Házipatika fórum: Re: Mínusz 10 kg szeptemberig! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Re: Mínusz 10 kg szeptemberig!

#21 2003. 05. 28. - 07:42:24

Sziasztok! Minden étkezés előtt igyam az almaecetet, vagy csak meleg kaja előtt? :p

#22 2003. 05. 27. - 16:03:31

Szevasztok! A MAI NAP ÖRÖME 3 KG MINUSZ ÉS 5 CM KÖRTÉRFOGAT CSÖKKENÉS. ALMAECET RÁGOTABLETTÁT ESZEM MINDENNAP 2 SZER EGY KIS ODAFIGYELÉS AZ ÉTKEZÉSRE, MEG MÉRLEGIDŐSZAK ÉS MÁRIS KEVESEBB AZ EMBER LÁNYA. REMÉLEM TI IS KÖNNYEBBEK VAGYTOK

#23 2003. 05. 21. - 13:16:13

Az almaecetet a fogyókúrázók azért isszák, mert nagyon jó zsíroldó hatása van. Ezért étkezés előtt kell egy pohárkával meginni. 1 kávéskanál almaecet, a többi víz!. Ezen kívül még nagyon sokmindenre jó, (emésztés stb.)egyszer olvastam, de most felsorolni nem tudom. Igyad bátran, egészségedre! :p

#24 2003. 05. 19. - 07:10:50

Bocsi a dupláért :$

#25 2003. 05. 19. - 07:09:39

Mire jó az almaecet? :|

#26 2003. 05. 19. - 07:08:39

Mire jó az almaecet? :|

#27 2003. 05. 16. - 13:30:41

Sokáig én sem bírtam az epret, mindig porcukorral ettem- ami persze hizlal. A mostani spanyol eper viszont nagyon finom, édes, nem kell hozzá sem cukor, sem édesítő, és nem csinál savat. Drága, de megéri megkóstolni. :p

#28 2003. 05. 16. - 13:14:08

Ha már feljött az eper témába, egy kérdésem lenne. Érzett már valaki olyat, hogy annyira savas az eper, hogy szinte marja a torkát? Én 3-4 éve érzem ezt és minden évben megpróbálok enni, de egy szemnél megállok, mert annyira mar. Pedig imádom, az illatától már csorog a nyálam. Ugyanígy vagyok az eperfagyival is. Ugyan ezen a nyáron nem hiszem, hogy fogok enni, majd ha lefogytam, esetleg.

#29 2003. 05. 16. - 12:25:11

Az eper az egyik gyümölcs, amelyben a legkevesebb kalória van. Egyél min. 20 dekát nyugodtan!

#30 2003. 05. 16. - 12:16:38

Szevasztok! Látom mindenki fogyokura lázban ég. Csak a zsirok nem akarnak elég gyorsan elégni. 2 hete tudatosan fogyozom de a tényleges fogyás alig mérhető. illetve reggel 2 kg-mal vagyok kevesebb mint amikor elkezdtem. Még mindig az esti délutáni étkezés a leg rosszabb. Az ebédet probálom későbbre kitolni, igy vacsorára marad a saláta, vagy gyümőlcs. A probláma az, hogy gyümölcsből / pláne eperből/ nem elég a 10 dkg. A hétvégi étkezés mindig megprobáltatás. Győzkődőm magam a mozgásra is. Attol függ minden milyen a lelkiállapotom. Ha egészségileg nem jól vagyok, fogyokurázni sem tudok. Sokat számit, ha olvasom a leveleket, mindig találok benne érdekes gondolatokat. Sok sikert mindenkinek

#31 2003. 05. 14. - 14:17:38

Sziasztok! Kedves Aretti! Szinte hihetetlen, de amiket írsz,mintha rólam szólna.Talán csak annyi a különbség, hogy nekem nem a gerincemmel, hanem a vérnyomásommal van a baj, amiatt kellene feltétlenül lefogyni! Na meg még annyi a különbség, hogy a napközbeni diéta után, én hazamegyek, és annyit zabálok, amennyi belém fér. Most hallottam egy homeopátiás (nem biztos hogy így kell írni) étvágycsökkentőről, amicsak természetes anyagokat tartalmaz, és evés előtt kell elszopogatni, és csökkenti az étvágyat. Ugy hívják, hogy Cefamadar. Próbálta már valaki? Az almaecetről én nagyon sok jót hallottam, lkanállal kell elkeverni 2 dl vizben.

#32 2003. 05. 14. - 08:38:48

Silviask! Miért szeretnél végülis kevesebbet nyomni? Azért, hogy karcsúbb legyél, nem? Ha pedig karcsúbbnak karcsúbb vagy, akkor semmi gond, nem? Szóval szerintem ne aggódj! :)

#33 2003. 05. 13. - 08:21:04

Sziasztok! Én is elkezdtem az 5 hetes kúrát, bár elég macerás számomra, pedig a gyors menüt választottam. Egy hét alatt nem lettem kevesebb kg-ban, de a derekam, a csípőm, és a mellbőségem egy cm-rel kisebb lett. Igaz teljesen más tornát is végzek, mert vénagyulladásom van és a lábaim egyáltalán nem terhelhetem. Tehát a cm-ek fogynak de a kilóim nem, lehet, hogy kevesebb kalóriát kellene ennem? :$

#34 2003. 05. 13. - 08:08:38

Vagy mondjuk megpróbálhatod a családot is egészségesebben étkeztetni, az nekik is jót tesz. Tudom, hogy nem könnyű, ha ők nem érzik szükségét, de az apró változtatások tán fel se tűnnek nekik. Pl. nem sült krumplit esztek, hanem tepsis krumplit. Vagy rizst. Vagy nem zsírral sütsz, hanem pl. kukoricacsíraolajjal. Vagy nem krémes tortát csinálsz desszertnek, hanem gyümölcstortát. Ezek nem nagy dolgok, de ha folyamatosan csinálod, lassan ők is rászoknak. Csak türelem kell és kitartás. :) Ami nekünk is kell persze, és ehhez azért 1-2 étkezéses kilengés szerintem belefér. Csak utána vissza kell tudni állni! :) Ma délben kimegyek, megnézem a közeli fitness-termet, ha járható, akkor így a nap közepén időnként kimegyek majd, a munkából is felfrissít legalább. :)

#35 2003. 05. 12. - 18:49:08

Hát sajnos a hétvége sem kivétel, Bonnie.:( Próbálj meg kalóriaszegény ételt főzni, szerintem a nemes cél érdekében a családod is el fogja fogadni. Pl. ha nekik rántott szeletet szánsz, válaszd ki a legzsírtalanabb szeletet és csak natúr süsd magadnak. Krumpli helyett egyél mellé zöldsalátát, így ehettek hasonlót, mégis kevesebbet ettél. A cél érdekében mindent be kell vetni. :s

#36 2003. 05. 12. - 17:20:09

Sziasztok! :d Én is elkezdtem múlt héten az öt hetes kúrát, sajna hétvégén "bűnöztem" egy kicsit, nem tudtam ellenállni a szombati és vasárnapi ebédnek:-( :( Hál istennek a mérleg nem mutatott többet, ma visszaálltam a kúrára.... egyfolytában ez kicsit nehéz, naponta főzök a családnak, esténként persze, azt megállom, na de a hétvégék....

#37 2003. 05. 12. - 15:16:07

Szia, az almaecet marharossz :@ Én próbáltam,szörnyű!!-pedig Én mindenféle teát, löttyöt meg tudok inni.DE lehet kapni kapszulában is.Állítólag ua. az a hatása. Persze mindenkinek más az izlése.

#38 2003. 05. 12. - 13:56:15

én nagyjából 1100 kcalnak számoltam, elég jó, ahhoz képest, hogy először soknak tűnt. (sok féle) a www.kcal.hu -n számolgattam ki neked, szerintem érdemes oda elmenni, össze lehet vele adatni a dolgokat.

#39 2003. 05. 12. - 13:23:54

Sziasztok! Szeretném megosztani Veletek a ma reggeli örömhírt: 77,5 kg-t mutatott a mérleg, mikor ráálltam! :D Ez annyit tesz, hogy sikerült márc. vége óta több, mint 5 kg-t lefogynom! :$ Most jó is ez a házipatikás kúra, remélem a végére megint meglesz 5 kg, és elérem a kerek 10 kg-s határt! :) Ti is mind elkezdtétek?

#40 2003. 05. 01. - 17:39:27

Nézzük a mai napot:4szelet félbarna kenyér/szeletelt/80g+50g gépsonka+1 fött tojás+1 alma+1,5 dl tej/1,5%-os/+ 1 tányér spenot+1 paradicsom 40g+ kigyouborka 40g+ 30g sajt/ trapista/+2dl 100%-os paradicsomlé Szerintetek hány kaloriát ettem? Ami biztos, hogy nem éreztem éhesnek magam. Elöre is kösz ha foglalkozol velem. Ma este már semmi. Legfeljebb tea

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: