Házipatika fórum: Öt hét - Öt kiló! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Öt hét - Öt kiló!

#21 webstarlaura 2009. 08. 16. - 13:26:26

Tisztelt Gabi! Ebben talál korrekt étrendet! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 A hivatkozásra kattintva a megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. A "Home és Díjmentesen regisztrálni" menüpontban lehet továbblépni. A regisztráció természetesen nem jár semmilyen kötelezettséggel és a program használata korlátlan ideig díjmentes! Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük az aktiváló hivatkozást valamint az azonosítót és jelszót! Az alábbi két országon kívül regisztrálók, egyenlőre csak akkor kaphatnak aktiváló linket, ha Magyarországot vagy Németországot forgatják be az "Ország" jelzésénél!!!!! Ebben az esetben a saját ország neve a "Helység" (város, falu) elé írható be! (Ha a többi adat nem valós, akkor is használható a portált! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) (Please pay attention the following issue when doing registration: The system works just German and Hungarian language. If you would like to use the system immediately you must choose a country from the list below: Hungary, Germany.) Keresünk munkatársakat a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! (A regisztráció és a program használata egyben munkaalkalmassági szűrő is!) (Többek között a számítógép és internethasználat, valamint a taníthatóság tekintetében.) A portál tovább ajánlható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#22 webstarlaura 2009. 08. 06. - 15:26:16

Sziasztok ! Sport, fitnessz, dietetológus, személyi tréner! Használata díjmentes!!!!! A megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 Az "Új vagy itt?" feliratra kattintva lehetőség van regisztrálni. Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük a 3D személyi tanácsadót aktiváló hivatkozást! (Ha a többi adat nem valós, akkor is tudja használni a Webstar portalt! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) Keresünk munkatársakat is a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! A portál tovább ajándékozható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#23 kiskeca 2009. 06. 16. - 12:55:53

Szia Oni_87! Nekem meg van. Sietős menü jó lesz? Tudja vki, hogy az utolsó adatokat, hogy tudom beírni, mert nem enged belépni. Köszi

#24 _oni_87 2009. 06. 14. - 08:48:17

Sziasztok! Sajnos lemaradtunk erről a programról, 1 hét után bezárult és nincs meg a másik 4 heti étrend. Akinek megvan eltudná küldeni nekünk? Köszi. (vass-gabi@freemail.hu)

#25 kiskeca 2009. 06. 04. - 11:28:26

Sziasztok! Megmondaná nekem valaki, hogy az 5hét5 kiló receptjeiben, ha pl. 10 dkg durum-tésztát írnak, azt nyers állapotban gondolják vagy már a kifőtt tészta mértékere utal? Köszi :)

#26 meaditti 2009. 05. 12. - 09:06:59

Sziasztok! LEFOGYTAM! :))) A bőröm nem nyúlt meg, az egészségem kitűnő és nem koplaltam, zsírból fogytam!!! Segítek Nektek is, írjatok! meaditti@gmail.com üdv, Ditti

#27 mangalicaa 2009. 05. 11. - 18:34:00

Személyre szabott étrend!! Betűre megegyezik a kolléganőmmel!! A reklámszöveg jó kár, hogy semmi sem igaz belőle!!!

#28 flores91 2009. 03. 29. - 16:16:54

Sziasztok,én még elég fiatal vagyok,de mindig is a kg-kal küzködtem egész életemben.Pedig nem mondanám magam kövérnek,de sosem voltam valami nádszálkarcsú. Szóval már 14 évesen elkezdtem fogyókúrázni,nem is tudom miért,talán mert mindenhol ezt láttam,a tv-ben,otthon pedig anyukám figyelt oda a súlyára midnig.Szóval elkezdtem fogyókúrázni, és éheztettem magam szó szerint, nem ettem édességet,és utána mikor már nem bírtam ellenállni a kísértásnek nekiestem a hűtőnek,és először 53 kg lettem, egy ideig maradt is stabilan ez a súly.De télen az ünnepek alatt egyre több és több kg szaladt fel rám,míg ne elértem az 60-at! Még úgy sem voltam az a kimondott kövér,de duci voltam,és nem éreztem jól magam a bőrömben.Strandra egyáltalán nem jártam és takargattam magam.Aztán a elkaptam egy betegséget,de az viszonylag hamar el is múlt.De azután folyamatosan vesztettem el a kg-kat,persze azért mert sokat sportoltam,futottam,bicikliztem,úszt am,tenniszeztem,vagy csak sétáltam. De már az is mozgás,már egy porszívózással is 40 kalóriát lehet elégetni,előtte meg pont hogy sosem mozogtam semmit. Szóval folyamatosan mentek le a kg-ók,de persze egyre kevesebbet is ettem. Egyszerűen nem figyeltem rá hogy mikor mit kéne ennem,hanem elmentem mondjuk biciklizni,amitől elszálltak a gondolataim az evésről.Abbahagytam a cukros üdítők ivását,és ha valami édessgére voltam éhes,bekaptam egy cukrot vagy egy gyümölcsös rágót! Azt azért hozzá kell tennem hogy nem 5 hét alatt szabadultam meg a felesleges 10 kg-tól,hanem 3-4 hónap alatt,de az a lényeg,hogy nem is sürgettem annyira hogy fogyjak. Ha megkívántam egy csokit,megettem,nem úgy mint mikor koplaltam,így nem akartam egy hét múlva megenni 10 táblacsokit. Szóval ezzel csak azt szeretném mondani,hogy ha valaki ezt az 5 ketes kúrát megcsinálja,lehet fogy tőle valamennyi kg-t,de annak a duplája vissza is fog menni,mert ilyenkor csak a vizet távolítjuk el a szervezetünkből,és nem a zsírt.Én annak a híve vagyok hiogy inkább lassabban,de normálisan adjuk le azt a pár kg felesleget. A lényeg a történetemből,hogy nem szabad feladni,ha nem fogyunk rögtön,akkor sem szabad feladni,és nekiesni a hűtőnekNektek is nagyon erősen el kell határozni magatokat,és NAGYON SOKAT SPORTOLNI.Nem musáj mellőzni azt amit nagyon szeretsz,mert akkor az csak a visszájára fog fordulni.A lényeg a MENNYISÉGen,és a SPORToláson van! Ez a kettő a biztos fogyáshoz. Sportolásként tudom ajánlani a futást,minden nap fél óra,az nem megrőltető.Ha nagyon unalmassá válik,akkor járj el valamilyen aerobik órára,én is járok hetente 2-szer,vagy hétvégén ne a süteményen járjon az eszed,hanem menj el egy biciklitúrára,a jó időben! És ne nézd minden nap mennyi kg vagy,mert lehet nem azt fogja muatatni a mérleg amit szeretnél rögtön.Csináld INTENZÍVen a kúrát! OLYAN DIÉTÁT KELL TALÁLNOD AMI NEM 5 HETES VAGY 90 NAPOS,HANEM EGY EGÉSZ ÉLETEN ÁT TUDOD VINNI! Én csak azért írtam,hogy ne keseredjen el senki, és ha valami tanácsra van szükséged akkor írhatsz nyugodtan, a freemailcímem: flores91@freemail.hu A lényeg,hogy NE KOPLALJUNK,mert annak csak a JOJÓ efektus lesz a következménye.Na most már tényleg befejezem, köszi hogy elolvastál.

#29 tanacsok 2009. 03. 22. - 19:48:38

Szeretnéd, hogy minden férfi teljesen megőrüljön érted? Akarsz Te lenni az éjszaka királynője? Arra vágysz, hogy minden férfi a lábaid előtt heverjen? www.PasizasiTanacsok.hu/feromon&pid= 52051

#30 kiskeca 2009. 03. 04. - 11:34:01

Sziasztok! Nemrég regiztem ide és most találkoztam először ezzel az 5 hét 5 kiló programmal, nagyon tetszik az ötlet és ki is szeretném próbálni. Sajnos az utolsóról lemaradtam és kíváncsian várom a következőt. Ha valaki tudja, hogy körülbelül milyen időszakonként indítanak új programot,mikor várható a következő, az kérem infózzon. köszi:)

#31 Monini 2008. 12. 13. - 20:07:30

Szio! :) Köszönöm szépen a segítségedet! Mindenképp elolvasom ezt a könyvet és remélem találok benne számomra is fontos információkat. Várom a további segítségeket is és ha találok én is valamit, akkor mindenképp megosztom veletek! szép estét!

#32 sweetpoint 2008. 12. 13. - 14:48:50

Kedves Monika! Én is túlsúlyos vagyok így megértem a gondjaid. Sajnos amit szeretnél az nem lehetséges. Vagyis a gyors és tartós fogyás. ez nem. De természetesen fogyni lehetséges hogyne. De ha gyorsan fogysz akkor nem a zsírraktáraidból vesztesz súlyt csak a szénhidrátokat égeted el illetve az izmaid bontod le ha nem mozogsz pl közben. Ráadásul örökké nem lehet fogyókúrázni.É n találtam egy könyvet amit a téma szakértője Dr. Pados Gyula írt. Nem is egetverő beruházás a könyv ára de szerintem minden kérdésedre választ kaphatsz benne. Mit egyél mikor és mit tegyél vagy mit ne s azt minek mi az okozója. Ha figyelmesen többször elolvasod rájössz a fogyás nem egy gyors folyamat amit mindannyian annyira szeretnénk. Hanem életmód kérdése. azt írod van kitartásod. Hát ehhez ez kell. A könyv cime tudatos fogyás az orvos segítségével. Én óvnálak mindenféle módszertől ,kúrától ami csak időleges megoldást hoz s csak az eladónak hoz hasznot.De a döntés a tiéd. Én már voltam 105 kiló is meg 70 is s nem tudtam rájönni miért jön vissza még több amikor lefogyok. Most 87 kg vagyok ami a magasságomhoz képest még erősen túlsúlyos de a vérzsír szintem a koleszterin szintem közelit a normálishoz s 6 kilóval vagyok könnyebb mint az idén márciusba. Nagyon csekély eredménynek tűnik de nem az. Mert ez tartós. S a laboratóriumi eredményeim hihetetlen sokat javultak., a vérzsír szintem 4.5 ről 2.5 re csökkent s megközeliti az 1.7 mmol/l szóval nem csak a minusz kilók száma számit..... Remélem tudtam segiteni A könyv linkje:http://bookline.hu/product/home.action?type=22&id=75109&_v=Dr_Pados_Gyula_Dr_Audikovszky_Maria_Tudatos_fogyas_Testsulycsokkentes_az_orvos_tanacsaival forgasd haszonnal s váljék egészségedre!

#33 Monini 2008. 12. 12. - 16:30:27

Sziasztok! Huhhh :) én most regiztem ide és igazából eléggé elvagyok tévedve :p nem tudom mi merre és hogy vissza találok-e majd erre a fórumra, viszont segítséget szeretnék kérni. 22 éves csajszi vagyok és sok súlyfeleslegem van, igazából nőgyógyászati probléma miatt , de az orvosok sem tudnak semmit!ez által nekem a gyerek vállalás sem könnyű,hisz menstruációs zavarjaim is vannak ami azt jelenti hogy az elmúlt öt évben körülbelül háromszor volt vérzésem :( kitartásom és a akaraterőm van!!!...de nem tudom, hogyan is kezdjek hozzá, mit mikor ehetek és milyen gyakorlatokat végezzek!sokat sportoltam még anno az iskolában,szóval nem voltam mindig ilyen!egyszer csak elkezdtem szedni a fogamzás gátló tablettát és onnantól kezdve megfordúlt a világ, egy hét alatt 8 kg-ot híztam és ez csak jött jött...aztán leálltam róla végleg.kivizsgálásokra jártam de semmi eredmény csak hogy fogyjak fogyjak le...viszont közben tömtek a nagy hormon tartalmú tablettákkal, hogy a vérzésem meginduljon, de már ott tartok ma hogy se vérzés se fogyás, hiába a sok hormon készítmény.Szeretnénk a párommal gyermeket és eddig is szerettünk volna de sajnos mikor teherbe tudtam esni akkor elveszítettem pár hónap után :( végső elkeseredésemben úgy döntöttem, hogy ide jövök és a segítségeteket kérem egy gyors de tartós fogyáshoz! kérek mindenkit aki segíteni tud hogy a monini86@citromail.hu email címre mindenképp írjon nekem, de jövök ide is csak nembiztos hogy vissza találok :) előre is köszönöm mindenkinek :) sziasztok! Mónika

#34 sztj80 2008. 10. 06. - 10:26:30

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: Skype: sztj80@freemail.hu e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#35 davidgreg 2008. 06. 18. - 23:57:12

A mikroalga lúgosít és szinte már zavart annyira elvette az étvágyam. :) http://www.mikroalga.olympio.hu

#36 wally59 2008. 05. 28. - 05:23:07

Sziasztok! Sikerült majdnem egy kilót fogynom már,arra figyelek,hogy ez maradjon is ezen a héten.Az első napokban mindig jobban tudok fogyni,most a tornának köszönhetem,hogy apadni kezdtek a kilóim.Nagyon örülök,mert az utóbbi időben csak híztam folyamatosan.Sok folyadékot iszok a nagy meleg miatt is,főleg gyógyteákat,ezeket szeretem.Eddig turmixokat kevésbé csináltam,most a menüknek köszönhetően kipróbálom őket. Kata,remélem jobban vagytok,mielőbbi gyógyulást kívánok. wally

#37 wally59 2008. 05. 26. - 20:47:35

Sziasztok! Én is kitartást kívánok minden fogyózónak.Valószínű,hogy én is cserélgetni fogom az ételsorokat,mindenképpen az egyszerűen elkészíthető ételeket választom.A leveseket,a melegszendvicseket és a salátákat fogom váltogatni főételnek. A napi torna megvolt,ha tudom tartani az ütemtervet,meglesz a heti egy kiló mínuszban.Nálam a délután a kritikus időszak,akkor kell jobban odafigyelnem magamra. Minden nappal közelebb kerülünk a célhoz. wally

#38 Bigyibogyo 2008. 05. 26. - 19:54:17

Sziasztok! Az első napom félig sikerült csak. A reggeli ok, a tízórai már kevésbé. Az ebéd is sikerült, uzsonnára nem jutott idő, de a vacsorát, lilahagymás spárgalevest megfőztem és bár kételkedtem benne, hogy ehető-e, nagyon finom lett! Máris a holnapi menüt nézegetem, mert bizony még tudnék enni. De fogyni kell! Hogy bírjátok? Jut időtök rendesen az étkezésekre, úgy ahogy az meg van írva? Bigyibogyó

#39 decsik 2008. 05. 26. - 18:27:26

Sziasztok! Én végül a cukros menüt választottam, mert ott minden kaja mellett a kalória is ott van. Arra az esetre ha cserélni szeretnék, mert nem szeretem, vagy pl. mert én nem főzök, hanem rendelem az ebédet. Majdnem minden napra megtaláltam a megfelelőt, csak esetleg a napok között van felcserélve. Vagy mint ma este, amikor egyszercsak sehol nem volt a virsli :) . Na de sebaj, sajt azért még volt. Egyébként kicsit nehéz volt így az első nap, már kora reggel éhes voltam. Biztos a gondolat... De azért ugy gondolom, sikerült a vacsit kivéve betartani a menüt. Kitartást mindenkinek. Kriszti

#40 kati_9 2008. 05. 26. - 16:42:31

Sziasztok Lányok! Hát elkezdődött!!! :d Hogy bírjátok az első napot? Mindenki mindent úgy csinált ahogy az a választott menüben le van írva? Hát nekem az első nap nem jött össze. :'(' Nem azért hogy elcsábultam vagy hogy máris feladom, hanem egy nagyon csúnya betegséget kapott el a kislányom, aki 8 éves, és egész nap őt kellett ápolnom. Hányás hasmenés vírus. :@ Na de nem vittem tulzásba a mai kaja adagomat, mivel délig három szem háztartási keksz, utána 20dkg eper és negyed alma volt a napi menüm. Most megnézem milyen kaják vannak a menükben és a leggyorsabbat összeütöm vacsira. Remélem holnap már többet tudok magammal foglalkozni, és a csöppem is jobban lesz. Estére még jövök, és beszámolok hogy mit vacsiztam. Kata

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: