Házipatika fórum: Mindenki másképp csinálja :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 360
  • 361
  • 362

Mindenki másképp csinálja :)

#7221 anyasajt 2005. 06. 29. - 20:36:00

Most látom, hogy azt nem írtam, mennyi idő alatt szeretném ezt leadni. Úgy gondolom, reális esélyem van arra, hogy a születésnapomig megszabaduljak ettől a tehertől. Az pedig januárban van. De ha lassabban megy, az sem baj. A lényeg, hogy nem vagyok egyedül, a férjem is támogat. Sőt, ti is :d . Képzeljétek, ma este, amikor hazaértünk, drágám sutyiban vacsorázott, hogy ne essek kísértésbe :d . Olyan aranyos volt, hogy tisztára meghatódtam. Ő elfogad így, hiszen mindig gömbölyű voltam neki (a 70 kg sem nevezhető pillesúlynak), de tudja, hogy nekem mennyire fontos ez. Viszont most meg fogok inni egy vbk-t (száraz vörösbor+light cola). Tudjátok: folyadékpótlás :p ;) :d . Ez nagyon fontos, nem akarok kiszáradni. :o Nagyon sok puszi nektek:

#7222 anyasajt 2005. 06. 29. - 19:07:09

Sziasztok!! Jaj, de jó, hogy ennyien írtatok! Nem is gondoltam, hogy ennyire felpezsdül mindjárt első nap :d :d . Beni! Én momentán 26 kg-tól szeretnék megszabadulni, mert a 70-nel már igen jól éreztem magam. Aztán ha sikerült, akkor meglátom a többit. A BMI-met ismerem :( , de arra gondolok, lehetne rosszabb is, meg volt is és mégsem adtam fel. Nagyon örülök, hogy szorítasz, szorítotok nekem. Ez kölcsönös, én is nektek. :) Ritisz! Arra a patikás testsúly naplóra gondolsz? Már én is nézegettem, de addig is itt teszem közzé csodás adataim :p :d . Szóval az ebéd anyósnál: Nem ettem levest, viszont ettem egy adag krumplistésztát :p . Olyan kis adagot, amit a mama sértődése nélkül ki tudtam szedni :) . Tulajdonképpen nem vagyok elégedetlen a mai eredményemmel, bár itthon nem tésztát főztem volna. Tudom, hogy inkább a levest kellett volna választanom, de az én kedvemért csinálta a tésztát, mert tudja, hogy szeretem (biztos az angolos beszólás miatt :) ). Ma már semmiképpen nem eszem, mert este van. Nem hallgatsz el, te csúnya kis hang itt a fejemben!!! :@ Mondom nem eszem! Hát igen, mint mondtam a vacsora a gyengém :p

#7223 ritisz2 2005. 06. 29. - 13:22:42

Hi :d Itt is írok neked :s nem szabadulsz ;) Képzeld én is hasonlót reggeliztem!!! 3szel teljes kiőrlésű kenyér kismarg és párizsi, édeskés tejeskávé. Ebédig nem is voltam éhes, aztán ebédre egy nagy adag gyros húst és görög salit, szóval tök szénhidrát freen kajcsizom. :d Javaslom ,hogy vezess olyan testsúly-naplót, nekem tetszik, csa nem merek írogatni bele :$ ...Egyenlőre :d

#7224 benibaba 2005. 06. 29. - 13:04:08

Helló Anysajt! :d Ígéretemhez hűen itt vagyok :d . 176cm-esen, és még mindig ( :( ) 68kg-osan, viszont nagyon vidáman :) :) :) . Az én célom kb 6kg leadása télig, aztán kb 9kg felszedése 9hónap alatt :d . Ez talán reálisnak mondható. Bár sajnos az utóbbi időben egyszerűen képtelen vagyok diétázni, és mindig torkoskodom (lehet, hogy már terhes vagyok, csak nem tudok róla :d ??? ) . Mindig édességhiányom van. Ezért tegnap bespájzoltam a hűtőbe a Norbi féle cukormentes csokipudingból 10db-ot, hogy ezzel bűnözzek, de már csak 1db van belőle :$ ... Még szerencse, hogy sokat mozgok. Tegnap pl kb 10km-t gyalogoltam a nap folyamán, este meg lefutottam az 5km-emet. A kettő (zaba-sport) kompenzálja egymást, így szerencsére EDDIG nem híztam. Te mennyit szeretnél fogyni? Kiszámoltam, hogy a BMI-d most 35,2. Kb 65kilósan már csak 23,8. Szóval mi a cél? Kb mínusz 30kg? Nagyon nagyon drukkolok Neked :) , bízz magadban és sikerülni fog!!! Sok puszi!

#7225 anyasajt 2005. 06. 29. - 11:01:14

Mindjárt indulunk anyósomhoz, de este le(s)írom a menüt! :d :d

#7226 anyasajt 2005. 06. 29. - 10:57:07

Szia Horsa! :) Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! :d Igen, tudom, hogy akupunktúra segítségével fogysz. Olvastam :) a topicot. Ha van időd és kedved, tedd közzé itt is a tapasztalataidat, elvégre mindenki másképp csinálja ;) . Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én egyszer már (4 éve) lefogytam 70 kg-ra, ami nagyon jó volt, úgy nagyon jól éreztem magam. Majdnem egy évig tartottam a 70-et, csak néha csúsztam fölé. Aztán 3 éve elkezdtem újra hízni és a kevéssel eleinte nem foglalkoztam, a többit meg sejtheted. "Minden fogyókúra holnap kezdődik". Akkor dr. Pados Gyula könyvének a segítségével fogytam és nem esett nehezemre. A Norbi Update szerinti táplálékleosztásra hasonlít, csak amit Pados dr. tiltott az Norbinál 3-as. Persze vannak kivételek, de összehasonlítottam és általánosságban igaz. No és Pados Gyulánál számolgatni kell a kalóriákat rendesen. De szerintem az a Norbi-féle diétánál sem árt... Most a Norbit szeretném követni, de igyekszem a 3-as kódú kajákat kiiktatni. Az innivalókkal nincs problémám, nálunk finom a csapvíz :p , meg néha becsúszik egy kis light cola, mert nagyon szeretem (kizárólag a 4 betűset). A 90 naposat nem próbáltam ki, mert elolvastam pár napot és kicsit meredeknek tűntek. Nem mintha nem szeretném a gyümölcsöt, de például a vacsorára kötelező két kocka főzőcsoki értelmét nem látom. De! Akik azzal fogynak, kérem, hogy írjanak ide (is) és az ő tapasztalataikat is begyűjtjük! :) Edita Sipeky könyvét is megvettem még télen, de olyan nehéz itt a falusi magányban pozitívan gondolkozni, hogy félretettem. Amióta többet beszélgetek emberekkel a fórumon, javult az általános hangulatom, kevésbé hajlok a depire, így lehet, hogy érdemes lenne újra elővennem :) Te diétázol az akupunktúrás kezelés mellett vagy azt eszed, amit megkívánsz? Köszönöm, hogy írtál! Kérlek, írj még, ha van kedved! Szia: anyasajt :d

#7227 Horsa 2005. 06. 29. - 10:04:52

Szia, Anyasajt! Beugrottam egy kicsit, hogy bíztassalak :-D Én 86 kilóról indultam 2004. jan. elején, és sikerült 14 kilót ledobálni, neked is menni fog. Bevallom, nekem kell segítség, akkor is akupunktúrával fogytam, s most is besegít az orvos. A két kúra között nem tudtam fogyni, a súlyomat szinten tartani viszont sikerült, a legutóbbi hónaptól eltekintve :( Ezért mentem vissza az orvoshoz, elkezdett felfelé kúszni a mérleg :( Nem próbálkozol a 90 napossal? Sokaknak segített. Az, hogy nagyon meg van szabva, mit ehetsz, de nem kell éhezni, sok embernek nyújt mankót, keretet ad a diétádnak, és a mindmegette fórumon sok segítőre, jó ötletre is találsz. Nekem nem jött be a 90 napos, mert olyan munkahelyen dolgozom, ahol nem tudok bevinni kaját, azt kell ennem, ami az ebédlőben van. Annyit azért megteszek, hogy tésztát, krumplit, rizst, süteményt, kenyeret sosem eszem :( Milyen diétát követsz? Csak csökkented az adagokat? Ha így van, akkor Edita Sipeky sokat segíthet neked, ő írta Fogyókúra magasiskolája c. könyvet. Én sokat tanultam belőle :) Szurkolok neked, kitartást, sok szerencsét :-D Horsa

#7228 anyasajt 2005. 06. 29. - 09:25:10

Sajnos ma az ebédemet maximum mennyiségileg leszek képes befolyásolni, mert nem itthon eszünk, hanem kora délután anyósomnál. De azt is becsületesen meg fogom írni, ahogy a vacsit is, ha lesz. Mert igazából nem szeretnék este enni, de még nem tudhatom, mennyire leszek erős. Mint sokaknak, nekem is az esték a gyengéim :( . Sokszor előfordul, hogy 23 után kerülök ágyba és bizony az ebédtől számítva odáig eltelik egy csomó idő, mert legkésőbb 14-kor már enni szoktunk. Ti hogy vagytok ezzel?

#7229 anyasajt 2005. 06. 29. - 09:16:24

Akkor kezdem. Ígérem, megpróbálok rendszeres lenni! Tehát a súlyom 96 kg, amihez 165 cm magasság társul. Méredzkedni hetente fogok. Gyógyszert nem szedek (szerencsére), az egy Zirtecen kívül, ami hála az égnek használ, nélküle véresre tépném a bőröm a rengeteg vakarózással, ahogy ez a legutóbbi 'zirtectelen' időszakomban meg is történt :| . A koleszterinszintem kicsit magas volt januárban és a vércukor értékem is. A tulajdonképpeni diétát akkor kezdtem, de két hónapja megakadtam. Most viszont folytatom és nem hagyom abba. Nem szeretnék annyira beteg lenni, hogy gyógyszeres kezelést igényeljek és a súlyomat is egyre nehezebb cipelni. Vidéken élek, ami jó és rossz is egyben. A szabadtéri mozgás szempontjából mindenképpen, bár mértékkel mozgok, mert a térdeim nagyon könnyen megfájdulnak. Néha kocogok, (meg fulladozom közben). Valószínüleg nem ez a nekem megfelelő sport. Majd beszámolok a kísérletezgetéseimről is. :) Ma korán kellett kelnem, így korán is reggeliztem. Megettem másfél szelet rozskenyeret, hozzá 6 szelet parizert és két szem paradicsomot. Két bögre édesítős tejeskávét is ittam. Azért írom ezeket le, hogy én is szembesüljek minden morzsával, amit beviszek. Ez egy fogyókúránál nagyon fontos.

#7230 anyasajt 2005. 06. 29. - 08:41:08

Köszöntök minden erre tévedőt! :d Azért nyitom ezt a topicot, hogy itt leírjam, lehetőleg minden nap, mit teszek a fogyásért és az egészségesebb életmódért. Akinek van véleménye, hozzászólása, kritikája vagy bármi, amit ezzel vagy bármi mással kapcsolatban leírna, kérem, ne fojtsa magába!! :d ;) (Egyébként is régóta terveztem egy saját topic nyitását, most végre rászántam magam!)

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 360
  • 361
  • 362
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: