Házipatika fórum: Bio C.L.A. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Bio C.L.A.

#21 kiszoltanne1984 2010. 05. 06. - 18:08:40

Szia! Nem tudom,hogy szeded-e még a bio cla-t de nekem bevált.Szerintem az volt a probléma hogy 3x1-et szedtél én reggeli és vacsora közben veszem be de nem fáj a gyomrom.próbáld ki így. Sok síkert :d

#22 sanya1972 2010. 05. 04. - 23:16:34

Ebben a hónapban akciós áron lehet megvásárolni a terméket! 5290Ft helyett most bruttó: 4840Ft http://vagyfokozas.h...pszula-80x.html

#23 henci82 2010. 03. 29. - 12:36:29

Szia!Én szeretnék résztvenni a programban,fogyni szeretnék!a cimem:hencz0514@citromail.hu Köszi elöre is!

#24 szobanzsu 2010. 02. 26. - 09:21:45

Sziasztok! Én már két levéllel beszedtem kb. 30 kg súlyfeleslegem van de nagyon rossz a gyomrom tőle és nem fogytam még egy grammot sem. Napi 3x1 adagban szedem de azt hiszem le fogok vele állni mert túlságosan felpörget, éjjel nem tudok aludni csak 4-5 órát. Már teljesen kivagyok tőle. Remélem nem lesz semmi bajom ettől. Kíváncsi vagyok a többiek véleményére. Írjátok meg veletek mi történt. Mindenkinek azt ajánlom legyen óvatos.

#25 ancsa0823 2009. 12. 01. - 12:30:00

Szia! Én március végétől szedtem a Bio CLA+T-t, augusztus elejéig, szünetekkel. Napi egy szemet szedtem, mert a kettőtől görcsölt a belem. 84 kg voltam 160 centimhez. Most 64 kiló vagyok, de megszenvedtem ezt a húsz kilót. Augusztus óta küzdök gyomor és epe problémával. Tegnap voltam gyomor tükrözésen, szerencsére nem találtak semmit, de vettek mintát a vékonybél kezdeti szakaszából, mert lehet, hogy ott van valami baj, amit nagy valószínűséggel ez a szer okozott. Mert hogy ezek okoznak ételallergiát, stb. Ha érdekel valakit a végeredmény, jelezzen, és megírom. A biopszia eredménye két hét múlva lesz meg. Epeultrahang negatív. Szóval én se nagyon ajánlom senkinek ezt a szert, de lehet, hogy csak az én szervezetem volt gyenge hozzá. :s

#26 Reka111 2009. 05. 06. - 11:17:03

Sziaszto! Épp egy hónapja szedem a Bio CLA+T-t, most voltam vérvételen és a májfunkcióim rosszak, a vércukrom pedig nagyon magas volt! Sosm voltakilyen gondjaim, most is csak alkalmassági vizsgálat miatt mentem orvoshoz! Beszéltem több barátnőmmel akik ugyancsak szedik a Bio CLA-t, ők is megcsináltatták a vérvizsgálatot, az eredmény ugyanez volt!!! Amúgy egy grammot sem fogytam :). Senkinek NEM AJÁNLOM!!!!

#27 Ildy84 2009. 01. 14. - 09:50:45

Sziasztok!Szerintem nem a csodaszerekben kell hinni,hanem elhatározás kérdése a rendszeres mozgás!Nekem ne mondja senki,hogy napi fél óra szabadideje nincsen!Ilyet az mond aki nem szeret mozogni és lusta!+ Este hat után már csak salátát,zöldséget,gyümölcsöt együnk!Ez tuti tipp! :

#28 ekedu 2008. 05. 19. - 18:57:03

Sziasztok! egy fiatal csaj vagyok! Súlyfeleslegem van szeretnék tole megszabadulni!!! Olvastam itt sok véleményt és most nem tudok donteni, hogy ki-e probáljam. Ha tudna valaki tanácsot adni megkoszoném! koszike :)

#29 leoni25 2007. 08. 02. - 12:49:34

Sziasztok!! A Bio CLA+T -től a barátnőm fél év alatt 30kg-ot fogyott!! Ez komoly!! Ülő munkát végez, nem sportolt és az étkezésre sem figyelt!! 110kg-ról indult és most, hogy nem szedi a bogyót - három hónapja kb.- 83 kg., tehát visszakúszott rá 3kg. Nem hittem volna el,ha nem látom saját szememmel a változást. Akik ki szeretnék próbálni és nagy súlytömegtől szeretnének megszabadulni az első 1,5-2 hónapban ne várjanak csodát!!!! Csak az ezt követő időszakban idul be a fogyás, de utánna havonta 6-8 akár 10 kg is lemegy!! Hihetetlen, de igaz, pedig én nem vagyok híve ezeknek a szereknek. :o :) ;) :) Zsuzsa

#30 2006. 11. 13. - 23:27:32

Sziasztok!Én most szerettem volna kipróbálni a Bio-C.L.A-t,de nem győztetek meg,elgondolkodtam rajta.A szűzteát próbáltam,de semmi eredménye.Rajtam max5kg felesleg van,de sehogy sem akar eltünni.Esetleg ha valaki tud bevált módszert,szólhatna.előre is köszi.Ja,a torna kilőve,mert van egy kisfiam,rohangálok utánna egész nap,és örülök,ha este ágyba kerülök.

#31 lola124 2006. 10. 27. - 10:14:44

Szai Torci! Én szivesn részt vennék a programodban, mint fogyni vágyó természetesen. E-mali cimem: lola124@citromail.hu "Már csak" 25 kg feleslegem van, lement 8 kg, de megállt és nem mindig van lelki erőm az önsanyargatáshoz. A Norbi-módszerrel adtam le a 8 kilómat, de magas lett a koleszterinem és a trigliceridem, igy száműznöm kell az étrendemből az állati zsirokat és sajnos gyógyszerelnek is. Engem olyan fogyókura érdekelne, ami nem kerül sokba, mert korlátozottak az anyagi lehetőségeim. A kegyszerek pedig csak a pénztárcánkat fogyasztják. Én kipróbáltam a CLA-t az ég világon semmit nem használt. Nem is vagyok hive a fogyasztószereknek, szerintem mind placebó. Üdv Lola :|

#32 benibaba 2006. 10. 11. - 16:35:54

Az elliptikus tréner egy edzőgép. Tényleg nagyon hasznos, a lábad nem körpályán mozog a gyakorlat során, hanem ellipszisen, így izületkímélő.

#33 2006. 10. 09. - 15:48:11

elliptikus tréner Ez mit takar, kifejtenéd nekem ha nem lenne nagy gond?

#34 2006. 10. 09. - 11:31:53

Szia gyomosz! Nekem bejött a Bio cla. DE! Csak abban az esetben hatásos, ha a kenyérfélék evését lecsökkented (elég drasztikusan). Lehet, hogy valaki azt mondja - akkor megy cla nélkül is - , de ezzel könnyebb! A vércsoportos diétához nem értek. Abban nem tudok tanácsot adni. Meg tudod mi a jó még? Az elliptikus tréner, ha nem akarsz kimozdulni otthonról. először 5 perc aztán fokozatosan növelve az idő. Én csak szurkolni tudok! Hajrá! ;)

#35 2006. 10. 08. - 19:14:32

Üdvözlök mindenkit. Szeretnék valami segitséget kérni vagy tanácsot h tudnék fogyni, gyogyszerekhez nem nagyon szeretnék nyulni 16évesen, de legalább egy 10 kilos fogyásra szükségem lenne AB rh+ a vércsoportom! Köszönöm elöre is :$

#36 2003. 09. 02. - 13:54:56

Sziasztok! Eszter vagyok. Segítségeteket szeretném kérni: az RTL Klubnál dolgozom, ahol egy riportműsort szeretnénk készíteni, melyben segítséget szeretnénk nyújtani a fogyni vágyoknak, ill. olyan embereket is keresünk, akik semmi pénzért nem fogynának le. Segítségeteket is előre köszönöm. E.

#37 2003. 07. 28. - 09:33:04

Szia, Nem akarlak elkeseríteni, én 1 hónap alatt 12 kg-ot fogytam, nem koplaltam, csak este ettem joghurtot, meg egy almát. Bio Kromot és Rostot szedtem, és a vércsoportom Rh+ Ab.

#38 2003. 06. 05. - 19:21:04

Szasztok megint én vagyok. Nem hinném, hogy lenne valami alapja ennek a vércsoportosdinak, ugyanúgy nem hiszek benne, mint a kínai horoszkópban. A legjobb példa erre a férjem és én, mindketten AB RH+ -ak vagyunk, és esküszöm (némi túlzással) úgy nézünk ki egymás mellett mint Stan és Pan (nekem nincs bajszom)a férjem imádja a jó nehéz ételeket, sertés, marha, (pulyka véletlenül sem)hús hús, hús minden mennyiségben, és olyan mint a piszkafa, én meg odafigyelek, minimális zsír, saláta, gyümi és olyan tipikus alma alkatom van. Tehát szerintem nincs értelme erre időt, energiát pazarolni. Ancsapancsa

#39 2003. 06. 05. - 19:09:07

Sziasztok, épp csak benéztem ide, és "örömmel" tapasztaltam, hogy nem én vagyok az egyetlen, akire semmijen hatással nem volt a Bio Crom, Bio C.L.A. és a Bio Rost. Remélem kiéreztétek az irónikus hangvételt! A múltkor egy mások fórumon valaki lelkendezett a Crómról, ezért azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen béna, hogy semmi hatást nem értem el. Ezért mindazonáltal, hogy rettenetesen dühít a helyzet, kicsit helyre tettétek az egomat. Valami rettentő nagy ellenreklámot kellene kerekíteni, mert nap mint nap látom, hogy mennyien dőlnek be ennek a cégnek. Ha meglátom az újságjukat, már a postaládából egyenesen dobom a kukába. Na most, hogy jól kimérgelődtem magam, már nem is kívánom annyira a csokit. Esküszöm jobb mint a cróm. Sziasztok Ancsapancsa

#40 2003. 05. 16. - 15:00:53

Előre is köszi! A hússal nincs gond, merthogy másfél éve nem eszem semmilyen húst. A kukoricát csak azért kerülöm, mert hizlal, egyébként nagyon szeretem. Tudtad, hogy az AB-s a legritkább vércsoport?

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: