Házipatika fórum: Bugát Pál Kórház Egészségügyi Közhasznú Szolgáltató Nonprofit Kft. Gyöngyös (Gyöngyös) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Bugát Pál Kórház Egészségügyi Közhasznú Szolgáltató Nonprofit Kft. Gyöngyös (Gyöngyös)

#21 erno70 2010. 03. 29. - 17:05:03

Köszönetemet fejezem ki Dr. Szalai György főorvos úrnak és a műtétem asszisztenciájának, Dr. Blum Ferencnek és az ápolónőknek lelkiismeretes munkájukért, példás, humánus magatartásukért. /2010.03.22-2010.03.25./ Tisztelettel: Hegedűs Ernő

#22 zsombor2 2010. 01. 07. - 17:26:51

Szia Crystely! Én Gyöngyösön szültem mind a két fiamat Hrabár főorvos úrnál. A magánrendelésére jártam havonta egyszer,de volt,hogy a terhes rendelésre hívott és ott soha nem adtam neki pénzt.Nem tudom miért kell kéthetente magánrendelésre járnod,ez anyagilag nagyon megterhelő.A vége felé meg mikor már nst-re kellett járnom mindíg a kórházban kerestem meg és ott nézte meg a leleteimet.A szobák tisztaságával megvoltam elégedve és az osztályon dolgozó személyzettel is.És még annyi,hogy én nem kérdeztem meg mennyiért válalja a szülést,nem is mondta soha,annyit adtam amennyit gondoltam.Azokkal a betegekkel is ugyanolyan kedvesen bánik és odafigyel akik nem a magánbetegei,ezt a benntfekvéseim során tapasztaltam. :)

#23 crystely 2010. 01. 06. - 20:13:10

Szia! Írtam neked ma reggel e-mail-t, majd ha van időd olvasd el! Köszi, szia

#24 szakriszta 2010. 01. 05. - 15:06:25

Bocs,a helyes emailcímem: szajczkriszta@freemail.hu

#25 szakriszta 2010. 01. 05. - 14:58:43

A Mérges úton rendel a 10emeletesek után az első 4emeletesben a Profival szemben.Szerdán fél5-től.Ha a google-ben rákeresel a nevére biztosan találsz ott több jó véleményt is Róla.A telszámát megadom ha megírod az emailcímed az enyémre:szajczkriszta@freemail.hu.De lehet hogy már csak holnap tudok rá válaszolni,mert lassan mennem kell...Régen volt a Bugát Pál oldalán kép is Róla,ha látnád biztosan emlékeznél,hogy láttad már.Nagyon kis fitt orvos,én nagyon szeretem.Nem tudom hogy a császárhoz mit szólna,mert oda egy team kell,az meg már minimum 3orvost jelent.Én természetes úton szültem mindkét lányomat,semmi gond nemvolt.Az elsőt Dr.Suskónál...Én hidd el már tudok orvos és orvos közt véleményt mondani,Suskó is fogadott orvosom volt....Majd elmesélem azt is emailben...Szia.

#26 szakriszta 2010. 01. 05. - 14:01:49

Szia Crystely!Csak segítségnyújtás céljából szeretnék hozzászólni a leveledhez.Szerintem még nem késő átmenned egy másik orvoshoz.Én a 2.kislányomat Dr. Szelva Istvánnál szültem,Ő műtött 2007 decemberében méhszájsebre is.És a problémád,ami ugye az,hogy mindig magánrendelésre kell járnod,engem Szelva Doktor volt hogy a kórházba hívott be megnézni és teljesen ingyen.Ő volt a választott orvosom.Nagyon megvagyok elégedve Vele.Ő még kisorvos,és nincs elszállva magától,teljes bizalommal tudom Őt ajánlani.Sohasem fintorgott,pedig én voltam szerintem a legtöbb kérdést bombázó betege,annyit kérdeztem,hogy nem győztem elnézést kérni Tőle,de mindig készségesen válaszolt minden kérdésemre.Én bízom Benne és szívesen adok telszámot is,ha esetleg meggondolnád magad.További szép napot. Kriszta

#27 crystely 2010. 01. 05. - 10:44:19

Én jelenleg 16 hetes kismama vagyok, nőgyógyászom Nadim doktor úr. Nagyon megvagyok vele elégedve, rettentően kedves, odaadó embernek ismertem meg (pár találkozás alkalmával). Hiányolom azonban hogy rendelése nincs napközben (de-lőtt), csak keddenként du-tán, és az is magánrendelés. Jó, lehet hogy nem sok az az 5000 Ft amit elkér a vizsgálatokért, de nekem (kb 2 hetenként járok hozzá) már néha sajnos sok, mivel táppénzen vagyok, már nem dolgozom, és így kapok havi kb. 40-50.000 Ft-ot, ami valljuk be, szinte semmire sem elég, főleg egy kismamának akinek se lakása, se szinte semmije nincs, nem beszélve a bababútorokról, babakocsiról, meg ami a babának majd kell. Nem tudom, hogy mennyit fog elkérni a szülésért, akiket eddig kérdeztem elég eltérő összegekről számoltak be, szóval ettől már előre félek. Személy szerint én azért sokallom az alkalmankénti 5000 Ft-ot, mert általában alig vagyok bent nála 5-10 percnél tovább, és nem tudom hogy a kedvessége nekem szól, vagy a pénzemnek, ezért lenne jó, ha sima rendelési ideje is lenne a kórházban, és néha fizetés nélkül is el tudnék hozzá menni, már 2-3 ilyen alkalom is sokat jelentene. Hisz valljuk be, mindenki fülig érő mosollyal és mérhetetlen kedvességgel várná a pácienseket ha kapna 10 perc beszélgetésért 5000 Ft-ot. Ezzel nem bántani akarom a doktor urat, mert végül is meg vagyok vele elégedve, csak a sima rendelés hiányát hiányolom. Most sokakban megfogalmazódhat a kérdés, hogy akkor ha szinte nincs rá pénzem miért járok hozzá, de erre azt tudom mondani hogy huszonévesen, viszonylag fiatalon, nagyon félek a szüléstől, és megpróbálom a legjobb (hallomásaim szerint) szakemberre bízni magam... A kórházról összességében inkább nem írom le véleményemet, én nagyon-nagyon hiányolom a higiénia fontosságát, vagy legalább annyit hogy a mosdóban legyen wc papír és papírtörlő a kéznek, ez szerintem nem nagy kérés. A szülészeti osztályon még nem láttam a szobákat, ahová majd én is kerülök, de inkább nem is gondolok bele. Olvastam korábbi hozzászólásban a kisebbségről, nos, tőlük én is rosszul vagyok, minden értelemben, egyszerűen felháborító a viselkedésük, és az is hogy több orvos és ápoló jobban figyel rájuk, mint a "normális" betegekre, ez nem tudom miért van.... Nos, összességében szívem szerint Budapesten szülnék, nem a gyöngyösi kórházban, de ez van a legközelebb, és majd 8 hónaposan nagy hassal lehet nem tudnék felbuszozni a fővárosba egy ultrahangvizsgálat kedvéért.....

#28 gajdapal 2009. 12. 09. - 19:13:41

TISZTELT BETEGTÁRSAIM ! ALULÍROTT,MAGASVÉRNYOMÁSBAN, PANGÁSOS SZÍVELÉGTELENSÉGBEN SZENVEDŐ, (hogy csak a legsúlyosabb eü. prolémáim említsem,)2009. 11.20-ÁN JÁSZBERÉNYI LAKOS LÉVÉN, ROSSZULLÉTEM OKÁN, A GYÖNGYÖSI BUGÁT PÁL KÓRHÁZ KARDIOLÓGIAI SZAKRENDELÉSÉNEK ELLÁTÁSÁT KELLETT SÜRGŐSEN IGÉNYBE VENNEM. AZ OTT ÉPPEN RENDELŐ FŐORVOS, LELKIISMERETESEN, AHOGYAN ÉN MINT LAIKUS MEGÍTÉLEM,MAGAS SZAKMAI SZÍNVONALON LÁTOTT EL. AZONNALI KÓRHÁZI KEZELÉSRE LETT VOLNA SZÜKSÉGEM, ÁM ÉN SAJÁT FELELŐSSÉGEMRE VISSZAJÖTTEM JÁSZBERÉNYBE, ÁM IGÉRETEMHEZ HÍVEN , MÁSNAP,FELVÉTELEM KÉRTEM A BELGYÓGYÁSZATI OSZTÁLYRA. OTT 2009.11.30-IG KEZELTEK. MIND AZ OSZTÁLYVEZETŐ FŐORVOSRÓL, MIND KEZELŐ ORVOSOMRÓL, MIND AZ ÁPOLÓ SZEMÉLYZETRŐL CSAK A DICSÉRET HANGJÁN TUDOK BESZÉLNI! AZONNAL HOZZÁTESZEM, SEMMILYEN ISMERETSÉG,SEMMILYEN ÉRDEK NEM JÁTSZOTT SZEREPET LEVELEM MEGÍRÁSÁHOZ! NAGYON KÖSZÖNÖM MINDANNYIUK SEGÍTSÉGÉT! EGY JÁSZBERÉNYI POLGÁR, GAJDA PÁL

#29 Gyorgyike75 2009. 08. 12. - 07:09:28

Üdvözlök mindenkit! Én eddig mindig meg voltam elégedve a kórházzal,személyzettel Gyöngyösön.Tegnap du.5 órakor a férjem szemébe belepattant valami fém dolog.Fájt,könnyezett kinyitni nem tudta az eggyik szemét.Mivel Hatvanban nincs szemészeti ügyelet Gyöngyösre vettük az irányt.A sürgősségi osztályra irányítottak,majd ott a doktor úr közölte hogy nincs bent szemész orvos ,cseppentett valamit a szemébe és közölte hogy holnap reggel menjen vissza.DE!A PAPÍRT UGY TÖLTÖTTE KI HOGY IDEGEN TEST ELTÁVOLÍTÁSA,FELSZÍNI ÉRZÉSTELENÍTÉS TÖRTÉNT.Undorító!Nem volt mit tennünk (nem vagyunk ordibálósa,mert már tudjuk hogy ha a sarkunkra állunk behívnak egy szemészt),nyakunkba vettük a várost és egy magánorvosnak telefonon könyörögtünk hogy vegye ki a szeméből a vasszilánkot.Természetesen a magán doktor úr leírta hogy mit mikor távolított el a szemből.Még nem tudom teszünk e további lépéseket,de ez számomra felháborító!Köszönöm hogy elolvasták üzenetem! :'(' :(

#30 GreskoJoli 2009. 06. 13. - 19:12:53

Kedves Fekete Pálné!(Te a keresztnevemen szólítasz, én sajnos nem tudom a Te keresztnevedet!) Én őszintén örülök, hogy Neked a műtéted sikerült és nem élted át utána, amit én ; a kínok kínját, Amit leírtam az úgy igaz. De én Neked ismeretlenül is - teljes szívemből - jóegészséget kívánokd még nagyon, nagyon sokáig. Én nem vitatom a Te műtéted, de Te se tedd azt mással szemben a tények ismerete nélkül. G.Joli

#31 fityisz11 2009. 06. 09. - 16:52:30

Kedves Joli! Neharagudj hogy ismeretlenül megszólitalak, de DR. BESZNYÁK ISTVÁN professzor úrat bántani nem engedem. Az él etemet köszönhetem neki. Engem Besznyák professzor úr és KAS JÓZSEF DR. úr 2004. julius 29-én mütött tüdőrákkal a Budai MÁV Kórházban.- Ahogy, amilyen emberségesen bántak velem, mondhatom, hogy szinte félelem nélkül vágtam neki a mütétnek, a lábadozásnak. Életem első mütétje volt, a két normál szülésemen kivül még orvos nem látott, 55 évesen -és teljesen ismeretlen betegként, aki egy több százezer közül - olyan emberséges ellátását kaptam tőlük, amit nem is mertem remélni. A Professzor úr még szombaton délelőtt is beszaladt 5 percre, megnézte a mütött betegeit.Ugye ezt nem minden professzor tenné meg??! Varratszedésnél mikor hálámat ki akartam fejezni, megölelt és azt mondta, neki az mindennél többet ér, hogy látja jól vagyok, és mehetek haza. Mit mondjak - könnyes lett a szemem. Szóval lehet, hogy 70 éves, de az a tapasztalat, tudás, bölcsesség ami nála már felhalmozódott kivételes embernek, orvosnak,professzornak teszi. Köszönöm Professzor úrnak és Kas dr. úrnak az életemet, és kivánok nekik nagyon hosszu egészséges életet, és családjukban minél több boldogságot. Mert megérdemlik. Ők ketten - nagybetüvel Emberek és Orvosok. Köszönöm, hogy leirhattam. Üdvözlettel Fekete Pálné, Budapest

#32 fm0808 2009. 06. 08. - 17:47:53

AZ ÉN TÖRTÉNETEM A NŐGYÓGYÁSZATRÓL ELÉG LEHANGOLÓ 2007-BEN SZERETTEM VOLNA PÁROMMAL BABÁT,ÉS A SÓGORNŐM AJÁNLOTTA A CSÉPÁNY DOKTORNŐT.ÚGY VOLTAM VELE HOGY HÁT Ő IS NŐ TALÁN JOBB LESZ MINT 1 FÉRFI,DE TÉVEDTEM.ELMARADT A MENSTRUÁCIÓM A TESZT POZITÍVAT JELZETT ÖRÖMMEL MENTEM VIZSGÁLATRA.A DOKTORNŐ SZERINT TERHES VOLTAM DE AZ UH NEM MUTATOTT SEMMIT,AZT MONDTA MENJEK 1 HÉT MÚLVA.MÁSNAP VÉREZNI KEZDTEM ÍGY VISSZAMENTEM.A DOKTORNŐ MEGKÉRDEZTE HOGY MOST Ő EZZEL MIT KEZDJEN.HÁT MONDOM MAGA AZ ORVOS NEKI KELL TUDNI.FINTORGÁSSAL MEGVIZSGÁLT MAJD KÖZÖLTE LEHET HOGY ELVETÉLTEM.UH-NEM KÉSZÜLT.HAZA MENTEM ÖMLÖTT A VÉR BELŐLEM,VISSZAMENTEM A DOKTORNŐHÖZ AKKOR MÁR CSINÁLTAK UH-OT ÉS KIDERÜLT HOGY MÉHEN KÍVÜLI TERHES VOLTAM.HA A HÁZIORVOSOM NEM SZID LE HOGY AZONNAL KÓRHÁZBA VISSZA AKKOR MÁR LEHET HOGY NEM ITT VAGYOK HANEM A TEMETŐBEN. A FEHÉR ANDRÁS ORVOS MŰTÖTT MEG.KB 6 HÓNAPOT KELLETT VÁRNI AZ ÚJABB PRÓBÁLKOZÁSSAL.MEGPRÓBÁLTUK MEGINT ÉS RÖGTÖN TEHERBE ESTEM.GONDOLTAM HOGY HA MÁR ILYEN JÓL SIKERÜLT A MŰTÉT AKKOR JÁROK A FEHÉRHEZ.BÁR NE TETTEM VOLNA.A 25-IK HÉTIG MINDEN RENDBEN VOLT.SZÓLTAM AZ ORVOSOMNAK HOGY NAGYON VIZESEDIK A LÁBAM,Ő ERRE ANNYIT MONDOTT HOGY DIÉTA MEG HOGY SOKAT PIHENJEK. A VÉDŐNŐMNEK FELTÜNT HOGY 3-4 KILÓKAT HÍZOK HETENTE ÉS Ő IS DIÉTÁRA FOGOTT,DE VIZELETTESZTET NEM VÉGZETT SEM AZ ORVOS SEM A VÉDŐNŐ. EGY GYÖNGYÖSI BARÁTNŐM VITT EL A VÉDŐNŐ ISMERŐSÉHEZ HOGY NÉZZEN MÁR RÁM MERT SZERINTE GOND VAN.HÁT AKKOR VOLT KB 180-220-AS VÉRNYOMÁSOM,4-5 KERESZTES FEHÉRJE A VIZELETBEN MEG MINDENEM ÖDÉMÁS VOLT.ITT MÉGEGYSZER HANGSÚLYOZOM SEM A VÉDŐNŐ SEM AZ ORVOS NEM FIGYELT EZEKRE. AZONNAL KÓRHÁZBA BEFEKVÉS KEDDEN,SZERDÁN ÁTVITTEK EGERBE CSÁSZÁROZNI 27 HETESEN.AZ EGRI KÓRHÁZBAN A FŐORVOS JÖTT BE HOGY MINEK KÜLDTEK A GYÖNGYÖSIEK ODA MERT NEM TUDJÁK ELLÁTNI A KORASZÜLÖTTEKET.SZERENCSÉMRE DEBRECENBE VITTEK MERT PESTEN TELT HÁZ VOLT.A LÁNYOM MEGSZÜLETETT 2008.08.08-ÁN 850 G-AL. SZERENCSÉNKRE NAGYON ERŐS KIS SZERVEZETE VAN 1 KILÓSAN MÁR MAGÁTÓL LÉLEGZETT MINDEN GÉPI SEGÍTSÉG NÉLKÜL.AZ BIZTOS HA VALAMI BAJA LETT VOLNA A LÁNYOMNAK AKKOR NEM ÚSZTA VOLNA MEG SEM AZ ORVOS SEM A VÉDŐNŐ.

#33 lenkice1958 2009. 05. 29. - 18:24:16

Szeretném megköszönni azt a magas színvonalú orvosi ellátást és emberséges hozzáállást, amit DR.GERGELY LEVENTE-től kaptam 2009. május 18.-án a Sürgősségi Betegellátó Osztályon. Tisztelettel és hálával gondolok a Doktor Úrra! Nagy Györgyné Gyöngyös

#34 GreskoJoli 2008. 12. 19. - 18:12:53

Én a gyöngyösi Bugát Pál kórház sebészeti osztályának munkáját szeretném kiemelni.Dr.Mecseki László főorvos úrnak pedig hálámat fejezem ki azért amiért pajzsmirigy műtét utáni rekonstrukciót végzett rajtam, ami az előző műtét miatt hagyott némi kivetni valót maga után.A budai MÁV kórházban 2002.májusában Dr.Besznyák István prof., az akkori segédorvossal Dede Kristóffal műtött meg.A rutin- műtétnek induló pajzsmirigy műtétem (túltengés miatt)majdnem az életembe került. A műtét során elszorították a nyakam, tévedésből még a mellék-pajzsmirigyeimet is kivették, 3 hónapon keresztül váladékozott a nyakam.Sajnálatos módon a prof.96 %-os munkájából kimaradtam és belekerültem abba a "bizonyos"4 %-ba, ami nem csoda, hiszen Besznyák prof.akkor már több, mint 70 éves volt... Majd ezt követően fordultam Mecseki László főorvoshoz,aki a gyöngyösi kórház sebészeti osztályán 2002.augusztusában (a jelentkezésemtől számítva, természetesen a vizsgálatokkal együtt)3 napon belül megműtött. Még oktató filmet is készítettek erről a műtétről.Életem végéig azonban kálcium cseppeket kell szednem és rendszeres ellenörzés alatt állok. Besznyák professzornak köszönhetően a munkahelyi karrierem kettétört és az életem egy része megtört. De soha nem felejtem el Dr. Mecseki László főorvost , aki megműtött, és nagyon sok hálával gondolok rá!. Köszönöm szépen Mecseki László főorvos úr és a kisegítő asszisztencia munkáját. Tisztelettel:Greskó Jolán Budapest, XVI.,Védő u.1/a. l lép.III/13. 1163. Budapest,2008.december 19.

#35 Placiduska 2008. 12. 18. - 13:51:30

'Élményem" immár két éves, de a mai napig sem feljtettem el, hogy ebben a kórházban feküdtem egy hetet. Voltam már sajnos több helyen is, de itt komolyan elszörnyedtem. A belgyógyászati osztály egyik főorvosának (akiről azért mint orvos jó véleménnyel vagyok, csak rettenetesen túlhajszolt volt, így ideje nem sok jutott a betegekre) VIP-es betegeként tapasztaltam az enyhén szólva NEM megfelelő körülményeket. Koszos, igen ritkán, de nem alaposan takarított mosdót, melyet 7-8 ember!! használt. Nővérből igen kevés volt, s emberileg nem álltak a helyzet magaslatán. Kedves szobatársamnál akkor telt be a pohár, amikor a Nővérke közölte vele egy kis kémcső átadása során: na húgyozzon bele, de aztán meg ne igya mer kell a vizsgálathoz :@ :@ Ekkora bunkóság már túl sok volt (nekem is), így saját felelősségére hazament. Ha nem lett volna Holter rajtam, én is vele tartottam volna. Szívből remélem, hogy ma már jók a körülmények, de ha nem, legalább a nővérek változtassanak a stílusokon, mert tetszik, vagy nem itt is emberek a betegek, sőt nem tudhatják, mikor szorulnak rá Ők egy-egy beteg jóindulatára az életben. (pl.:APEH ;) )

#36 dolfi57 2008. 12. 01. - 10:55:10

2008.12.01 NAPON NEUROLÓGIAI RENDELÉSRE VOLTAM ELŐJEGYEZVE A GYÖNGYÖSI BUGÁTPÁL KORHÁZ SZAKRENDELŐJÉBEN. Dr GARAMI MÁRIA FÖORVOS ASSZONYHOZ. ÉS SZERETNÉM MEG KÖSSZÖNNI NEKI ÉS AZ ASZISZTENSÉNEK A KOREKT MAGAS SZINVONALU SZAKMAI MUNKÁT AMIT VÉGEZNEK. AZ ELLÁTÁSSAL NAGYON MEGVAGYOK ELÉGEDVE. MEGKÉRNÉM A GYÖNGYÖSI BUGÁT PÁL KORHÁZ VEZETŐSÉGÉT HOGY AZ ELŐJEGYZÉSI IDŐPONTOKAT NE KÉT HÓNAPBAN HATÁROZZÁK MEG MERT EZ TUL HOSSZU IDŐ. SZAKÁCS ERVIN TIBOR GYÖNGYÖS...

#37 aneger 2008. 11. 25. - 10:34:46

Parádsasváron a Mozgásszervi osztályon tökéletes szakmai ellátásban részesültünk és kifogástalan emberi hozzáállást tapasztaltunk. Köszönet az összes elátó orvosnak, fizikoterápiás szakembernek, s minden dolgozónak. Reméljük máskor is részesülhetünk odaadó ellátásukban. Markos Tibor és felesége

#38 ssss5555222 2008. 11. 18. - 05:09:38

AZ SE AOK KARDIOLÓGIÁhoz nem lehet véleményt irni! Érdekes! Ugyanakkor képes a s25 helyről ie egy perc alatt első helyre kerülni. Az elsőt pedig akár 50 szavazattal hátrább tolja.

#39 Duditsd 2008. 11. 17. - 09:38:08

Ezúttal szeretném megköszönni azt a magas színvonalú orvosi ellátás, amiben a Dr. Harmati Laszlo főorvos által vezetett belgyógyászati ambulancán részesültem ez év október 27-én.

#40 pszuche0726 2008. 11. 07. - 22:25:30

Angyal Kálmán szeretne köszönetet mondani a lelkiismeretes ellátásért, amikor szemsérülése miatt a GYÖNGYÖSi kórházba került. További jó munkát és sok sikert kíván a dolgozóknak!

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: