Házipatika fórum: lichen - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

lichen

#1 tihanyika 2011. 03. 02. - 09:48:23

Minden Lichenben szenvedő betegnek szívből ajánlom tájékozódjon honlapomon : tihanyika.moksaelixir.hu Már létezik egy magyar a szer,ami világszabadalom! Feltalálója magyar orvos, rengeteg gyógyult beteg, köztük pszoriázis és lichen betegségben szenvedők is vannak, akik ezzel a szerrel segítettek bajukon.

#2 PeggyPedro 2007. 10. 02. - 13:10:10

Üdv Mindenkinek! Most járok itt először és célom, hogy elmondjam és megismertessek mindenkit egy céggel, ami az egészséges életet tartja szem előtt. Termékeink alapanyaga a Ganoderma Lucidum, amit japánban elsősorban a daganatos betegségek kezelésében használnak sikerrel. Másodsorba jó hatással van a népbetegségeknek számító magas vérnyomás, cukorbetegség, elhízás, magas koleszterin szintre is. Nézd meg honlapomat: www.ganoegeszseg.shp.hu Célunk Magarországon egészséges generációt nevelni! Üdvözlettel: Ildikó

#3 2007. 03. 07. - 07:38:43

Sziasztok! Elolvastam egy pár véleményt. Érdekes ez a lelki probléma. Nekem is ugyan igy volt. Először mindenhol kijott, apró pici pötyök, és azután kis vizholyag lett, és víz hatására lejött a holyag teteje.Ahol csak surlódás érte a testet. Öv mentén, háton a hátmosótól. Az orvos úgy magyarázta, hogy a májam valamiféle károsodást szenvedett, és a szervezet fehér vérsejtjei az elhalt májsejtek elpusztítása helyett kicsapódtak a bőrnek azon a felületén ahol surlódás érte.Azt is mondta, hogy lelki probléma miatt történhetett, valami nagy lelki válság miatt,ami úgy is volt.Azóta már elmult...és csak nagyon ritkán jön ki, de azzal is megnyugtattak, hogy nincs rá gyógymód....gondolom, ha csak rendbe nem teszi az ember magát lelkileg.A begyógyult sebek helyén barna foltok maradtak, max 1 cm átmérővel. Az egyik orvos :) ... :o ...azt mondta rühös vagyok...hm...nem is ismerte.......a bőrgyógyász az egyből beazonosította.

#4 2006. 11. 06. - 13:13:30

Sziasztok, nekem ez 25 éves koromban jött először elő, akkor senki sem tudta mi ez, (most 57 vagyok) és azóta is meg van, a melleim alatt tenyérnyi helyen, időnként baromira viszket. Mindent kipróbáltam már, de tulajdonképpen csak a sós tengerviz és a nap az, ami elmulasztja. Sajnos Kenyát nem adnak tb-ére, úgyhogy marad a hintőpor és a kenőcs. Néha tényleg elmúlik, nemrégiben egy hónapos tisztitókúrát csináltam, teljesen elmúlt, most hogy abbahagytam háromszoros erővel jött elő, pedig nem eszem sok húst és általában igyekszem egészségesen élni. Ha van ötletetek valami háziszerre, szivesen venném. Éva

#5 gerocsgabi 2006. 05. 03. - 14:03:03

Sziasztok! Nekem is ez a betegségem, de sajnos nagyon rossz helyen van. Már túl vagyok egy műtéten. Műtét után 2 héttel újra ott és ugyanolyan volt a folt, mintha nem is lett volna kimetszve... Aztán találtam egy fantasztikus bőrgyógyászt. Segített a Protopic nevű krém, azóta tünetmentes vagyok, de mindig bennem van az aggodalom, mikor jön újra elő. Nehéz a lelki takarítás, főleg akkor ha tudod, nem gyógyítható, csak kezelhető betegséged van... Mindenesetre ki kell tartani, és le kell győzni valahogy. Érdekes, hogy hogyan jöhet elő fiatal embereken? Az orvos azt mondta ez az idősek betegsége, 60-70 éves nőkön szokott előfordulni. Máig sem értem miért éppen nekem jött elő. Egyébként a stresszre, a lelki okokra való visszavezetés nem hülyeség. A szervezet érdekes dolgokat tud produkálni. Egy természetgyógyászattal foglalkozó ismerősöm első kérdése az volt, nagyon stresszes vagyok, ill. voltam-e. Hát igen... De ebben a rohanó, borzalmas világban hogyan lehet stressz nélkül élni?

#6 bonetti 2005. 10. 03. - 20:28:36

Köszi a biztatást, megpróbálom a lelki nagytakarítást. ÉS reménykedem, hogy nem terjed tovább. Egyenlőre még vár egy teljes kivizsgálás, remélem többett fogok ez után tudni. Üdv és jobbulást!

#7 2005. 09. 30. - 18:45:08

Szia....Nem tudom mi a helyzet ha labon van,de az en orvosom azt mondta,hogy nincs ellenszere....csak helyi tunet kezeles....viszketest oldo krem..stb. Az autoimmun betegseg az,amikor a szervezeted maga ellen indit tamadast,a sejtek elpusztitjak azokat a sejteket ,amiket nem kellene......Ez belurol jon.......Tehat magatol meg is allhat! Csak arra gondolj hogy meg fog allni, ill. tedd rendbe a lelkedet! Hidd el hogy csodakra kepes!!!!!! En magamon tapasztalom, es nekem rosszabb helyen van!!!

#8 bonetti 2005. 09. 28. - 19:57:04

Szeretnék segítséget kérni ebben a témában. Az, hogy ez egy autoimmun betegség, az azt jelenti, hogy maximum a tüneteket lehet kezelni, vagy meg lehet gyógyítani? Lehet lokalizálni, ha időben felismerte az ember? (egyenlőre lábfejen és térden van két féltenyérnyi folt. A legrosszab lefolyása mi lehet ennek a betegségnek? előre is köszönöm az információkat:) bonetti

#9 2005. 09. 28. - 16:50:55

Szia Peter! Nekem teljesen mas helyen van ez a lichen.....de olvastam rola hogy karon,labon,nyelven is elofordulhat..Tobb orvossal beszeltem,mindenki mast mond rola.....lehet sulyos kimenetele,de meg is allhat,es nem okoz panaszokat.Nem tudom hogy diabetesz okozhatja-e...szerintem nem....ez egy autoimmun betegseg...Tehat fontos hogy hogyan allsz a lelki egeszseggel???? Az egyik orvosom azt mondta: Gondolkodjak el,mi okozhatja ezt nekem???? Es szerintem nekem sikerult rajonnom az okara.....Azota rendben vagyok, hala a jo Istennek! ,es jol erzem magam! Nekem beigazolodott a lelki eredetu hatter. Kivanom Neked is,hogy rajojj, es hogy meggyogyitsd magad!! Higgy magadban!!!!!!!!!!!!!!!! Udv.

#10 2005. 09. 28. - 16:50:50

Szia Peter! Nekem teljesen mas helyen van ez a lichen.....de olvastam rola hogy karon,labon,nyelven is elofordulhat..Tobb orvossal beszeltem,mindenki mast mond rola.....lehet sulyos kimenetele,de meg is allhat,es nem okoz panaszokat.Nem tudom hogy diabetesz okozhatja-e...szerintem nem....ez egy autoimmun betegseg...Tehat fontos hogy hogyan allsz a lelki egeszseggel???? Az egyik orvosom azt mondta: Gondolkodjak el,mi okozhatja ezt nekem???? Es szerintem nekem sikerult rajonnom az okara.....Azota rendben vagyok, hala a jo Istennek! ,es jol erzem magam! Nekem beigazolodott a lelki eredetu hatter. Kivanom Neked is,hogy rajojj, es hogy meggyogyitsd magad!! Higgy magadban!!!!!!!!!!!!!!!! Udv.

#11 2005. 06. 30. - 11:10:25

Lichen sclerosus atrophicus.....ha esetleg erintett valaki ebben az autoimmun betegsegben,szivesen elbeszelgetnek vele!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: