Házipatika fórum: Mindenki másképp csinálja :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

Mindenki másképp csinálja :)

#61 eedina 2009. 09. 07. - 07:09:32

Szia Meaditti!Hogy sikerült lefogynod?Én annyiszor próbálkoztam de nem vagyok túl kitartó és a kajának sem tudok ellenálni!Neked mi segített!Mennyitől szerettél volna megszabadulni?Nekem a hasam a problémám!!Abból szeretnék lefogyni! Edina

#62 webstarlaura 2009. 08. 27. - 15:41:35

Én ezt ajánlom! Nemrég hallottam egy beszélgetést a rádióban ahol prof. Forgács Attila http://www.bkae.hu/i...php?id=p5100121 és más neves táplálkozással foglalkozó szakemberek voltak a vendégek. A prof. mondott egy érdekes dolgot amiről nem is tudta, hogy már megvalósult. A lényege az volt annak amiről beszélt, hogy jó volna és a technikai lehetőség már adott rá, hogy az ember magával vigye a dietetológusát és wellness fittness személyi tanácsadóját a zsebében. Ez tatalálható díjmentes használatra az alábbi portálon! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 A hivatkozásra kattintva a megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. A "Home és Díjmentesen regisztrálni" menüpontban lehet továbblépni. A regisztráció természetesen nem jár semmilyen kötelezettséggel és a program használata korlátlan ideig díjmentes! Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük az aktiváló hivatkozást valamint az azonosítót és jelszót! Az alábbi két országon kívül regisztrálók, egyenlőre csak akkor kaphatnak aktiváló linket, ha Magyarországot vagy Németországot forgatják be az "Ország" jelzésénél!!!!! Ebben az esetben a saját ország neve a "Helység" (város, falu) elé írható be! (Ha a többi adat nem valós, akkor is használható a portált! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) (Please pay attention the following issue when doing registration: The system works just German and Hungarian language. If you would like to use the system immediately you must choose a country from the list below: Hungary, Germany.) Keresünk munkatársakat a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! (A regisztráció és a program használata egyben munkaalkalmassági szűrő is!) (Többek között a számítógép és internethasználat, valamint a taníthatóság tekintetében.) A portál tovább ajánlható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#63 Aniko72 2009. 08. 13. - 15:54:23

A fogyiporokban ne bízz, egyik sem ér semmit, csak pénzkidobás! Próbáld ki mondjuk a 90 napos, szétválasztós diétát! Nagyon hatásos, működik, és még éhezned sem kell. Ha még rendszeres mozgást is beleiktatsz, biztos a siker! :) Én 10 kilót adtam le, 50 nap alatt, és nem is csináltam végig. Még most is sokszor tartok gyümölcsnapot, ami nagyon egészséges, tisztít, s utána garantáltan kevesebbet mutat a mérleg!:) Sok sikert, drukkolok!

#64 hilora 2009. 07. 30. - 10:25:34

Sziasztok érdeklödni szerenék hogy valaki próbálta-e már a fogyiporokat.Ha igen akkor mennyit fogytatok és kb. mennyibe kerülhet egy kúra amivel kb.20kg ot lehetne fogyni. Köszi

#65 fattime 2009. 06. 09. - 10:55:53

Én 8 kg tól szabadultam meg másfél hónap alatt. A kúrát 3 dl keserűsós vízzel kezdtem, (Hunyadi víz). Ez megtisztította a beleket. Innen következett a diéta, mely elsősorban salátából állt. Szerencsére ezt lehet változatosan készíteni, így nem volt unalmas, és nem éheztem. Sok folyadkot ittam, elsősorban ásványviizet, és minden étkezés után megittam 2 dl Mira vizet (www.miraviz.hu), mely segített a fogyásban. Sokkal jobban érzem magam a bőrömben! :)

#66 selmeczi82 2009. 06. 08. - 23:03:36

Obesmin pl! http://fogyasztoszer...e_kerul_ara_itt

#67 ares 2009. 06. 07. - 18:47:13

Szia meaditti! Köszönöm ha segítesz nekem ebben a fogyásban. 20 kg-nak kéne lemenni. Köszönöm előre is. zsuzsannafejes@freemail.hu

#68 meaditti 2009. 05. 12. - 09:05:22

Sziasztok! LEFOGYTAM! :))) A bőröm nem nyúlt meg, az egészségem kitűnő és nem koplaltam, zsírból fogytam!!! Segítek Nektek is, írjatok! meaditti@gmail.com üdv, Ditti

#69 B.Szilivia 2009. 04. 05. - 22:57:01

Sziasztok! Szilvi vagyok, egy 30- as mostmár újra vidám csajszi :) Nem is tudom hogy kezdjem... Kb tavaly nyáron voltam itt utoljára és sajnos a bal mellemtől el kellett búcsúznom de hogy miért is jöttem vissza ide hozzátok ez a fontos!!! 4 kemót kaptam mielőtt megtörtént a mütét és mütét után még 3mat és 2 lett volna hátra plusz sugár! Teljesen le voltam már amortizálódva, mint fizikailag mint testileg- lelkileg telejyes össze zuhantam, akkor történt velem a legjobb doldog ami még ezek után történhetet velem :) A párom haza jött és közölte velem nincs több kemó és a többin változtatunk egy kicsit. Erre én: Ezen mit lehet változtani? Erre ő csak annyit mondott : csak bízz bennem és jobban leszel. Hozzá kell tennem hogy már nagyon le voltam fogyva, a bőröm is nagyon fáradt volt és a közérzetemről, hajamrol nem is beszélve :( De hogy miért is írom ezt mindd neketek le??? Most figyeljetek.. A párom hazajött és közölte, hogy változtatunk rajta. Ez így is lett mert a következő történt .. beszélt egy amerikában élő orvos baratjával, aki mondta természetes úton nagyobb a gyógyulás lehetősége és mivel a párom elég szkeptikus volt ezért itthon is refernckiákat szerezett. Most egy kicsit rolam: köszönöm jól vagyok :) szép a bőröm, már a hajam is kezd nőni, jó a kedevem és újra járok a játszótérre a kislányommal. szóval azt hittem még 3 hónapaja hogy ez csak rosszabb lesz és most már csak jobb :)) jó a kedvem, jókat alszom, eszem és ami szerintem mindenkinek fontos a gyógyulás és ami a legfontosabb hogy ne is alakuljon ki többet! Én ezen vagyok és ezért jöttem vissza hozzátok hogy van esély :) Úgy érzem sokat kaptam tőletek még ha talán csak 3 x írtam ide a fórumba de sokat olvastam itt és úgy ézem kötelességem megírni a tapasztalataimat hogy mitől lettem jobban, és nyeretem vissza önmagam. Sőt bánom, hogy nem hamarabb ismrekedtünk meg ezzel a természetes doldoggal mert úgy elkerülhető lett volan a műtét és ez az egész tortúra. Ezért segíteni szeretnék mindazoknak, akik ugyanígy, vagy csak megelőzni szeretnék a RÁKOT!! banlaki.szilvia@freemail.hu Nyugodtan írjatok, mindenkinek szeretnék segíteni!

#70 drtihanyi 2009. 04. 04. - 15:15:19

http://fogyas.drtihanyi.hu A dr. Robert Young által kifejlesztett módszer egy nagyon szimpatikus matematikai módszerre alapoz. Hány kilótól szeretne megszabadulni? 5-től? 10-től? Netán 20-tól? Akármi is válasza, szorozza meg 4-gyel, ennyi nap alatt érheti el. 10 kilótól szeretne megválni? 40 napra lesz szüksége. A módszer nem csupán egy diétát kínál, hanem egy komplett életmód programot. Magyarországon másfél millió ember elhízott, ezen felül pedig 2,7 millió ember túlsúlyos (Egészségügyi Stratégiai Kutatóintézet adatai). A 15 éven felüli lakosság 34%-a túlsúlyos, míg az elhízás aránya 18,8%. A magyar lakosság több mint felének a BMI-je (body mass index) meghaladja a 25-öt (25 kg/m2 a normál érték). Az iskoláskorú gyerekek 10,6-13,3%-a túlsúlyos (fiúk-lányok), míg 2,5-3,4%-a elhízott. A 13 évnél idősebb fiúk 13%-a túlsúlyos. A dohányzás és az alkoholizmus után az elhízás a 3. legfontosabb elkerülhető, betegséghez és halálhoz vezető ok. Súlyos elhízás esetén a halálozás esélye kétszeresére nő a normál súlyúakhoz képest. Az Országos Lakossági Egészség Felmérés 2003-as adatai szerint a felnőtt nők 40%-a, és a felnőtt férfiak 30%-a szívbeteg. 65 év felett már a lakosság 70%-a szenved szív és keringési betegségben. Magyarországon a középkorú lakosság 13%-ának magas a koleszterinje, 65 év felett ez az érték 20%. A magas vérnyomás gyakorisága az EU átlagát 70%-kal haladja meg, s ezzel a legrosszabb helyen állunk az Unióban. Ezen kívül a nők 8%-a, és a férfiak 7%-a II. típusú cukorbeteg (ők az elhízás miatt lesznek cukorbetegek). Döbbenetes: Magyarországon minden harmadik nő és minden negyedik férfi úgy gondolja, hogy semmit nem tehet az egészségéért!!! Ezért aztán a 18-34 éves korosztályban a zöldség és gyümölcs fogyasztás drámaian csökkent az utóbbi években (2000 és 2003 között készült a felmérés). A magyaros konyha teljes energia bevitelének 36-38%-a zsír! A zsír bevitel férfiak esetében naponta 120g +/- 30g, nőkben 90g +/- 23g a felmérés szerint. Ehhez jön még a bőséges alkoholfogyasztás is! A magyar lakosság táplálkozási szokásait az alábbiak jellemzik: 1. túl magas energia bevitel 2. magas zsírfogyasztás (és azon belül is állati eredetű zsír fogyasztás és koleszterin) 3. sok cukor 4. sok só 5. elégtelen zöldség és gyümölcs bevitel 6. elégtelen diétás rost bevitel Az a fő probléma, hogy a táplálékban lévő íz anyagok döntő részben zsír-oldékonyak, ezért a zsírszegény ételeket a fogyasztók ízetlennek találják. És itt jön a csapda: mivel ízetlen, többet esznek belőle!!! Ez az a csapda, ami miatt a diéták 98%-a sikertelen 10 éves időtávban!!! Mára az elhízás lett a második leggyakoribb halálok a világon. A túlsúly növeli a szív és érrendszeri betegségek kialakulásának esélyét, hajlamosít a cukorbetegségre, de okozhat ízületi bántalmakat, epekövet, magas vérnyomást, veseelégtelenséget, áttételesen stroke-ot vagy éppen rákot. A sok túlsúlyos ember modern társadalmunk eredménye, hiszen az elmúlt évtizedekben alapvetően megváltoztak szokásaink. Sokat dolgozunk, keveset mozgunk, ritkán vagyunk a szabadban, gyors ételeket eszünk, cukros folyadékokat iszunk, sok stressz ér minket és nem pihenünk eleget. Bár az orvosok legnagyobb része a túlsúlyos embereknek azt javasolja, hogy egyenek kevesebbet, mozogjanak többet, ennek ellenére az elhízott emberek száma folyamatosan nő. Az ideális testsúly elérésének legfőbb módszere a megfelelő táplálkozás. Fontos, hogy megfelelő minőségű zsiradékot fogyasszunk, és sok zöldséget együnk. Emellett alapvetően meghatározó az is, hogy mit iszunk. Testünket megfelelően kell hidratálnunk, amihez jó minőségű folyadékra van szükségünk. Ez a folyadék a mi esetünkben a SuperGreens zöld ital, mely nem édes, nem sós, viszont 49 gyógynövény keverékét tartalmazza, ami segít minket az egészséges fogyás elérésében. Általában elmondható az, hogy akinek sikerül megszabadulnia felesleges kilóitól, egészségesebbé válik: csökken a koleszterin szintje, normalizálódik a vércukra, emésztési zavarai megszűnnek, jobb lesz a közérzete, emellett pedig számos korábban szedett gyógyszerét elhagyhatja. Akinek sikerül lefogynia, egyszerűen egészségesebb lesz, hosszabb és jobb minőségű életet élhet! SuperGreens csomagok - SuperGreens csomagok

#71 keszlet 2009. 03. 29. - 18:08:03

HERBALIFE KÉSZLETÜRÍTÉS!!! Eladom megmaradt HERBALIFE TERMÉKEIMET költözködés miatt. MINDEN TERMÉK JÓVAL ÁRON ALUL. 7 DB CSOKIS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 5 DB VANILIÁS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 4 DB EPRES FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 6 DB KRÉMSKEKSZ FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT Minősége éppannyira garantált, mint minden herbalife terméknek. herbalifekeszleturites@gmail.com címen lehet megrendelni a termékek egészét vagy részét a készlet erejéig!

#72 Silvaak 2008. 12. 31. - 20:39:03

Drága Pecsanek! Én azt hiszem utoljára írok ebbe a topicba. Nem csak idén, hanem egyébként is. Ha azok, akik eddig itt voltak velünk, az év utolsó pillanatában sem érnek rá írni, illetve, nem járnak már ide, nem néznek már erre, akkor minek maradnom. Úgy érzem itt magam - és megjegyzem nem haragszom senkire, mert volt, hogy én sem jelentkeztem hónapokig sem - mint egy elhagyatott üres házban, ahol már a madár sem jár. Gyere át Pecsanek Te is a másik topikba, a Beszélgessünkbe és folytassuk ott. Amúgy pedig nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat, és a dícsérő szavakat. A múlt év, azaz még pár óráig az idei igen megerőltető volt, sok rohanással és küzdelemmel - kié nem volt az - így a kilóknak hála Istennek nem volt idejük felrakódni, hanem inkább lefelé potyogtak. Ez egy szerencsés következmény volt, de tudod volt nem szerencsés következménye is, az operációm, de hál Istennek most már az abból való felgyógyulásban is a finishhez érkeztem. :) Szóval, Minden jót, bort, búzát, békességet, józserencsét és egészséget a következő évre is mindenkinek! :) Millió ölelés: Silvaak

#73 pecsanek 2008. 12. 30. - 21:38:31

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK! Nem kívánok semmit,csak azt ,hogy mindenkinek mi szíve vágya teljesüljön és kacagva lépjen túl a hétköznapok butaságain 2009-ben. ;) A kilences jó szám remélhetőleg működni is fog.

#74 venczike 2008. 12. 30. - 16:39:33

Sziasztok mindenki! Elköszönök ettől az évtől és tőletek ,mert holnap még munkával zárom az évet.Este aztán ereszd el a hajam lesz ;) Kívánom hogy jövőre ujra visszajöjjön ez a kis csapat és sűrűbben jöjjünk. Ó év búcsúztató Kedves barátnőim, megint egy év eltelt, Örülhetünk, nem is, hogy az évek telnek. Jó az, hogy a kapcsolatunk családiasnak mondható, Ezért fordul elő, hogy hangosabb néha egy-egy szó. Jó ez így, legalább tudjuk, hogy mi az, amit a másik akar, Helyesebb, mintha mástól tudnánk meg, hogy mi a baj. Kívánom mindannyiunk nevében, hogy mindenki maradjon ilyen, Akkor jó lesz a csapatunk, ha megmarad olyannak amilyen. Jó egészséget kívánok mindannyiunknak az elkövetkezendő években is, Ürítsük poharunk, mindannyiunk egészségére, ahogy az előző években is. Szeretettel ölellek Titeket Venczike.

#75 pecsanek 2008. 12. 29. - 11:06:30

Csak benéztem,szólni,hogy most mar egy kicsit jobb így az ünnepi zaba után,a diszkomfort érzés is lazult.Most befőttöt eszek,meg mellőzöm a kenyeret és a fűszereseket,rögtön jobban vagyok.Silvaak drágám! Csodaszép voltál az esküvődön!Nem is híztál semmit mióta a fényképedet láttam,sőt.Jól mutattok a pároddal gratulálok. Beni,te meg menj manökennek olyan gyönyörű vagy a képeiden! Szilvi és Venczike reélme ti is jól vagytok,köszi jópofa maileket. Austen drága!Bízom benne,hogy a fájdalom már elviselhető,bár elmúlni sosem múlik el,de kívánom,hogy tudj örülni a mindennapok apró örömeinek.

#76 pecsanek 2008. 12. 29. - 11:01:57

Mi a csuda ez? Már megint lehet REKLÁMOKAT ide betenni anélkül,hogy moderálnák?

#77 drtihanyi 2008. 12. 28. - 13:44:33

Az emberi szervezet egy rendkívül bonyolult rendszer, mely évmilliók során csiszolódott, tökéletesedett, s mely folyamatosan változik. Ez a változás azonban nem tud versenyt tartani azzal a változással, mely az utóbbi évtizedekben következett be az emberiség életében, környezetében, táplálkozási szokásaiban. Amikor egy tényező tartósan megváltozik, természetes folyamatként bekövetkezik az adaptáció, azaz az alkalmazkodás. Ha azonban ez a változás gyors és tartós, ebben az esetben az élőlények nem tudnak alkalmazkodni a megváltozott viszonyokhoz, így működésükben zavarok lépnek fel. Modern világunk olyan sebességgel változik, melyet szervezetünk nem képes követni. Olyan tényezők jelentek meg az elmúlt évtizedekben, melyek alapjaiban változtatták meg életünket. Ilyen pl. a stressz, a környezetváltozás (lakóhely, munkahely), a környezetszennyezés, az emberi kapcsolatok változása, stb. Ezek a változások szintén változást eredményeztek szokásainkban, életmódunkban, táplálkozásunkban. Ezt a gyors változást azonban nem lehet büntetlenül megúszni, napjainkra kialakult jó pár olyan betegség, mely nyugodtan nevezhető korunk krónikus népbetegségének; ezek közül kiemelkedően sok áldozatot szed a rák, illetve a különböző szív és érrendszeri megbetegedések. Az emberek szinte kivétel nélkül szeretnének sokáig, egészségesen élni. Fontos, hogy a kettő együtt járjon. Amikor már sikeresen megteremtették egzisztenciájukat, elégedettek elért eredményeikkel, egyre nagyobb hangsúlyt kap az egészséges életmód. A probléma azonban itt kezdődik. Manapság szinte megbecsülhetetlenül nagy számú táplálék kiegészítő található a piacon, és természetesen mindegyik jó valamire, sőt a legtöbb "mindenre jó". Az egyik ebben segít, a másik azt előzi meg... Mivel mindegyik hat valamilyen módon és elméletileg negatív hatása nem lehet, így naponta kb. 623 különböző kapszulát kellene bevenni, hogy minden lehetséges betegséget megelőzhessünk. C-vitamin, multivitamin, halolaj, lecitin, aminosav, lucerna, és még folytathatnánk a sort oldalakon át. A magyar lakosságra jellemző, hogy van, aki egyáltalán nem hisz a táplálék kiegészítőkben, így nem szed semmilyen készítményt, mások a téma megszállottjai, és össze-vissza szednek minden fölösleges készítményt. Ez persze érthető, hiszen rendkívül nehéz megtalálni a megfelelő egyensúlyt. Miért más a SuperGreens, mint a többi táplálék kiegészítő? Pontosan azért, mert rendet tesz az előbb említett dzsungelben. A 49 zöld növény kombinációja biztosítja számunkra a természet közeli táplálkozás alapját. Emlékszünk, hogy mondta Szentgyörgyi Albert? Nem csak az ősember ment át a dzsungelen, hanem a dzsungel is átment az ősemberen táplálék formájában. Bár tudásuk döntően ösztönös volt és sokkal kevésbé a megfigyelésen alapult, mégis valószínű, hogy a napi 49 zöld növényt elfogyasztotta. Ez tehát a bázis. Ez a bázis van kiegészítve szám szerint hét más és más összetételű rendkívül értékes cseppel, melyek az általánostól a speciális felé mutatnak: Biolight csepp: főleg szívbetegeknek ajánlott NADP tartalma miatt, mert a sejt energetikai rendszerének ez kulcsmolekulája, és a szív a legnagyobb energiafogyasztó!! A hozzáadott ezüst kiváló fertőtlenítő, a szilícium dioxid (durván homok) erősen stimulálja a nagy falósejteket, így az immunvédekezést javítja. A Króm/Vanádium csepp az inzulin hatását erősíti, sportoláskor az izomépítéshez nélkülözhetetlen. A B-complex mindenféle neuropathiában (idegsejt bántalomban, pl. diabeteses polineuropathia, toxikus neuropathiák) igen hasznos. A Silver Plus csepp ezüst, arany, titán, és réz keveréke a legtöbb baktériumot , gombát, sőt vírust erősen pusztítja. Az OrthoPlex I N-acetil-glukozamin tartalma, és értékes ionjai révén minden ízületi bántalomban segítséget nyújt. A kaprilsav tartalmú Caprilenic csepp pedig főleg a gombák okozta fertőzésekben (candida, stb.) nyújt értékes segítséget. A MycoDetox I elsősorban a környezeti ártalmak (alkohol, dohányfüst, szmog, stb.) közömbösítésében játszik óriási szerepet. A Prime pH csepp klórdioxid tartalma révén úgy fertőtlenít, hogy az értékes biológiai molekulákat nem támadja meg, viszont vírus, gomba és baktériumölő. A rendszer tehát áttekinthető, logikus. Az Omega E-ssentials külön tanulmányt érdemel: A zsírok háromértékű alkohol komponensből és a hozzájuk kapcsolódó zsírsavláncokból állnak. A zsírsavláncok tartalmazhatnak kettős kötéseket (telítetlen), ennek hiányában telítettek. A zsírsav láncok szabad vége felől, amit omega végnek nevezünk, viszonyítjuk az esetleges kettős kötések elhelyezkedését. Így az omega végtől visszafelé a 3. és a 4. szénatom közt lévő kettős kötésű zsírsavak az omega-3 zsírsavak (többen vannak, mert a zsírsavláncok nem egyforma hosszúak!). Az omega végtől számított 6. helyen lévő kettős kötések az omega-6 zsírsavak, míg a 9. szénatomnál lévő kettős kötések az omega-9 zsírsavakat képezik. Az itt felsorolt zsírsavak esszenciális zsírsavak, amiket a szervezetünk nem tud szintetizálni, így csak táplálék bevitel révén juthatunk hozzájuk. Az omega-3 zsírsavak védenek a szívinfarktustól, gátolják az érfalakban az oxidatív és gyulladásos reakciókat, megakadályozzák a vérrögök kialakulását az artériákban, emellett vérnyomás csökkentő hatásuk is van. Az omega-6 zsírsavak jobban védenek a szívbetegségekkel szemben, mint az omega-3 zsírsavak (lenmag, kukorica szója repceolaj), de lebomlásuk során részben eikoazidoknak nevezett rákkeltő vegyületek keletkeznek belőlük. Az omega-9, és kisebb részben az omega-3 zsírsavak ezeknek a vegyületeknek a képzését viszont gátolják. Az ideális táplálkozásban az omega-6, omega-3 arány 5:1-hez. A hazai arány inkább 15:1-hez értéket mutat. A készítményben lévő E vitamin megakadályozza ezeknek a zsírsavaknak az avasodását. A SuperGreens tehát rendet tesz a táplálék kiegészítők átláthatatlan dzsungelében, logikus, egzakt alapokon segíti a legfontosabbat: a prevenciót! http://www.drtihanyi...alasszam-new48/

#78 pecsanek 2008. 12. 26. - 22:30:07

Bocsi.SILVAAK! Nem szándékos volt a kisbetű,csak tudod ,hogy nem vagyok gépíróász.Bocsi.

#79 pecsanek 2008. 12. 26. - 22:29:15

Szia silvaak! Köszi a biztatast.Nagyon jó kép amit feltettél,ez mindenkinek minden helyzetben erőt sugall. A lényeg az,hogy nem érzem magam jól a kilóimmal.Ma rendezgettem a gépen az utóbbi 5 év családi fényképeit látván mennyit gyarpodtam elszörnydtem.Pedig ez csak kb 10-12 kiló plusz röhej ,hogy csak ennyi,de a 40-hez képest amit felszedtem 20 év alatt elenyésző.Csakhogy ,most már sok mindenben zavar.Fel a lépcsőn rémálom az asztmám miatt is,egy kicsit mozgok szakad rólam a víz.Menses idején szakad rólam a víz,bele sem merek gondolni milyen lesz ha néhány év múlva a kotlóskorba kerülök,akkor milyen melegem lesz.Plusz nyílván a kezem is zsibbad a gerincemről amikor a vizet jobban visszatartja a szervezetem és nyomja az idegeket. Tehát ennyi egészségileg.Közben a férjem megint fogyott egy kicsit köztünk immárom 30 kiló van ami idegesítő hiszen együtt kezdtünk hízni annak idején,csak róla lement 20 kiló hirtelen 4 éve,azóta tartja. Nem akarok panaszkodni,mert az én hibám .Csak aki a jelenlegi karácsonyi képeken van az már nem is én vagyok .Mármint az a hájtömeg.Szóval épp ideje magamhoz térni,megint feleslegesen sokta dolgoztam,túl komolyan vettem a dolgokat,magamra meg nem volt időm. Eddig.Az ünnepek nem tettek jót,bár rosszabbat sem a súlyomnak.De elegem van a sok fűszeres kajából.pont egy hete vagyok itthon,és ilyen sok idő kellett,hogy végre kisimuljon az idegrendszerem, a gyerekkel is megfelelő szeretettel tudtam foglalkozni,nem elküldve egy puszival,hogy anyádnak még otthon is van munkája.Jó ezt leírni,é örülök,hogy benéztél,ilyenkor ez a magánpszichológia sokat segít,hiszen nem fogalmazom meg egyébként rendesen a gondjaimat,meg időm sincs rá,mert nem hagyok magamnak.Műr unom azt is,hogy mingdig fogadkozom,de most már túl a negyvenen értékelni kell az életet.Austen szavai miatt férjuramhoz is mindjárt kedvesebb voltam ma egésznap. Tehát mindannyiónknak kívánom,hogy találjuk meg minden a napunkban a jót ,bármi is történik,hogy elmondhassuk ezért a napért is jó volt élni és nem fecséreltük el bosszantó hülyeségekre amik csak a kárunkra vannak. Most ennyit ,köszi,hogy érdeklődtél.

#80 Silvaak 2008. 12. 26. - 11:47:55

Drága Pecsanek! Most csak röviden van alkalmam írni, de szeretnék nagyon boldog karácsonyt kívánni én is Neked és sose bánkódj a kilók miatt! Az a lényeg, hogy Te érezd jól magad. Most élvezd az ünnepeket, finom ételeket, és ne törődj semmivel! :))) Millió ölelés: Silvaak

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: