Házipatika fórum: Bugát Pál Kórház Egészségügyi Közhasznú Szolgáltató Nonprofit Kft. Gyöngyös (Gyöngyös) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

Bugát Pál Kórház Egészségügyi Közhasznú Szolgáltató Nonprofit Kft. Gyöngyös (Gyöngyös)

#61 2005. 12. 04. - 19:58:33

Egy szem gyógyszert meg görcsoldót bármelyik patikában vehettél volna kedves nejednek, mér hagytad három napig szenvedni, hamár a link tróger orvosok nem nyomtak a kezedbe. Biztos nem vették észre hogy szellemileg fogyatékos vagy, és nem tudsz erről a lehetőségről. Ha mentő gyön drága tesvérem talán nem a fülfájás a sürgetős eset. És a kenyőcstől jobb lett a helyzet mer erről nemírsz. Neked nyilván sok gyereked nincsen ha szenvedést kívánsz nekik. Ha neked nem jön össze, kérd meg valami ügyesebb havert. Jack :p

#62 Brigi99 2005. 11. 30. - 15:54:17

Üdvözlök mindenkit! Sajnos én is csalódtam, a kórházban. A férjemmel hosszú próbálkozások után végre sikerült. Várandós lettem. Minden álmom teljesült, amikor kiderült. Már alig vártam, hogy elmennyek az első vizsgálatra és végre orvosilag is igazolt legyen a terhességem. 2005. január 10-én reggel még boldogan siettem, de a várótérben már a sírógörcs kerülgetett a kisebbség végett. Iszonyatos bűz... Végre bekerültem 6 óra várakozás után és az orvos hihetetlenül bunkó volt velem. Más a kutyájával nem viselkedik így! Amikor közöltem vele, hogy mi szetettük volna ezt a babát, onnantól mintha kicserélték volna. Lelkileg megbántott, de inkább az fájt, hogy durván vizsgált meg. Telt az idő és orvosi ultrahangra kellett mennem. Pont az az orvos volt megint ott. Sírva jöttem ki, annyira fájt a hasi ultrahang. Úgy belevágta a hasamba a vigygálófejet, hogy még másnap is piros volt és meglátszott a nyoma. A 4D ultrahangon elkérték a csomó pénzt (8000 Ft) és nem kaptam érte semmit! Mivel a baba befelé volt fordulva ezért nem is kapcsolt át a 4D-re a nő csak egy percre. Fénykép se készült így! Megigérte, hogy ha legközelebb megyek megcsinálja újra és lesz képem a piciről. Mentem is és jól láthattóvolt az arca, de közölte, hogy elfogyott a papír, majd legközelebb. Megint mentem ismét látható volt a baba arca, de akkor azt mondta, hogy nem ad képet fizessem be ismét a 8000 ft-ot. Felháborító amit művelnek! Öcsém leesett a fáról és alig bírta mozgatni a karját, hát elvittük, mire az orvos azt mondta másszon fel megint hátha most jobban sikerül a leesés és eltörik. Na ennyit erről. Azt kívánom, hogy ők is legyenek egyszer betegek és így bánjanak velük is, vagy esetleg rosszabbúl!!! Üdv: Brigi

#63 2005. 11. 22. - 22:09:08

üdvözlet! 2005 MÁJUS.A feleségemnek a haviciklus követeztében,nagyon erős,görcsös hasi fájdalmai voltak! Következő nap ellátogattunk a Bugát Pál kórházba! Ott voltunk korán mert szerettünk volna mielőbb túlesni a vizsgálatokon és megszabadulni a fájdalmaktól! Szóval reggel nyolckor már vártuk,hogy szólítsanak! '11.00-kor behívtak vizsgálatra,vérvételre majd azt mondták,jöjjünk vissza ebéd után az eredményért! Eközben a feleségem sírva küszködött a fájdalomtól! Ebéd után tudatták velünk,hogy nem találtak semmit,holnap jöjjünk vissza ujabb,másféle vizsgálatra! Másnap ujból korán bementünk 8.00-kor! 10.00-kor behívtak röggenre,majd ismét azt mondták,hogy jöjjünk vissza ebéd után az eredményekért! Visszamentünk,ismét azt mondták,hogy nem találtak semmit,holnap jöjjünk vissza ultrahang vizsgálatra! Közben a fájdalmak enyhültek! Másnap ujra visszamentünk,korán 8.00-ra! Ismét végeztünk a járkálással és 13.30-kor közölték velünk,hogy nem találtak semmit,majd elmúlik magától! Egész idő alatt egy szem gyógyszert,görcsoldót nem adtak,és semmiféle segítőkésséget nem tanusítottak! Egy hét múlva,már nem fájt a feleségem hasa! 2005 julius! A feleségemnek rettentőmód fájt a füle! A háziorvosa beutalta a kórházba,ráírta a papírra,hogy sűrgős!!! A kartonozóban félórát várakoztunk! A rendelő főorvos,másfél óra mulva hívott be vizsgálatra,maj kiküldött,mert mentő érkezett! Félóra mulva,kilépett a szobából,azzal a mondattal,hogy rögtön jön a kolega,neki lejárt a délelőttös műszak! A váltó orvos 2 óra mulva erkezett meg! A feleségem egyfolytában sírt a fájdalomtól! A váltó orvos felírt egy kenőcsöt,és elküldött minket haza! AZ EGÉSZ EGY TRÁGYADOMB! Az ott dolgozó link tróger orvosoknak azt kívánom,hogy a gyerekükkel együtt szenvedjék végig azt amit a feleségem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!---LÉGIÓ.

#64 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) Bugát Pál Kórház (Gyöngyös) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: