Házipatika fórum: Fiatal kori elhízás=kövér tinédzserek. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Fiatal kori elhízás=kövér tinédzserek.

#1 tiercet1 2012. 03. 28. - 12:12:59

Személyre szabott táplálkozási tanácsadásban tudok segítséget nyújtani, mely tartalmaz: tápláltsági állapotfelmérést, étrend tervezést, edzésterv készítést, étrendi napló elemzést. Elérhetőségeim: mobil: 0620/912-3081 szebenigergely@gmail.com

#2 gabica0129 2010. 05. 04. - 09:14:36

Sziasztok.:) Én 13éves vagyok 168cm. vagy több és 57kg. az szerintete milyen? Köszönöömm.=)

#3 abihusi96 2008. 10. 27. - 14:19:36

sziasztok ! gondolom tudjátok mi a bajom én is kövér vok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :| :'(' nagyon szeretnék fogyni úgyhogy ha valaki tud segíteni annak nagyon tudnék örülni!ha mozgás van benne külön köszönetet mondanék neki ( :) )lécci SEGÍTSÉG ; HELP ; S.O.S.................... KÖNYÖRGÖM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szoktak csúfolni hogy terhes vagyok meg stb. ... :$ :@ előre is köszi !!!!!

#4 lola124 2006. 01. 04. - 12:13:45

Kedves fogyni vágyók! Nézzetek be a 90 napos fogyókúra forumba, ott leirtam egy INGYENES tornát helyettesitő masszázslehetőséget, amit érdemes kipróbálni. "CERAGEM masszázságy Bp-en a Rénó-udvarban. Kellékek: egy lepedő magad alá az ágyra és fehér póló és világos vékony pamutnadrág pl. macskanaci, amibe ott át kell öltözni. Próbáljátok ki, érdemes Üdv Lola

#5 2006. 01. 01. - 23:26:14

Sziasztok, Nekem is az a problémám, hogy elhíztam. A legrosszabb, hogy tudom hogy sokat ettem az utobbi napokban. A legelrettentőbb mégis az hogy igazán csak akkor jön már rám az evés mikor nem vagyok suliba és nincs semmi dolgom. Nem hiszek a fogyokúrás tablettákban, akármennyire jól teszteltek. Sportoló vagyok de félévet kihagytam, tanulnom kellett és így elhíztam. 172cm vagyok és 72-73kg. Most az akaraterőmtől és az új kezdettől (visszamehetek végre eddzeni) várom az eredményt. Ha valakinek lenne kérdése bármivel kapcsolatban és tudnék segiteni, nyugodtan irjatok a stormy_102@hotmail.com vagy a storm15@freemail.hu e-mail címre.

#6 2006. 01. 01. - 23:19:23

Szerintem a magasságodhoz képest a súlyod megfelelő. Nem vagy se vékony, se kövér. Pont jó. De ez csak az én véleményem.

#7 2005. 07. 08. - 20:18:33

:) Sziasztok,tinikék. Én is szeretnék néhány kilót fogyni,de úgy hogy ne koplaljak és ne legyenek egészségügyi mellékhatásai(pl.szédülés,rosszullét,fáradság...) és a legfontosabb hogy AZ ELÉRT SÚLYT MEG IS TUDJAM TARTANI.; el kezdtem keresni a neten és találtam 1 olyan fogyókura programot,amely: 1.)ellenőrzött módon biztosít kaloriákat,kiváló tápértékeket és szabályozza a szervezet glikémiás reakcióját a jó egészség érdekében,miközben elegendő energiát garantál a szervezetnek. 2.)makronutrienseket tartalmaz megfelelően kiengyensúlyozott arányban (fehérjék,szénhidrátok és zsírok),ami biztonságos és ellenőrzött súlyleadást tesz lehetővé. 3.)a vitaminok ajánlott napi mennyiségének 70%-át adják. 4.)magas arányban tartalmaz az emberi táplálkozás szempontjából nélkülözhetetlen ásványi sókat. 5.)csökkenti a glikémiás választ és csökkenti a zsírlerakodást miközben fokozza a zsírégetést !!! Alacsony glikémias mutatójú szénhidrátokat tartalmaz,amelyek hosszú időn keresztül biztosítják a megfelelő energiaellátást és ösztönzik a zsírok égetését. EZ EGY TUDOMÁNYOSAN ELLENŐRZÖTT TERMÉK, AMELY HATÉKONY AZ EGÉSZSÉG MEGŐRZÉSE ÉRDEKÉBEN IS. További infot a zsive@freemail.hu címen kérhettek. Sziasztok.Legyetek jók.

#8 Lavazza 2005. 07. 03. - 13:48:39

Sziasztok!!! Szerintem az a legrosszabb, amikor a szülő másról sem beszél a gyermekével, mint azt h mennyire kövér vagy, meg h ne egyél annyit, meg bla-bla-bla. Az ilyen gyerekek azzal a tudattal nőnek fel h ők kövérek és soha nem tudnak gátlástalanul járni-kelni a világban... Sőt, egy idő után már enni sem lesz kedvük, elmegy minden étvágyuk. Közeledik az, amit anorexiának neveznek és szegény szülők 1000x felteszik a kérdést h vajon mi okozhatta mindezt... Nem veszik észre h minden probláma 1etlen gyökere ők maguk... Sztem ez a szomorú. Én 164cm vagyok és 56kg és 17 éves. Sztem ez 1 kicsit sok. szeretnék 50kg lenni:))) persze, az ember soha nincs megelégedve megával:))))

#9 2005. 06. 29. - 08:02:42

Sziasztok! Véleményem: sokszor a szülő okolható az egészért! Én is kaptam mindig a fejemre, mert anno otthagytam a maradékot a tányérba és nem ettem meg! Sajnos lassan szülői fejjel kell gondolkodnom és nehéz az aranyközéputat megtalálni. Mit mikor tiltson meg az ember és mikor ne! Ha tiltják annál jobb és gyerek annál inkább tömi magába az édességeket a chipseket stb. Én mindig dagi kis fickó voltam és el kellett telnie 20évnek, hogy elmondjam magamról, hogy viszonylag sovány vagyok! Teljesen fel kellett adnom eddigi életvitelemet, de mondhatom megérte! Persze vannak betegségből adódó dolgok de állítom a fiatalkori elhízásnak ez 2-5%. Derdi

#10 ritisz2 2005. 06. 28. - 12:27:11

Szia :) Én is az voltam, és maga a pokol :'(' . Nem voltak barátaim, és mivel kinevettek sok sporteseményen, az is ki volt lőve , mint fogyási lehetőség :s . Most is kövér vagyok, de folyamatosan igyekszem leadni, és sajna azt kell mondjam, hogy amióta az eszemet tudom fogyózok. De vannak olyan szerencsések, akik amikor nővé érnek egyszerűen átalakulnak és lefogynak :d Szóval egyenlőre ennyi:)

#11 Andika14 2005. 06. 25. - 12:43:55

Mit gondoltok róla? Van akivel ez a helyzet?

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: