Házipatika fórum: Elhíztam, pedig még tini vagyok! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Elhíztam, pedig még tini vagyok!

#21 dottycaa 2011. 12. 16. - 14:12:04

Én 14 éves lány vagyok, 165 cm magas és 48 kilo. Szerintem nyugodtan fogyhatok még!!!!Nem tud valaki egy jó módszert? Nagyon megköszöném :) és még szívesen cserélgetnék bárkivel tapasztalatokat.... örülnék hogy ha valakivel aki olyan helyzetbe van mint én ( fogyni szeretne) tudnék beszélgetni....

#22 adeeel 2011. 06. 26. - 14:37:00

12 éves vagyok és elvagyok hízva túl sok a felelsleg a hasamon és egy kevés a combomon. 55kg vagyok szeretnék lefogyni 45-47-re fölleg mivel nyár van és a strandon nem egy nagy élmény hájjal járkálni.Van rajtam sok szeplő ami nekem nem tetszik de a többiek szerint szép. Még nem is lenne a szeplő nagy gond de túl vastag a szemöldököm és a szüleim nem engedik lekicsinyíteni.És a hajamnak sincs semmilyen stílusa csak simán két oldalra el van választva. Nem tudom mit tudnak jaasolni de elsődlegesen fogyni szeretnék :( :( :( :( :( :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :@ :@ :@ :@

#23 melcsibaba 2011. 06. 01. - 12:48:29

Sziasztok udvozlok mindenkit! Gyerek koromban szegenyek voltunk,ugyhogy a finom fakatok kozott se valogathattunk.Vagy fozelek vagy leves,es gyumolcs kerultek a teritekre.(hus nagyon ritkan,sutemeny,csoki,cukorka,errol csak almodtam)A hutoben soha nem volt valasztek!Egyszeruenmeg utaltam enni,mert sose volt olyan amit megkivantam.Ha enni kellett,volta,hogy sirtam,hogy nem kell nem vagyok ehes,es sajnaltam is az idot arra pazarolni,hogy egyek.Inkabb jatszani szerettem volna helyette.Hihetetlen aktiv gyerek voltam,anyam 3 fele soirtra is beiratott.Nagyon eros voltam,annak elener,hogy ereztem az iskolaba menet,hogy elfuj a szel.Annyira konnyu voltam.A fiukat a suliba a szkanderbe egztol egyig lenyomtan.Ezen mindeni csodalkozott.Tinedzser koromra a sportot abbahagytam,de nem hiztam,mert allandoan jottem mentem.persye mindenhova gyalog,penz sose volt nalam,igy csak akkor ettem ha hazaertem,es azt is neha.Az anyagi helyzetunk nem valtozott,ezert a valasztas hijan csak az maradt,hogy megrgesen becsaptam az ajtot,hogy mar megint nincs semmi.Es mar mentem is el otthonrol.Nagyon csinos volta,172 cm voltam 50 kg,de higyjetek el nem voltam anorexias kinezetu.ami volt rajtam csak szalkas izom volt,tudtam,hogy jol nezek ki,vissza is eltem vele,es a kicsit ducibb emerektol undorodtam,igenytelennek tartottam oket,kesobb levegonek neztem oket.Nagykepu voltam,es nagyon szep.egy Barbie tipus.Manoken voltam,tancoltam stb.Epphogy elmult a tinedzser kor 20 evesen terhes lettem.52 kiloval kezdtem,szules utan 76 lettem.Elveztem a terhessegem,es automatikusan bebeszeltem magamnak hogy a baba miatt a hasamban akkandoan ennem kell,nehogy ehen haljon a gyerek.szles utan ahogy a korhazbol haza mentem es tukorbe neztem,elsirtam magam.meg aynap elkezdtem edzeni,futni hasazni stb,aminek az lett az eremenye,hogy a gatmetszesi varrat szetszakadt,kinyilt a sebem.Nyaron szultem,es igy rengeteg gyumolcsot ettem, sportoltam 3 honap mulva 55 kg voltam.Most 34 vegyok,es a problemem 5 eve kezdodott mikor megismertem a ferjem.Nem voltak anyagi gondjaink,jol fozott,es tudataban annak,hogy most megehetem amire talan kesobb nem lesz lehetosegem(mint gyerek koromban)kihasznaltam az alkalmat es ettem,A hazassag tudataban,hogy a ferjem igy is ugy is szeret nem figyeltem a mennyisegre,volt olyan,hogy egy etteremben 3 oran keresztul ettunk.Mire eszbekaptam lehettem olyan 67 kg.el is kezdtem aerobikozni Nagykanizsan a Szandiaba,ahol gyonyoru szalkas lettem 3 honap utan,de ugy,hogy minen nap edzettem es figyeltem az etkezesre.Nem mertem meg magam,mert az eredmennyel meg voltam elegedve,es letettem arrol ,hogy meregessem magam.de mindig volt bennem egy stressz,hogy hat en is el tudok hizni??sose gondoltam.2 es fel eve Svedorszagba koltoztem es egy remalomma valt az eletem.aAz ettermekben nem divat a leves,a fozelek.Nem izlik semmi,ezert a jo öreg Mc Donaldshoz fordultam,ami mindenhol ugyan olyan izu legalabb,meg a chips es a csoki.A csokit leginkabb lefekves elott ettem 1-2 tablat,hogy eltudjak aludni.de nappal se vetettem meg a sutit es a palacsintat.Mikor ujra eszbe kaptam hogy mar megint hiztam elkezdtem edzeni.a csoportos edzesre jartam szinte ajulas syintjeig edzettem magam,egyas utan 3 edzesre is mentem!!!de az edzes alatt a jol megpalot 20 kg sulyzokkal szeriaztam,es el is kezdet novekedni.aA sok kaja es a kemeny edzes meghozta hatasat,mar tisztara egy badys embernek ereztem magam.ez nem akartam lenni.ez nem paszol hozzam mikor en mindig is nadszal voltam,de eros.Valtottam.Fel maratonokat futottam mint az orul a futopadon stb.Jol neztem mi,de nem voltam elegedett.Vettem Allit amitol 4 nap utan roszul lettem.Kiprobaltam az adipexet 2 napig,hat nagyon rossz volt.Felatam az edzest es mindent,gondoltam leszarok mindent,es eszek.Beletorodve abba,hogy mas is köver,van mason is felesleg,es akkor most mi van ha rajtam is van.Szep eredmenyt hozott.76 kg lettem.a bugyim se volt jo ram,nemhogy a gatyam!!Itt svedbe kocogas helyett sokan sietenek.2 evig hulyenek neztem oket,gondoltam der lustak arra se kepesek,hogy fussanak?1 honapja kiprobaltam.csodakra kepes.mar lefogytam 4 kilot,anelkul hogy megeroltetnem magam.mert az orult edzesekrol egy ideig lemondtam.egyenlore ugy vagyok vele,hogy menjen le annyi,hogy kesobb a kocogast elvezzem.mert ha valamit ugy csinal az ember hogy utalja,akkor sose lesz az elete resze.de setalni,vagy gyorsan sietni zenere jo!!!Eredmenyem 4 kilo eddig.1 heten ketsze volta 2 orat sietni(kozbe zenet hallgatok) nagyon kellemes.Most ott tartok,hogy eppen ma kipakolom a hutot,es nem hagyok benne elbol sok valogatni valot.Tudjatok meg mi jott be???a melyhutott kesz kaja.Tenyleg.Leet az lasanga is akar.mert mennyisegre 1 adag.es a fozes alatt elkovetett hibak,hogy egyuk meg ne dodjuk ki kar erte,meg a kostolgatasoktol,es mir elkeszult nem voltam ehes,megszabadultam.Ez i kozre jatszott a 4 kiloba amit leadtam.eszek mindent,de nem ennyit mint egy lo.es fonos hogy napi 3 foetkezes legyen meg,de mennyiseggel.ugy legyen eleg hogy ne szorulj nasira!!a fogyas amugy is a fejben dol el.mint minden mas.Ha azon gondolkozunk hogy mit kene szedni,akkor a problemat el is tereljuk,es megprobaljuk atharitani kulonbozo szerekre,hogy oldja meg az helyettunk.Maj 3 honap mulva irok,mit hozott a gyor seta eredmenye,es a melyhutott kesz kaja.:))Az egyetlen oka annak hogy orulok,hogy elhiztam,hogy ezzel a nagykepusegem is elmult,es latok az elhizott emberek szemevel.probaljatok ki a gyors stat.Kelemesen zenet hallgassatok kozbe,es nem gondoljatok arra ki mit mind vagy gondol....Mint en az elejen,,,hogy ez meg futni se kepes...ez nem igaz,nagyon fogyaszt!!sose gondoltam.Sziasztok

#24 bioplanet 2011. 05. 17. - 09:08:02

Anorex fogyókúrás kapszula INGYENES termékminta Kipróbált már számtalan fogyókúrás módszert? Kapszulák, teák, zsírégető készítmények sokaságát ismeri kívűlről? Nagyon szeretne megszabadulni a felesleges kilóktól, de nincs ideje ezzel foglalkozni? Az Anorex egy olyan speciális növényi rostot tartalmazó készítmény, amely a világon egyedülálló módon, saját súlyának 2-300 szorosát magába szívva, az elfogyasztott táplálékot olyan állagúvá alakítja át, amely megakadályozza a nagy mennyiségű kalória felszívódását. Ezáltal Ön bár kalóriadúsan étkezett, a szervezet számára mégis úgy tűnik, hogy egy könnyű, alacsony kalóriatartalmú ételt fogyasztott. Az AnoreX tehát a működési elvének köszönhetően, a súlycsökkentésen túl, szabályozza a vércukorszintet és koleszterin csökkentő hatással is bír. Érd. 0620/2650365 Ingyenes termékminta: http://www.bio-planet.hu/anorex

#25 noncsika67 2011. 05. 16. - 17:22:10

13 vagyok lassacskán 14. 163 cm és 61 kg :s. Le szeretnék fogyni 51-53 kg-ra, de semmi ilyen fogyókúrás kapszulát nem szeretnék . Étrenddel és sporttal akarok fogyni olyan fél év 7 hónap alatt. Vki tud vmi étrendet vagy h mennyit mikor egyek és sportoljak? nagyon jól jönne és előre is köszi

#26 maja31 2011. 04. 28. - 06:34:47

SZIASZTOK VÉGRE ITT A FOGYOKURÁS ÉTRENDKIEGÉSZITÖ CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#27 hblanka 2011. 04. 27. - 17:53:54

Szerintetek ez jó súly? 170 cm, 16 éves és 51 kg vagyok.

#28 katalinka76 2011. 03. 29. - 19:40:19

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : 06305020792 vagy katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#29 2011. 03. 13. - 09:18:00

SZIASZTOK FOGYOKURÁS KAPSZULA!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON maja31@lajt.hu -8000ft 30 szem +500FT POSTA

#30 pamika 2011. 03. 10. - 17:28:46

Sziasztok!13 lassan 14 éves lány vagyok.169-170 cm és 72-76 kg.Hogy tudnék hasról fogyni??Lécciiiii nagyon fontos hogy segitsetek!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :(

#31 herbalife2002 2010. 08. 01. - 22:11:19

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % kedvezmény minden termékre! http://herbalifeakcio.startuzlet.hu Minden herbalife termék 25 %-kal olcsóbban! Csak nálunk! Herbalife olcsóbban, Herbalife kedvezményesen, Herbalife Akcó, Formula 1 shake olcsóbban....

#32 entsii 2010. 07. 19. - 14:19:06

sziasztok! Én 14 éves vagyok,154cm és 63 kg :s leszeretnék adni 10 kg-ot.valakinek már sikerült leadni az ideális testsúlyt?

#33 ladykata 2010. 07. 06. - 13:00:53

ne nasoj es sportolj rendszeresen (tekerd magad korbe foliaval amikor sportolsz)!!!Van egy modszer ,hogy hogyan szamolhatod ki ,hogy mennyi lenne neked az idealis kg.,ez a modszer ojan hogy megmered hany cm. vagy es ahany cm. vagy abbol kivonsz 110 es megkapod menyi neked az idealis kg. erted. :d :d :d :) ;)

#34 dorisz07 2010. 07. 01. - 09:34:08

Sziasztok! Én egy 14 éves lány vagyok. 17a0 cm-emhez 75 kg párosul. Nagyon szeretnék lefogyni legalább 5-8 kilót. Nagyon szépen kérem hogyha valaki tudna nekem segíteni ebben akkor az írjon vissza és akkor megadom az e-mailemet! Előra is nagyon szépen köszönöm!!! :)

#35 renncsy 2010. 06. 30. - 16:32:28

Szia! én 113 éves vagyok 175 cm és 65 kg én is le szeretnék fogyni de nem tudok semmi jo fogyokurát!:S és te miket ettél ez mellet? lécci válaszolj!!!!!!!!!!!! kösszi!!!!!

#36 nagyfanna9798 2010. 06. 15. - 07:08:23

Nekem is hasonló a problémám! :s Én 12 vagyok, 170cm és 77kg :$ :$ :$ . Próbálok fogy ni van egy csomó ötletem. Arra gondoltam, h segíthetnénk egymásnak emailban.Írj ha érdekel {H} !!!!!

#37 viragokkkkook 2010. 05. 16. - 22:40:32

Hello..16 eves lany vagyok es szeretnek tanacsot kerni 158 cm magas es 55 kg vagyok es szeretnek valami jo fogyokurat amitol eleg hamar fogyhatnek ;) koszi elore is :)

#38 marconamarci 2009. 12. 23. - 12:31:08

Sziasztok! Nemrég találtam egy újfajta dolgot. Géntérképezésen alapuló diéta és fogyókúra. Utánaolvastam és tényleg nagyon jónak tűnt, aztán kipróbáltam és egyáltalán nem kellett csalódnom. 8kg-ot fogytam 2 hónap alatt, ami sztem teljesen jó. Javaslom próbáljátok ki Ti is. Én itt találtam: http://www.genodieta.com Sok sikert kívánok nektek is, és kitartás! Kellemes ünnepeket és boldog új évet Mindenkinek! :)

#39 klea86 2009. 12. 20. - 19:16:37

Sziasztok! Én már nem vagyok tini, 23 vagyok. A 169 centimhez 85 kiló járul. Na most én 14 éves korom óta hízok folyamatosan. Húsz kilót akarok lefogyni, de én sem bízok a sikerben, mert eddig én sem tudtam még rendszeresen mozogni. Most futok, már amikor van erőm kimenni, mert vagy a tanulás, vagy a munka totál lefáraszt. Nagyon könnyen hízom. Egyébként én nem eszek sokat, és az édességet sem nagyon szeretem, ami azt jelenti, hogy szinte semmit sem eszek. A táplálkozásra való odafigyelés egyébként a legfontosabb, mert én olyankor hízom, ha kicsit többet eszek, de akkor is csak arról van szó, hogy esetleg finomabb az ebéd.... mondjuk ilyen nem sűrűn fordul elő. A legtöbb esetben szinte semennyit sem eszek, kifejezetten utálok enni, és csak azért teszem, mert kell. Nagyon utálom a külsőm, de 20 kg mínusszal már nm érdekelne a dolog. Remélem, hogy a mozgással helyre fog jönni a dolog... Amit tudok még mondani a tiniknek, hogy ha idősebbek lesztek, akkor nem lesztek ennyire érzékenyek a hízásra, mert habár most az utóbbi évben komoly súlyt szedtem fel, de előtte meg kábé három évig tartottam a súlyom. Szal annyira nem kell félni emiatt, mert később azért jobb lesz.

#40 kaluczaandrea 2009. 10. 12. - 09:20:57

szia :) Ahoz hogy 10 kg-ot leadj TARTÓSAN életmódváltás kell, mert ha csak valamelyik diétát kiprobálod zsipsz zsupsz simán sőt a kétszerese is visszamehet . Szerintem semilyen hülye diéta után ne menj majd mondok neked egy párat ami a legrosszabb a világon PL képosztaleves diéta, juharszirupos , zóna bla bla. Ha fogyni akarsz !!!! Tanács : naponta minimum két és fél liter vizet igyál meg ( menteset) és heti 4x menj el futni 30 percig ( kb 2 km heti 2,5 3 kg ) attól függ mennyi méreganyag van benned, ha nem megy a futás amilyen gyorsan csak tudsz gyalogolj. de akkor 50percet . hidd el két hét alatt látod majd a testeden a változást csak délután 2után semmi cukor és szénhidrát no cola , krumpli, kenyér, rizs . Helyette puffasztott rizs köretnek és sok zöldség. Remélem segítettem. Pusz

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: