Házipatika fórum: Mindenki másképp csinálja :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 362 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Mindenki másképp csinálja :)

#41 vargamariatunde 2011. 03. 02. - 11:46:18

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON SOKAT DIÉTÁZTAM DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM. TUDOK RENDELNI LONDONBÓL MERT EZ EGY KIS GYÓGYNÖVÉNY SZAKÜZLETBEN KAPHATÓ AZ INDIAI NEGYEDBEN DE VAN MOST NÁLAM BÖVEN. EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL. IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB. ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#42 marian33 2011. 02. 25. - 14:54:19

Eredeti Minimectil eladó! A Minimectil elhízás elleni gyógyszer. Elősegíti testsúlya csökkentését. Hatását azáltal fejti ki, hogy kevesebb mennyiségű étellel is teltségérzetet kelt. A kapszula segítséget nyújt Önnek abban, hogy korlátozza az elfogyasztott étel mennyiségét. Ha kevesebbet eszik, könnyebb leadnia a súlyából, még akkor is, ha erre korábban képtelen volt. A súlycsökkenéshez az étkezési szokások módosítása, és ezek megfelelő változtatása szükséges. Ára/ 8000ft- 1 doboz /30 szem Érdeklödni:minimectil@citromail.hu

#43 gaspareva 2011. 02. 11. - 12:56:39

Sziasztok! Nekem a Mandura Trim vált be. Valami zseniális. pont onnan szedi le a zsírt ahonnan kell. fenék, has, csípő, comb. Ráadásul, még sokkal energikusabb is vagyok tőle. Pörgök egész nap, mint a búgócsiga. Ami a lényeg nekem, hogy tiszta bio. Nem tartalmaz semmi vegyszert, és még az ára is megfizethető. Már több barátnőm is megirigyelte a fogyásomat, mert elég látványos a két ruhaméret csökkenés. Főleg, hogy nem szenvedtem egy percig sem az éhségtől. Ha érdekelnek a részletek akkor nézd meg az oldalamat. Kattints a kis magyar zászlóra és ott minden megtalálsz, amire kíváncsi vagy. http://eva67.mandurarep.com gaspareva ;) :d

#44 applee5 2011. 01. 31. - 14:58:58

Sziasztok! A barátom tavaly kezdte el ezt a fajta fogyás-kezelő módszert és azóta több, mint 30 kilót fogyott ZSÍRból! A fogyókúra maga orvosi ellenőrzéssel és lekövetéssel történt, tehát első kézből szakemberi segítséggel. Az egész folyamat nagyon jól zajlott, abszolút nem jellemző a módszerre a koplalás, sőt, el sem tudtuk képzelni, mennyi mindent meg lehetett neki ennie. Természetesen a mozgás fontos emellett is, együtt jártunk nap-mint-nap sétálni is. Nekünk nagymértékben segített, rengetet javított a közérzetünkön és egészségünkön is, és azóta sem hízta vissza az elvesztett kilókat. Ha érdekel esetleg írj: kataagardi@gmail.com Kata

#45 2011. 01. 20. - 16:15:19

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! 8000FT 30 SZEM +1300 FORINT POSTAKÖTSÉG AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#46 Szalanna 2011. 01. 12. - 18:23:35

http://maskeppmintma..._mellrakosokert

#47 tothjanos82 2011. 01. 05. - 19:18:57

Sziasztok! Igaz nekem nem az elhízással voltak gondjaim hanem az ellenkezőjével de hosszas keresés után szerencsére találtam megoldást. Nekem teljesen rendbejött az emésztésem és hízni is tudtam annyit amennyit szerettem volna. Ez a gyógynövény Malájziából származik és ganodermának hívják. Nekem a Cordypine és az oroszlánsörénygomba segített.

#48 inke_moksa 2010. 09. 22. - 09:40:47

Sziasztok! Minden betegség, fizikai tünet a lélek blokkjaitól van! Ha kíváncsi vagy a te tüneteid mit jelentenek, látogass el ide: http://www.eljharmon...egek-lelki-okai

#49 herba1980 2010. 08. 29. - 13:35:48

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % KEDVEZMÉNY A KÉSZLET EREJÉIG! ShapeWorks Shake italpor (csoki, vanília, eper, krémes keksz ízekben): 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft Shapework QuickStart : 32.700 Ft helyett 24.765 Ft 25% -os engedménnyel eladnám az összes készleten lévő Herbalife termékemet. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. Fontos! A kedvezmény más tanácsadóktól nem kérhető számon semmilyen esetben sem! Érdeklődni lehet: herbalife1980@freemail.hu

#50 herbalife2002 2010. 08. 01. - 22:10:37

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % kedvezmény minden termékre! http://herbalifeakcio.startuzlet.hu Minden herbalife termék 25 %-kal olcsóbban! Csak nálunk! Herbalife olcsóbban, Herbalife kedvezményesen, Herbalife Akcó, Formula 1 shake olcsóbban....

#51 webstarlaura 2010. 06. 22. - 18:16:16

Kedves Fóromozók! Az emberek többségének fontos a saját és szerettei egészsége! Egy ezzel kapcsolatos DÍJMENTES segítségre szeretném felhívni mindenki figyelmét. http://tinyurl.com/hu-vitality Bárki használhatja ezt az egyedülálló és DÍJMENTES személyi életmód tanácsadót! Használható számítógépen és internetképes mobiltelefonon. Ezzel adott a lehetőség arra is, hogy bárki magával vigye akár a zsebében a személyi tanácsadóját, dietetikusát! ( A regisztráció megtehető kitalált néven is!!!!! Érdemes egy csak erre a célra használt e-mail címmel regisztrálni! Az e-mail cím fontos, hogy működőképes legyen, mert erre fogja megkapni a használathoz szükséges azonosítóit!) Használja egészséggel és ajánlja másoknak is!

#52 Aniko72 2010. 04. 21. - 23:34:58

Szia Dia! Én megvagyok...Azt nem mondom, hogy hű, de jól..Elég sok a gondom-bajom...de, gondolom ezzel nem vagyok egyedül... Nagyon ritkán járok már erre, de azért nekem is sokszor eszembe jut a régi csapat, meg, hogy kivel mi lehet... De, ki tudja, talán ők is jelentkeznek majd pár szóra itt...:-) Neked is minden jót kívánok!!! Szeretettel: Anikó

#53 webstarlaura 2010. 04. 06. - 18:02:52

Díjmentes személyi tréner az interneten! Hamarosan már mobiltelefonon is! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 A hivatkozásra kattintva a megjelenő oldalon található bőséges információ.

#54 Dezsoili 2010. 03. 29. - 21:40:07

DIA vagyok, aki 4 évvel ezelőtt eltűnt a másik topikból. Nyomós okom volt, most azért jöttem be, mert már megint felszedtem jó néhány kilót, amit le akarok tornázni, de sürgősen, így téblábolgatok néha a honlapon. Csak érdeklődnék, drága Silvaak, Aniko72, Venczike, Austen, Sylvinkről tudok, mi történt veletek az elmúlt évek folyamán. A sajnálatos rossz híreket tudom, egyéb úton. Felőletek érdeklődök, ha lehetséges. Teszem ezt igaz szeretetből. Legyen nagyon szép a napotok, akiket nem ismerek, azoktól elnézést kérek. Mindenkinek csodás, tavaszi estét kívánok: Dia.

#55 papmika10 2010. 03. 14. - 22:10:16

Sziasztok! Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu

#56 aranyoslaci 2010. 03. 03. - 17:41:03

2010-ben újabb lépés történt. a komplementer medicina területén.Az ÁNTSZ szükségesnek tartja a dolgozók ellenőrzését a minőségi elvárásoknak megfelelően. A pályázat elbírálásig ideiglenesen, a doktornőt bízták meg a feladatokkal. Dr. Ozsváth Mária 1979-ben diplomázott orvosként. Öt éven keresztül általános orvosként, illetve üzemorvosként teljesített szolgálatot, majd 1988-ban szemész szakorvosi képesítést szerzett a HIETE-n. Dolgozott magánorvosként, kórházi- és szakrendelői szemorvosként egyaránt. A HIETE Orvosi Továbbképző Központjában Társadalom Orvostanból is szakvizsgázott. Akupunktúrás és ultrahangos jártassági vizsgát tett a HIETE-n, illetve a Debreceni orvosi Egyetem Radiológiai Osztályán. 1997-ben a szaktárca megbízása alapján részt vett a Magyar Szemtréning Eljárások oktatóinak vizsgáztatásában, illetve a hallgatók oktatásában és a szakmai követelményrendszer kidolgozásában. Idén januárban kinevezték az ÁNTSZ Országos Szakfelügyeleti Módszertani Központ Komplementer Medicina regionális szakfelügyelő főorvosává, illetve megbízott országos szakfelügyelő főorvossá.

#57 harpy 2010. 02. 11. - 15:15:09

Sziasztok!!! Szeretnék megmutatni Nektek egy (szerintem) nagyon eredeti ötletet...hátha segít Valakinek :) http://www.1leszek.mlap.hu/

#58 paalenza 2010. 01. 28. - 17:07:27

Üdvözlök mindenkit! Diétázók szeretném ha ezt elolvasnátok, hasznos! 6.3. Elhízás miatt nem kell kalóriacsökkentett diétát kezdeni. A második világháború után az emberek szegények voltak, és nem volt elég élelmiszer. Felesleges lett volna az elhízással törődni, hiszen a legtöbb ember nagyon sovány volt. Az orvostudomány fejlődésének és a javuló gazdasági feltételeknek köszönhetően a fertőző betegségek és a szegénység már nem jelentenek akkora problémát, bár a különféle krónikus betegségek egyre jobban elterjednek a felnőtt lakosság körében. Kutatásaink rámutattak, hogy a ganodermát fogyasztó sovány embereknél súlygyarapodás, az elhízottaknál pedig fogyás tapasztalható. Nincs jelentősége az életkornak, a nemnek, az egészségi állapotnak, a ganoderma minden esetben lehetővé teszi, hogy megmaradjon az optimális testsúly és külalak. Rendszeres szedés esetén a ganoderma optimalizálja a felépítő és lebontó folyamatokat. Mivel a ganoderma megszüntetheti az elhízást, a túlsúlyos embereknek sem kell aggódniuk súlyfeleslegük miatt, és a külalakjukra sokat adó nőknek sem kell szenvedniük a kalóriacsökkentett diéták és a fogyasztószerek kellemetlen mellékhatásai miatt. Ajánlom figyelmetekbe ezt a honlapot:http:www.erikapaal.egeszseg eskave.hu Ha segíthetek írj.

#59 dietazunk 2009. 12. 04. - 19:09:41

Kedves Mindenki! Látom sok-sok téves információ kering itt a fórumon, és a mende-mondák sora is hosszú ! :) Mindenesetre gratulálok az összes siker story-hoz, sok szép eredményről is olvasgattam! /elsősorban ezért írok / Másodrészt pedig azért, hogy a többi diétázó se keseredjen el , csak legyen türelmes és nagyon kitartó !! De ami a legfontosabb hogy ne sanyargassa magát senki, mert sajnos a szervezetünk előbb vagy utóbb, de bosszút áll!!! Mindenkinek jó egészséget kívánok! :) Oláh Ibolya dietetikus Ha valaki segítségre szorulna,tanácstalan, vagy esetleg személyre szabott diétára lenne szüksége keressen fel bátran! Elérhetőségeim: ibolya.olah@gmail.com 06/70-621-1112 www.dietazunk.hu --> januártól indul, most még feltöltés alatt

#60 Törölt felhasználó 2009. 11. 20. - 22:11:22

Kedves fórumozóink! Szeretnénk felhívni a figyelmüket arra, hogy olvasói "cikkírói" pályázatot hirdettünk, amelynek 3 értékes díja van. Nem valódi cikkeket várunk, hanem történeteket, amelyekből kiderül, hogy miért szeretnek "itt" lenni nálunk. A pályázat beadási határideje: december 7. Részleteket itt olvashatnak: http://www.hazipatik...lvasoi_cikkiroi Szeretettel várjuk történeteiket, tapasztalataikat! További jó fórumozást kívánunk! HáziPatika.com csapat

• 362 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: