Házipatika fórum: gyógyvizzel a reflux ellen - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

gyógyvizzel a reflux ellen

#1 schibo 2015. 02. 16. - 20:30:13

Nagyon jó lúgosító folyadéknak számít és talán ezt a gyógyteák csoportjába lehet sorolni, a natúr zöldségleves levét.
Ez gyakorlatban annyit jelent, hogy sima vízbe felrakjuk főni a zöldségleveshez szükséges alapanyagokat (hagyma, burgonya, cukorborsó, káposzta, sárgarépa, zeller gumó, petrezselyem, lestyán, majoránna stb.), és egy fél órán keresztül összefőzzük az alapanyagokat. Nem rakunk a levesbe semmilyen ízesítő anyagot, sót és olajat, csak a zöldségeket főzzük össze. Fél óra múlva leszűrjük és a leve folyadékpótlásra kiválóan használható. Nagyon intenzíven lúgosítja a szervezetet, javítja a vesék kiválasztását és a szövetek közt felhalmozódott nátrium sók elhajtásáról is gondoskodik, mely sók a sejtközi térben nagy mennyiségű folyadékot képesek megkötni, amelyek ez által elősegítik az ödémák kialakulását. Ezt kell inni.
+ salvus víz
Nem kerül tizen- huszonezerbe (pláne 130.000-be, ahogy itt olvastam róla...)

#2 avarnai 2014. 12. 10. - 15:40:01

Üzenet megtekintéseIdézve: ziabucsan - Dátum: 2014. október 02. - 19:55:50

Ha kérhetem valaki jelezzen a salvus víz milyen hatással van a refluxra. Nálam kb 1 hónapja jelentkeztek erős tünetek, legfőképp a mellkasi nyomó érzés, és a nyelés ami nagyon borzasztó. novemberben kell mennem gyomor tükrözésre.
Várom a jelzéseket...

Köszönöm

#3 durcingo 2014. 11. 04. - 11:09:18

Üzenet megtekintéseIdézve: gyogyszer - Dátum: 2014. október 03. - 15:53:55

Kedves előttem hozzászóló!

Ez a víz kereskedelmi forgalomban nem kapható.
Ha szeretnéd kipróbálni ( ingyen ).
Az andi-bandi3@ freemail.hu megtudjuk beszélni.

Sajnos a megadott e-mail címre nem lehet levelet küldeni.

#4 gyogyszer 2014. 10. 03. - 15:53:55

Kedves előttem hozzászóló!

Ez a víz kereskedelmi forgalomban nem kapható.
Ha szeretnéd kipróbálni ( ingyen ).
Az andi-bandi3@ freemail.hu megtudjuk beszélni.

#5 ziabucsan 2014. 10. 02. - 19:56:55

meg kérdezhetem hogy melyik víz az?

#6 ziabucsan 2014. 10. 02. - 19:56:21

Üzenet megtekintéseIdézve: gyogyszer - Dátum: 2014. július 19. - 18:56:55

Örömmel látom,hogy más is azon a véleményen van, hogy nem kell gyógyszer.
Én is refluxos vagyok.
Abban a szerencsében volt részem, hogy egy ismerősöm ajánlott egy gyógyvizet ami be van vizsgálva,
de forgalomba nem kapható. Naponta egy pohárral ittam belőle és megszűntek a panaszaim.
Először hihetetlen volt, annál is inkább mert a víz a kén tartalma miatt elég büdi.
Mindenkinek csak ajánlani tudom aki hasonló problémákkal küzd.
Jó gyomorsav túltengésre is.

#7 ziabucsan 2014. 10. 02. - 19:55:50

Ha kérhetem valaki jelezzen a salvus víz milyen hatással van a refluxra. Nálam kb 1 hónapja jelentkeztek erős tünetek, legfőképp a mellkasi nyomó érzés, és a nyelés ami nagyon borzasztó. novemberben kell mennem gyomor tükrözésre.
Várom a jelzéseket...

Köszönöm

#8 gyogyszer 2014. 07. 19. - 18:56:55

Örömmel látom,hogy más is azon a véleményen van, hogy nem kell gyógyszer.
Én is refluxos vagyok.
Abban a szerencsében volt részem, hogy egy ismerősöm ajánlott egy gyógyvizet ami be van vizsgálva,
de forgalomba nem kapható. Naponta egy pohárral ittam belőle és megszűntek a panaszaim.
Először hihetetlen volt, annál is inkább mert a víz a kén tartalma miatt elég büdi.
Mindenkinek csak ajánlani tudom aki hasonló problémákkal küzd.
Jó gyomorsav túltengésre is.

#9 mataigreti 2014. 04. 12. - 22:17:58

Üzenet megtekintéseIdézve: kyra2013 - Dátum: 2013. november 05. - 21:42:51

Kedves Anna!

Én is refluxos vagyok. Szeretném megtudni a homeopátiás szer nevét ill. ha lehet a természet gyógyász elérhetőségét.
Már nagyon régóta szenvedek és elegem van a gyógyszerekből. Üdv. Juci

Email: kismjudit@gmail.com

Sziasztok! A kislányom pici korától sovány volt,alig akart enni, éjszaka előfordult, hogy refluxra, hányásra ébredtünk, aztán már a hasa is elkezdett 8 éves korában egyre gyakrabban fájni. Akkor csillapíthatatlan volt a fájdalom, semmilyen gyógyszer nem segített, csak rontott rajta.Voltunk allergia vizsgálaton, vérvételen és bőrteszten, sokféle ételallergiát kimutattak, sőt pollen és keresztallergiákat is. De a hasfájások és a refluxos hányás télen is éppúgy előfordultak a diéta mellett is.Akkor elmentünk egy természetgyógyászhoz,Herczegné Pál Rózsához, akinek egy szuper modern biorezonanciás gépe van és hallottuk, hogy minden allergiát és ételintoleranciát ki tud mutatni,a reflux okát is,ott derült ki, hogy a kislányom tulajdonképpen cöliákiás, lisztérzékeny. Voltunk a gasztroenteorológián vérvételen egy csomószor, de mindannyiszor azt mondták, hogy nem gluténérzékeny, mert a vérvétel eredménye nem igazolja, míg végül az idén bélbiopszia igazolta, hogy a gyerek tényleg gluténérzékeny,cöliákiában szenved, attól van a refluxa és 2008. óta képtelenek voltak ezt a gasztron kimutatni, ehelyett savcsökkentőket írtak fel!!! Azóta én mindenkinek ajánlom, hogy ha gyanúja van, menjen el a Rózsához ( tel:06309585215), biztosan ki fogja mutatni,hogy mire vagy allergiás vagy intoleráns és kikezeli a refluxod, mint a lánykámnál! Homeopátiás bogyókat is kaptunk tőle,ez egyedi, személyreszabott !

#10 kyra2013 2013. 11. 05. - 21:42:51

Üzenet megtekintéseIdézve: kissanna33 - Dátum: 2010. július 15. - 19:34:42

Szia!Én is új vagyok. Úgy gondolom tudok segíteni. A gyermekem 13 éves.Én 46.Mindkettőnknek refluxa van. Éveken keresztül szenvedtünk arefluxtól.Sok orvos nem ismeri fel a betegséget,bár én nem is nevez-ném betegségnek. Egy homeopátiás orvos állított össze homaopati-kum készítményt. Azóta gyakorlatilag tünetmentesek vagyunk. Vanakinél a testsúly - 10% fogyás segít. Aprópo mindenféle mellékhatás nélkül szopogatjuk a kis bogyókat.Üdv:Ani

Kedves Anna!

Én is refluxos vagyok. Szeretném megtudni a homeopátiás szer nevét ill. ha lehet a természet gyógyász elérhetőségét.

#11 kyra2013 2013. 11. 05. - 21:42:50

Üzenet megtekintéseIdézve: kissanna33 - Dátum: 2010. július 15. - 19:34:42

Szia!Én is új vagyok. Úgy gondolom tudok segíteni. A gyermekem 13 éves.Én 46.Mindkettőnknek refluxa van. Éveken keresztül szenvedtünk arefluxtól.Sok orvos nem ismeri fel a betegséget,bár én nem is nevez-ném betegségnek. Egy homeopátiás orvos állított össze homaopati-kum készítményt. Azóta gyakorlatilag tünetmentesek vagyunk. Vanakinél a testsúly - 10% fogyás segít. Aprópo mindenféle mellékhatás nélkül szopogatjuk a kis bogyókat.Üdv:Ani

Kedves Anna!

#12 krisztina7915 2013. 01. 04. - 19:56:05

Sziasztok,én is gyomorpanaszokkal küszködök.Sok savam van,reflux is van.Pár napja kipróbáltam a Salvus gyógyvizet,és nem tudom miért de még jobban fáj tőle a gyomrom.Most akkor hagyjam abba? Köszi a választ.
sing

#13 ovicska 2012. 10. 07. - 21:16:03

Lányom refluxos évek óta, szedett mindenfélét. Ideig óráig jó volt, véglegesen elmúlt a sav, viszont új tünetként jelentkezett a rendszeres és hosszantartó böfögés. Kiszámíthatatlan, mikor jön és eltart legalább 10 percig.
van valakinek hasonló tünete, mit alkalmaz rá?

#14 ooodri 2011. 11. 23. - 11:20:14

Szia tothili! Most látom csak, hogy írtál. A nátrium-hidrogénkarbonát közönséges nevén a szódabikarbóna. :) Nagyon jól lúgosít. Gyógyszertárakban általában lehet kapni. A fürdővízbe szoktam tenni úgy 3 kanállal, 25-30 percig szoktam így fürdőzni, mondjuk ritkábban, mint kellene. Méregtelenítésre, refluxra nagyon jó, persze nem helyettesíti a gyógyszert. Üdv!

#15 edina971 2011. 10. 07. - 13:34:21

Sziasztok! Már 5 éve diagnosztizálták a refluxot volt jobb volt rosszabb de az ősz meg a tavasz mindig előhozza most egy hónapja elkezdett fájni, Pariet-et szedek de nem elég és kipróbáltam a Parádi kénes vizet már második napja iszom aki próbálta vagy esetleg tud valami más gyógymódot megköszönném!

#16 tothili 2011. 09. 20. - 14:38:50

Szia kissanna33! Engem nagyon érdekelne a homeopátiás készítmény, hátha rajtam is segítene. Légy szíves írd meg az elérhetőségét. Köszi: tothili

#17 tothili 2011. 09. 20. - 14:32:51

Szia ooodri! Mit értesz "nátrium-hidrogénkarbonátos fürdőzésen"???? Házilag???? Köszi:

#18 sz.csilla22 2011. 09. 16. - 16:35:17

Üdvözlöm Ani! Most találtam rá az Ön írására, melyben a reflux betegsége kapcsán írt. Én 51 éves vagyok, és már nagyon régóta szenvedek a reflux betegség miatt. Nagyon sok mindent kipróbáltam, de nem nagyon segített. Nagyon szépen kérem, írja meg nekem a homeopátiás orvos által összeállított homaopati-kum készítmény nevét. Segítségét nagyon köszönöm! freemail címem: sz.csilla22@freemail.hu Üdvözlettel Budayné Szabó Csilla

#19 vandi7 2011. 08. 09. - 16:50:50

Szia!nekem vékonybél gyulladásom van, de refluxos tünetek is jelentkeznek sajnos(fülbe nyelés, böfögés, a gyomortükrözés alapján elvlatozásaim nincsenek), bár ezt a belgyógyász még nem mondta ki. Ezek a tünetek nagyon zavarnak, mert már két hónapja fennállnak és szeretném őket megszüntetni. Meg tudnád nekem adni a homeopátiás szakorvos elérhetőségét, aki segített neked, és a szerek nevét is meg tudnád adni, amit szedtél? Köszönöm előre is!

#20 vitamax 2011. 03. 09. - 10:30:10

Sziasztok! Én 6 éve szenvedek a reflux-tól! Nem rég ajánlották a webstar által készített alga készítményt, amelyet kipróbáltam és nagyon jól érzem magam. Már a controloc gyógyszert sem kell szednem. Szeretettel tudom ajánlani minden sorstársnak. mert ez valóban csodákra képes! Ha valaki többet szeretne tudni itt utána nézhet., semmibe nem kerül! http://www.webstar.b...=INTE-B753-34A4 Örülök .hogy tudok segíteni!

• 14 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: