Házipatika fórum: Mindenki másképp csinálja :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 362 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Mindenki másképp csinálja :)

#21 zsuzsakiss 2011. 05. 26. - 12:01:17

Kedves Babuska! Kitartás és türelem, ez mindenképpen szükséges( gondolj arra, azt a súlyt, amitől meg akarnál szabadulni sem 1,5 hónap alatt "gyűjtötted" össze.) Biztos vagyok benne, hogy magadat nem csapod be tehát igyekszel betartani, amiket leírtál ( kenyér, cukor, stb) Jó lenne kicsi mozgás beiktatása is, ez lehet akár erőteljesebb gyaloglás. Kezdve kicsi távokkal aztán mindig több és több, emelve a távolságot. Most még ráadásul szép is a környezet, finom illatok vannak, virágok, zöld :) A másik, arra is gondolj : nem biztos, hogy ami másnak bevált az neked is olyan jól működik! Sok zöldet, salátákat egyél, hallal,fehér húsokkal illetve, nézz utána talán a neten is megtalálod a vércsoport szerinti táplálkozást. Én közel 20 éve foglalkozom ezzel a témával sok embernek segítettem már, elérni azt,amit szerettek volna. Sok sikert kívánok Zsuzsa www.visionweb.shp.hu friedl@tvnetwork.hu

#22 babuska00 2011. 05. 25. - 19:47:44

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Másfél hónapja kezdtem a fogyókúrámat. Sajnos nem kis súlytól kell megszabaduljak. Az kúra kezdetétől szedem a Bio CLA +T -t és és minden este iszok szűzteát. Viszont e mellett hiába hagytam el a kenyeret és a fehér cukrot,szinte semmi sem ment le.:(( Egyszerűen nem tudom hogy mit csinálok rosszul. Ha valaki tudna nekem tanácsot adni,azt nagyon de nagyon megköszönném! Sok sikert minden kedves sorstársamnak!! :)))))

#23 zsuzsakiss 2011. 05. 25. - 11:24:17

Kedves Fórumozók! Figyelmetekbe ajánlom nagy szeretettel új honlapomat,ahol sok-sok információt találtok. Az eddigi visszajelzésekből az derül ki, hogy számos olvasó talált számára megfelelő terméket, megoldást a problémájára. www.visionweb.shp.hu Várom a visszajelzéseket! Üdvözlettel,sok sikert! Kiss Zsuzsanna ui: Sok jó és tartós eredményünk van már, érdemes átnézni az oldalt. Mindig személyre szóló javaslatot adok!

#24 bioplanet 2011. 05. 17. - 09:08:45

Anorex fogyókúrás kapszula INGYENES termékminta Kipróbált már számtalan fogyókúrás módszert? Kapszulák, teák, zsírégető készítmények sokaságát ismeri kívűlről? Nagyon szeretne megszabadulni a felesleges kilóktól, de nincs ideje ezzel foglalkozni? Az Anorex egy olyan speciális növényi rostot tartalmazó készítmény, amely a világon egyedülálló módon, saját súlyának 2-300 szorosát magába szívva, az elfogyasztott táplálékot olyan állagúvá alakítja át, amely megakadályozza a nagy mennyiségű kalória felszívódását. Ezáltal Ön bár kalóriadúsan étkezett, a szervezet számára mégis úgy tűnik, hogy egy könnyű, alacsony kalóriatartalmú ételt fogyasztott. Az AnoreX tehát a működési elvének köszönhetően, a súlycsökkentésen túl, szabályozza a vércukorszintet és koleszterin csökkentő hatással is bír. Érd. 0620/2650365 Ingyenes termékminta: http://www.bio-planet.hu/anorex

#25 kolozsvari28 2011. 05. 16. - 10:25:39

Adipex retard eladó! Jelenleg én is ezt használom,nekem két gyerek után segített,hogy ismét lassan a régi lehessek! 1800/10db megrendelés aadipex@freemail.hu

#26 lola124 2011. 05. 15. - 18:29:29

Szia Edina! Kiváncsi vagyok ez a kapszula ezért az árért mennyi időre elég. Egy doboztól mennyit lehet fogyni. Milyen a hatásmechanizmusa. Irnál bővebben erről? Üdv Lola :o

#27 lola124 2011. 05. 15. - 17:41:43

Szia! Gratulálok a 35 kg fogyáshoz. Én most kezdtem bele és nagyon kiegyeznék ennyivel. jelenleg 110 kg vagyok és tegnap kezdtem bele a fogyózásba, amit életmód váltással kívánok elérni. Azért érdekel milyen tapaszról irsz. Irok az email cimedre is. Üdv Lola

#28 lola124 2011. 05. 15. - 17:38:31

Szia! Én hasonló cipőben járok, azzal a különbséggel, hogy októberben letettem a cigarettát és a 98 kg-os súlyomra felszedtem 12 kg-ot és most 110 kg vagyok. Le kell cserélnem a ruhatáramat, már kellett vennem nadrágokat, meg blúzokat, mert a tavalyiak nem jöttek rám. Valóban nehéz cipelni is ezt a súlyt, igy elhatároztam, hogy muszáj lefogynom, remélem apránként kis lépésekkel sikerülni fog. Szóval én tegnap kezdtem el az életmód váltásomat, azzal, hogy leredukáltam a szénhidrátokat, de nem teljesen, mert szükséges a fehérjék bontásához. Az édesség falási rohamok ellen pár hete szedek egy Chromium Picolinate nevű tablettát, ami működik és egyáltalán nem kivánom azóta az édességet, amióta szedem. Napi 1-et kell szedni étkezés után, igy reggeli után veszem be és szedek hozzá egy 1000 mg-os C vitamint is, mert azt olvastam, hogy a króm jobban hasznosul vele. Én ezeket a naturvitamin.hu webáruházból vettem, szerintem ez adja a legolcsóbban a táplálék kiegészitőket. Nekem van Norbi duci torna DVD-m és ma elkezdtem csinálni, állítom, hogy ezt a mi nagy testünkkel is lehet csinálni. Igaz igy elsőre csak 10 percig bírtam, de remélem holnap már 15 is megy. Szóval fogyjunk együtt és osszuk meg a tapasztalatainkat. Üdv Lola

#29 tiffani 2011. 05. 12. - 10:07:41

Hello Mindenkinek! Egy nagy fogyáson vagyok túl 35 kilót fogytam megmondom őszintén hogy nem volt könnyű mert már a nagy súly felesleg előhozta a betegségeimet amit az egész életemre kihat nagyon sokat sírtam és bánkódtam mert a súly feleslegemtől cukor beteg lettem és hát a nem egészséget életmódom a kevés Jód bevitel. A pajzsmirigyem is problémákat okoz kísérti az egész életemet ez a két betegség mert nem voltam hajlandó tenni a sulyomért semmit. Egy nagyon hatásos fogyó kúrás tapaszt használtam mi segített,hogy a mérleg nyelve azt a számot mutassa amit én szerettem volna A tapaszt csak felragasztod és nem kell vele egész nap bajlódni de viszont kicsit egészségesebben kell étkezned ne gondold azt hogy innen töl kezdve lekel mondanod a kedvenc kajádról. Arról van szó,mindenap reggelizned kell sok folyadék mindennap egy gyümölcs leves és második az édességet pedig hagyd meg a hétvégére de ha véletlenül becsúszik egy kis édesség attól nem kell félni mert nem lesz bak belőle mindazok jelentkezését várom akik fogyni akarnak Üdv Tiffi! Az ára 4500Ft ami tartalmazza postaköltséget is tiffani@citromail.hu

#30 kormosszilvi 2011. 04. 27. - 05:17:40

Kedves Fórumozók! Az elmúlt hetekben rendkívüli módon megszaporodtak a Reductil gyógyszer iránt érdeklődők száma (Nem beszélve azokról, akik a Minimectilt vagy a Lindaxát keresik) Ezeknek a gyógyszereknek a hatóanyaga a Sibutramine (Szibutramin), melyet 10 illetve 15 mg-os mennyiségben tartalmazzák. Hatásmechanizmusuk megegyezik az Adipex-ével (étvágy csökkentő, anyagcsere gyorsító tulajdonságok). Szintén napi 1 kapszula a megfelelő dózis. Magyarországon 2010-ig mind a hármat recept ellenében lehetett megvásárolni a gyógyszertárakban. Köszönhetően a kedves gyógyszerészeti intézetünknek, ezek forgalmazását annak ellenére megszüntették, hogy rengetegen nagy sikerrel alkalmazták fogyókúrájukban. Külföldön ezen hatóanyagú gyógyszerek továbbra is kaphatóak. Azonos hatóanyagtartalmú fogyokurás étrendkiegészitö formában elérhetővé vált nálam. kapszula árával, kiszerelésével, szállításával kapcsolatban érdeklődhettek! kormos.szilvi@gmail.com

#31 kormosszilvi 2011. 04. 27. - 05:16:21

Kedves Fórumozók! Az elmúlt hetekben rendkívüli módon megszaporodtak a Reductil gyógyszer iránt érdeklődők száma (Nem beszélve azokról, akik a Minimectilt vagy a Lindaxát keresik) Ezeknek a gyógyszereknek a hatóanyaga a Sibutramine (Szibutramin), melyet 10 illetve 15 mg-os mennyiségben tartalmazzák. Hatásmechanizmusuk megegyezik az Adipex-ével (étvágy csökkentő, anyagcsere gyorsító tulajdonságok). Szintén napi 1 kapszula a megfelelő dózis. Magyarországon 2010-ig mind a hármat recept ellenében lehetett megvásárolni a gyógyszertárakban. Köszönhetően a kedves gyógyszerészeti intézetünknek, ezek forgalmazását annak ellenére megszüntették, hogy rengetegen nagy sikerrel alkalmazták fogyókúrájukban. Külföldön ezen hatóanyagú gyógyszerek továbbra is kaphatóak. Azonos hatóanyagtartalmú fogyokurás étrendkiegészitö formában elérhetővé vált nálam. kapszula árával, kiszerelésével, szállításával kapcsolatban érdeklődhettek! kormos.szilvi@gmail.com

#32 edinalorant 2011. 04. 20. - 10:00:11

Miről is van szó pontosan? Egy ősi titok, amit több ezer japán nő használ azért, hogy megfeleljenek az ultra vékony Geishák páratlan szépségének. Egy alga, ami spontán módon növekedik a csendes-óceánban és a Japán-tenger mélyén. Tény, hogy a hatása ősi idők óta ismert! a koleszterin, cukorbetegség és az elhízás kezelésére használatos. Egyesült Államokban, Kínában és Japánban, ahol gyorsan fogytak és nem fosztották meg magukat semmitól Egy igazi élvezetté vált! vedd be étkezések előtt vagy napközben! Semmi különöset nem kell tenned, nem kell fogyókúráznod, nem kell semmilyen testmozgást űznöd fogyasztó hatása automatikusan megszabadít minden felesleges kilódtól, még akkor is, ha sokat eszel. És ez így lesz mindaddig, amíg ideális súlyod el nem éred. Ha célod elérted, szüntesd meg a kezelést. Megjegyzés: az eredmények véglegesek akkor is, ha leállítod a kapszulák szedését. Nincs rászokás, nincs hiányérzet, nincs másodhatás. Ez egy fogyasztó, fantasztikus kezelés amit a tengerből nyernek. Ultra karcsúsító tengeri moszatot tartalmaz, ami egy szempillantás alatt eltünteti: - a régebbi fennmaradt kilókat - a felesleges centimétereket - a klaszter zsírszöveteket - a párnácskákat (has tájék) - a lerakódott zsírt a csípőn - a rezisztens cellulitiszt, még a régit is (fenék, comb, karok) Az eredmény FANTASZTIKUS és végleges, 100%- ig GARANTÁLT. Az ára 6000Ft/doboz dr.lorant.edina@gmail.com

#33 babuska00 2011. 04. 15. - 12:29:00

Sziasztok! Én kb két hete kezdtem a fogyókúrámat,vagyis inkább az életmódváltásom. Jelenleg,mivel nem áll rendelkezésemre mérleg,amivel meg tudnám magam mérni,csak tippelni tudom hogy kb 130 kg körül mozoghatok és nekem ebből elegem lett. Nem akarok sovány lenni,hisz tudom hogy az elérhetetlen számomra,igy 80-90 kg a célom. Tanácsot szeretnék kérni tőletek,hogy milyen az a torna amit ilyen súly mellett meg lehet csinálni. Próbálkoztam már felűlésekkel,de az nem igazán volt könnyű,de azért végig csináltam!! :) Ezért ha esetleg valaki segíteni tudna nekem,azt nagyon megköszönném!! És tiszta szivemből gratulálok azoknak is akiknek már sikerült lefogyniuk és elérték a céljukat vagy már közel vannak hozzá!!:D Sokan akiknek sosem volt súlyfeleslege,azt hiszik,hogy milyen könnyű lefogyni! Pedig valahogy az alkoholró és a nikotinról való leszokáshoz tudnám hasonlítani ezt is. Hisz a cukorról való leállásom óta néha szinte elvonásos tüneteim vannak!:) Viszont ki lehet bírni. Én személy szerint gyümölcsel helyettesítem. Esetleg ebben is tudnátok nekem egy kis segítséget nyújtani? Mert félek attól,hogy egy idő után túlságosan egysíkúvá és unalmassá válik számomra! Szép napot mindenkinek!:D

#34 2011. 04. 12. - 08:51:50

Ha gyorsan szeretne megszabadulni felesleges kilóitól próbálja ki az Uj Adipex Retard-ot.A szakértők által elismert legjobb fogyókúrás gyógyszerek egyike.Pár nap alatt GARANTÁLT, szemmel látható eredmény. 1 doboz beszedésétől teljesen reális a 20-25 kg fogyás! 6000Ft/30szem! maja31@lajt.hu

#35 panika 2011. 04. 03. - 12:51:57

MEGÉRKEZETT A LEGÚJABB FOGYÓKÚRÁS GYÓGYSZER!! A HIVATALOS NEVE BINOREXIA KÜLFÖLDRŐL HOZATOM A GYÓGYSZERT HETI 6 KILÓ GARANTÁLT SAJNOS AZ INTERNETEN NEM MEGTEKINTHETŐ A GYÓGYSZER MERT KINTRŐL ÉRKEZIK EGY HIVATALOS GYÓGYSZER GYÁRBÓL ÉRKEZIK.AZ EDDIGI VÁSÁRLÓIMNÁL BEVÁLT SEMMI PANASZ NEM ÉRKEZETT TERMÉSZETES ANYAGOKBÓL VAN ELŐ ÁLLÍTVA BÁTRAN AJÁNLOM MÉG SZOPTATÓS KIS MAMÁKNAK IS MERT AZ ANYA TEJRE SEM KÁROS VAN OLYAN VÁSÁRLÓM AKI AZT KÖZÖLTE,HOGY A TEJE MÉG SZAPORODOTT IS TŐLE. PLUSZ GARANCIÁT VÁLLALOK A FOGYÁST ILLETŐEN.HA NEM VÁLIK BE AKKOR AZ ÁRÁT VISSZA FIZETEM.ELÉRHETŐSÉGEM: tanacsferencne@citromail.hu

#36 fortunagirl 2011. 03. 30. - 14:29:57

Sziasztok! Kata vagyok Egerből! Sajnos egy csúnya és alattomos betegség miatt nagyon elhíztam, és most jutottam el arra a pontra, hogy tenni kell ellene valamit. Ezért böngésztem a neten, a fórumokon, kértem ingyenes termékmintákat, elkezdtem mozogni és diétázni. És ami nagyon fontos: ELINDÍTOTTAM A SAJÁT BLOGOMAT, amivel szeretnék segíteni a hasonló cípőben járó embereken. Jelenleg 130 kg vagyok és 90 kg a cél!! Egy többek által sikeresnek és hatásosnak vélt fogyókúrás módszernek álltam neki, de mindent részletesen kifejtek a blogomban: http://fogyokuramtortenete.blogger.hu/ Kérlek tarts velem, segítsünk egymásnak.

#37 katalinka76 2011. 03. 29. - 19:42:20

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : 06305020792 vagy katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#38 vitamax 2011. 03. 11. - 10:23:16

SZIASZTOK! VÉGRE ITT VAN A LEHETŐSÉG ARRA, HOGY TARTÓSAN FOGYJUNK!EBBEN SEGÍT A WEBSTAR -TERMÉKEIVEL. A VIEWTY BEAUTY TERMÉK ÖSSZETEVŐI A CLA (KONJUGÁLT LINOLSAV), AZ OMEGA-3 ÉS AZ OMEGA-6 ZSÍRSAVAK ,VALAMINT AZ E- VITAMIN KOMPLEXUM GONDOSKODIK A ZSÍRBONTÁSRÓL , KÜLÖNÖSEN A PROBLÉMÁS TERÜLETEKEN. EZENKÍVÜL A VIWTY LC LOW CARB ITAL, AMELYET ESTE KELL FOGYASZTANI ÉJJEL FEJTI KI HATÁSÁT, AZ EGÉSZ ÉJSZAKA FOLYAMÁN SEGÍTI A ZSÍRÉGETÉST! TERMÉSZETES KARCSÚSÁG ÉS SZÉPSÉG! ITT ÉS MOST: http://www.webstar.b...=INTE-B753-34A4

#39 vitamax 2011. 03. 11. - 10:22:04

SZIASZTOK! VÉGRE ITT VAN A LEHETŐSÉG ARRA, HOGY TARTÓSAN FOGYJUNK!EBBEN SEGÍT A WEBSTAR -TERMÉKEIVEL. A VIEWTY BEAUTY TERMÉK ÖSSZETEVŐI A CLA (KONJUGÁLT LINOLSAV), AZ OMEGA-3 ÉS AZ OMEGA-6 ZSÍRSAVAK ,VALAMINT AZ E- VITAMIN KOMPLEXUM GONDOSKODIK A ZSÍRBONTÁSRÓL , KÜLÖNÖSEN A PROBLÉMÁS TERÜLETEKEN. EZENKÍVÜL A VIWTY LC LOW CARB ITAL, AMELYET ESTE KELL FOGYASZTANI ÉJJEL FEJTI KI HATÁSÁT, AZ EGÉSZ ÉJSZAKA FOLYAMÁN SEGÍTI A ZSÍRÉGETÉST! TERMÉSZETES KARCSÚSÁG ÉS SZÉPSÉG! ITT ÉS MOST: http:/6www.webstar.biz/?id=INTE-B753 -34A4

#40 2011. 03. 03. - 14:37:38

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA ÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! KEDVEZÖ ÁRON !!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

• 362 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: