Házipatika fórum: gyógyvizzel a reflux ellen - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14

gyógyvizzel a reflux ellen

#261 Borsika 2005. 07. 28. - 21:44:34

Kiegészíteném az előző írásomat,hogy ketten válaszoltak, de nem tudom kinyitni, úgyhogy írjatok, hátha a többit már megtalálom.

#262 Borsika 2005. 07. 15. - 18:12:05

Orbán Józsefnének köszönöm a gyógyvízzel kapcsolatos választ, ki fogom próbálni.Abban nagyon is igaza van ,hogy gyors gyógyulást senki ne reméljen, mert amit sok-sok év alatt elrontottunk, azt 1-2 pohár gyógyvíz nem fogja rendbe tenni, nagyon sok türelem kell ennek a betegségnek a gyógyításában.Többször és keveset kell enni, tornázni.mozogni,fogyni kellene. Mindenkinek javaslok savtalanító kúrát, ami nyáron lényegesen könnyebb.Találtam egy nagyon hatásos természetes szert, ami könnyíthet többeken, ez a homoktövismagolaj kapszulla.Aki le bírja nyelni,létezik a homoktövis magolaj is, azt is kipróbáltam. Az szinte azonnal enyhíti a torokfájást,de elég nehéz lenyelni.Éhgyomorra szoktam bevenni, a kajával várok legalább félórát reggel, este pedig mielőtt elalszom, 1-2 órával a vacsora után veszem be, hogy enyhítse az éjszakai tüneteket.Ezt párosítottam kúraszerűen aktív árpa formulával.Sokáig nagyon renben voltam. Az omeprazol kapszullát 3 hónapja nem szedem.Az utóbbi 3 hétben elhanyagoltam dolgokat, megint érzem, hogy kezdődnek a tünetek./étkezés, mozgáshiány, nem szedtem a homoktövist sem rendszeresen/ A torna is segít, bármennyire is hihetetlen, különösen, ha egy kicsit has és nyaki izom megmozgató tornát csinálok. De ez az egész egyedül nagyon nehéz.Le is kellene fogyni, mert azóta vannak ilyen panaszaim, amióta csak hízok. Ha sikerül egy pár kilót leadni, utána szinte nincsenek is tünetek. Na jó ,sokat írtam ,remélem, valakinek segíteni is tudtam, én meg egy kicsit magamat fogom megint előtérbe helyezni, hogy megint odafigyeljek ezekre a dolgokra.Ha valaki úgy gondolja, hogy a neten tudunk egymásnak segíteni, jelentkezzen, osszuk meg egymással gondjainkat, meg sikeres próbálkozásainkat. Borsika

#263 jorban 2005. 07. 11. - 08:13:51

Kedves Sorstársak! Két hónapja írtam egy gyógyvízről, mint lehetséges gyógymódról. Nagyon sokan megkerestek érdeklődő soraikkal. A gyógyvíz neve Donat Mg kizárólag gyógyszertárban kapható. természetesen ez sem csodaszer annak, aki e mellett nem tesz meg mindent egészsége érdekében. Nagyon fontos az étrend, a káros szenvedélytől mentes életmód betartása is. Kizárólag kúraszerű fogyasztása hozza meg a kívánt eredményt,Sajnos nem lehet azt a romboló hatást már elért szervezetet, helyre pofozni néhyány pohár elfogyasztásával. Rengeteg türelemre és nagyon sok kitartásra van szükség, ahhoz, hogy komoly és tartós eredményeket érjünk el. Szemlélet változás a minőségi és panaszmentes élet eléréséhez nagyon fontos alapkövetelmény, annak aki ezzel a betegséggel küszködik. Ezuton kérek meg, minden érdeklődő sorstársat, hogy csak az írjon, aki komolyan érdeklődik a gyógyulás lehetőségeiről. Akinek komoly lelkipanasza, vagy párkapcsolatokkal kapcsolatos elképzelései vannak, érdeklődési körének inkább megfelelő förumot látogassa. Köszönetel: Orbán Józsefné

#264 Borsika 2005. 07. 10. - 09:09:33

Orbán Józsefné részére!! Szeretném tudni konkrétan, mi az a gyógyvíz.Hasonló tünetekkel szenvedek én is. Köszönöm Borsika

#265 2005. 05. 20. - 21:37:58

Tisztelt Sorstársak ! Diagnosztizált Refluxbetegségem van csinos kis rekeszizomsérvvel kiegészítve. Az Önök által már jól ismert tünetegyüttesen kívül a következőket szoktam magamon észlelni. Másodpercek alatt bekövetkező órási mértékű hasfelpuffadás, hordónyi nagyságúra puffad az amúgy normális formájú has. Ez néha csak percekig néha viszont órákig eltart, kellemetlen közérzetet okozva. Szeretném tudni. hogy másnál is előforduló tünetről van szó - e szó, illetve ez is a Reflux tünetei közé tartozik, vagy esetleg másfajta betegség van a háttérben. Várom válaszukat, akár betegtől, akár orvostól is köszönettel veszem az információt. Köszönettel: egy beteg aki már nagyon unja a betegséget corfiota@axelero.hu

#266 jorban 2005. 05. 15. - 13:22:31

Üdvözlök minden sorstársat! Hat éve van reflux betegségem, azóta szedem a Losecet, de kb. 1 hónapja felfedeztem egy kiváló gyógyvizet . Azóta ívó kúra formájában folytatom tovább a kezelést. Jobban vagyok, mint valaha. El is neveztem az élet vízének. Minden panaszom megszűnt és nem kell a gyógyszer mellékhatásaitól sem szenvednem, vagy bevennem másik gyógyszert.

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: