalékol, és egy idő után már a torna sem lesz elég neki, hogy az anyagcserét felpörgesse.

#22 2003. 04. 25. - 10:45:57

Szia Mákosguba! milyen nosztalgikus szép neved van! Sőt, ha ilyen ütemben haladunk, szeptemberre már véznák leszünk :-d

#23 2003. 04. 25. - 10:28:52

Nekem is lement már egy kiló az elmúlt héten. És remélem, nyárig lemegy még vagy öt. Szeptemberig meglesz a tíz. :)

#24 2003. 04. 24. - 15:06:54

Szevasztok? Na ki hogy áll a fogyival? Jelentem nekem a nagyon sokból (amiből ugye sokkal könnyebb leadni), már lement egy egész kiló kb egy hét alatt. Ennél többet nem is akarok fogyni ennyi idő alatt. Járok fitness edzésre heti kétszer másfél óra időtartamra (a hátsó sorban szerényen meghúzódom). Elég jól bírom :-), néha meg nem annyira :-( Az evésnél figyelek, és csatlakozom a fogyókúraprogramhoz persze. Mindenkinek sok sikert! terracotta

#25 Kemszi 2003. 04. 23. - 16:55:04

Sziasztok! Én 32 éves vagyok és 85 kiló. Az igazság az soha nem vettem meg én sem az evést, azután elkerültem külföldre dolgozni és ott sikerült 30 kilótól megszabadulni, így aztán 3-4 évig 65 kilót tartottam a 172 centimhez. Na és azután tavaly előtt elszabadult a pokol, sajnos sok idegi problémám volt és mint ahogy azt olvastam már valakinél, én is a hűtő elé ülök és csak eszem. Könnyű kiszámolni + 20 kg. Nem vagyok boldog tőle! Így aztán én is csatlakoznék kis csapatotokhoz, ha lehet, így könnyeb lesz az egész! Én már szeptemberig a -10 kilóval is boldog lennék. Egyébként én már probálkoztam a léböjtel és igaz, hogy szédelegtem egy kicsit de tény, hogy kitisztitott. Szerintem csak max 3 napig lehet rendesen csinálni. Üdv Kemszi

#26 2003. 04. 23. - 12:23:42

Sziasztok! Én is szeretnék fogyni 10 kg-ot (vagy 15-öt) szeptemberig, hiszen a 155 cm-es magassághoz 76 kg társul. :( Igaz, hogy az első lépést már megtettem, mert vettem egy 7.000,- forintos Cardio-bérletet. 12 alkalommal használhatom, 6 hét alatt. Az evéssel azonban még mindig jóban vagyok. Sajnos gyenge voltam a hosszú hétvége alatt, mindent ettem, amit láttam! Hát, így indult az én fogyókúrám! Sziasztok? :) :)

#27 Vadmalna 2003. 04. 23. - 12:23:11

Szia! Ne keseredj el!Én 160 cm és 72 kg vagyok, de két éve még 85 voltam..tavaly nyáron 67 kg-ot mutatott a mérleg, azóta sajnos felszedtem 5 kilót, amit jó lenne ismét leadni. Persze, igazság szerint a magasságomhoz még az is sok, de úgy mégis jobban éreztem magam. 14 éves korom óta vannak súlyproblémáim. Ez abból (is) adódik, hogyha ideges vagyok, irtózatos rohamban elkezdtek falni mindent, ami csak fellelhető a hűtőszekrény környékén..s ezzel romba is döntöttem az addig is nehezen betartott diétát..A léböjtkúrát én sem bírtam ki még egyszer sem, bár biztosan jó tiszító hatással bír. Most vettem Obesmin kapszulát, holnaptól szedem, remélem használni fog! Hetente 4-5 alkalommal 30-30 percet tornázom. Szóval szeretnék én is csatlakozni hozzátok! Együtt hátha könnyebb lesz! Minden jót!

#28 2003. 04. 22. - 08:39:54

Sziasztok! Hát sajnos a nagy elhatározás már másnap kudracba fulladt, ettem főtt tojást. A hétvégén sem sikerült megtartanom, bár igaz, hogy kevesebbet ettem és több gyümölcsöt, de azért ez akkor sem léböjt... :( És 79 kg voltam tegnap is, ugrott a blúz... :(

#29 2003. 04. 17. - 15:47:15

Valky! Hosszú távon nem egészséges a léböjt és biztos, hogy nem tudsz mindent bevenni, ami kellene, de nagyon hatásosan tisztít és méregtelenít, sőt, állítólag a betegség leküzdését is gyorsítja. Ha jól tudom, 1x-2x ajánlott hosszabb léböjtkúrát tartani, szinten tartásként pedig az általad is memlített heti egy nap. (Bocs, hogy hosszú voltam az előbb. :) )

#30 2003. 04. 17. - 15:43:44

Sziasztok! Én ma megleptem magam, és elkezdtem a léböjtöt. Két okból: 1. Megígértem magamnak, hogyha ápr. 20-ig 78 kg leszek, akkor vehetek magamnak egy csinos blúzt. :) Még 1-1,5 (mikor hogy) kilócska hiányzik ehhez. 2. Valahogy nem kívántam reggel "normál" reggelit, úgyhogy csináltam magamnak turmixot napközbenre is barackos-csipkebogyós Kombuchából, barackos-csipkebogyós ivőléből és banánból. Azt iszogatom ma, meg teázom mellé. Teljesen jól vagyok, nincsenek tünetek, sőt, jobban érzem magam, mint egyébként, mert büszke vagyok arra, hogy ezt meg tudom enni. (Pedig tök finom ebédet rendeltem még múlt héten mára, és nemet mondtam rá! :) ) Egyébként nekem ez a lébökt azért nagyon fontos, hogy kitisztítsam egyrészt a testem, másrészt meg az agyam, hogy utána tényleg csak azt és akkor egyem, amire és amikor szükségem van! Most a szokások, és a "kivánósag" (pedig nem is vagyok várandós :) ) nagyban befolyásol... Szóval ha gondoljátok, akkor ne halasztgassuk tovább és tisztítsuk meg most a szervezetünket! :)

#31 2003. 04. 17. - 13:26:55

Sziasztok! Ha megengeditek csatlakozok hozzátok, együtt talán könnyebb alapon. A magasságomat még csak-csak elárulom: 163 cm, de a súlyom aúúúúúú!! :( Szóval maradjunk annyiban, hogy nagyon sok. MOndjuk sosem voltam egy filigrán alkat, de sportos életet éltem a tanulmányok befejeztéig, azóta pedig csak jojózom. Le 10, fel 15 és így tovább. Szóval a szeptemberig 10 le még remélem menni fog, de a nagy kérdés, hogy marad lennt? :$ üdv: terracotta

#32 Valky 2003. 04. 16. - 16:59:14

Sziasztok! A lebojtre irnam, hogy azert vigyazni kell vele, en azt olvastam, hogy tkp. heti max. egy csak leivasbol allo napot ajanlatos tartani, mert hiaba rostos es vitamindus gyumolcs- illetve zoldseglevet iszik valaki, attol meg rengeteg asvanyi anyagot von el a szervezetetol. A mergek szepen eltavoznak, max. a lenapot kovetoen par tenyleg nagyon egeszsegesen etkezos napot kell tartani, esetleg tobb ledus gyumolccsel es zoldsegfelevel, mint szokasosan. En hetfon tartottam tisztito-meregtelenito lenapot, es mit ne mondjak, jol esett masnap az eves :).

#33 Tinya 2003. 04. 15. - 15:21:58

Köszi a választ Ingi! Hát igen, pár hónapja már akartam venni egy gyümölcscentrifugát, végül mégis elnapoltam a dolgot. Azt hiszem mégis beszerzek egyet és utánna indulhat a léböjt! :d Addig is marad a napi zöldség- és gyümölcs-adagom, amibe van répa és narancs, néha még alma is. Én benne lennék, hogy együtt csináljuk. Mára sziasztok! Tinya

#34 2003. 04. 15. - 13:55:54

Csak két naposat. De az is sok volt.

#35 2003. 04. 15. - 13:50:46

makosguba: Milyen hossu bojtot tartottal?

#36 2003. 04. 15. - 13:03:05

Hi Tinya! A léböjt marha egyszerű, csak gyümölcscentrifuga kell hozzá.Én már idén másodszorra csináltam a "tavaszi takarítást" ez 5 napig lé,6.nap nyers zölség és gyümi.A legjobb szerintem a narancs, répa,cékla, alma összeállítás.Próbáltam zellerrel is,de nem jött be-izlések és pofonok mint tudjuk!Szóval min. 3* iszom a levet + ásványvíz+tea.Levert azért leszel, mert az agyadnak 160gr.szénhidrátra van szüksége ahhoz, hogy működjön naponta.Ezeket a zölség és gyümi félékből be tudod szerezni, de a teából és a vízből nem.

#37 2003. 04. 15. - 12:31:56

Én már csináltam léböjtöt, nem akarok senki elriasztani, de utána lévő nap, amikor elkezdtem enni- nem sokat, keveset- nagyon rosszul lettem, többször is majdnem elájultam az utcán. Pár nappal később felfaltam a házat.

#38 2003. 04. 15. - 12:30:24

Én ugyanilyen édességrohamoktól szenvedek. Ha ez nem lenne, már rég lefogytam volna.

#39 2003. 04. 15. - 12:29:23

Én már régóta tervezem a léböjtöt, de én is félek, hogy az ellenkezőjébe csap át... :( Mit szólnátok, ha együtt elkezdenénk? Úgy azért csak könnyebb, nem igaz?

#40 Tinya 2003. 04. 15. - 11:49:55

Sziasztok! 29 éves vagyok, 160 cm-hez 76 kg társul. Én sajnos egész életemben a túlsúlyos (kövér) kategóriába tartoztam, de az is igaz, hogy egyszer, évekkel ezelőtt voltam már 62 kg is. Sokszor próbálkoztam már az étkezési szokásaim megváltoztatásával -mert hiszem, hogy csak így lehet tartós súlycsökkenést elérni. De mint a mérleg is mutatja kevés sikerrel. :( Amikor már kezdene csökkenni a teher, jön egy "édességéhség-roham" és hiába volt a több heti diéta és torna. :'( :'( Idén elszántam magam! Közeledve a 3.X-hez úgy érzem végre a testem alakítását is nekem kellene irányítanom. Hisz azért eszünk, hogy éljünk és nem azért élünk, hogy együnk! vagy mi.... Szia Ingi! Te hogy csinálod a léböjtöt? Milyen leveket iszol? Már sok helyen olvastam erről és szívem szerint ki is próbálnám, de a gyomrom sajna mást gondol. Úgy érzem, hogy ásványvízen és zöldteán (utóbbit nagyon szeretem és min. napi 1 litert el is fogyasztok belőle) nem nagyon bírnám ki egész nap. Ha nem eszem nekem megfájdul a fejem, levert leszek és lőttek nem csak a léböjtnek, de az egész diétának is (jön a "édességroham"). Szóval te hogy csinálod? Légyszi adj tanácsot! Tinya

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: