Házipatika fórum: Mindenki másképp csinálja :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 362 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Mindenki másképp csinálja :)

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:03:46

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 yalagerd 2014. 06. 15. - 12:46:30

Sziasztok,

Akinek van kedve, töltse ki e két tesztet,
az elsőben tájképeket lehet pontozni:
www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=10493

https://docs.google....aWp-2nVNKBMj9..

A másodikban pedig divatképeket:
https://docs.google....o9wIyU2H_5p1k..

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A KITÖLTÉST!

#3 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:51:16

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta2

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#4 puncs5 2012. 12. 18. - 15:00:56

http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
Ingyenes termékminta igénylése!!Fogyókúrához,cukorbetegségre!!!
sing

#5 babuska00 2012. 05. 07. - 13:15:03

Sziasztok! Kb egy éve már írtam ide. Akkor még tanácsot kértem,hogy miért nem mozdul a mérleg nyelve lefelé? De most egy kis bátorítást szeretnék adni a sorstársaimnak. Tavaly kb ilyenkor kezdtem el a fogyókúrámat,vagyis az életmódváltásomat. Eleinte nagyon nehezen ment.......! Szinte semmit sem ment le rólam. Akkoriban ha ettem valamit mondhatni lelkiismeret furdalásom lett tőle,hogy minek is eszek mikor ilyen dagadt vagyok. Sajnos mindig a fogyókúra körül forgott a gondolatom. Ami nagy baj volt,mert minnél jobban akartam,annál kevésbé jött össze a dolog. Majd valahogy egyre kevesebbet járt az agyamban a fogyókúra. Persze attól még ugyan úgy folytattam és nem hagytam abba,csak nem ez volt az a dolog ami irányította az életem és a gondolataim. És végre kijelenhetem hogy nagyszerű úton haladok!! A korább 138 kg ról sikerült magam 102 kg ra ledolgozni! Mindezt egy év alatt!! :) Lehet hogy egyeseknek ez nem nagy dolog,de Én bátran kijelenthetem,hogy VISSZAKAPTAM AZ ÉLETEM!!!Bár még mindig van legalább 20 kg amitől meg akarok szabadulni,de tudom hogy sikerülni fog! És eljutottam oda,hogy bátran tervezem a nyaralást a barátaimmal mindenféle szégyenérzet nélkül!! Ezt egyszerűen nem tudom szavakba önteni! Még csak annyi,hogy tavaly írtam,hogy elkezdtem szedni a Bio-cla+T-t.... hát nekem nem vált be!! Amellett hogy nem segített csökkenteni az étvágyam,még a gyomrom is folyamatosan fájt tőle. Úgy hogy csak azt tudom javasolni mindenkinek,aki hasonló cipőben jár mint Én,hogy NE ADD FEL!!! Kitartással minden cél elérhető!! Csak hinned kell magadban és a célodban! Tovább szép napot mindenkinek! :D

#6 csak_niki 2012. 03. 27. - 19:19:07

Kedves Fórumlakók! Pszichológia szakos hallgatóként a túlsúly és megküzdés kapcsolatát kutatom, ezért az alábbi kérdőív kitöltésére keresek olyan vállalkozó szellemű személyeket, akiknek a testtömeg indexe 25 fölött van. http://kwiksurveys.com?u=kutatasom A kitöltés kb. 10 percet vesz igénybe, az adatkezelés teljesen anonim, az eredményeket pedig egy iskolai dolgozat keretén belül szeretném felhasználni. A közreműködőknek előre is nagyon köszönöm, és mindenkinek további sok sikert kívánok a fogyásban! Üdv, Csák Nikoletta

#7 jolletklub 2012. 03. 27. - 04:26:47

Szeretettel meghívlak Benneteket egy érdekes előadásra, ami a túlsúlyról (is) szól orvosokkal, természetgyógyászokkal 2012. április 7-én 9 órától. Budapest, VIII. Tavaszmező utca 7-13-ban. Délután paleolit főzési technika bemutatása. Részvétel ingyenes.

#8 katalinka76 2012. 03. 22. - 17:18:21

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#9 naplany 2012. 02. 09. - 11:52:58

Sziasztok, egy barátnőm vett magának egy Forever slim ultrahangos zsírbontó gépet. Akkora, mint egy fél dinnye, és zizeg használat közben: http://ultrahangoszsirbonto.com/ Egyszerűnek látszik, de róla lejött már 8 cm! A csípőjén használja. Nekem a hasam problémás, bár rendszeresen járok edzeni. Van olyan, aki a hasára használta? Vagy aki ultrahangos kezelésekre járt kozmetikában és bejött neki?

#10 ramonika 2012. 01. 10. - 15:33:39

5 hét 5 kiló ingyenes fogyókúraversenyhez kereset párt magamnak.A kódom:102955306019 Üdv. R.

#11 szuperfater 2012. 01. 09. - 20:22:02

Bizony sok a javaslat és kevés a mindenkinek hatásos fogyókúra. Ráadásul helytelen a drasztikus ételmegvonásos, és az egyoldalú táplálkozásos kúra is! Mivel nem pótoljuk testünk, sejtjeink éhségét, mely betegségekhez vezethet; és stresszeljük szervezetünket, mely állandóan tartalékolásba fog. Egy hatékony tisztítókúra, és olyan egészséges táplálék kiegészítők, melyek tartalmazzák az összes fontos tápanyagot: http://goo.gl/pZjPd Elvem a fogyáshoz: sokszor keveset! Ehhez nyújthat segítséget egy diéta, fogyókúra napi öt étkezéssel: http://goo.gl/QvAHq Tiszta és természetes gyógynövénykivonatok és egészségmegőrző készülékek. Például fogyasztó és masszázsöv: http://goo.gl/IlBQW Sok sikert az egészséges és hatékony fogyáshoz!

#12 andifeher 2011. 10. 21. - 08:40:44

Sziasztok! A neten Florea akció van: http://vitaminkosar....tt-3-db%29.html

#13 maja31 2011. 10. 05. - 06:56:36

VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA ÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#14 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:26:48

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#15 andifeher 2011. 07. 14. - 17:45:10

Szia! Nagoyn gratula ehhez a sok elhatározáshoz, pedig azt javasolják hoyg fogyókúrát és cigit letenni ne is próbáljon senki egyszerre mert az lehetetlen, de Te megcsináltad!!! A mozgás meghozza a gyümölcsét, meg ha alacsony szénhidrát tartalmúakat eszel, plusz ha figyelsz arra hogy az anyagcseréd is jó legyen (én protexint szedek). Itt úgylátom mindenki szed valamit :) De az a legtutibb ha igényesen eszel és mozogsz ennél senki sem tud jobbat :)

#16 lili29 2011. 06. 27. - 14:42:58

Sziasztok. 29éves két gyermekes családanya vagyok. én is szedem az adipexet, 2 naponta 1 szemet, nekem nagyon bevált, 14.napja szedem, ami 7 szemet jelent, és eddig 6 kiló ment le,persze nagyon odafigyelek mit eszem, pl ez alatt az idő alatt nem ettem se kenyeret se tésztát, semmi édességet, illetve csak vizet.!!! zöldségeket eszem,és sok sok gyümölcsöt, tehát egyáltalán nem éhezem. Még 5-6 kiló a cél, most 68 kiló vagyok, 74 voltam:( és alacsony vagyok. a kicsi fiammal 29 kilót híztam a terhességem alatt. Boldog vagyok, látványos a fogyás, többen kérdezték, hogy fogytam??????de jóóó ezt hallani!!!! a gyerekeimmel hetente 2-3szor eljárunk a szigetbe,ahol ők tudnak játszani,én addig kocogok kicsit. :) ha valakit érdekel az adipex, ne féljetek tőle, annyi mellékhatása volt nálam, hogy éjszaka felébredtem 2x3x, de csak megébredtem, nem huhogtam fent!!!! nekem maradni fog 10 szem. 2300ftért odaadom! irj priviben ha érdekel: kicsike0815@citromail.hu

#17 bobora 2011. 06. 03. - 08:46:03

Sziasztok! Nem szoktam fórumokra írni ezzel a témával kapcsolatban, de lehet ,hogy jobban fog menni, ha tudom ,hogy nem vagyok egyedül. Kb. egy hónapja kezdtem én is átállni az egészséges életmódra. Eleinte persze nehéz volt megszokni, de hát minden kezdet nehéz. Én is igyekszem elhagyni a fehér lisztet, cukrot. Április elején a cigit is letettem. Egyelőre nem sok eredményt értem el, de annyit mindenképp felmutathatok, hogy jobb a közérzetem és jobban érzem magam a bőrömben. Kilókban még sajnos nem mérhető az eredmény, eleinte gyakran hibáztam, de egyre könnyebb volt magam tartani a célomhoz. Hetente 2-3-4 alkalommal mozgok, attól függően mennyi kedvem és energiám van. Ha nincs kedvem, akkor szobabiciklizem egy fél órát, vagy megpróbálok megtanulni hullahoppozni. A változás leginkább az arcomon látszik, a bőröm sima és selymes. A centiket mérem és pár centi már lement a hasamról is. Remélem az, hogy megosztom veletek sikereimet és nehézségeimet, segíteni fog nekem, és esetleg nektek is löketet ad. :)

#18 kaliandika 2011. 05. 30. - 08:58:18

Sziasztok! Sok sikert kívánok a fogyásotokhoz. Nekem már elindultak a centik és a kilók. Nem javaslom a gyógyszereket ( Babuska neked sem) mert azok csak átmenetileg segítenek. Eredmény lehet, hogy lesz csak éppen átmeneti, hiszen nem változtatta meg az alap problémákat, ahhoz az életmódbeli változások is kellenek. Javaslom vegyétek fel a kapcsolatot Kiss Zsuzsival, ő segíthet.( nincs érdekemben Őt dicsérni) Csupán segítő szándékkal írom. Szóval keressétek Őt az elérhetőségein. Sikeres fogyást Kalocsai Andrea

#19 babuska00 2011. 05. 29. - 08:18:52

Köszönöm a tanácsokat!!! Én ezt a gyógyszert nem mástol hallottam,hanem a neten néztem utána. Csak reméltem,hogy beválik majd. Nagyon hasznos tanácsokat adtál!! És tényleg köszönöm!! :)

#20 varadiszi 2011. 05. 27. - 17:45:16

Vevő lennék, ha aktuális még a dolog légyszives írj!!

• 362 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: