Házipatika fórum: Re: Mínusz 10 kg szeptemberig! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5

Re: Mínusz 10 kg szeptemberig!

#81 maddi 2003. 04. 27. - 20:43:10

Sziasztok kislányok! Nem akarok tolakodó lenni, én március 4-én kezdtem a kúrámat, 106,8 kg voltam a 170 cm-s magasságomho. Csak véletlenül néztem be ebbe a topic-ba, és látom, hogy gyűlik a hozzám hasonló nagy súlyproblémával rendelkezők tábora. Csak azért írok, mert mikor én elkezdtem, áthívtak a lányok a Marika1 topicba (januártól szeretnék jónéhány kg-tól megszabadulni), és most én is azt tanácsolnám Nektek, hogy gyertek át oda. Higgyétek el, ott sokkal többen vagyunk, és nagyon okos dolgokat olvashattok ott. Csak mellesleg: eddig 9,5 kg-tól sikerült megszabadulnom, és túléltem. Pedig mellette még szoptatom is a jövő héten már 16 hónapos kisfiamat. Tehát mégegyszer: gyertek át oda, tárt karokkal vár benneteket mindenki. A viszont látásra: Magdi

#82 2003. 04. 27. - 20:25:25

Nem hallottam róla. MIndenképpen olyat szeretnék ahol nem kell nagyon éhezni. Mivel azt nembirom.

#83 iblis 2003. 04. 27. - 20:16:51

Hallottatok az anyagcsere diétáról? Az egyik barátnőm megcsinálta, lefogyott vagy 10 kilót (kb. 3 hónapja) és azóta nem hizott vissza semmit. 5 hétig kell csinálni -nem tűnik nehéznek- és a kaják is elég elviselhetőek. Ha érdekel valakit...

#84 2003. 04. 27. - 19:36:22

köszönöm, te már tul vagy egy fogyokurás programon? MIlyen? Mit várhatok ?

#85 2003. 04. 27. - 19:32:52

Ha megfogadsz még egy tanácsot: ha már pékárut veszel, a teljes kiőrlésűekből válassz. Jobban is laktat, mint a fehér kenyér, egészségesebb is + kevesebb kalória van benne. Fehérjékből mindig ehetsz kicsit többet is a megszokottnál, mivel a fehérje-kalóriákból a szervezet nem képez zsírt. Úgyhogy sovány húsokat, sajtot, tejet, túrót és tojást akár kétnaponta - ha jó a koleszterinszinted- ehetsz. Csak arra kell figyelni, hogy mindezekből a zsírszegényeket válaszd.

#86 2003. 04. 27. - 19:32:47

A táv nekem is legalább 25 kg. szinte elérhetetlen tünik számomra. HIszen több éve cipelem ezt a súlyt. Már mindent kiprobáltam. A csodátol kezdve a különbözö teákon át a gyogyszeres kuráig. Nem tudom nektek mi a tapasztalatotok, de bármi problémával fordulok orvoshoz mindig csak a fogyást mondják, de igazán segitséget nem adnak. A jojo effektusbol már elegem van.

#87 2003. 04. 27. - 19:26:53

Köszönöm a tanácsot, ha sértödös lennék nem kértem volna segitséget.Ezzel probálkozom én is, hogy csökkentsem a kaloriát,de biztosan hamar szeretnék eredményt, ami idegesit. A további tanácsokat is elöre köszönöm

#88 2003. 04. 27. - 18:03:28

Hát ha tényleg őszintén elmondhatom, akkor a gond az lehet - csak lehet, mert nem biztos, hogy igazam van- hogy túl sok a zsömle. :) Naponta csak egy kiflit, vagy zsemlét egyél, azt is csak reggel, az ebédhez már ne, vacsorára meg csak fehérjéket. Reggelire egyél többet- ha bírsz, ebédre a hús lehet több, de csak zöldséget egyél mellé. Uzsonnára a gyümölcs jó. De ne legyen banán. Vacsorára jöhet sovány sajt és joghurt. Az, hogy kihagyod a cukrot, nagyon jó. De a többi szénhidráttal is csínján kell bánni- tészta, kenyérfélék stb. Remélem, tudtam segíteni egy kicsit és tényleg nem haragszol meg. Én sem vagyok profi, csak régóta diétázom és rengeteg könyvet elolvastam fogyis témában. :) Korod függvényében az anyagcseréd már kicsit lassabb, ezért ne menj 1500 kalória felé és minden nap legyen min. fél óra testmozgás. Előbb-utóbb biztos sikered lesz. Ha még bármiben segíthetek, kérdezz nyugodtan.

#89 iblis 2003. 04. 27. - 17:53:18

Hello aretti! Csatlakozom hozzád, hiszen én is hasonlo problémákkal küzdök. Én is 98 kg vagyok -igaz 170 cm- és biztosíthatlak, hogy ugyanolyan rosszul érzem magam mint te. A legnagyobb baj, hogy nagyon nehezen tudok nekifogni az 'önmegtartóztatásnak'. Én is jelentkeztem a május 5-én induló programra, igaz nekem legalább 25 kg-ot :'(( kéne leadni. De a kezdeti 5 sem lenne rossz! Segítsük egymást, legalább lélekben, hátha így könnyebb lesz! Üdv: iblis

#90 2003. 04. 27. - 17:30:20

Szia! Köszönet az érdeklődésért. 47 éves vagyok. Reggelire 1 zsőmle, kevés vajjal,valamilyen zőldfélével./7 -kor/ egy alma 10-körül délben 10-15 dkg virsi egy-kétzsőmle +zöldféle 4 kor 1 vajaszsömle 6kor kevés főtt kaja később gyümölcs vagy joghurt probálom tartani az 1200+1500 caloriát MIvel a aférjem cukorbeteg diétásan főzök. Nem használok cukrot, igaz kevés főzeléket főzök. inkább a salátákat részesitem elönybe. Mi a véleményed mit csinálok rosszul. Beléptem az 5-én kezdődő programba. talán segit. aretti

#91 2003. 04. 27. - 14:45:43

Szia! Én is szobabicajt tekerek. :d Azért a gerinceddel óvatosan. Írd le részletesen, mit eszel reggelire, ebédre, vacsorára, meg közte, és az kb. hány kalória - és mindjárt kiderül, miért nem sikerül fogynod. Az is számít, hány éves vagy, attól függ az anyagcseréd. mákosguba

#92 2003. 04. 27. - 09:00:36

szevasztok! végigolvastam a hozzászólásokat, és rájöttem, hogy mindenki súlyproblémával küzd, ki többel, ki kevesebbel. tehát feltaláltam a spanyolviaszt. mindenesetre csatlakoznák hozzátok. a 158-as magasságomra, 98 kg tömény én rakodik. ettől szeretnék megszabadulni. ehez járul a gerincproblémám. mellesleg üllő munkát végzek. és az elméletet nem tudom a gyakorlatba áttenni csak kevésbé.nem vagyok zabálós, nem eszem édességat, de koplalni nem tudok. de már haladok, ami abból is megnyilvánul, hogy vettem egy szobabiciklit és tekerem is. mit csinálok rosszul? aretti várja tanácsotokat

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: