Házipatika fórum: Bio C.L.A. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Bio C.L.A.

#41 kea 2003. 05. 16. - 14:05:34

Tiszta lüke vagyok, nem is A-s vagyok, hanem AB-s. Mondjuk távol nincs tőle, mert az AB-re szinte minden igaz, ami az A-ra és a B-re is. Hááát,pl. nem ajánlott a csirkehús, mert van valami az izomzatában, amit nehezen emésztünk. Nem ajánlott a disznó. Nagyon ajánlott a bárány (pfújj :'( ), semleges a pulyka. Nem ajánlott pl. a narancs (pedig imádom), a kukorica kifejezetten káros, azért én eszem és még élek ;) Tudod mit, visszaszerzem a könyvet a barátnőmtől és kivonatolom. ;) Szia ! Andrea

#42 2003. 05. 16. - 10:55:39

Szia, hát a citromlevet meg kimondottan utálom. Ez gáz. Én AB-s vagyok. Nekem mi ajánlott és mit kell kerülni?

#43 kea 2003. 05. 16. - 09:56:22

Mákosguba ! Ha nem bírod az almaecetet próbálkozz a citromlével, ugyanolyan hatásos és talán a gyomrod is jobban bírja, főleg, ha nagyon felhígítod. Az én gyomrom sem bírja az ecetet. Aztán a kezembe került a vércsoport diéta, amiből kiderült, hogy az A vércsoportnak kifejezetten nem ajánlott. Andrea

#44 kea 2003. 05. 16. - 09:14:54

Sziasztok ! Van egy ismerősöm, akit nem láttam vagy két éve. Elég nagydarab volt, nem hittem a szememnek, annyira lefogyott. Azt mondta, BIO Chrom. Nosza, eliramodtam, megvettem, nekem sem ért semmit. Közben konzultáltam egy testépítővel, aki elmagyarázta, az a baj, hogy ezekben a készítményekben vajmi kevés a hatóanyag. Legalább a négyszereség kellene szedni ahhoz, hogy legyen hatása. Ha ilyenekhez folyamodtok, vannak speciálisan táplálkozáskiegészítőkre szakosodott cégek. Azok a termékek tényleg hatásosak, ilyen pl. a Scitec. Katalizátornak nagyon jók, meggyorsítják és segítik a zsírégetést, de csak cardio edzéssel együtt. Egyébként kidobott pénz. Ha ilyen jellegű kérdésetek van, látogassatok el a www.bodybuilder.hu oldalra, az oldal alján jobb lent van az edző válaszol link. Az a fiú tényleg nagyon ért hozzá, és nagyon nagyon kedvesen válaszol minden kérdésre.

#45 2003. 05. 15. - 10:55:55

Ha ezt nekem írtad, igen, én is hallottam az almaecetről, csak nekem nem bírja a gyomrom, egyszer már próbáltam. Kenyeret és édességet már régóta nem eszem. És tornázom minden nap.

#46 2003. 05. 15. - 10:49:16

Sajnos én is ráfáztam, semmit sem ér és drága. Ugyanígy a króm készítmények sem érnek semmit. Próbáld ki, hogy kenyeret és édességet ne egyél. Kevés torna kell!! Azt hallottam ,hogy kaja után az almaecet /1 ekanál vízben/ vagy citromlé ugyanígy! Most kezdtem kipróbálni!! Sok sikert! :| :) :)

#47 2003. 05. 06. - 08:36:34

Mondtam, hogy nem igazán hatásos. Sajnálom, hogy neked sem jött be. :(

#48 2003. 05. 05. - 10:58:58

Szia! Én is megvásároltam a "csodaszert" mert valójában én nem vagyok kövér, csak a pocakom nagy, azt gondoltam, hogy ez a csoda alkformáló zsírégető majd eltünteti, nos a pénzem fogyott el nem a hasam. :(

#49 cicka-micka 2003. 05. 03. - 10:40:22

Azt hiszem ennyi idő után is bátran mondhatom, hogy a Bio C.LA.-as termék is egy nagy semmit ér! Nehogy megvegye valaki!

#50 2003. 04. 23. - 16:49:01

Oké. Reméljük, neked hatásos lesz.

#51 cicka-micka 2003. 04. 23. - 16:46:49

Szia mákosguba! Köszönöm a véleményedet. Sajnos nem tudtam kivárni míg valaki ír a topic-ba, így kedden meg is vettem. :s Azért szetrettem volna kipróbálni, mert pont az a bajom, hogy olyan "szövetes" vagyok, remélem ez majd segít valamennyit. Talán ezek a Bio termékek hatásosabbak, mint némely agyonreklámozott amerikai fogyasztó szer. Mivel még csak most kezdtem ezért még nem tudok véleményt alkotni, de időközben figyelem magam és beszámolok majd ebben a topicban a hatásosságról... ;)

#52 2003. 04. 23. - 11:29:03

Köszi! Ha egy szusszanatnál több időm lesz, megnézem. :) Szép napot mindenkinek! G. Ui.: Hogy a témához is hozzászóljak: nézzetek el az Étrendkiegészítők fórumba is, ott is találtok hasznos dolgokat szerintem.

#53 2003. 04. 23. - 09:03:09

A fogyiklubon. Megpróbálom idelinkelni. http://www.babapont....ool.html#tzsszk

#54 2003. 04. 23. - 08:39:53

Mákosguba! Hol van az a kalkulátor a neten, amiről írsz? :) Köszi,

#55 2003. 04. 22. - 17:54:11

Szia, én a Fatloss-t próbáltam, az is C.L.A-t tartalmaz, szinte ugyanaz, mint amiről te írsz. Nem baj, ha erről írom le a tapasztalataimat? Tavaly kb. négy hónapon át szedtem+mozogtam mellette, nem sokkal ezután kaptam ajándékba egy testzsírszázalék mérőt (azt igérik, hogy a CLA-tól csökken a testzsírod) és hiszed, vagy sem, az égvilágon semmit sem mozdult. Előtte is körülbelül tudtam, hogy mennyi lehet a testzsírom, mert van a neten kalkulátor, ahova ha beírod a centijeidet az egyes testtájakon, kiszámolja a százalékot. Hát sajnos, nekem a Fatloss nem ért semmit. Pedig teljesen zsírmentesen, diétásan táplálkozom már régóta, és vegetáriánus is vagyok egyébként. A pénztárcám viszont jelentősen lesoványodott. :) Azért te próbáld ki, hátha a Bio CLA jobb termék.

#56 cicka-micka 2003. 04. 21. - 13:22:05

Sziasztok! Szeretném megkérdezni azoktól, akik már próbálták a Bio termékek közül a C.L.A-t, hogy mi a véleményük róla és mennyire hatásos ez a készítmény. Minnél előbb szükségem volna a tanácsotokra! Köszönöm

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: