Házipatika fórum: mandulagyulladás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

mandulagyulladás

#1 kiraly4750 2013. 12. 02. - 18:29:00

Idézve: stavok - Dátum: 2013. április 25. - 14:17:22

Vagy nem tudja azóta valaki, hogy melyik gombáról van szó??

Csiperkegomba
http://www.flavin7-t...reszletes=27627

#2 stavok 2013. 04. 25. - 14:17:22

Vagy nem tudja azóta valaki, hogy melyik gombáról van szó??

#3 stavok 2013. 04. 25. - 13:17:40

Kedves Kate73!

Engem is érdekelne annak a gyógygombának a neve, ami meggyógyította a kislánya manduláját. El tudná küldeni nekem emailen? Címem: kikesz@freemail.hu

Köszönöm!

#4 Klari52 2012. 12. 09. - 12:03:27

Kedves Kate73!

Szeretném megtudni annak a gyógygombának a nevét, amely meggyógyította a kislánya manduláját.
A kis unokám 4 éves, és sokszor van mandulagyulladása. Megköszönöm a válaszát, és arra is kérném, hogy hol és
kinél szerezte be a gyógygombát, tehát telefon, vagy cím, ugyanis szeretném, ha "eredeti" lenne a gyógygomba.

Email-címem: klari2007@freemail.hu

Tisztelettel: Klári

#5 jansika 2012. 07. 03. - 06:48:43

Sziasztok én is már 3 éve szenvedek a nagy manduláimmal én már egy hete fekszem mert megint begyulladt most arra gondoltam hogy ki fogom vetetni ha elmúlik a fálydalom ...de láttam hogy van más megoldás is nagyon örülnék ha elküldenéd az email címemre hogy pontosan meik ez a gomba meg amit fontosnak tartasz nagyon szépen köszönöm előre is :) email: jan93@freemail.hu Kata & Enikő :)

#6 kiraly4750 2012. 02. 07. - 22:18:56

Sziasztok! Ajánlom figyelmetekbe a Pecsétviszgombát-Pvg. Az ára is elfogadható. http://www.flavin7-t...dul=shop&k=7098

#7 csodagomba 2012. 02. 07. - 09:14:25

Kedves Kata és Enikő! Évek óta szenvedek a (nagy) manduláimmal... :S Nekem is nagy segítséget nyújtanátok ha elküldenétek az e-mail cimemre a csodagombának a nevét!e-mail címem: ssdf788@gmail.com Nagyon nagy köszönet!!!!

#8 fb_margareta 2012. 01. 27. - 10:29:52

Elfelejtettem az emailemet megadni, kérlak erre írj: filipinyi.margareta@upcmail.hu Köszönöm

#9 fb_margareta 2012. 01. 27. - 10:26:53

Kedves Kata és Enikő! Az én kislányom 5 éves. Minden télen küzdünk az orrmandulával. Az orvos azt mondta, hogy vetessük ki, de arra nincs garancia, hogy nem nő vissza. Az orvosok hentesek, bármit találnak azt rögtön ki akarják venni. Azért fordulok hozzátok, mert olvastam, hogy rátaláltatok egy csodagombára, amely segített Nektek. Engem nagyon érdekelne, hogy mi a neve ennek a gombának, remélve, hogy mi is megszabadulunk ettől a mandula problémától. Segítségeteket előre is köszönöm. Üdvözlettel: Filipinyi Margaréta

#10 pazaszony 2011. 11. 03. - 11:53:30

Kedes Kate73 engem is érdekelne ez a gomba mivel a testvérem fogyatékos,nem vállalják a műtétet,sok mindent kiprobáltunk már de a baloldali mandulája folyamatosan be vab gyulladva!Elöre is köszönöm!

#11 tamoni 2010. 11. 23. - 22:30:13

Szia ! Segítségedet szeretném kérni ezzel a gombával kapcsolatban ,mert a 16 éves lányomnak szeptember óta tüszös mandulagyulladása van .Írd meg légyszíves a tudnivalókat erről a gombáról e-mailemre:tamoni@freemail.hu Köszönettel:Móni

#12 maroti78 2010. 07. 27. - 11:22:32

Kedves Kate73 Szeretnék én is többet tudni erről a mandula csökkentő csoda-gombáról! Az én fiamnak olyan problémái van, hogy nem tüszős, nincs rossz hangulata, nem lázas, csak meg van duzzadva annyira, hogy félretolja a nyelvbillentyűt. Az orvos nem mondja, hogy távolítsák el a manduláját. De aggódok, hogy ne legyen rosszabb a helyzete. Ha tudsz, kérlek írj pontosabb információkat erről a lehetőségről. Köszönöm szépen. Ádám

#13 highway 2009. 10. 21. - 20:39:24

Kedves Kate73! Koszi hogy leirtad mindezt, nagyon erdekel, ird meg legyszives, mi ez a gomba - hogy hivjak, milyen formaban kaphato es hol lehet hozzajutni. A kisfiamnak ugyanez a baja, mint amit leirtal. Elore is koszonom! Orsi

#14 pokocska2 2009. 10. 16. - 21:23:13

Kedves Kate73! Tudnál kicsit bővebben írni erről a mandula csökkentő csoda-gombáról? Az én lányomnak is hasonló problémái vannak, és az eddigi orvosok a mandulák eltávolítását javasolják. De valamilyen okból egyelőre én ezt nagyon nem szeretném. Ha tudsz, kérlek írj pontosabb információkat erről a lehetőségről. Köszönöm szépen. Ági

#15 domady 2009. 10. 14. - 18:05:39

Van egy ismerősöm aki mandulaműtét előtt állt ajánlottak neki egy természetes kínai gyógyászatban ismert nem gyógynövény kapszulát. Használta és a mandulái helyre jöttek nem kellett megműteni. Hogyha érdekel irj emailt a domadynet@gmail.com

#16 Kate73 2009. 07. 15. - 07:03:55

Sziasztok! MŰTÉT NÉLKÜLI MEGOLDÁS!!! :) ORVOSOKNAK IS AJÁNLOM! Van egy 8 éves kislányom aki 3 éves kora óta (védőoltások miatt) volt kénytelen együtt élnie a hatalmas manduláival. Mivel a természetgyógyászat felé húzó anyuka vagyok, így nem sürgettem a mandulái kivételét habár így utólag megvallva borzalmasak voltak... Na de ugye mint mindennek, ennek is oka volt! :) Sok mindent próbáltam ki az elmúlt 5 évben, tehát bőven van tapasztalatom. Semmi nem segített és kezdtem magam rossz anyának érezni, így elkezdtük intézni a mandulaműtétet idén nyárra, mert ugye izületi ill. szívizom gyulladások fenyegettek minket is mint bárki mást... Eközben találkoztam egy gombával melyre azt mondják abba a kategóriába tartozik, hogy: rendszer gyógyít rendszert. Elkezdtük alkalmazni 2009 Május elejétől, 1 hét múlva a lányomnak teljesen barna lett a bőre a nyakán... folytattuk... pár hét után kezdett múlni, ma már semmi nem látszik!!! A mandulái teljesen visszahúzódtak!!! 5 év után először kap az orrán levegőt, pár hete már egyáltalán nem horkol, előtte meg zengett tőle a ház!!! Jól érzi magát, eleven, eszik! Tehát minden ok! Ja és mellékesen jegyzem meg, mivel nagyon hamar hatott, olcsón ki is jöttünk a dologból! Szívesen segítek bővebben ha valaki meg szeretne gyógyulni. :) Határtalan Egész-séget! Kata & Enikő

#17 Kiscsillag5 2009. 07. 04. - 14:24:47

Sziasztok! Teljesen tanácstalan vagyok, hogy most mi a bajom vagy mi nem ezért írok a topicba remélem valaki találkozott hasonlóval! Múlt hét kedden nagyon fájt a mandulám de nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet. Szerdán elmentem a háziorvoshoz aki azt mondta h egy kis mandulagyulladás kaptam 500mg-os Augmentint. Csütörtökön elmentem azért egy szakorvoshoz is Kszthly-re ott azt mondták, hogy nagyon csúnya a hangom és azthitte, hogy már tályogos de még nem volt az, kaptam 1gr-os Augmentint és Cataflamot(ezt vízben felkellet oldani és úgy meginni)(A Drnő adott egy időpontot hétfőre a helyetteséhez mert ő szabadságra ment). Időközben a mandulámon kinőtt vmi kis "zacskó" ami elérte a nyelvcsapomat ami pedig belilult befeketedett és utánna teljesen elfehéredett (hihetetlen mi ment keresztül a torkomban). Már sem nyelni nem tudtam sem enni. Alig beszéltem napi pár mondatot mondtam csak. Szombaton az édesanyám felhívott egy másik orvost mert már nem bírtam tovább. Vasárnap reggel Knizsán a Drúr azt mondt, hogy ez nem tüszős mandulagyulladás hanem mandulagyulladás de elfog múlni a köv. hét végére, de menjünk el Marcaliba vérvételre hátha szövődményei lehetnek a májamon vagy valami. Mondom ez remek. Hétfőn felkeltem bár járni alig tudtam és állandóan fáradt voltam és mindig aludtam. Elmentünk a vérvételre a Drúr aztmondta hogy a fehér ami az egész torkomat befedte amolyan seb mert gyógyul. Remek. Du-án. A visszautalt orvoshoz mentem megint Keszthelyre ahol a Dr. letépte azt a kis "zacskót" a mandulámról. Ő is megjegyezte hogy milyen nagyon ronda a torkom (szó szerint így mondta) és Ő is azthitte hogy már tályogos de nem. Penicillin injekció kúrát írt fel, hogy az gyorsabban segít de ezt enm váltottuk ki hanem szedem tovább az Augmentint illetve Aktilt(mint kiderült teljsen ugyanaz a 2 csak más a neve) Elvileg majd kikell vetetni a mandulám mivel "ez a mandula már soha nem lesz jó se ép" Igazán kedves. Én személy szerint annak az orvosnak szeretnék hinni aki azt mondta hogy vírusos és nem bakteriális és hogy elmúlik a hét végére(ő volt a legmeggyőzőbb). Mostmár nem értek semmit. Volt valakinek ehhez hasonló? 3 Dr 2vélemény 3kórház. Segítség!! Most kinek higyjek? Üdvözlettel: Egy 16 éves lány

#18 fender25 2009. 04. 16. - 19:54:42

Jól látom, hogy van egy rakás hozzászólás ami beszámol a hajhullásról, de egyetlen egy sincs ami megemlítené a gyógyulást? Van valaki akinek ez rendbe jött emberek??

#19 fender25 2009. 04. 07. - 21:04:43

Sziasztok! 2 hónapja vették ki a mandulámat, helyi érzéstelenítéssel. Leírnám a véleményemet és hangsúlyoznám, hogy a véleményemet, mert lehet, hogy mások nem ugyanúgy ítélnék meg ugyanazokat a tapasztalatokat, ahogy én: - a műtét smafu. Pedig én még rosszul is lettem közben, az érzéstelenítő hatására felpörgött a szívem, de erősen és rosszul lettem. Mindezek mellett a műtét napja kellemetlen, illetv3 az azt követő 4 - 5 nap teljesen hektikusan. Hol jobb, hol rosszabb. De mindezt számba véve egy nagy nulla. Aki erre azt mondja h elviselhetetlen meg borzasztó, az még soha nem érzett igazi fájdalmat. Szóval ha valakit csak ennyi tart vissza, az ne gondolkodjon! - panaszaim megszűntek. Újra tudok sportolni, érezhetően jobb a teljesítményem és érzem, hogy az egész testem felszabadult valami plusz és felesleges teher alól. Birkózom és ahhoz szoktam súlyt emelni, mióta nincs mandula rögtön 140kg-al nyomok fekve. Tehát számszerűen is megmutatkozik az eredmény. Semmi egyéb fájdalmat vagy kisugárzást, "áttételt" nem érzek. Nincs fülzúgásom, nem fáj a torkom, nincsenek tüdőpanaszaim. - hajhullás: ez az egy ami azóta sem javult, igazából most is van két folt a fejemen ahol elég ritka a haj. Kezdtem azt hinni, hogy lassan nő vissza, de nem kb ugyanz a helyzet mint műtét előtt. 2 hónapja volt, úgyhogy reménykedem, hogy lasan elkezd visszanőni a hajam. Revalidot szedek, ill. Revalid sampont használok. Ha valakinek a hullással kapcsolatban van tapasztalata legyen szíves ossza meg! Köszönöm!

#20 Elvieh 2009. 03. 11. - 19:26:22

Nekem is detritus problémám van. De ez már mindennapos, tehát szinte nincsenek köztes idők, amikor nem tapasztalom. Van amikor erősebb, van amikor elvétve jelennek meg a fehér gömböcskék. Nagyon idegesítő, mert a lehelletem borzasztó. Óvónő vagyok és a gyerekektől mindig elkapok minden torokfertőzést. Egyet tüsszentenek a csoport másik végébe, én másnap tuti torokfájással kelek, hiába szedek Béres Aktivált is pl. Olvastam, hogy ez okozhat a szervezetben ízületi, stb panaszokat. Nekem újabban térdem és bal hüvelykujjam tövénél fáj mint az ízületi gyulladás. 23 éves vagyok ez még korai lenne szerintem. Lehet ettől van? Honnan lehet megtudni hogy okoz-e valamit a szervezetben, és honnan lehet megtudni, hogy biztosan ki kellene-e venni a mandulámat? Nyelvem is lepedékes, és borzalmas, hogy folyton torokfájásom van. Mit lehet tenni? Válaszát nagyon várom és előre is megköszönöm!

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: