Házipatika fórum: hideg göb - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

hideg göb

#1 merion2 2010. 10. 08. - 11:06:19

Szia Eperke! A választ én sem tudom neked megadni de nekem is ugyanez a betegségem és nálam sincs semmi gond jól érzem magam igaz néha fáradt vagyok de ez van!!! Nem tudom milyen gyógyszert kaptál rá de én elöször Metothyrint amitöl alerrgiás lettem nem egyszerü szinten azóta semmit sem és igy is jól vagyok!! Nekm azt mondta a doki hogy ami beválik ennél a betegségnél az a jód terápia.A mütét nem egyszerü és nem sokan vannak akik azt mondták jól vannak utána! És van elég sok ellen javalata is:A basedow kórt meglehet állapitani egy vérvizsgálatal aminek a neve TRAK csináltasd meg igy legalább tudod biztosan hogy mi is a bajod. Ez a betegség csak az autóimmun részénél szar mert a szervezeted saját maga ellen dolgozik! Ezt tapasztalom én is:) :( Szia!

#2 jaffe 2009. 01. 24. - 12:51:59

Kedves Eperke! Segíthetnél abban,hogy hová forduljak, mert nekem teli van göbbel a pajzsmirigyem,és újabb operáció elébe kell néznem. Az én orvosom csak a műtétre esküszik pedig már egyszer elvégezték rajtam ezt a beavatkozást. Esztétikailag is zavar.Sajnos nem érzrm jól magam a bőrömben.Üdv ági

#3 jaffe 2009. 01. 24. - 12:47:03

Üdv mindenkinek! Nekem már volt egy operációm, és most újra ez elé kell néznem, mert teli van göbbel a pajzsmirigyem, és esztétikailag sem bírom.Minden okos, és jó tanácsot örömmel vennék! Félek egy újabb műtéttől.Válaszokat köszönöm.

#4 BoBE 2006. 01. 28. - 19:27:52

Szia eperke! Most találtam rá a kérdésedre. Azóta mi történt veled? Sajnos nekem is hideg göböm van, ami eddig csak esztétikai problémát okoz, mert látszik. Minden megoldás érdekel műtét helyett, ezért böngészem a netet. Ha még látogatod ezt az oldalt kérlek válaszolj, hogy milyen gyogyszert szedtél??? Köszönöm segítségedet. címem: toth@anet.hu Böbe

#5 2005. 06. 15. - 08:08:36

Nekem egy igen alapos orvosi vizsgálat után kiderül,hogy Basedow-kórom van.Előzmények röviden: egy nagy változás,ami lelkileg nagyon megviselt,de elnyomtam magamba...hiába evés-fogy ás,kézremegés ,gyengeség,vizygálatok,pajzsmirigy túlműködés,másik szakorvos: +Basedow kór..amit ránézésre közölt...hideg göb,ami már nagyon visszahúzódott,már nem "működik"....teljesen jól vagyok,de teljesen,a lelki válság már a múlté...sosem éreztem ilyen jól magam a bőrömben,gyógyszer is már csak napi1,5,szememnek semmi problémája: DE AKKOR MIÉRT KELL A MŰTÉT???még csak február óta szedem a gyogyit....a göb már külsőleg nem is látszi,belül nem zavar,légzési-nyelési problémáim nincsenek...ebből nem lehet műtét nélkül meggyógyulni? Kérem valaki,aki tud válaszolni...tegye meg...nagyon fontos NEKEM! eperke :$

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: