Házipatika fórum: Öt hét - Öt kiló! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Öt hét - Öt kiló!

#41 Bigyibogyo 2008. 05. 26. - 14:45:50

:o :o A sietős menüt választottam. Szeretek főzni, a családomnak minden nap főzök, de nem marad időm arra is, hogy magamnaak is külön és ilyen aprólékosan főzicskéljek.

#42 Bigyibogyo 2008. 05. 26. - 14:22:19

Sziasztok! Első alkalommal csatlakozom az 5 hetes fogyókúrához, nagy reményeket fűzök hozzá Nekem többet kell fogynom, mint öt kiló, ezért tovább kell folytatnom a kúrát. De látom, hogy vannak itt még hozzám hasonlóak, úgy hogy remélem, egymást biztatva, sikerülni fog. Az én nagy gondom az, hogy a munkám miatt nem tudok minden nap ugyanabban az órában ebédelni, vagy vacsorázni, sokszor még a tízórait, vagy az uzsonnát sem tudom elfogyasztani. Ez eléggé összezavar, nem tudom, hogy lehetne mégis sikeresen fogyókúrázni. Van még valaki ilyen helyzetben? Kíváncsi vagyok, ő hogy csinálja?

#43 wally59 2008. 05. 24. - 21:39:10

Sziasztok! Átgondoltam mégegyszer a vacsora időpontját,igazad van Kata,lehet,hogy nem tudnám betartani,így egyelőre maradok az esti 6 óránál.Ezt szoktam meg eddig,a reggeli 8-kor és az ebéd délben van nálunk.Segítség az is,hogy 5x lehet enni,ez megkönnyíti majd az étkezést,és nem alakul ki farkasétvágy. Átnéztem a Norbi féle mozgásprogramot,be tudom illeszteni a napjaimba,mindenképpen muszáj mozognom,mert nekem máshogy nem mennek le a kilóim.Ma még kihasználtam az utolsó napok lehetőségét és egy kevés fagyit azért megettem.De szigorú leszek az édességet illetően,nekem ez a gyengém,ez felboríthatja az egész fogyókúrámat. Próbálok minden nap jelentkezni,megírom azt is,ha esetleg nem tudtam betartani az aznapi tervemet.Írjatok Ti is! Sziasztok!Szép vasárnapot! :) wally

#44 decsik 2008. 05. 24. - 09:37:57

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Most nagyon elszánt lettem, tegnap csatlakoztam egy futóklubhoz is :)) Egyébként nagy változtatásokra nem gondoltam, inkább egyszerűsítenék (pl. három féle kenyér is van a heti listán, gondoltam ezt a Bakonyi barnával megoldom). Kriszti

#45 kati_9 2008. 05. 24. - 09:12:52

Sziasztok! Végre géphez jutottam! :d Üdvözöllek Kriszti kicsi csapatunkban. :) Igen fel lehet cserélni a menüket, ha valami éppen nem ízlik. Wally te komolyan gondoltad hogy olyan korán fogsz vacsorázni? :o :o Szerintem ez nagyon nagy kihívás, mert túl sok idő marad még utána estig. Kata

#46 wally59 2008. 05. 24. - 05:28:21

Szia Kriszti! A napok mellett megvan adva a napi kalóriaérték,ez kb.1200-1300 kalória egy napra.Fel lehet cserélni az étrendet,mert a kalóriaérték körülbelül egyforma.Biztos az a legjobb,ha kitartunk egy menüsor mellett,de Kata is írta,hogy változtatott,és akkor is működött a fogyókúra. Örülök,hogy köztünk vagy és bíztatjuk majd egymást,ha valaki megakad.Nekem elég nagy a súlyfeleslegem,ezért én tovább folytatom a fogyót,ha letelik az öt hét.Még van pár nap,hogy felkészüljünk a diétára,nagyon kíváncsi vagyok,milyen sikerrel járok. Szia! wally

#47 decsik 2008. 05. 23. - 07:20:53

Sziasztok! Én is elkezdem az 5 hét 5 kilót hétfőn. Egyszer már próbáltam, úgy 4 éve, akkor bevált. Most kb. 7-8 kilótól szeretnék megszabadulni. Mit gondoltok, lehet cserélgetni a menüben lévő ételeket, ha valamelyiket nem szeretem. Esetleg megvan valahol a napi kalória érték, hogy tudjam mihez tartsam magam ha cserélhetek? Kriszti

#48 wally59 2008. 05. 22. - 14:36:43

Szia Kata! Sajna nem jó a nyomtatóm,így majd csak irogatni fogom a menüket,én is a sietős étrend mellett döntöttem,nekem az egyszerű és nagyszerűnek is ígérkezik.Már tornázgattam délelőtt,van egy lépcsőzőgépem,azon lépegetek és gimnasztikázom.A délelőtti mozgás kezdetnek elég volt,nem akarok hűbelebalázs módjára mindent egyszerre,mert hamar feladnám.Minden délelőtt fogok tornázni,akkor még van is kedvem és van lelkesedésem is több.Délután több a tennivalóm. A vacsorát én kb. du. 3-4 óra körül tervezem,azután már semmit nem akarok enni.Ez nagy erőfeszítésbe fog kerülni,mindig nassoltam valamit esténként.Ez mostmár kimarad. Nálunk majdnem mindenki mást szeret enni,össze kell szednem mindig a főzőtudományomat,ha kedvezni szeretnék az étkezésnél.Azért a hagyományos magyar ételek mindig bejöttek,általában ezeket ettük.Szeretnék egy egészségesebb életmódra áttérni,és ehhez remek alkalom a mostani sok étrendminta. Hozzákezdek irogatni az étrendet,Neked jó táncolást kívánok estére,érezd jól magad! Szia! wally

#49 kati_9 2008. 05. 22. - 08:36:44

Szia wally! Az én szakmám szakács, de most én sem dolgozom. Nőként ebben a szakmában nagyon nehéz elhelyezkedni. A jógát én soha nem próbáltam, de majd számolj be az eredményekről. A változtatást szerintem lassan fokozatosan csináld, hogy ne legyen annyira megterhelő. Akkor tuti hogy lesz eredmény! ;) Végre megvan az első heti menü! :d Még nem néztem át teljesen, de azt hiszem a sietős mellett döntök. Na nem azért mert nem érek rá főzőcskézni, hanem mert nappal nem nagyon szoktam enni, inkább a vacsora a főttétel nálunk. Azt meg nagyon nehezen viselném hogy a család jókat eszik, én meg jóformán semmit. Tegnap voltam táncolni és ma is megyek estére. Ez legalább átmozgat mundenhol. Mi is családi házban lakunk, jó nagy kerttel. Én is szoktam kertészkedni, a biciklizést már nem annyira csípem. De lehet hogy igazad van, majd ezt is beiktatom a napi programba. Most megyek ruhát díszíteni, mert időre kész kell lennem vele. Kitartás Nekünk!!!! és mindenkinek aki most lép be. Üdv: Kata

#50 wally59 2008. 05. 21. - 10:35:17

Szia Kata! Én 49 éves vagyok és Békéscsabán élek,két gyermekem van,a nagyobbik lány, a kisebbik fiú.Szerencsére nekik nagyobb akaraterejük van az enyémnél,már egy éve harcolok a kilók ellen,de eddig csak csekély eredménnyel.Ezért is tűztem ki most határidőt(ez év vége!),hátha így jobban tudom kontrollálni az étkezésem.Én is szeretek varrni,varrónőként is dolgoztam és szeretnék még ezután is,csak megszűnt a munkahelyem. Sajnos keveset mozgok,mivel most itthon vagyok,a jógát szeretném elkezdeni,csak úgy magánszorgalomból,kíváncsi vagyok,hogyan sikerülnek az első gyakorlatok.Volt már,hogy belekezdtem,de kitartásom az kevés volt hozzá. Abból,amit írok bizony kiderül,hogy sokmindenen kell változtatnom,ha le akarok fogyni.Családi házban élünk,még a kertészkedés az,amit jobban ki kellene használnom.Kerékpározni szoktam még,ezt mostmár gyakrabban fogom tenni,nincs kifogás,ha jó az idő.Persze a program elején nagy a lelkesedésem,év végén kiderül,sikerül-e a tervem.Bízom benne. Sok sikert mindkettőnknek! Szia! wally

#51 kati_9 2008. 05. 21. - 09:31:34

Szia! Nekem ez a harmadik nekifutásom, és mindíg beneveztem a játékra, de valahogy a társaim már az elején eltűntek. Én is szeretnék utána is levelezni, szerintem az élet más dolgait is megbeszélhetjük, ha te is így gondolod. Írok pár sort magamról: Gáll Imréné Kata vagyok 43éves leszek. Cegléden lakom. Van 4 gyerkőcöm, de már csak kettő lakik itthon. /három lány, egy fiú/ Szabadidőmben varrogatok, horgolok, kötök, olvasok, szeretek a hegyekben kirándulni, és hastáncolok. A többi sportág nem nekem való. Van itthon néhány kondigép is de ritkán használom őket. Jól gondoltad már holnap meg lesz az első heti menüsor. Írj Te is magadról pár sort. Szia: Kata

#52 wally59 2008. 05. 20. - 21:20:54

Szia Kata! Az én fogyókúrás kódom: 100309233672 Én már nagy izgalommal várom a játékot,ilyen páros fogyiban csak most veszek részt először.Nyerni is lehet,veszteni meg csak a kilóinkat fogjuk,úgyhogy mindenképp érdekes lesz. Remélem a fogyiprogram után is fogunk levelezni,bíztatva egymást,nehogy visszahízzunk.Nekem meg különösképpen folytatnom kell a diétát,mert van mit ledolgoznom. Csütörtöktől azt hiszem már megnézhetjük a menüsorokat,legalábbis az első heti menüt biztosan. Lélekben már készen állok a nagy megmérettetésre.Egy-két hónap múlva már könnyebben fogok beszélni és mozogni is remélem. Szia! wally

#53 kati_9 2008. 05. 20. - 15:21:17

Szia wally! Örülök hogy írtál. Én a menüket keverve használtam, ha valamelyik nem volt szimpi egy másik menüét csináltam meg. Így is működött a dolog. A könyv nekem is megvan, és azon felül még az elmúlt programok menüsorai is kinyomtatva. Kíváncsi vagyok most milyen menüt kapunk. Persze hogy szeretnék a játékban részt venni. Az én kódom: 100870624322 Én is bízom benne hogy sikerül leadni a felesleget. És az tényleg igaz hogy nyáron könnyebb. Szia! Kata

#54 wally59 2008. 05. 20. - 13:04:25

Szia Kata! Az előző 5 hét 5 kiló programon is részt vettem,és én a sietős menüt választottam,a könyvet is megrendeltem és nagyon jó étrendminták vannak benne.Nem nehéz betartani,persze egy kis lemondásra is szükség van hozzá.Ha van kedved a programban a páros fogyi játékban részt venni,majd megírom a fogyókúrás kódomat.Nekem az összes diétapróbálkozásom közül ez az öthetes fogyi vált be leginkább.Akkor sikerült leadnom 4 kg-ot,végül én is visszahíztam,ezért most újra próbálkozom.Neked 2 hónap alatt sikerülhet a kívánt súly elérése,de ebben az évben én is szeretnék megszabadulni a súlyfeleslegtől.Jön a nyár,ilyenkor mindig könnyebb fogyni.Nekünk is sikerülni fog. Szia! wally

#55 kati_9 2008. 05. 20. - 06:53:32

Szia! Látom te is elkezdtél társat keresni. Én is de egy másik topikban. Címe: Fogyókúrához társkereső. Eddig még oda sem írt senki rajtam kívül, ha gondolod levelezhetünk, addig is jobban telik az idő a program beindulásáig. Én 10-12kg-tól szeretnék megszabadulni. Már többször fogyiztam, de a leadott kilók valahogy mindíg vissza jöttek. Igaz utána nem foglalkoztam vele, és jókat ettem. Kata

#56 wally59 2008. 05. 19. - 05:43:24

Sziasztok! A május 26-án induló 5 hét 5 kiló fogyókúraprogramhoz keresek fogyókúratársat.30 kg súlyfeleslegem van,ami remélhetőleg ennek a programnak köszönhetően csökkenni fog. wally

#57 sz.csilla22 2008. 01. 23. - 21:52:14

Szia! Nagyon örültem a jelentkezésednek, már azt hittem hogy nem is fogsz reagálni. Szeretném, ha tájékoztatnál, hogy milyen terméktől sikerült lefogynod. Mint írtam én is kipróbáltam már jónéhány fogyókúrát, sajnos eredménytelenül. Menopauzás időszakban vagyok, valószínű ez miatt nem használ semmi. Válaszod előre is köszönöm. Üdv. Csilla sz.csilla22@freemail.hu

#58 ZIZI1000 2008. 01. 23. - 00:17:00

Szia! Szaunaörvőrl. Nekem a férjem megvette valamelyik karácsonyra, de felesleges pénz kidobás volt! Szereintem. :d

#59 effi777 2008. 01. 19. - 19:23:56

Szia Brigi! Érdekelni melyik az a cég, és mi a módszer. Ha írnál többet róla, megköszönném! Cím: effi54@gmail.com

#60 2007. 02. 03. - 18:42:16

Sziasztok, egy jó tipp lehet esetleg a további sikerekhez a Magnapress Slim. Én már 9 kg mínusznál tartok, semmi önsanyargatás csak egészséges egyensúly. Az akupunktúra és a mágnesesség elvét használja fel, olvassátok el itt: www.magnapress.hu

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: