Házipatika fórum: fogamzásgátlás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

fogamzásgátlás

#1 szaboorsoly 2013. 02. 12. - 23:09:37

Kedves Mindenki!

Szabó Orsi vagyok, utolsó éves klinikai pszichológus hallgató az ELTÉN. Végzős lévén épp szakdolgozatomon dolgozom, és a segítségeteket szeretném kérni. Tudom, hogy nem szokás Benneteket ilyennel zavarni, és én sem tenném ha nem érezném fontosnak a témát amit választottam, de egy kérdőív kitöltésére szeretnék megkérni minden kedves hölgyet, ami alig vesz igénybe 10 percet.

http://kerdoivszabo.atw.hu/

Dolgozatom témája a HPV fertőzés életminőségre gyakorolt hatása.
Fontos lenne, hogy olyan személyek töltsék ki akik minimum 6 hónapja rendelkeznek diagnózissal. És amennyiben tudtok olyanról, aki szívesen kitöltené a kérdőívet, nyugodtan megosztható A kitöltés természetesen teljesen anonim módon történik. Köszönöm a rá fordított időt.

Szabó Orsi
sing

#2 lilla84 2009. 10. 05. - 15:28:35

El kell menni nőgyógyászhoz és miután megvizsgált megmondja (és felírja), hogy melyik számodra az ideális :-) ez szerintem nem fórumtéma, minden nőnek más lehet a jó.

#3 2006. 08. 25. - 13:52:23

Én 17 éves vagyok. először diane-t szedtem az aknéim miatt, most pedig reegulon. Én meg vagyok elégedve. Mellékhatás nincs, csak pici mellnövekedés, de ez elmulik, ha abbahagyod a tabit

#4 gigimon 2005. 05. 27. - 14:49:55

Szia! Én 22 vagyok, 5 éve szedek Minuletet, megszakitás nélkul. Panasz 0, mensi 3-4 nap, orára pontos időzitéssel. Kicsi a hormontartalma és megfizetheto az ára.

#5 2005. 05. 26. - 20:30:46

a fogamzásgátlókról szeretnék többet megtudni, tapasztalataitok alapján.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: