Házipatika fórum: Mínusz 10 kg szeptemberig! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Mínusz 10 kg szeptemberig!

#41 2003. 04. 15. - 11:36:50

Sziasztok! Én 32 éves, 162cm és 62 kg vagyok. Szeretnék legalább tíz kilót leadni, mondjuk nyár végére. A gondom az, hogy ideig-óráig tudom tartani a diétámat, de néha elszabadul a pokol, és veszek néhány péksüteményt, vagy csokit. A baj az, hogy meg is eszem. :s Próbálkozom táplálékkiegészítőkkel is, Number One, Shrinkers, de az istennek sem fogyok vele semmit.

#42 2003. 04. 15. - 09:30:20

Sziasztok, Én 34 éves vagyok 165 cm 67 kg.Januárban 76 voltam.2,5 hónap alatt leadtam 9 kg-t és azóta stagnál.Igaz nem is nagyon tartom a diétát.Ma is-pedig a tegnapi léböjtömet feladtam,tehát ma kellett volna, hogy tartsam- ettem 4 pilótakekszet. :'(Január óta minden hétfőn léböjtölök.a tegnapi nap ugye kivétel,de egyik kollégám névnapját ünnepeltük és MUSZÁLY volt ennem 1 szelet sütit.Ettől az önbecsülésem a bányászbéka segge alatt van.Én még 5-öt szeretnék nyárih leadni.Hááát nem tudom......... :|

#43 2003. 04. 15. - 08:22:32

Szia! Örülök, hogy nem vagyok egyedül. :) Rám fér a motiváló társaság, tegnap ui. bevágtam 1 tábla Milkát. Pedig csak azért vettem, hogy ezzel demonstráljam az akaraterőm magamnak meg a barátaimnak, de ezzel teljesen kudarcot vallottam. :( Viszont asszem 1 jó ideig nem eszem csokit, mert elég rossz hatással volt rám: az este hátralévő részében kb. fél óránként rohangálhattam a WC-re... Pedig már olyan jól haladtam! A múlt hét végén először sikerült 7-essel kezdődő tömeget mutatni a mérlegnek, amikor rajta álltam! Ez azért jó érzés. És ha ez hétvégére tovább csökken, akkor meglephetem magam néhány ruhával is! :) Te hogy állsz? Többiek hogy állnak? Nincs kedvetek csatlakozni hozzánk? Élvezzétek a napsütést nagyon!

#44 2003. 04. 11. - 10:35:55

Szia Teljességgel átérzem a problémádat, sajnos ugyanebben a cipőben járok, bár én már 40 éves vagyok. 3 évvel ezelőtt sikerült megszabadulnom 16 kilótól amiből mostanra már visszajött 10 kg, ezért itt az ideje, hogy újabb fogyókúrába kezdjek. Ha van kedved segitsünk egymásnak, legalább lelkileg ;)

#45 2003. 04. 07. - 10:36:23

Nos én huszas éveim közepén járok, 168 cm mellé súlyos 81 kg párosul, ezt szeretném erősen csökkenteni. 3 éve sikerült bő 10 kg-tól megszabadulni mozgással és tudatos evéssel, de amint ez háttérbe szorult, szépen a kilocskák is visszamásztak... Úgyhogy megtanultam, hogy nekem erre mindig figyelnem kell majd. De inkább erre figyelek, mint későbbiekben a betegségekre... Remélem, van olyan köztetek, aki csatlakozna ehhez a nemes és nehéz feladathoz. ;)

#46 2003. 04. 07. - 10:28:24

Helló! Engem motiválnak az ilyen pontosan kitűzött határidős feladatok. :) Remélem többen vagytok így, és közösen hajthatunk azért, hogy el is érjük mindezt! Úgy gondolom, ez egy korrekt terv, hisz havi 2 kg-t jelent, ami elméletileg nem sok. Gyakorlatilag persze nem olyan egyszerű, de majd segítünk egymásnak, hogy menjen! Ez egy nyilvános motiváció mindazoknak, akiknek szüksége van rá! :)

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: