Házipatika fórum: Mindenki másképp csinálja :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »

Mindenki másképp csinálja :)

#101 Hapcsi 2008. 10. 11. - 16:33:10

Egy szép napsugaras őszi hétvégét kívánok Mindenkinek! :) Elég nagy csend van itt! :|

#102 benibaba 2008. 10. 11. - 09:23:29

Sziasztok! Egyelőre nincs otthon net, mert párom húzza az időt a telepítgetéssel :s :s :s Melóhelyen meg nincs idő hétközbeni fórumozgatásra :(. Bár úgy látom nagy a pangás.... Mindenkinek jó hétvégét! Bb

#103 austen 2008. 10. 06. - 11:24:11

Nagyon köszönöm az együttérzésedet! Hidd el, nagyon sokat jelent ebben a helyzetben, hogy vannak barátaim, akik mellém állnak, aggódnak értem, erőt adnak. Nagyon jólesik minden jó szó...köszönöm szépen. Éva

#104 Dezsoili 2008. 10. 04. - 21:46:32

Drága Éva! Igaz, egy évvel ezelőtt elköszöntem, és azóta nem jártam erre, de ma hallottam a hírt, ami nagyon felkavart. Már, ha jól számolom két hete történt, én ma tudtam csak meg. Nagyon sajnálom, és akár hiszed, akár nem, megkönnyeztelek. Hiszen ez egy olyan esemény, ami bármelyikünkkel, bármikor megtörténhet sajnos. Kérlek, ha utólag is, de fogadd tiszta szívemből jövő, őszinte együttérzésemet. A legnagyobb tisztelettel Dia.

#105 austen 2008. 09. 28. - 21:09:21

Az a "hülye bokafájás" is fontos, nem szabad hanyagolni! és elhiszem, hogy nagyon bosszant, megnehezíti az életed. Vigyázz magadra, napi négy km azzal a bokával nagyon nem jól hangzik! Gratulálok a szép évfordulókhoz! Most elhúzok, meglásd, egészen pihenten jövök vissza... az biztos, hogy barátságba vetett hitem legalább is megerősödött... :-)

#106 benibaba 2008. 09. 27. - 12:01:16

Én itt volnék... Azt hiszem Austen, erre a hozzászólásra vártunk/ vártam, mert egy ilyen szomorú esemény után, mint ami Veled történt, nem nagyon akaródzik az ember csak úgy cseverészni. Vagyis akar, de lelkiismeretfurdalása támad, amiért a hülye bokafájásával jönne elő :$, míg más sokkal komolyabb tragédiával kell megbírkózzon. Szóval ezért is a csend. Szerintem. De ami engem illet, mindennapos olvasója lettem a Beszélgessünk topiknak, mert hajt a kiváncsiság mi van Veled. Azért persze nem ússzátok meg, így írok a lábamról is :d ;). A lényeg, hogy még minimum 3 hétig hordanom kell a bokarögzítőt, utána is csak fokozatosan szokhatok le róla. Sajnos az orvos kiírt hétfőre dolgozni :s :(. Nem is a melóval lenne a baj, hisz ülőmunka, hanem valahogy be kell jussak a munkahelyemre, és a bokarögzítő miatt nem tudok cipőt húzni. Így marad a papucs, de ha jön egy esős nap, akkor számolhatok a náthával is így jóelőre :s :(. Ja, és nincs igazán jó közlekedés a melóhelyemre, ezért gyalog járok. Egészséges embernek nem annyira veszélyes az a kb 2km séta oda, és 2km vissza, de így... No de nem nyavalygok tovább. Ez van, dokibácsi így döntött, keresőképes vagyok :( :( :(. Hát ennyi. Holnap lesz a 6 éves évfordulónk a párommal, vagyis most már a férjemmel, tavaly pont ezen a napon kérte meg a kezem is. Megkapta :d. Aztán kedden meg a születésnapját ünnepeljük, lehet tortát enni :). Kár, hogy a 3 hetes semmittevéstől híztam vagy 5kilót :s :s :s. De sebaj, már elkeltem :d :d :d Puszi Mindenkinek, és szép hétvégét kívánok! Benibaba

#107 austen 2008. 09. 26. - 16:07:19

Merre jártok, lányok???? Gyertek, léci!!!! Az élet megy tovább, mi azért beszélgethetünk... nem szabad emiatt elszakadni egy jó társaságnak!

#108 austen 2008. 09. 23. - 20:03:45

Köszönöm mindannyiótoknak.

#109 Hapcsi 2008. 09. 23. - 08:55:06

Bocsi, ez most többszörösen ment, mert nem láttam, hogy mentette volna a bejegyzést, csak késleltetve. Kicsit bolondozik a gépem.

#110 Hapcsi 2008. 09. 23. - 08:53:50

Kedves Austen-Éva! Fogadd el tőlem is őszinte részvétemet! Nagyon sajnálom, hogy Gáborod távozott! Baráti öleléssel: Hapci-Sylvi Lányok, bocsánatot kérek, hogy nem járok errefelé. A Szomorú hírt is tegnap tudtam meg Anikótól. Majd igyekszem, néha ide is egy kis időt szakítani.

#111 Hapcsi 2008. 09. 23. - 08:47:31

Kedves Austen-Éva! Fofadd tőlem is őszinte részvétemet. Nagyon sajnálom, hogy Gáborod távozott. Baráti öleléssel: Hapci-Sylvi Lányok, nagyon szégyelem már, hogy nem járok errefelé. Tegnap Anikótól tudtam meg a szomorú hírt. Majd iygekszem ide is egy kis időt szakítani.

#112 Hapcsi 2008. 09. 23. - 08:44:17

Kedves Austen-Éva! Fogadd tőlem is őszinte részvétemet! Nagyon sajnálom, hogy távozott Gáborod. Ölellek: Hapci-Sylvi Bocsánat lányok, hogy nem járok errefelé. Majd iygekszem, hogy ide is jusson néha kis idő. A szomorú hírt is tegnap Anikótól tudtam meg. :(

#113 benibaba 2008. 09. 21. - 12:22:01

Drága Austen! Nem is tudom mit mondhatnék, annyi minden kavarog a fejemben. Pont tegnap olvastam végig Gábor blogját, és annyira hihetetlen, hogy így alakult :( :( :( Fogadd őszinte részvétemet! Kívánom, hogy legyen erőd a következő időszakhoz. De ahogy Te magad is írtad, hamarosan előbújik belőled a mindenben csak a jót látó természeted, és idővel túl leszel ezen is. Nagy, meleg ölelést küldök, és ha van valami, amiben segítséget tudunk nyújtani, akkor csak szólj, küldj mailt... Szeretettel: Benibaba és családja

#114 Silvaak 2008. 09. 21. - 10:39:17

Gáborunk tiszteletére... PÁRISBAN JÁRT AZ ŐSZ Párisba tegnap beszökött az Ősz. Szent Mihály útján suhant nesztelen, Kánikulában, halk lombok alatt S találkozott velem. Ballagtam éppen a Szajna felé S égtek lelkemben kis rőzse-dalok: Füstösek, furcsák, búsak, bíborak, Arról, hogy meghalok. Elért az Ősz és súgott valamit, Szent Mihály útja beleremegett, Züm, züm: röpködtek végig az uton Tréfás falevelek. Egy perc: a Nyár meg sem hőkölt belé S Párisból az Ősz kacagva szaladt. Itt járt, s hogy itt járt, én tudom csupán Nyögő lombok alatt. (Ady Endre)

#115 Silvaak 2008. 09. 21. - 10:09:53

Drága Austen! Ahogyan már sms-ben is megírtam, fogadd őszinte részvétemet. Mondtam Krisztiánnak este, hogy két hónapja még itt álltunk lent az utcán a Gáborral és Veled, beszélgettünk és most már nincs többé... Nem nagyon tudok mit mondani, vagy amit mondanék, lehet megbotránkoztat Benneteket. Az, hogy jobb, hogy nem szenvedett tovább, Gábor hosszú éveken keresztül, vegetálva, semmit sem tudva a külvilágról... Igy is sokat szenvedett gondolom, és persze Te is Austen, mert tudattal elviselni ezt egy szerető családtagnak a súlyos betegségét és halálát, nagyon-nagyon nehéz... Minden szeretetemmel igyekezlek támogatni, kérlek szólj, ha tudok segíteni valamiben, vagy akár akkor is, ha csak azt szeretnéd, beszélgessünk egy kicsit. Inni egy forró kávét, és csendben beszélgetni...Te sokkal erősebb vagy, mint én, lehet , mint akármelyikünk, de talán a szeretetünkkel mi is tudunk kicsit segíteni Neked ebben az időszakban... Millió erőt adó ölelés: Silvaak

#116 Aniko72 2008. 09. 21. - 09:13:03

Jaj istenem, Austen... Nagyon-nagyon sajnálom... Őszínte részvétem!... :(:(:(

#117 austen 2008. 09. 21. - 05:00:54

Először ide nem akartam beírni, hadd maradjon ez most egy boldog hangulatú beszélgetés, ebben a topikban, de igazad van, hálistennek, itt is vannak jó barátaim, akiket érdekel, ezért köszönöm, hogy leírtad, Venczike.... és hát igen, ez is az élethez tartozik. Szeressétek nagyon a párjaitokat, családtagjaitokat és örüljetek, hogy van kit! a többi nem számít, csak sokadrangú dolog. Ez közhelynek hangzik, de nem az, most látom igazán.

#118 venczike 2008. 09. 20. - 22:12:32

Lányok! Bár nincs rá meghatalmazásom,de mivel a másik topikban már megírta Éva így veszem a bátorságot,hogy sajnos egy rossz,nagyon rossz hírt közöljek veletek! Ma este Éva (Austen) párja Gábor végleg eltávozott körünkből! Szenteljünk neki egy néma percet,és kívánjunk Éva lelkének megnyugvást,hiszen Ő mindent megtett amit csak lehetett! Évike! Ha bármiben segíthetek hívj! Tudni, hogy nincsen cél, tudni, hogy nincs Isten, Félni, hogy talán még igazság sincsen, Tudni: az ész rövid, az akarat gyenge, Hogy rá vagyok bízva a vak véletlenre. És makacs reményem mégis, mégis hinni, Hogy amit csinálok, az nem lehet semmi. És örülni tudni a nagy megnyugvásnak, A fájdalmat, örömöt gyógyító halálnak.

#119 venczike 2008. 09. 20. - 18:42:48

Még visszajöttem pár szó erejéig! Kedves Anikó! Isten éltessen SZÜLETÉSNAPOD ALKALMÁBÓL! Sok boldogságot !

#120 venczike 2008. 09. 20. - 18:39:29

Dehogy unjuk ,csak küldjétek!!! ;) Most jöttem haza melóból. Szépek voltatok mindkét menyasszony ,fiatalok bájosak és szeretnivalóan csodásak. Azt hiszem ez az ember életében a legnagyobb dolog és utánna a gyermek születése.Ugye Benike! ;) Silvaak előtt még ez előtte áll ,de csodálatos dolog én is tudom. Aztán hogy miként alakul hát...no komment :'(' Kicsikéim ! Jó ideig nem leszek ,mert elmegyünk Anikóhoz kissé közelebbre Tök-re szüretelni.2 hétig. De a képek jöjjenek és majd végignézem kicsit késve . Millió puszi ,ha már nem jövök addig is. Az ifiasszonyoknak boldog időtöltést a párjukkal ;) :p :d Kifulladásig!!!!

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: