Házipatika fórum: Öt hét - Öt kiló! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Öt hét - Öt kiló!

#1 eva3771 2016. 12. 30. - 07:52:11

Fogyókúrás tabletta -http://bit.ly/15iTAzM

#2 fbela86 2013. 11. 26. - 10:27:57

Az Acai Berry 900 súlycsökkentő készítmény, mely megtisztítja a tested, bőröd fiatallá és egészségessé teszi. A bizonyított hatások között szerepel az öregedési folyamat lassítása és az immunrendszer erősödése. Az Acai Berry 900 nemcsak hatékony diétát biztosít, hanem javítja a koncentrációt is, és a megfelelő szinten tartja a koleszterint is. Megkönnyíti az elalvást, javítja a vérkeringést, növeli a szexuális teljesítményt és erősíti az immunrendszert is. Minden acai bogyó alapú készítmény ezen kívül látásjavító hatású is.Ez tényleg jó!
http://track.acaiber...id=129&uid=9620

#3 katica030251 2013. 01. 16. - 00:42:51

Sok-sok szeretettel üdvözölök Mindenkit, aki ebben a programban részt vesz.
Az elözö programban is részt vettem.
Nagyon jo a program és tiszta szivböl ajánlom Mindenkinek ezt a programot.
Véleményem szerint az elsö heti menu nagyon jo, változatos és könnyen elkészithetö.
Különösen örvendek hogy levesek is vannak a menuben.
Köszönöm a Kedves Szerkesztösegnek a munkáját, segitségát és figyelmességét.
Sok sikert és kitartást kivanok Mindenkinek a kilokkal valo harcban.

#4 Mojsz 2013. 01. 08. - 15:16:39

Üzenet megtekintéseIdézve: csikungmester - Dátum: 2012. október 22. - 21:38:27

talán érdekel titeket ez a videó:

Sziasztok!
Csodát ne várjatok, az 5 hét 5 kiló az egészséges napi 5x-i étkezésre, de minimális kalóriabevitelre épül. Ha kitartotok, és nem csaltok :) garantált az 5 kiló. Meg megtanulod, hogy mennyi is az elég :) Én már csináltam, nekem nagyon bejön.

#5 Mojsz 2013. 01. 08. - 15:14:38

Üzenet megtekintéseIdézve: csikungmester - Dátum: 2012. október 22. - 21:38:27

#6 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:51:52

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#7 csikungmester 2012. 10. 22. - 21:38:27

sing

#8 szjaniko 2012. 01. 18. - 20:17:02

Szia Dorombolo! Én is most regisztráltam, teljesen új nekem ez a honlap. Én azt írtam be, hogy 10kg-ot szeretnék fogyni, és nekem is azt írták, hogy 10 helyett 20 kg lenne az ideális fogyás, ami "csak" 20 hét. Hát nem tudom..... Kicsit elbizonytalanodtam.

#9 dorombolo 2012. 01. 16. - 11:54:08

Sziasztok! Én ma regisztráltam. Kitöltöttem az állapotfelmérést, ahol bepöttyintettem, hogy 15kg-ot szeretnél leadni. :p (Én lennék a világ legboldogabb embere, ha ennyit sikerülne elérnem.) Erre a válasz: "Csak 15 kg fogyást szeretne elérni? :o Ezt 15 hét alatt megteheti, de ha igazán jól akarja érezni magát a bőrében, és egészségét is meg szeretné őrizni, inkább 25 kg leadására törekedjen, ami 25 hetet venne igénybe." Ez aztán a bíztatás! Nevetséges. :@ (Megjegyezném, hogy 25kg felesleg van rajtam.)

#10 vivienke30 2011. 05. 07. - 06:19:59

sziasztok jöhetek????én is fogyozok!!!!

#11 kbarack 2011. 04. 12. - 07:42:27

Sziasztok, Valaki segítsen nekem :) A 2011. januárjában megjelent 5 hét- 5 kiló sorozatból lenne szükségem a teljes "ráérős menüre". A 2sietős" és a "GI" menüt csináljuk felváltva 14. hete ( persze kemény mozgással kombinálva :) ) és tényleg hatásos. szeretnénk egy kicsit változtatni a diéta receptjein, ezért kérném a "ráérős" menüt is. Ha valakinek meglenne, kérem, hogy küldje el a címemre :) Nagyon köszi Üdv. kbarack :d kbarack@citromail.hu :o

#12 vargamaria 2011. 03. 22. - 14:21:37

SZIASZTOK ÉN ANGLIÁBAN DOLGOZOM ÁPOLÓ NÖ KÉNT BELEKEZTEM RENGETEG FOGYÓKURÁBA DE KISSEB NAGYOBB SIKERREL SIKERÜLT IS DE SAJNOS MINDEIG VISSZA JÖTT AZ A PÁR KILÓ AMIT SZENVEDÉSSEL LEADTAM. Angliában találtam egy fogyókurás gyógyszerkészitményt aminek az össze állitása csak is természetes növény adagokból van őssze állitva SEMMI OLYAN ANYAGOT NEM TARTALMAZ AMI AZ EGÉSZSÉGRE KÁROS VAGY ÁRTALAMAS LENNE ÉN 1 HÓNAP ALATT 10 KILÓT FOGYTAM LE TÖLLE AMI SZERINTEM TELJESEN NORMÁLIS MERT NEM MINDEN ÁRON KELL A FELESLEGET LEADNI MERT AZ A KÁR A SZERVEZETÜKRE VESZÉLYT JELENTHET. ÉN BÁTRAN AJÁNLOM EZT A GYÓGYSZERT MOST HOZTAM HAZA 200 SZEMET AKIT ÉRDEKEL IRJON AZ EMAILOMON FORINBAN ÁTSZÁMITVA 30 SZEM 9000 FORINBA KERÜL DE HA MÉGSEM VÁLLIK BE AZ ÁRÁT VISSZA TÉRITEM AZZONAL ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu GYÓGYSZERT NEM LEHET MEG TALÁLNI AZ INTERNETEN MERT EZ CSAK EGY KIS SIMA INDIAI GYÓGYNÖVÉGY BOLBAN ÁRULJÁK LONDONBAN A NEVE YERBAXA ARTINISZGUX

#13 herbalifeakcio 2010. 07. 15. - 21:04:27

HERBALIFE -25 % AKCIÓ MINDEN TERMÉKRE A KÉSZLET EREJÉIG ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. A herbalife hivatalos weboldala: www.herbalife.hu Az akció felől érdeklődni lehet: herbalifeinfo@freemail.hu Fontos: a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon!!!

#14 webstarlaura 2010. 04. 25. - 14:08:34

A KOR TÚLHALADTA A SIMA AEROBIK CD.-t, DVD.-t! DE MÉG A MÉREGDRÁGA SZEMÉLYI TRÉNEREKET IS! ITT A 3D SZEMÉLYI TRÉNER ÉS TÁPLÁLKOZÁSI TANÁCSADÓ, DÍJMENTESEN A SAJÁT LAKÁSODBAN VAGY AKÁR A SAJÁT MOBIL TELEFONODON! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

#15 capoeiraaerobic 2010. 04. 11. - 13:17:03

Ezta a cikket nemrég olvastam! Elég érdekes :D Czanik Balázs capoeira aerobik sikerei óta egyre többet hallhatunk Tóth Andrásról, aki egyre több babért kíván magának szerezni az aerobik világába. Hírforrásaim szerint,már 3 fittnes központban oktat a fővárosban és környékén, és szabad idelyében magán személyeket tanít vagy segít nekik formába hozni a testüket a nyárra. A közelmúltban fölkereste egy tv csatorna is , hogy forgassanak vele egy interjút és ,hogy fölvegyék az óráit. Egy tanítványát megkérdeztük,hogy mit gondól Andris óráiról : " Nagyon intenzív és hatékony alakformáló órákat tart. Én személy szerint nagyon kedvelem az óráit, mivel mindig jó kedvűen és barátságosan tartja ezeket és ezek melett , minden órán teljesen elfáradok ami annak a jele ,hogy jól megdolgoztat minket! Amióta hozzá járok edzeni, érzem ,hogy fittebb és mozgékonyabb lettem és nem fáj már a hátam sem. Ezek az edzések nagyon jól formálják a combot (belül, kívűl ) ,erősítik a hasizmot és a hát izmot, valamint az egész testet formálja,feszesíti. "

#16 dietazunk 2009. 12. 05. - 01:24:51

Kedves Mindenki! Látom sok az információ!!! :) Még nagyobb útvesztő az egészséges életmód felé tartóknak! Ha valaki segítségre szorulna,tanácstalan, vagy esetleg személyre szabott diétára lenne szüksége (akár sportolás mellett) keressen fel bátran! Mindenkinek jó egészséget kívánok! Oláh Ibolya dietetikus Elérhetőségeim: ibolya.olah@gmail.com 06/70-621-1112 www.dietazunk.hu --> januártól indul, most még feltöltés alatt

#17 jeketyarina 2009. 11. 25. - 09:39:21

Mindenki ezzel az egészség programmal jön!

#18 Törölt felhasználó 2009. 11. 20. - 22:24:41

Kedves fórumozóink! Szeretnénk felhívni a figyelmüket arra, hogy olvasói "cikkírói" pályázatot hirdettünk, amelynek 3 értékes díja van. Nem valódi cikkeket várunk, hanem történeteket, amelyekből kiderül, hogy miért szeretnek "itt" lenni nálunk. A pályázat beadási határideje: december 7. Részleteket itt olvashatnak: http://www.hazipatik...lvasoi_cikkiroi Szeretettel várjuk történeteiket, tapasztalataikat! További jó fórumozást kívánunk! HáziPatika.com csapat

#19 babivali 2009. 11. 09. - 11:40:11

Nagyon örülök,hogy nektek sikerült a megfelelő sulyt leadni,légyszives ird meg vagy mond meg hogyan csináltad mert engem nagyon érdekel. Ugfyanis most regisztráltam erre az oldalra. További szép napot kívánok

#20 sztj80 2009. 08. 19. - 06:36:28

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: msn: sztj80@hotmail.com Skype: sztj80 e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: