Házipatika fórum: Elhíztam, pedig még tini vagyok! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elhíztam, pedig még tini vagyok!

#41 krisztinke72 2009. 10. 09. - 12:42:23

Ha ismer olyan valakit aki fogyni szeretne, vagy egészségi problémái vannak, küldje el neki ezt a levelet, és mi egészségessé és karcsúvá tesszük. Én 20 kg-ot fogytam le és helyrejött a vérnyomásom, szívritmuszavarom és megszüntek az izületi fájdalmaim. Ha Önt érdekli hogyan értem el, írjon. Ha nem, akkor küldje tovább ismerősének. Elküldtem az előtte fotómat és a 20 kg-al soványabb fotót is. Aki el akar érni valamit, az kérdez, aki nem az kifogást keres. Kelemenlajosne@freemail.hu

#42 krisztinke72 2009. 10. 09. - 12:39:33

Ha ismer olyan valakit aki fogyni szeretne, vagy egészségi problémái vannak, küldje el neki ezt a levelet, és mi egészségessé és karcsúvá tesszük. Én 20 kg-ot fogytam le és helyrejött a vérnyomásom, szívritmuszavarom és megszüntek az izületi fájdalmaim. Ha Önt érdekli hogyan értem el, írjon. Ha nem, akkor küldje tovább ismerősének. Elküldöm az előtte fotómat és a 20 kg-al soványabb fotót is. Aki el akar érni valamit, az kérdez, aki nem az kifogást keres. Kelemenlajosne@freemail.hu

#43 KING 2009. 06. 10. - 09:45:22

Kéne egy hatások diétaprogram, sürgősen, amellyel akár 10 kiló is leadható, tartósan!!!!Thx :)

#44 KING 2009. 06. 09. - 22:00:07

Annyira idegesít, az, h ha hízok, mindig a combomon telepszenek meg a zsírpárnácskák...nem tudok mint tenni már...tud valaki vmilyen gyakorlatokat, melyek HATÁSOSAK!?? :o :o :o

#45 zsofia327 2009. 05. 22. - 13:13:11

sziasztok én egy 14 éves lány vagyok, 164cm és 55kg :s ez ideális???

#46 drtihanyi 2009. 04. 04. - 15:18:03

http://fogyas.drtihanyi.hu A dr. Robert Young által kifejlesztett módszer egy nagyon szimpatikus matematikai módszerre alapoz. Hány kilótól szeretne megszabadulni? 5-től? 10-től? Netán 20-tól? Akármi is válasza, szorozza meg 4-gyel, ennyi nap alatt érheti el. 10 kilótól szeretne megválni? 40 napra lesz szüksége. A módszer nem csupán egy diétát kínál, hanem egy komplett életmód programot. Magyarországon másfél millió ember elhízott, ezen felül pedig 2,7 millió ember túlsúlyos (Egészségügyi Stratégiai Kutatóintézet adatai). A 15 éven felüli lakosság 34%-a túlsúlyos, míg az elhízás aránya 18,8%. A magyar lakosság több mint felének a BMI-je (body mass index) meghaladja a 25-öt (25 kg/m2 a normál érték). Az iskoláskorú gyerekek 10,6-13,3%-a túlsúlyos (fiúk-lányok), míg 2,5-3,4%-a elhízott. A 13 évnél idősebb fiúk 13%-a túlsúlyos. A dohányzás és az alkoholizmus után az elhízás a 3. legfontosabb elkerülhető, betegséghez és halálhoz vezető ok. Súlyos elhízás esetén a halálozás esélye kétszeresére nő a normál súlyúakhoz képest. Az Országos Lakossági Egészség Felmérés 2003-as adatai szerint a felnőtt nők 40%-a, és a felnőtt férfiak 30%-a szívbeteg. 65 év felett már a lakosság 70%-a szenved szív és keringési betegségben. Magyarországon a középkorú lakosság 13%-ának magas a koleszterinje, 65 év felett ez az érték 20%. A magas vérnyomás gyakorisága az EU átlagát 70%-kal haladja meg, s ezzel a legrosszabb helyen állunk az Unióban. Ezen kívül a nők 8%-a, és a férfiak 7%-a II. típusú cukorbeteg (ők az elhízás miatt lesznek cukorbetegek). Döbbenetes: Magyarországon minden harmadik nő és minden negyedik férfi úgy gondolja, hogy semmit nem tehet az egészségéért!!! Ezért aztán a 18-34 éves korosztályban a zöldség és gyümölcs fogyasztás drámaian csökkent az utóbbi években (2000 és 2003 között készült a felmérés). A magyaros konyha teljes energia bevitelének 36-38%-a zsír! A zsír bevitel férfiak esetében naponta 120g +/- 30g, nőkben 90g +/- 23g a felmérés szerint. Ehhez jön még a bőséges alkoholfogyasztás is! A magyar lakosság táplálkozási szokásait az alábbiak jellemzik: 1. túl magas energia bevitel 2. magas zsírfogyasztás (és azon belül is állati eredetű zsír fogyasztás és koleszterin) 3. sok cukor 4. sok só 5. elégtelen zöldség és gyümölcs bevitel 6. elégtelen diétás rost bevitel Az a fő probléma, hogy a táplálékban lévő íz anyagok döntő részben zsír-oldékonyak, ezért a zsírszegény ételeket a fogyasztók ízetlennek találják. És itt jön a csapda: mivel ízetlen, többet esznek belőle!!! Ez az a csapda, ami miatt a diéták 98%-a sikertelen 10 éves időtávban!!! Mára az elhízás lett a második leggyakoribb halálok a világon. A túlsúly növeli a szív és érrendszeri betegségek kialakulásának esélyét, hajlamosít a cukorbetegségre, de okozhat ízületi bántalmakat, epekövet, magas vérnyomást, veseelégtelenséget, áttételesen stroke-ot vagy éppen rákot. A sok túlsúlyos ember modern társadalmunk eredménye, hiszen az elmúlt évtizedekben alapvetően megváltoztak szokásaink. Sokat dolgozunk, keveset mozgunk, ritkán vagyunk a szabadban, gyors ételeket eszünk, cukros folyadékokat iszunk, sok stressz ér minket és nem pihenünk eleget. Bár az orvosok legnagyobb része a túlsúlyos embereknek azt javasolja, hogy egyenek kevesebbet, mozogjanak többet, ennek ellenére az elhízott emberek száma folyamatosan nő. Az ideális testsúly elérésének legfőbb módszere a megfelelő táplálkozás. Fontos, hogy megfelelő minőségű zsiradékot fogyasszunk, és sok zöldséget együnk. Emellett alapvetően meghatározó az is, hogy mit iszunk. Testünket megfelelően kell hidratálnunk, amihez jó minőségű folyadékra van szükségünk. Ez a folyadék a mi esetünkben a SuperGreens zöld ital, mely nem édes, nem sós, viszont 49 gyógynövény keverékét tartalmazza, ami segít minket az egészséges fogyás elérésében. Általában elmondható az, hogy akinek sikerül megszabadulnia felesleges kilóitól, egészségesebbé válik: csökken a koleszterin szintje, normalizálódik a vércukra, emésztési zavarai megszűnnek, jobb lesz a közérzete, emellett pedig számos korábban szedett gyógyszerét elhagyhatja. Akinek sikerül lefogynia, egyszerűen egészségesebb lesz, hosszabb és jobb minőségű életet élhet! SuperGreens csomagok - SuperGreens csomagok

#47 keszlet 2009. 03. 29. - 18:01:38

HERBALIFE KÉSZLETÜRÍTÉS!!! Eladom megmaradt HERBALIFE TERMÉKEIMET költözködés miatt. MINDEN TERMÉK JÓVAL ÁRON ALUL. 7 DB CSOKIS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 5 DB VANILIÁS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 4 DB EPRES FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 6 DB KRÉMSKEKSZ FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT Minősége éppannyira garantált, mint minden herbalife terméknek. herbalifekeszleturites@gmail.com címen lehet megrendelni a termékek egészét vagy részét a készlet erejéig!

#48 Tierce 2009. 03. 13. - 14:56:41

Sziasztok! Táplálkozási tanácsadással, személyi edzéssel foglalkozom. Aki szeretné akár e-mailben is megpróbálok segítséget nyújtani. Az e-mail címem: szebenigergely@gmail.com

#49 csaknevnelkul 2009. 03. 09. - 21:18:26

Sziasztok!! :( Azt hiszem az én problémám itt a legnagyobb én 14 éves vagyok 160cm és 92kg és akármit csinálok nem fogyok 1kg-t sem :s :( Igaz nem nézek ki annyinak mert akik körül vesszenek mindenki csak azt hiszi h 65kg-tól nem vagyok több :( nagy tévedés...még a szüleimnek sem merem megmondani h hány kiló vagyok mert nagyon szégyelem :s :( Már nagyon kikészít ez a helyzet...ha lenne valami jó tanácsotok nagyon megköszönném!! egy szomorú lány :'('

#50 simlis 2008. 09. 20. - 09:28:04

sziasztok!Én 1 13,5éves lány vagyok 175 centivel és 62-63 de vmikor 64 kg-mal :) az a baj h egyszer lkövérnek érzemmagam máskor meg megvagyok elégedve az alakommal és ez annak köszönhető h folyamatosan változik a sulyom.mit tehetnék h lefogyjak ésmegtartsam asulyomat?az abaj h nem tudomnrávenni magamat a mozgásra!tul ham,ar föladom...a koplalást sokáig birom de nemakaromh később megereszkedjen abőrőm.légyszi segitsetek h minnél gyorsabban lefogyjak minden megerőltetés nélkül :) előre isköszi!

#51 zsuzska921217 2008. 08. 08. - 13:07:19

sziasztok en is egy 16 eves kiscsaj vagyok!169cm es 62 kg!engem is zavart a tulsuj ezert elkezdtem koplalni ami nem vezetett johoz!es utanna elkezdtem inni minden reggel egy pohar citromlevet vizzel keverve es latvanyos lett afogyas.nekem bevalt!es fogytam 1 het alatt 4 kg :)

#52 Polipszilon 2008. 08. 01. - 11:43:35

Sziasztok Judit vagyok!16 éves 172 cm és 78kg!:'(' Nagyon zavar ez a túlsúj és látszik is rajtam,de inkább a combomon látszik nagyon!Nagyon szeretnék lefogyni kb. 10kg.Egész nyáron nem mentem fürdőbe az alakom miatt nem mertem mutogatni magam!Ha letudnék fogyni kb 10kg akkor jobban érzném magam!Elkztem edzeni majdem minden nap járok futni és nem használ semmit,mellete diátázom is egyébkét és semmi hatása nincs!Aki tud egy jó diétás vagy edzés programot az szoljon már!MErt nem akarok 17 évesen 100kg lenni!:sEllőre is köszönöm!

#53 ildike94 2008. 07. 28. - 17:08:33

Sziasztok!! Én egy 14 éves nagyon kövér lány vagyok!!!!! :( :'(' 172 centi és 68 kg. A kövérség egyáltalán nem látszik rajtam, csak túl nehéz vagyok!! A combom és a fenekemen vannak leginkább zsírpárnák, a hasamon nem látszik.. Csinálok erősítő gyakorlatokat néha, de legtöbbször feladom, mert szörnyen akaratgyenge és lusta vagyok!!!!! :'(' :'(' És a ,,legszebb" , hogy néha rámjön az a kényszer, hogy muszály ennem valami édességet, vagy valami más hízlaló kaját, na olyankor aztán bűntudatom van!!!!!! :@ :@ :@ Már tehetetlenségemben próbáltam meghányatni is magam, de nem ment. Ja és annyira idegesít az, hogy minden hízlal ami jó!!!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ :@ A lényeg az, hogy szerintetetek, hogy tudnék lefogyni olyan 54 kiló körülre, a lehető leghamarabb???? (mindenféle gyógyszer nélkül, mert, hogy én nem bírom az ilyesmit). Köszi a segítségetetket!

#54 005 2008. 05. 05. - 17:09:18

Szia Andika 14 ! Te mennyi vagy?

#55 005 2008. 05. 04. - 14:19:19

sziasztok! én a Klári barátnője vagyok( csúnya volog volt a nevében belépni) de nagyon aggódom érte! régebben sovány volt, most pedig nem annyi kg, amennyit ideírt! valójában 82kg! nagyon sajnálom, mert régen népszerű volt! kérlek segítsetek neki, és válaszoljatok! szerintem sokat segítene, ha más is megmagyarázná neki, hogy az egészségével játszik! köszi ha segítetek, nagyon jó lenne! ( az normális, ha én 160cm és 63 kg vagyok? mert elég ducinak érzem magam:S)

#56 005 2008. 05. 03. - 18:24:35

úgy látom, egy cipőben járunk, de tudod, énis ugyanígy vagyok, hízás, hízás és semmi fogyás... esetleg megpróbálhatnánk együtt, hátha ugy könnyebb! (mmint én akármennyit futok, úszok, mindíg van egy kis csoki a szekrényben!

#57 005 2008. 05. 03. - 18:18:45

sziasztok! Klári vagyok, 13 éves, 170cm, 73kg :s :s :s :'(' :'(' :| elmentem kondizni, jártam 3 hétig, mindent megpróbáltam, de nem megy! egyszerüen nem tudok leszokni a kajáról! most futni járok, és 1 hét aalatt 1,5 kg-t híztam!! ez az orvos szerint beteges, de én tudom mitől van, attól, hogy rengeteget eszem! ha valaki tudja hol lehet kapni ilyen bio-kajákat, vagy valamit, az jó lenne ha itt válaszolna, elóre is mindent köszönök, és tudjátok, jó hogy ezt elmondthatom valakinek! ( a legrosszabb az, hogy régen sovány voltam!)

#58 Mr.dagiszakerto 2008. 05. 03. - 17:11:23

Ne egyél édeséget, és naponta csinálj 10 felülést! Egy hét alatt 3 kiló minusz! ;)

#59 poszti13 2008. 04. 21. - 15:12:27

13 éves vagyok nagyon kövér :'(' :'(' :'(' :'(' 168cm 78kg pegig sportolok táncolok meg minden segggíííííítttssssséééégggggg :'(' :'(' :'(' :( :( :( :s :s annyita nem látszik de akkoris

#60 Wikiii 2008. 04. 16. - 16:30:42

Sziasztok! 14 éves lány vagyok annyira nem vagyok kövér csak az alakomat kéne formálni. Sportolnom kéne valamit csak egyedül nem szívesen vállalkozom rá, és nem nagyon van aki eljönne velem. :s :( Meg azt sem tudom h mit kéne csinálnom nehéz választani, nemtudom mi lenne az ideális...leginkább a combom és a hátsóm problémás. Ha tud valaki segíteni akkor pls írjon fontos lenne...: arki.viktoria@citromail.hu :)

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: