Házipatika fórum: Mindenki másképp csinálja :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »

Mindenki másképp csinálja :)

#81 pecsanek 2008. 12. 26. - 01:14:29

Huha Lányok,jól ellazult mindenki,látom csak néha jelentkezik mindenki. Először is:Drága Austen,részvétem.Csak most láttam hogyan is alakultak a dolgok.Nem mondok inkább semmit,nem okoskodok,te tudod hogyan tudod ezta hiányt feldolgozni,én innen csak pozitív energiát tudok küldeni. SIlvaak,megvagyok,csak rohanok a munkából ki-be és közben szedem magamra a súlyt.109kg volt ma a mérleg.Szóval megint a megállj korszak következik. Elég volt a kajával megoldom adolgom álláspont,plusz a gyógyszerek mennyisége is nőtt,lásd dipankrin ha rosszul emésztek. Szilvi és Vecnzike:köszönöm,hogy elláttok sok bolcsességgel és humorral az emailekkel.Nagyon köszönöm,hiszen sokszor nagyot seítenek az aktuális napi mérgem feloldásán. Beni,te biztosan jól vagy remélem bevált a házassághoz fűzött reményed,hiszem gyakorlatilag gondolom nem sok változott.És neked Silvaak? MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET,BOLDOG NÉVNAPOT,BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET.Kinek mi az aktuális. Üdv,

#82 drtihanyi 2008. 12. 18. - 12:09:06

javasolt tanulmányok: http://www.drtihanyi...kapszula-new35/ http://www.drtihanyi...-kapszula-cat7/

#83 Hapcsi 2008. 11. 23. - 08:07:21

Jó reggelt! Szép vasárnapot Mindenkinek! :d Nincs senki? :s Na, akkor talán majd később!? Pusszancs:

#84 Hapcsi 2008. 11. 22. - 09:35:10

Ahogy visszaolvasom magamat ill. a hozzászólásomat, látom, több hiba is van. :$ Bocsika érte! De most nem állok neki, mind javítgatni, talán így is érthető voltam! pusza! most tényleg megyek kipakolni! :d

#85 Hapcsi 2008. 11. 22. - 09:31:56

a visza = vissza ! :o Nane már, még a magyart is lefelejtettem? ;) :p Jó lesz, ha visszatérek ide! :$ még1szer puszika Mindenkinek! Szép hétvégét!

#86 Hapcsi 2008. 11. 22. - 09:29:07

Hellóka lányok! :d Én is újból itt vagyok. Tegnap este értem visza Németből, családom és kedvesem látógatásáról. Nagyon klassz volt minden. Már most hiányoznak és sajnos érzem is, hogy szorul a torkomban a gombóc, mert valószínúleg eltart megint egy darabig, hogy összeszedjem magamat. Sajnos ilyenkor a lökött kis agyammal mindig depibe esek, mire visszarázódok a régi mókuskerékbe. Még ki sem pakoltam, annyira hullafáradtan értem haza. De mindjárt neki is állok, mert a srácaim már várják, mit hoztam nekik "kintről". Kicsit a lakást is rendbe kell hoznom, bevásárlás, stb. De ahogy látom, srácaim elboldogultak vidáman nélkülem is! ;) Ha most ritkán néznék be, az egyedül amiatt lesz, mert ilyenkor lelki bánatom van, össze kell szedni magamat, és az eltarthat egy kis ideig. Nem szándékozok teljesen eltűnni! Ilikém! Örülök, hogy előbukkantál itt! :) És köszönöm, hogy gondoltál rám! Bizony, már elutaztam, amikor ide írtál, de sajnos már vissza is jöttem. Valószínűleg tényleg nem nézted a dátumot, még múlt hónapi volt a bejegyzésem. Nagyon megható voltak gondolataid, melyek Austennek szántál! Austen-drága! Látom, igyekszel a lehető legjobban összeszedni és elfoglalni magad, hogy tovább menjen kedvesed távozása után is az életed. Nagyon sok erőt és kitartást és barátoi melegséget kívánok neked! Szilvaak, örülök, hogy néha-néha te is benézel! Gyors gyógyulást kívánok neked! Mi van a tesóval? Elboldogul Németben? Nekem már mind olyan külföldinek tűnik ott. Ezek szerint már túl régóta vagyok itt Magyarországon! ;) Na, de az még megváltozhat! :d Még minden nyított, tervezgetünk, amennyire lehet, de még hosszú a "folyamat"! Ahogy szoktuk mondani: a reményt utoljára adjuk fel! Ki tudja, még mit hoz a jövő!? Jövő héten megint meló, sőt, teljes bevetéssel, mert megint veszélyesen közeledik a hóvége és biztosan már tornyosodott a meló az íróasztalomon a távollétemben. A névnapomat is valamennyire be kell pótolni, mivel biztosan akad 1-2 emberke, aki még utólag el szeretne érni. Németben abszolút nem ismerik a névnapozást, még naptárban sem található a nevek. Így eddig "megusztam". ;) :d Ha valamit kicsit érthetetlenül írtam, akkor még tart nálam a németezés, még vissze kell szoknom a régi magyar kerékvágásba. Most elbúcsozok tőletek, megyek kipakolni a csomagjaimat. Mindenkinek egy csodálatos hétvégét kívánok! pihenjetek sokat! Jövő hétvégén már úgyis kezdődik a karácsonyi előkészület. Őrület, hogy mennyire rohan az idő! Jövő vasárnap már első advent! Puszika és ölelés Mindenkinek: :d

#87 austen 2008. 11. 21. - 14:40:17

Maddi, arra nem érdemes várni, hogy "túl legyek rajta", mert ez nem így működik, de látod, én is már újra képes vagyok mással is foglalkozni, érdeklődni a világ és a barátaim dolgai iránt - ez van, élni kell, és amennyi szeretetet én kaptam ezekben a hetekben, ronda önzés lenne tőlem, ha magamba zárkóznék, és nem igyekeznék én meg másoknak adni valamit, figyelmet, törődést, meghallgatást, stb. Úgyhogy miattam már ne zavartasd magad, énnekem nagy örömet szereznétek, ha újból jelentkeznétek.

#88 maddi 2008. 11. 20. - 10:25:29

Én élek, és hasonlóképpen várakozó álláspontra helyezkedtem. Írok majd, rengeteg dolog történt velem, de hogy őszinte legyek, sokkoltak az Austennal történt események, nem is jutottam szóhoz :$. Kis türelmet kérek...

#89 Silvaak 2008. 11. 19. - 12:11:05

Jesszum pepi! Mi van itt? :o Teljes agyhalááááál???? Mi van Veletek csajok? Mindenki a másikra vár? Adjunk még egy esélyt ennek a topiknak? Vagy álljak tovább én is , Austen is? Nem is értem. Szerintetek is mind egymásra várunk? Vagy mind belesüllyedtünk az életünk nehézségeibe? Tudom, én is...Én is vártam, és én is kifogásokat kerestem. Vagy egyesüljünk másik topikkal és ezt ünnepélyesen hagyjuk el, zárjuk le? Hol lehet és mi lehet Anyasajttal. Nem találom már a bogját sem...Remélem nem történt vele semmi rossz. Hol van ANikó? Róla sem tudok semmit, pedig érdekelne...Mi van Pecsanekkel? Bár ő szegény talán még mailt is írt nekem korábban, csak nem voltam abban a helyzetben, hogy válaszoljak... Austen és Venczike tudom, hogy megvannak. De a többiek? Mi lett veletek? Tudjátok, én nem szeretk búcsúzás nélkül lezárni dolgokat. De azt megértem, amikor változik egy ember élete, és adott élethelyzetben új emberekkel ismerkedik meg, akkor a régi élethelyzethez kapcsolódó emberek már a multté lesznek és ez így is van rendjén sok esetben. Viszont búcsúzás nélkül, úgy, hogy még azt sem tudjuk egymásról, él-e vagy hal-e. Tudom, én is hosszan nem jelentkeztem, de mint meséltem vagy izentem Nektek, megoperáltak és így nem nagyon tudok még most sem hosszabban ülni a gép előtt, de érdekel, hogy mi van veletek, és persze nem hiszem, hogy rajtam múlna, hogy megy-e a topik a távollétemben avagy sem. :) No, csajok! Aki akar, adjon még életjelet, vagy búcsúzzon el, mert akkor én is továbblépek. Olyan rossz minden nap benézni és csak az ürességet látni. tudjátok,...olyan ez, mint egy elhagyatott ház. Üres és hideg. Millió életrekeltő ölelés: Silvaak

#90 austen 2008. 11. 10. - 10:13:13

Nagyon köszönöm a kedvességedet, a sok igaz és szép gondolatot - tényleg igyekszem, hogy így is tegyek. Néha nem könnyű, de azon vagyok... és tényleg köszönöm.

#91 Dezsoili 2008. 11. 09. - 01:14:28

Drága Austen! Nem szándékozom újra bepofátlankodni ide. Csak hát érzem én az elmult időszak súlyát, amikor együtt izgultuk végig a műtéteket,a sugárkezeléseket, a félelmeket, jajj már megint mi lehet az ott? Istenem az nem az, de mégis...nem vagyok pszichológus, de úgy érzem, ezeket a gyötrelmes perceket fel kell biony idézni, fel, amig csak feldolgozódik egyszer, amikor az űr átmegy hiányba, és a hiány emlékbe. Na az egy nagyon nehéz folyamat lesz. Tessék becsülettel gyászolni, ne hallhass senkire se. Ez a te életed, a te párod tért az Úrhoz meg. neked nem mindegy, hogy mennyit tömködsz be feldolgozatlanul a tudatalattidba . Tessék beszélni róla, mindenről, a betegségről, a mulatségos történetekről. Hiszen voltak nagy kirándulások , emlékezetes baráti találkák. Aprócska hülyeségek, szomorú események.Emlékszem, amikor felrobbant a tűzhelyed, istenem? Drága Évikém ajándékott kaptál az úr istentől, de nem is akármilyet, Pár csodás évet, pár csodás éjjelt, nappalt, lehetőséget, hogy egy nagyszerű ember árnyékában lehettél, Megismerhetted aprócska rezdüléseit, egyéniségének finom megnyilvánulásait. Szerencsés vagy Évikám, mert megfajándékozott az isten egy olyan nagy csodával, ami másnak az élete folyamán soha meg sem mutatkozik. Rátalálhattál arra az emberre, aki igazi társad volt, méltó vita partnered. A többit csak te tudnád a mérleg serpenyőjére pakologatni és igen is lemérni azt az irgalmatlan sok batyut, amit hozott.átadott, itthagyott maga után örökségül, emlékül tenéked.Foglalkoznod kell most minden aprósággal, mert az aprócska mozaik darabkáknak végül mindnek a helyére kell beillesztődnie. Mire az megtörténik , vége lesz a gyész hagyományos felének, és megfényesedik az áldott emlék. Akkor már fogsz tudni mosolyogva emlékezni egy aprócska virág látványának, vagy bármire el fogsz mosolyodni és jó érzéssel fog eltölteni az emléke. Kívánok neked ilyen méltó emlékezést, és gyászt annyit, amennyi a te lelki épségedért fontos megélned,. Ne zárkózz el, ne búj csigaházba, éld a magad kis életét, és, amikor a tolla akad a kezedbe, igen is bőgd el magadat, mert akkor tudod csak lezárni életednek ezt a keserűvé vált szakaszát. Kívánok neked, áldott , békés estéket, becsületes megemlékezéseket, kívánom éld meg gondolataidban minden csodálatos percetek ikerpárját, mert akkor biztosan ki merem jelenteni, mire mindent elraktál a helyére, a te lelked is helyén lesz, és nem lesz soha töbet sem magányos, sem lázadó, sem elégedetlen. Áldjon meg a jó isten kitartással, és az ima erejének méltóságával.Írj, ha bármiben segíthetek, postai elérhetőségem tudjátok, de ha nem, ám nem titok, megadom, dezsoili@gmail.com. Lélekben békés vasárnapot. Silvaak nagyon sajnállak, hiszen nagyon régen szenvedsz már azzal a kegyetlen végbél problémával. Örülök, hogy helyre lettek téve ott is a dolgok, Gyógyulj meg. Hapcsi!Azt hittem, már elutaztál. remélem csak én olvastam késve vissza és nem néztem a dátumokat meg. Jó szórakozást, érezd magadat nagyon jól a családod körében. Az utána következőről már említét sem merek tenni neked. Puszi mindenkinek Ili.

#92 laczy 2008. 11. 02. - 14:20:43

A rohanó életből,csak egy percet kérek, Gondoljunk azokra,kik értünk,velünk éltek! Álljunk meg egy percre,e rohanó világban, S gyújtsunk egy gyertyát,mert nem éltek hiába!

#93 austen 2008. 10. 24. - 09:21:14

Végre, hogy jelentkeztek, nagyon örülök!!! Köszönöm a sok kedvességet, amit kaptam tőletek is mostanában. Hogy hogan mennek a napjaim??? Hát...üresen. borzasztóan üresen. Valahogy én azt hittem, hogy ha a temetés lezajlik, utána jobban leszek, valahogy megkönnyebbülést, egy korszak lezárását, stb. vártam tőle. Na, nem így történt. Még sokkal jobban érzem a hiányt, az űrt magam körül. Azóta beszéltem eg pszichológussal, akinek eza szakterülete, és ő is mondta, hogy ez egy közkeletű tévedés: az emberek azt hiszik, a temetés után könnyebb, sőt, el is várják, hgy a gyászoló most már "fejezze be", legyen erős, stb. Ehhez képest, szerinte ez a legnehezebb időszak, ilyenkor már nincs szerveznivaló, intéznivaló, stb., kevesebben is jelentkeznek, nincsenek bártorító telefonok, stb., ismerősök, barátok visszahúzódtak, stb. Na, ez így is van, és még rosszabb, hogy otthon vagyok, otthonról dolgozom, akár egész nap eltelhjet úgy, hogy nem beszélek senkivel, ami az eddigi, napi 24 órás együttlét után nagyon brutális. Hát, ez van.

#94 Hapcsi 2008. 10. 22. - 14:44:36

... hogy mennek napjaid... így kellene, csak gyorsabb a kezem, mint a gép :d

#95 Hapcsi 2008. 10. 22. - 14:42:25

Hellóka csajok! Nem nagyonjártam ide mostanában, mert megint nagy csend volt. De azért remélem, az emaileket kapjátok folymatosan tőlem!? Aki únja, az jelezze nekem, mert nem akarom, hogy valakinek az agyára menjek a küldeményekkel! Silvaakom! Neked meg jobbulást kívánok! Nem is tudtam, hogy olyan komoly beavatkozások elé áltál! A lényeg, most már legyen jobb minden és hamar jöjjél rendbe! Tesóék hogy vannak? Bírja a német tempót még? vagy már máshogyan vannak, amiról lemaradtam? Austen-kedves! Nem is tudom, mit szóljak és hogyan, mert nagyon sajnálom a történteket. Csak a barátságomat, együttérzésemet tudom kifejezni. Hogy mennek najad mostanában? Bár, lehet, most hülye kérdest tettem fel!? Akkor bocsika! Többiekel mi újság? Igen hallgatnak! Mindenkinek csodás szép napsugaras és pihentető hétvégét kívánok puszikállak benneteket!

#96 Silvaak 2008. 10. 22. - 08:25:30

Nem HÉééét, háááát. :)

#97 Silvaak 2008. 10. 22. - 08:24:31

Hét sziasztok lányok! Hát mi a helyzet Veletek? Alig írtok. Én még nem tudok sokat ülni, így irni sem, de azért napjában be-benézek. Hol van Benibaba? MIért nem mesél nekünk? Hol van Anyasajt is? Úgy eltűnt, már aggódom érte. És Anikó is. És MAddi? És Pecsanek? VAgy már megint arra várunk, hogy a másik írjon? :)) No, írjatok, én is fogok. Millió ölelés: Silvaak

#98 austen 2008. 10. 16. - 20:09:30

Nagyon köszönöm, neked pedig gyors gyógyulást kívánok!!!

#99 Silvaak 2008. 10. 16. - 12:00:43

Sziasztok! Csa pár szó, mert még nem nagyon tudok ülni és legfőképpen nagyon ekvés ideig. Megoperáltak 3-án végbélsipollyal és végbélrepedéssel, most már jobban vagyok, de nagyon fájdalmas és nehéz időszak áll mögöttem. A fájsalomcsillapítók most már hatnak. Nyílt seb tátong a végbélnyílás mellett, és egy gumigyűrű lassan vágja át a záróizmot, ami sajnos még ma sem vált meg tőlem...De fájdalmaim most már elviselhetőek és jobb a közérzetem is. Kitartok, és amint egészséges leszek, jövök... Millió ölelés Nektek és holnap lélekben Veled leszek Austen! Silvaak

#100 austen 2008. 10. 13. - 16:38:59

Köszi, Hapcsi!! Gönyörű ez a kép. Silvaak jelentkezett ma, szegénykém beteg, de reméljük, most már hamarosan újra gép mellé ülhet.

• 362 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: