Házipatika fórum: Elhíztam, pedig még tini vagyok! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elhíztam, pedig még tini vagyok!

#61 005 2008. 01. 29. - 12:39:29

Én 170 cm vagyok és 70 kg szerintem ez nagyon durva, és mindig amikor fogyok, egy hónap alatt visszamegy!!

#62 Essz 2007. 09. 08. - 14:13:01

Sziasztok! Segítsetek kérlek! 174 cm vagyok és 55 ,5 kiló. Ez normális, de az a baj, hogy nagy a hasam! Mit csináljak, kérlek segítsetek!!!!

#63 lola124 2006. 02. 24. - 20:04:40

TÉRITÉS MENTES GERINCMASSZÁZS Ceragem Hungáry Budapest Váci út 168. Rénó-udvar a cipőbolt mellett. Nyitva: H-P 08-18, Szo 08-14 Új terem: Székesfehérvár, Széchenyi út 1. Ny: 08,40-18 Ez egy fény és hőterápiás gerincmasszász, 40 percesek a kezelések és 3 órai tornának felelnek meg. Kellékek: Fehér lepedő magad alá az ágyra, ha takarozni is sajáttal akarsz akkor két lepedő. Fehér póló és vékony pamut nadrág, amibe ott át lehet öltözni. Fehér pamut zokni. Lehetőleg ne legyen rajtad semmi müszálas holmi. Mire jó? Fogyaszt, méregtelenit, javitja a testtartást, kezeli az érrendszeri, izületi, nőgyógyászati, prosztata panaszokat. Jó depresszióra és egyéb pszihiátriai megbetegedésekre is. Kiknek? Bárkinek korra és nemre való tekintet nélkül, gyerek is 5 éves kortól, ha tud 40 percig nyugodtan feküdni. Kiknek nem? Állapotos kismamáknak. Szülés után lehet meni. Frissen mütött embernek, mütét után 3 hónappal már lehet. Akinek komolyabb egészségügyi problémája van, az konzultáljon kezelőorvosával előtte. Pészmékerrel rendelkezőknek szintén nem javasolt, de van olyan, aki jár. Tapasztalatok: Én már 45 alkalomal voltam, 6 kg-ot fogytam, a kedélyem és a közérzetem kiváló és tele vagyok energiával. Üdv Lola :d

#64 Zsuzsa13 2006. 01. 09. - 19:33:50

Sziasztok nekem a hásómmal és a combjaimmal van egy kicsit nagy baj tudna valaki segíteni mivel lehet lefogyni amúgy nekünk van a csípőre ilyen tornagépünk az AB KING PRO és ez tényleg alami nagyszerű termék kö kemény lett tőle a hasfalam szal ha valaki tud segíteni írjon lécci e mailt: m.zsuzsa13@citromail.hu köcce előre is :)

#65 2005. 12. 26. - 20:14:04

Szia, Nekem első sorban csípő rendeleneség miatt van, kipattan a helyéről és engem nem zavar hogy nincs a helyén , sőt ugy sokkal kényelmesebb igazság szerint ,csak a porc kopott el teljesen... a szalagjaimat meg megviseli ez az állandó mozgás és monjuk így hogy mindig a fenekem fáj miatta :d sportorvoshoz járok miatta, egyszer ott ugrott ki a csípő, kicsit megijedt a doki :) Taposógép nekünk is van! én kértem névnapomra ,mert nekem is azt ajánlották ha már egy kicsit intenziveben akarok vmit csinálni, de 10 perc után a csípőm... és 5 perc nekem nem tesz semmit rajta... Elmondhatok egy személyes tapasztalatot? :) A fogyáshoz a fogyókura a legrosszabb módszer! Az evést úgy kell meg változtatni hogy fedezze a vitamin bevitelt és jól essen! és rengeteget kell sportolni:) (ha nagyon dagi vki az csak az evést próbálja szintre hozzni már attól fog fogyni és ha már úgy érzi akkor kezdjen el sportolni, így könnyebb és jobb érzés is hogy sokkal könnyebb :) ) és a legfontosabb biz magadba hogy meg tud csinálni és sikerülni fog! Ezt könnyű mondani tudom, de nekem már egyszer így sikerült, jelenleg nem megy mert van pár gondom ami nem engedi meg hogy higgyek magamba... Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket!

#66 2005. 12. 26. - 12:48:26

cija, hasonló a problémám, mert én is el lettem tiltva olyan sportoktól, amitől lehet fogyni..maradt az úszás meg a torna de találtam ezt az oldalt: http://velvet.hu/tan...main&wbpage=130 és vetettem karácsonyra egy taposót, ebben reménykedek h hátha, igaz ez is terheli a térdem eléggé, de azt írják h ez a legjobb alakformáló nőknek meg a elipszis v mi a jófene, és mind2 jó megeröltető , olyan mintha kondizni mennél el... :)

#67 2005. 12. 18. - 16:42:03

Sziasztok! 17 éves vagyok, 9 éves korom óta mindig vmiféle küzdősportot csináltam de most kb 1 éve eltiltotak tőle, a csípőm folyamatosan kiugrik a helyéről, a porc el kopott, folyamatos izületi gyulladásom van 6 éve! a lényeg az hogy össze törtem, nem elég az hogy nem sportolhatok elkezdtem zabálni... nem tudatosan de tényleg egyre többet kezdtem enni, nem tudtam ellenállni semminek, az édességeket is meg szerettem... És emelett folyamatosan gyógy tornásztam, úsztam, ezeket a mai napig csinálom de most egy hónapja fogyozom, 2 kg leadással... futni se tudok el járni... Új élet ritmus kell meg szoknom és ez nem megy lassabb mint a régi amit imádtam! Fogyáshoz az úszás szerintem édes kevés, tényleg jót tesz meg minden de ezzel nem lehet fogyni, erősödni annál inkább :) Fogyáshoz szerintem az erőltetöbb több energiát, mozgást igényelő sportok teszik meg a hatást, de ezt is akkor ha élvezettel végzed! szinte én is mozgok folyamatosan de nem azt csinálom amit szerettek és katasztrófa minden...

#68 2005. 12. 14. - 18:50:50

jaj köszii emberek :) futni azt nem futhatok, orvosi eltiltásom is van, eddig versenyszerűen teniszeztem és most semmi, szal képzelhetitek h feljött rám némi felesleg :) még sose vettem ilyen kazikat, majd mgnézegetem őket, meg most iszok vmi fogyasztóteát, vagy 2 hete és abszolút semmi, nuku , xart se ér az egészés ez is tök lehangolt :( az úszás nem segít?? a gond csak az h egyedül nehezebb számomra meg lehetetlen eljárni sportolni, szal a konditerem...egyszer már úgy kipróbálnám csak -én vok lehet a gagyi - de rosszul érezném magam, h 15évesen ide járkálok, nem??? nah, tessék nekem irkálni tapasztalatokat meg mindent mégeccer köcci, tsók ;) :)

#69 2005. 12. 12. - 17:45:29

Sziasztok! Én 15-16 évesen kezdtem el konditerembe járni és nagyon fontosnak tartom, hogy minél előbb kezdjen el az ember rendszeresen mozogni valamit, amit szeret. Úgyhogy tinik hajrá, tornázzatok otthon, konditeremben, szabadban, mert JÓ! Amúgy combra, fenékre a bicikli kiváló!

#70 benibaba 2005. 12. 11. - 14:34:51

Szia Guilty! :) Szerintem a legjobb a comb és popsi formázására a futás. Kevesen szeretik, de ha ráérzel az ízére, akkor már nem is bírsz meglenni nélküle. Persze most hideg van, de egyszer azt olvastam valahol, hogy "nincs futásra alkalmatlan idő, legfeljebb nem megfelelő öltözék" :d. Ezenkívül javasolnám még valamilyen DVD-re, kazettára az otthoni tornát. Nagyon jó combra a Rubint Réka 2, fenékre inkább a 3, de az már elég durva.Ja, és Béres Szandi tornái is kitünőek. Ha viszont nincs otthon lejátszód, akkor nézz csak körbe a neten, a google segítségével biztosan százával találsz jobbnál jobb gyakorlatokat, amik átformálják a combod! A lényeg a rendszeresség, és a kitartás! Sok sikert, és jó keresgélést kívánok!

#71 2005. 12. 11. - 12:59:45

cijasztok látom jó helyen járok szóval én 15 éves vagyok , de tom ugyanaz a kategória, nem szabad fogyózni, sok testmozgás... de , úgy mégis, milyen tornagyakorlatokat ajánlanátok? én leginkább combban vagyok nagyon erős, nagyon nem szeretem a combbom, a testsúlyom stimmel, jajj de a combbom... tényleg..mit ajánlotok naponta milyen gyakorlatból hányat? előre is köszii, érdekelne a véleményetek!!! :)

#72 2005. 11. 16. - 16:30:02

Sziasztok! Mozgás, mozgás, mozgás!!! Ez a legfontosabb, mert ha eleget mozogsz, ehetsz is, mivel lemozgod. És a lényeg, hogy találd meg azt a mozgásformát, ami örömet okoz és akkor hosszú távon fog működni. Sok sikert mindenkinek, nekem is! ;)

#73 benibaba 2005. 11. 11. - 00:02:26

Szia Gombo! :) 170cm-hez a 65kg korántsem olyan tragédia ahogy felvázoltad. Főleg hogy voltál 80kg is. Esetleg elővehetnél egy olyan képet magadról ami még a ducibb korszakodban készült, meg egyet a mostani önmagadról, és látni fogod a különbséget! De ha mégis fogyni szeretnél, akkor ne azzal kezd, hogy imádok enni, meg imádom az édességet, mert úgy nem fog menni. Nem tudom hány éves vagy, a topikcímből gondolom, hogy még fiatal, úgyhogy nem is a diétára kellene a hangsúlyt helyezned (bár egy megfelelő étrendre neked is szükséged van), hanem a sportra! Olvastam, hogy a barátnőd invitált, hát ne kéresd magad, hanem menj el vele! Meglátod hamar eléred az álomalakot! Sok sikert kívánok Neked!

#74 Gombo 2005. 11. 10. - 23:03:08

Sziasztok!Én a Gombo b.nője v.ok!Higgyetek nekem a Gombo nem kövér,csak van rajta 1 kevés felesleg!Ezt egyszerüen le tudná adni,de igazán nagy kitartás nincs benne!A héten 3szor hivtam tornázni,1szer eljött,de azt se csinálta végig,és hamarabb abba hagyta!Ezt a levelet azért írtam meg neki,h ezzel ösztönözzem,h ne hagyja abba!Nem más miatt csak maga miatt!És ne csak azért,h vékonyabb legyen,hanem egészségesebb is!Erre ösztönöznélek titeket is eme pici levéllel!KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!! Zsizi

#75 Gombo 2005. 11. 10. - 22:53:55

Sziasztok!!!Sajnos nem tudok kiegyezni magammal,vagyis a súlyommal!Most kezdtem el barátnőm unszolására a Norbi update-t!1ébként kb.170cm v.ok és kb.65kg!!!!!!!!Akkora hasam van mint 1 ház!Nem tudok felvenni normális ruhát miatta!Sokan azt mondják h pont jó az alakom,d komolyan mondom én rosszul vagyok tőle :( !Ja és az a legnagyobb baj h szeretem ez édességet meg imádok enni! :'(' Képzeljétek kb. még 3-4éve 80kg is voltam aztán anorexiás liba lettem!D már nem!Na mind1!LEGYETEK JÓK!

#76 2005. 11. 02. - 10:28:21

Sziasztok! Én 30 leszek és bizony egész életemben 20-30 kilóval több voltam, mint kellett volna. Tapasztalatból mondom én is, hogy vegyetek erőt magatokon, tartsatok össze, kerítsetek fogyipartnert és mindent bele, mert szar lesz később, és utálni fogjátok magatok azért, mert nem kezdtétek el időben! Ha nem is maradtok ki a szerelemből emiatt, ha nem is érzitek magatok mindig rosszul a bőrötökben, mégis le kell adni a fölösleget, mert annyival jobb nélküle, hogy az összehasonlíthatatlan és ráadásul egy csomó egészségügyi szarságtól kímélitek meg magatokat, ami majd 10 év múlva jön ki. Mindehez elég annyi, hogy nekiáltok mozogni és a vacsiból visszafogni. Higgyétek el, kezdetben ez is elég! Sok sikert!

#77 2005. 10. 17. - 17:13:08

Szia! Sajnos nem vagy egyedül. Én egy 14 éves fiú vagyok, és marhára kövér :'(' 177cm és 103kg

#78 2005. 09. 22. - 18:01:59

Én is kövér vagyok, vagyunk még így egy páran szerintem...meg kell próbálni a lehetetlent és lefogyni különben rámegy erre a tizes majd huszas éveid és kimaradsz mindenből....sajna tapasztalatból beszélek.. :'('

#79 2005. 07. 08. - 20:09:18

Sziasztok,tinikék. :) Én is szeretnék néhány kilót fogyni,de úgy hogy ne koplaljak és ne legyenek egészségügyi mellékhatásai(pl.szédülés,rosszullét,fáradság...) és a legfontosabb hogy AZ ELÉRT SÚLYT MEG IS TUDJAM TARTANI.; el kezdtem keresni a neten és találtam 1 olyan fogyókura programot,amely: 1.)ellenőrzött módon biztosít kaloriákat,kiváló tápértékeket és szabályozza a szervezet glikémiás reakcióját a jó egészség érdekében,miközben elegendő energiát garantál a szervezetnek. 2.)makronutrienseket tartalmaz megfelelően kiengyensúlyozott arányban (fehérjék,szénhidrátok és zsírok),ami biztonságos és ellenőrzött súlyleadást tesz lehetővé. 3.)a vitaminok ajánlott napi mennyiségének 70%-át adják. 4.)magas arányban tartalmaz az emberi táplálkozás szempontjából nélkülözhetetlen ásványi sókat. 5.)csökkenti a glikémiás választ és csökkenti a zsírlerakodást miközben fokozza a zsírégetést !!! Alacsony glikémias mutatójú szénhidrátokat tartalmaz,amelyek hosszú időn keresztül biztosítják a megfelelő energiaellátást és ösztönzik a zsírok égetését. EZ EGY TUDOMÁNYOSAN ELLENŐRZÖTT TERMÉK, AMELY HATÉKONY AZ EGÉSZSÉG MEGŐRZÉSE ÉRDEKÉBEN IS. További infot a zsive@freemail.hu címen kérhettek. Sziasztok.Legyetek jók.

#80 2005. 06. 25. - 09:11:03

152cm és 68kg :'(' Nagyon sok..és eléggé látszik is. Tök kövér vagyok, és képtelen vagyok lefogyni, csak hízok és hízok.. :(

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: