Házipatika fórum: Bugát Pál Kórház Egészségügyi Közhasznú Szolgáltató Nonprofit Kft. Gyöngyös (Gyöngyös) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Bugát Pál Kórház Egészségügyi Közhasznú Szolgáltató Nonprofit Kft. Gyöngyös (Gyöngyös)

#1 dolorvilmos 2015. 04. 13. - 09:47:59

Sajnos a krónikus osztály vagy Frittman dr-nem közkedvel sőt de hát minden orvos magának köszönheti hirnevét!
sing

#2 dolorvilmos 2015. 04. 13. - 09:46:25

Üzenet megtekintéseIdézve: beabeabea - Dátum: 2012. február 06. - 13:33:29

A mi történetünk kb.3 évvel ezelőttre datálódik. Anyukám 54 évesen kapott egy súlyos agyvérzést. Azt most nem részletezen, hogy min ment keresztül a család, de élnék a közhellyel, hogy nem kívánom senkinek. A legnagyobb sajnálatomra a Gyöngyösi Bugát Pál Kórházat ajánlották nekem, miszerint egy rövid időre eltudják ott helyezni anyukámat, míg végleges helyet nem találunk neki. Frittman Valéria osztályára (belgógyászat) került, és most először kívántam magamnak, hogy bárcsak rendelkeznék a jövőbe látás képességével, mert akkor nem történt volna meg ami végülis megtörtént. A lényeg az, hogy ez az orvosnak nevezett valaki, olyan minősíthetelenül és bunkó, primítv módon viselkedett velünk, hogy az már kritikán aluli. Az is a mi hibánk volt, hogy kaptunk egy egri orvostól információt, amit frittmannal kellett közölnünk, mire ő flegmán válaszolt, és közölte, hogy őt nem érdekli mit mondott az egri orvos. Nem elég, hogy ott fekszik anyukánk egy zsúfolt kórterembe, azt sem tudja mi történik vele, nekünk meg úgy kellett otthagynunk, hogy nem volt egy normális ember akivel beszélhettünk volna, és akkor még nekünk kell megalázkodnunk, hogy végezzék már el a munkájukat rendesen.Tudtommal senkinek a halántékához nem tartanak fegyvert, tehát ha valaki nem hisz a Hippokratészi esküben, akkor válasszon más szakmát. Senkit nem kényszerítenek arra, hogy orvos, vagy nővér legyen. Sajnos anyukám időközben meghalt, de máig ha csak meghallom a gyöngyösi kórház nevét, olyan düh fog el, hogy az leírhatatlan. Bea

sing

#3 andersen 2014. 03. 28. - 22:26:36

Kedves BeaBea! A Te hozzászólásodra reagálnék. Sajnos csak megerősíteni tudom a Bugát Pál Kórház "krónikus belgyógyászatnak" csúfolt osztályáról, és eme neves osztály pénzéhes, bunkó, szakmailag nulla főorvosáról alkotott véleményed. Ez a dr. Frittmannak nevezett tapló, magát főorvosnak nevező valaki a legnagyobb paraszt, akit valaha a föld a hátán hordott. Szégyen, hogy egy ilyen orvos ma Magyarországon praktizálhat. Egy utolsó senki.

#4 baloghkatalin1 2012. 10. 24. - 09:41:03

Mostanában volt tapasztalatom ezzel a kórházzal kapcsolatban, méghozzá a nőgyógyászaton. Elég kellemetlen, kényelmetlen dolog történt..a barátommal töltött estén sajnos történt egy baleset (elszakadt a gumi) és nagy pánikban voltunk :S Az interneten egyből utána néztünk a lehetőségeknek, mert soha nem történt még ilyen velünk. Esemény utáni tablettáról találtunk sok infót, többek között ezen az oldalon is: http://www.facebook....panikba?fref=ts
Persze nem egyszerű ilyenhez hozzájutni, úgyhogy irány a kórház, receptért. Szégyelltem magam a szituáció miatta, de a nőgyógyász nagyon rendes volt, és sok tanácsot is kaptunk tőle.
sing

#5 karma56 2012. 10. 05. - 20:01:59

Én a kórházban működő endoszkópia dolgozóival kerültem már többször kapcsolatba sajnos, mert a betegségem miatt többször vettem igénybe a szogáltatásaikat, valószínüleg ezután is szükségem lesz rájuk. Mind az orvosok, mind a nővérkék szakszerű munkát végeztek. Emberségből is ritka tanúságot nyújtottak. Ellestem a nevét annak az asszisztensnek akinek szerencsére ki volt írva munkaruhájára-Gyöngyösi Éva,-aki részt vett a vizsgálatomban. Lelkileg is meg tudott nyugtatni annyira, hogy szinte majdnem elmúlt a szorongás belőlem. Nagyon kedves és törődő volt velem..mindenkinek ilyen EMBERT kívánok, ha kórházba kerül. Velem az ott dolgozók törődnek az egészségemmel. Köszönet nekik érte, munkájukhoz jó egészséget és kitartást kívánok!
Egy 15 éve odajáró beteg.
sing

#6 mariagulyasnera 2012. 05. 31. - 14:22:04

Két hete volt epekö mütétem nagyon féltem tőle. Nagyon izgultam de mikor a kórházba értem szinte meg nyugodtam Nagyon otthonos légkör fogadott nagyon aranyosak kedvesek voltak a növérek orvosok .Hálés köszönet Dr Makai Gábor Főorvos urnak lelki ismeretes munkájáért biztató szavaiért! kköszönet a kedves nővéreknek türelmükkért mindenkori jókedvükkért oda ado munkájukért! Hálás köszönet DR MAKAI GÁBOR FŐORVOS URNAK!!!!! :d :d

#7 erzsebet_h92 2012. 04. 07. - 20:31:04

Először is tisztelettel köszöntöm a kórház dolgozóit! 2012. ápr.5-én kerültem a KH. sürgősségi osztályára. Szeretném megköszönni az ott éppen "nagypénteken" teljesitő orvosoknak, és nővéreknek a kedvességét. Most vissza gondolva, amikor valaki beteg és rosszul érzi magát egy jó szó is jól esik, de még ha készséggel segitenek azért a beteg nagyon hálás. A sürgősségin megnézték a lábam, mivel "ott volt a baj". Majd a fiatal doktornő intézkedett és tovább vittek vizsgálatra. Végül a sebészeten kötöttem ki, ahol szintén egy kedves fiatal sebész dr.Buday László látott el és az asszistens hölgy. Talán szavakban nem is tudom leirni a köszönetemet, mert ma már a kontroll vizsgálaton sokkal jobban voltam. Kivánom, hogy sokáig ilyen kedvesen és készséggel, hozzáértően dolgozzanak tovább, akkor még ha betegek vagyunk is szivesebben megyünk az orvosi vizsgálatokra. Természetesen a házi orvosunknak is köszönöm a figyelmességét! Tisztelettel: Tóth Ferencné

#8 wendykee 2012. 02. 16. - 19:38:24

Szeretnék köszönetet mondani Dr. Balogh Mária fül-orr-gégészeti egységvezető főorvosnak odaadó munkájáért és kedvességéért . Orrsövényemet volt szükséges megműteni, melyet a főorvosnő végzett el. A műtétet helyi érzéstelenítéssel végezte, semmi fájdalmat nem éreztem, precíz volt és gyors. A lábadozás természetesen nehezebb, de az osztályon dolgozó ápolónők segítségére is maximálisan lehet számítani. Mindenki kivétel nélkül kedves és megértő volt, rögtön kaptam segítséget amikor szükségem volt rá. A tampon kivétele teljesen fájdalommentes volt! Hihetetlenül hálás vagyok a főorvosnőnek, nagy tekintettel volt a félelmeimre, odaadással és szakértelemmel gondoskodott rólam és minden más betegéről is. Bátran ajánlom mindenkinek, aki olyan fül-orr-gégészeti problémával küzd, melyet csak műtéttel lehet helyrehozni.

#9 beabeabea 2012. 02. 06. - 13:33:29

A mi történetünk kb.3 évvel ezelőttre datálódik. Anyukám 54 évesen kapott egy súlyos agyvérzést. Azt most nem részletezen, hogy min ment keresztül a család, de élnék a közhellyel, hogy nem kívánom senkinek. A legnagyobb sajnálatomra a Gyöngyösi Bugát Pál Kórházat ajánlották nekem, miszerint egy rövid időre eltudják ott helyezni anyukámat, míg végleges helyet nem találunk neki. Frittman Valéria osztályára (belgógyászat) került, és most először kívántam magamnak, hogy bárcsak rendelkeznék a jövőbe látás képességével, mert akkor nem történt volna meg ami végülis megtörtént. A lényeg az, hogy ez az orvosnak nevezett valaki, olyan minősíthetelenül és bunkó, primítv módon viselkedett velünk, hogy az már kritikán aluli. Az is a mi hibánk volt, hogy kaptunk egy egri orvostól információt, amit frittmannal kellett közölnünk, mire ő flegmán válaszolt, és közölte, hogy őt nem érdekli mit mondott az egri orvos. Nem elég, hogy ott fekszik anyukánk egy zsúfolt kórterembe, azt sem tudja mi történik vele, nekünk meg úgy kellett otthagynunk, hogy nem volt egy normális ember akivel beszélhettünk volna, és akkor még nekünk kell megalázkodnunk, hogy végezzék már el a munkájukat rendesen. Tudtommal senkinek a halántékához nem tartanak fegyvert, tehát ha valaki nem hisz a Hippokratészi esküben, akkor válasszon más szakmát. Senkit nem kényszerítenek arra, hogy orvos, vagy nővér legyen. Sajnos anyukám időközben meghalt, de máig ha csak meghallom a gyöngyösi kórház nevét, olyan düh fog el, hogy az leírhatatlan. Bea

#10 jkallai 2011. 12. 16. - 23:10:12

Harminc éve kezelnek a Kórház osztályain.Szemészeten, Urológián csaknem rendszeresen.Eddig minden kezelést maximális szakértelemmel végeztek el.Udvarias önzetlen orvosi és ápolói ellátásban részesültem.Nem hiszem, hogy a gyöngyösi kórháznál van hazánkban jobb Kórház.Családtagjaim ugyancsak ezen a véleményen vannak. Tisztelettel:Kallai Jenő

#11 monoka36 2011. 11. 10. - 09:21:54

Nya.......ki!!!!!!

#12 enethiniel 2011. 06. 22. - 13:51:03

Még azt elfelejtettem leírni: a szülészeti osztályon éjjel a nővérek a teakonyhában cigarettáznak, reggelre füstben úszik a folyosó, ott hozzák-viszik az újszülötteket...

#13 nikosz 2011. 01. 07. - 09:32:16

2009-ben kezdődött a problémám ,fogytam ,fogytam gyomrom vacakolt .Szépen elindultam háziorvos ,nem talál semmit majd magán doki belgyógyász gyöngyösi a lelkem nem írom a nevét hiszen nem emlékszem a dolgok nagy részére csak utólag mondta el a család.Majd megint házi doki így ment hónapokig,család már hypohondernek hívott,én a kórházban érzem jól magam csak.Egyre rosszabbul éreztem magam,már pszyhiátriai rendelőben is járogattam ,hátha agyilag vagyok beteg.2010 jan-ban nem bírtam tovább be vitettem magam a férjemmel a gyöngyösi orvosi ügyeletre ,szarul vagyok címmel... Onnan hazaküldtek mert nincs semmi bajom.Nem hagytam valamiért magam (jól tettem) pszyhiátria jött oda is bevitettem magam férj gyerek mindenki jött velem. Nem tudom ki volt a doki de meg mentette az életemet olyan súlyos depressziósnak gondolt,hogy megkérte a férjemet vigyen fel Egerbe a pszyhire mert a súlyos eseteket ott kezelik. Fel vitt ott hagyott, estére már telefonáltak neki hogy jöjjön mert a felesége kómában van. Párszor ezek után,vagy közben ujra élesztettek Nátriumom:115-volt.Addison-kórom van mellékvese-rendellenesség ha nem kezelik meghalsz, ritka-betegség de van!!!!!!!!Kóma után az agyam sérült nem olyan mint volt rövidtávú memóriám alig van azt jelenti nem nagyon emlékszem dolgokra.Fel épülgetem nagyjából és vissza mentem dolgozni a gyöngyösi kórházba ,nem könnyü hely ,emberileg kell válltoznia a egészségügyeseknek.Az a nehéz része a dolognak.Egerben is nővérkének volt a férjemtől ezres akkor ki volt cserélve a pelusom ha nem volt ezres akkor a matrac a takaró alatt tiszta pisi volt. Nem szidok senkit ezek a tények,beszéljünk róla néha.

#14 somijani 2010. 12. 02. - 08:05:35

Szeretném köszönetemet kifejezni a Sebészeti Ambulancia dolgozóinak, kiemelten Nagy Györgyné Magdikának. Ő nem csupán kiváló képességű asszisztens, de kiemelkedő szervezőkészségével és az emberek iránti empátiájával nagyon megkönnyíti a betegek ellátását (még a költözés rumlijában is). Ha Magdika ott van, mindenki megkönnyebbülten sóhajt. Nagy kár lenne, ha az intézet megválna tőle! K.E.

#15 megint2 2010. 11. 28. - 13:14:33

November elején volt lányom mandula műtéte a Gyöngyösi kórházban. Dr Blum Ferenc volt az orvosa. A Doki okos, ügyes, nagyon kedves, rendes és gondoskodó volt, ráadásul jóképű is. Máskor is hozzá megyünk. Ajánlom másnak is. Sz. Á.

#16 dante98 2010. 11. 17. - 18:15:53

Édesanyám jelenleg a gyöngyösi Kórház Ápolási osztályán fekszik, 91 éves , sokszor elesik egy rossz esés következtében combnyak törést szenvedett. A hatvani baleseti kórházban operálták, egy hétig tartózkodott ott, nem sok kedves szót kapott pedig egy ilyen idős néninek már az is sokat számít. Nagyon boldog volt mikor végre vissza került a megszokott helyére. A Nővérkék rögtön gondjaikba vették , megnyugtatták, azóta szépen javul hála a gondos ápolásnak. Szeretném megköszönni az osztály valamennyi dolgozójának odaadó munkáját, kedvességét és azt a nagy türelmet amivel a rájuk bízott idős betegeket gondozzák.

#17 sziszi975 2010. 10. 19. - 12:45:28

Én az SBO-n vagyok felháborodva.Mamámat bevitte a mentő.Nem volt ébreszthető.A sürgősségin felvették az adatokat,utána 2-3 óráig semmi.Akkor kérdeztem meg egy orvost/fiatalt/,h mivan amamámmal.Erre kérdezte,h volt e valami jele agyiinzultusnak,ugyanis a Ct-n több napos vérrög által okozott vérzés mutatható ki./mondanom sem kell mamámat naponta látogatta v.ki.Egyfaluban lakunk,anya,testvérem,én./Mondta a doki,h már felirányitotta az I.bel.gy.-ra.Felmentünk,ott Adnan doktor megkérdezte,h szedett-e mamám altatót v.nyugtatót.Nem szedett,de továbbra sem lehetett ébreszteni.Erre felháborodottan,leszólt az SBO-ra,hogy mernek egy kómás beteget sima osztályra felvenni.Ő pedig küldte rögtön tovább a KAIBO-ra.Ott 4 napig lelkiismeretesen ápolták a nővérek,orvosok.4.nap után meghalt.KÖSZÖNÜNK MINDENT A KAIBO DOLGOZÓINAK.MINDENHOVÁ ILYEN DOLGOZÓK KELLENÉNEK!!

#18 csorgezsuzsi 2010. 10. 16. - 20:13:43

Nekem is Gyöngyösön született a kislányom 2009-ben.Dr Al Ghaoui Nadim volt az orvosom,csak jót mondhatok róla.Végig mellettem állt,bármilyen problémával fordulhattam hozzá.Mert gondom az volt bőven sajnos .Nagyon kevés lett a magzatvíz ,de pár perc alatt kivették,így nem lett szerencsére semmi gond.A kórház is nagyon tetszett, a csecsemősnővérek is nagyon segítőkészek voltak.Nekik is köszönhetem,hogy még a mai napig szoptatok(15 hónapos a kislányom).Elejétől kezdve segítettek a szoptatásban.Mindig jöttek,segítettek mindenben.Köszönet mindenkinek,de elsősorban az orvosomnak akihez a mai napig szívesen járok vissza.

#19 enethiniel 2010. 07. 07. - 14:08:54

Nekünk nehezített volt a teherbeesés(több év próbálkozás,kivizsgálások tömkelege), több orvost felkerestünk az SZTK-ban, hogy segítsenek. Csépány doktornő volt az egyetlen(gyöngyösi kórház), aki egyből vizsgálatokat végzett, vizsgálatokra küldött. Ennek eredményeképp teherbe is estem rövid időn belül, de sajnos elvetéltem. Ismét vizsgálatok következtek, majd ismét jött a gyermekáldás. A doktornő azt mondta,menjünk biztosra,írt fel hormont a beágyazódás elősegítésére. A 9hónap alatt végig figyelemmel kísérte a terhességemet,bár az utolsó hónapra befektetett kórházba,toxémia miatt.Amikor elkezdődött a vajúdás,nem kellett rá sokat várni,és végig velem volt.Császármetszés lett a szülésből, és nap közben be-bejött hozzám. Majd amikor hazaengedtek, belázasodtam, és visszakerültem a kórházba.A sebem nem gyógyult.Ekkor napi szinten kötéscserék következtek,és mindig azon imádkoztam,hogy ha ő épp nem tud jönni, Papp doki végezze a cserét.A többi orvosnál fájt!Tehát a doktornő emberséges volt nagyon,és nem a pénzért tette!Őt csak ajánlani tudom! Viszont a nővérekről túl sok jót nem tudok mondani, és magáról a kórházról sem. Nővérek:3nővér van,aki kedves,akik mind a kismamáknak,mind az anyukáknak segítenek,emberségesek,és empátiás-készségükről tanúbizonyságot tettek. Viszont pl.aki kirántott a császármetszés után az ágyból! Elfelejtette mondani,hogy a lábam az ágy oldalán csúsztassam lefelé, így derékszögbe rántott fel.Úgy gondolom,emiatt lett bevérzés a vágás alatt. Hát köszönöm szépen!Remélem,majd az idősek otthonában a gondját viselhetem...De a többit(3kivétel) még hullamosóként sem engedném dolgozni... A kórházról meg annyit,hogy amikor visszakerültem a sebemmel,én nem vihettem vissza magammal a picuromat,csak a gyermekosztályra lehetett volna (a beteg gyerekek közé),hogy 3 óránként kihozzák,nap közben pedig mellette lehettem volna(persze vizit,vizsgálat,injekciók,infúziók és kötéscsere után,amikor épp nem jön látogató vagy épp nincs ebédidő...stb.,amikor délelőtt az osztályról nem szeretik,ha épp kimegyünk és még sorolhatnám. Befejezésül még annyit, hogy a doktornőnek köszönöm a segítőkészségét, és elnézést,hogy folyamatosan acsarkodtam, de a terhességem utolsó hónapjában a hangulatom igencsak megváltozott :$ A három nővérkének köszönöm a biztatást és a sok-sok türelmet,törődést. :) A többi nővérkének pedig kívánom, hogy éljék majd át azt életük folyamán, amit én átéltem tőlük!

#20 agicica78 2010. 04. 14. - 07:40:28

Valaki tudna nekem nőgyógyászt ajánlani a szakrendelőben! Sajnos a magánrendelések számomra igen költségesek.

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: