Házipatika fórum: Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet (Balassagyarmat) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet (Balassagyarmat)

#1 vadmacs83 2014. 05. 22. - 10:21:56

Sziasztok! Nekem egy orvossal van kifejezetten negatív élményem.
Rétsági vagyok,és Dr. Szakács az az orvos aki a védőnő mellé jár ki megtartani a terhesgondozást.
A legutóbbai alkalommal,azt kaptam tőle, hogy minek nekem gyerek ha a telefonomat nem tudom feltölteni...
Ennyit erről...

#2 franc_sejo 2013. 05. 27. - 05:52:25

Szerintem a nick nevemhez nem szükséges magyarázatot fűznöm.
Mégis milyen végkifejletre számítottak? Köszönetre, bizalomra, biztonság érzetre, netán megbecsülésre?
Nem érzik úgy, hogy nagyon nem kellett volna?

#3 lanyosanya 2011. 10. 25. - 16:44:28

Üdv Mindenkinek! Nem tudok elmenni az mellett, hogy ne szóljak ehhez a témához, a Bgy. korházhoz. Néhány éve szültem gyarmaton és tele voltam negatívummal.Dr. Birtha Andráshoz jártam terhesgondozásra, NAGYON meg voltam vele elégedve.Mindig fordulhattam hozzá, bármi kérdésem volt, szívesen segített.Ezúttal szeretnék neki köszönetet mondani.Illetve Sugár Erzsébetnek, a világ legkedvesebb szülésznőjének! Sajnos császároztak, mert magas volt a vérnyomásom.A doktor úr értette a dolgát,szakmailag a legjobb!!!!!! egyedül az zavart, hogy mikor befeküdtem, Papp doktor mintha átvette volna a dolgot.Nyugtatókat szedetett velem,a magas vérnyomásomra,másnap a nevemet nem tudtam megmondani, olyan kába voltam arról nem beszélve, hogy a baba nem mozdult semerre.Nagyon gorombán viselkedett velem az egész bent töltött idő alatt.Tudnék még mit írni! Lényeg a lényeg, meglett a kisbaba (hála Istennek élve, egészségesen)és akit császároztak, az tudja milyen kellemetlen.Második éjszaka megkértem a csecsemős nővért, hogy betolhatnám e a babát, mert magamat sem tudom ellátni, nem hogy őt felvenni.Erre azt a választ kaptam, hogy betolhatom, de ő nem garantálja, hogy foglalkozni fog vele.Jo.Akkor marad, mondtam.Éjjel többször is ki kellett mennem mosdóba, és hát mit láttam, a kedves nővér majd beleszakadt az internetezésbe, a kávéfőzésbe és a telefonálásba........ :@ Másik incidens:Kértem hogy segítsenek, mutassák meg mi a titka a szoptatásnak, mert sehogy nem akart sikerülni.Erre a válasza:Tegye a mellére! és otthagyott. Számtalan sok ilyen story közel másfél hét alatt!Annyira bosszantó, miért csinálják ezt a munkát?Mi az hogy nem garantálja, mi dolga?nem azért fizetik, hogy ott legyen és ha kell segítsen?Alig vártam, hogy kiszabaduljak onnan, annyira megviselt lelkileg, undorító!Első kisbabával az ember nem minden helyzetben tud helyt állni,elkelt volna a segítség. Köszönöm, hogy elolvastátok!

#4 chazyseth 2011. 09. 26. - 13:02:48

Orvostanhallgatóként volt módom több osztály életébe is belelátni rövidebb-hosszabb ideig, és ezek után ki merem jelenteni, hogy nagyon sok szempontból többet ér a kórház bizonyos nagy intézményeknél (elég sok helyen megfordultam már). Itt a beteget emberszámba nézik, és nem beszélik ki a kollégákat a páciens előtt. És főként az első dolog nagyon sokat jelent. Nekem pozitív tapasztalataim vannak, mind betegként, mind orvosként, és köszönetet szeretnék mondani mindenkinek, aki segített gyakorlataim során, páratlan élmény volt, és sokat tanulhattam!

#5 papiros 2011. 08. 06. - 20:05:13

Tisztelettel kérdezem,mit keres mint orvos a neurológia osztályon dr králik.A Főorvos asszony amilyen okos mert valóban az,hogy engedheti meg hogy ilyen orvos praktizáljon mivel sajnos neki is kezelésre lenne szüksége.Bizony sok beteg fél hogy a keze alá kerül. Sok beteg nevében kérjük hogy minél előbb kezeljék ki a betegségéből, vagy távolítsák el az osztályról. Egészséges embereknek nincs sajnos munkájuk,kezelésre szoruló orvos ha annak mondható gyógyíthat betegeket. Ez hogy van.Kérjük hogy az illetékesek minél előbb intézkedjenek. Köszönettel.....betegek akik biztonságban akarják érezni magukat.

#6 papiros 2011. 04. 29. - 13:55:12

A kórházi dolgozókhoz. Akár orvos akár nővér ha nincs türelme a beteghez hagyja abba ezt a felelőség teljes munkát.Az orvos akár a sebészeten vagy a bel osztályon ne vállaljon annyi munkát egyszerre hogy a beteg igya meg a levét. Sietnek rohannak nem tudnak pár szót normálisan a beteggel vagy a hozzátartozójával beszélni.Pénzt dugunk a zsebükbe rögtön van idejük. De másnap ismét újra kezdődik az egész. DR.kovács Ágnes pedig igazán észre vehetné már a durvaságát,vagy arra vár míg valaki rá nem borítja az asztalt.Szégyen ahogy a betegekkel bánik.

#7 papiros 2011. 01. 06. - 20:48:05

hogy lehet hogy a Balassagyarmati kórházban a belosztájon az orvos nem tudja hogy ügyeletben van.küldözik a beteget ide oda,egyszerűen nem foglalkoznak úgy a beteggel ahogy kell. Tisztelet a kivételnek.

#8 perulima66 2010. 10. 12. - 19:31:47

Kedves "aggódó anyuka"! Sajnos nekem ill. nekünk is kijutott dr.Kovács Ágnes arroganciájából, nemtörődéséből és sorolhatnám. Amikor a kis"nagy"fiam 2,5 hónapos volt, életveszélyes állapotban vittük be a bgyarmati kórház Gyermekosztályára. "Sajnos" ő volt ügyeletben és szegényt felébresztettük, amit nem viselt orvoshoz méltóan.Az volt az egyetlen szerencsénk, hogy egy aranyos nővérke megkérdezte mi történt a gyerekkel, a hóna alá kapta és amivel születéskor leszívják a magzatvizet (nekem ilyen nincs otthon és nem is értek hozzá)kiszívta a tüdejébe folyt anyatejet. Láthatólag jobban lett a pici fiunk, de bágyadt volt. A "gyors" betegirányításnak -ami majd félórába telt, nem akartak átengedni a szülészeten keresztül, pedig ott van egy ajtó a szülészet és gyermekosztály között, a kedves portás attól félt, kikap a főnöktől, ha átenged közvetlenül a gyerekosztályra, amihez természetesen volt kulcsa és azt mondta:"-Menjenek körbe és csengessenek be a Gyermekosztályra!". Ekkorra már ordítozni kellett, hogyha megfullad a gyerekünk nem állunk jót magunkért stb.... Nagynehezen átengedett, de őt is meg lehet érteni, hiszen felette is állnak és valóban megkapta a magáét.- rögtön az osztályon is voltunk, de a dr. nő aludt. Ilyenkor mit is lehet csinálni???!!!-várni..., vagy megintcsak várni... a csodára,amikor a másodpercek is fontosak voltak,hiszen egy kisbaba fuldoklott. Otthon már fejjel lefelé lógattam, mindent elkövettem,hogy nehogy megfulladjon,de nem akartam kárt okozni benne a nagy igyekezettemel. Ahogy észrevettük, hogy fuldoklik (később kiderült, hogy álmában büfizett és félrenyelte a tejet, pedig mindíg beratottam, hogy szoptatás után büfiztessem!) azonnal hálóingben,köntösben berohantunk a kórházba. Amikor a drága dr.nő előkerült, ez szúrt neki szemet és fölényesen megkérdezte:"-Mi van, maguk nem tudtak normálisan felöltözni?".Akkor annyira aggódtunk,hogy nem is szúrt szemet az arroganciája. Végre megvizsgálta a kisfiunkat és mikor kijött a kezelőből csak annyit mondott:"-Ez a gyerek szarik-fosik, mit "zabáltattak meg vele"?.Biztosan beteg volt mi hülye, Primitív, hanyag szülők ezt nem vettük észre (CSAK anyatejet kapott, nem "zabáltattuk meg" semmivel, de erre a dr.nő nem is figyelt, mikor mondtam neki!).Gondolom felébredve, végre "kitisztulva", frissen és fitten a feltűnési viszketegségét is ki kellett élnie, felhívta a budapesti Szent László Kórházat és azonnal roham mentőt rendelt. Kellettek az adataink és akkor hallottam a véleményét rólunk, egyszerűen "Leprimitívezett".Az egyik kérdés az volt, hány kiló a gyermek?-a kisfiam 2,5 hónaposan 6,5 kiló volt, mire ő azt mondta:"-Az nem lehet, nincs ekkora 2 hónapos gyerek!" és folytatta a mentősökkel tartott beszégetését és bemondott 3.5 kilót, a gyerek súlya márcsak azért is volt annyira fontos, hogy mekkora inkubátort hozzanak. Mikor ideértek a budapesti orvosok, teljesen ledöbbentek, hogy mekkora a gyerek és nem fog elférni a hozott "szerkezetben", de pofátlan módon ezt is ránk kente, mert ugye mi vagyunk a primitívek. Egyébként azért küldte Bpestre a kisfiunkat,mert vírusos hasmenést és nagyfokú kiszáradást észlelt az alatt a 3 perc alatt,amíg látta a kicsit.Természetesen nem volt semmi baja, de azért nem jöhettünk haza Budapestről, mert először a Intenzív Fertőző Osztályon halálosan beteg gyerekekkel, utána a Fertőző Osztányon feküdtünk és ha addig nem is volt beteg, ott biztosan elkapott valamit -ezt a kezelő orvosok mondták ott-, - de Hál'h Istennek nem! Még a dr.nő annyit, mikor minden "lezajlott" és elvitték a kisfiunkat (én nem mehettem a mentővel, mert csak 4-en+sofőr fértek be), utána rohantunk- , annyira .....lanul tartotta a zsebét és mézes-mázaskodott velünk,hogy az felháborító volt. Annak ellenére, hogyha nincs az ápolónő és nem menti meg a fulladástól, ahogy beszélt velünk, képes lett volna "hálapénzt" is elfogadni, de nem is elfogadni;-ő szinte kérte! Annak az orvosnak és egyéb eü-i dolgozónak, akin látom, érzem a törődést, mindenképpen adok és nem kell tartania a zsebét sem, de neki???!!! Ez nem orvos!- az orvos nálam az akinek a munkája a hivatása és arra esküdött fel, hogy gyógyít és mindent elkövet a beteg emberekért és valóban gyógyít vagy legalább megpróbál segíteni és nem az ápolónőre bízza az "életmentést". Mélységesen együttérzek az előzó hozzászólóval, hiszen az én esetem hiába volt "rég" (14 éve), a mai napig elevenen él bennem, akkor majdnem elvesztettem a gyermekemet. Ez volt életem legszörnyűbb "élménye", senkinek nem kívánom, hogy ezt átélje! Tudom, hogy nem változtathatom meg ezzel a levélkével a "tisztelt dr.nőt", de neki nem szabadna emberekkel foglalkoznia! Azt hittem mi vagyunk egyedül ls nekünk szólt "csak" az aznapi viselkedése, mert esetleg "ELLENSZEVESEK" voltunk, de Áldja meg a Jó Isten, mi lenne, ha pofára menne a gyógyítás és csak az kapna ellátást, annak mentenék meg az életét, aki szimpatikus és a hozzátartozói is azok! Egy ártatlan 2,5 hónapos gyönyörű kisbabáról beszéltem, akit meg kellett volna gyógyítania, de inkább átpasszolta egy másik kórházba, hogy megszabaduljon tőle! ...........Ott imádták az ápolónők és az orvosok is, a pelenkázásért is megküzdöttek és szerették a kisbabánkat, ahogy megérkeztünk rögtön fogadtak, nem fárattak a Dr.Úr azt kérdezte:"-Maguké ez a GYÖNYÖRŰSÉG???" Mindent elmondott a piciről, hogy került oda, milyen állapotban, de ő is felháborodott, mert a "jelentésben" szó nem volt félrenyelésről, fuldoklásról (a hasmenése az ijedségtől volt) , a gyerekünket "Súlyos kiszáradással és vírusos hasmenéssel" vették fel az Intenzív Fertőző Osztályára. Itt derült ki, mennyire nem érti a dolgát, mennyire nem érdekli a gyógyítás és a betegek a drága dr.nőt. Ott a Szt.László Kórházban csak olyan kérdésekre válaszoltunk, amiket ott fel kellett tennie a kezelő orvosnak,- nem akartunk keresztbe tenni a "gyarmati kollégának"- de azt hiszem kapott valamilyen figyelmeztetést , mert rossz diagnózissal küldött egy egészséges gyereket Fertőző Osztályra-, mégis úgy látszik nem hatott rá különösebben... Ezekből a mentőkből kevés van,és egy valóban beteg gyereknek szüksége lett volna rá. A kisfiam "betegsége" maga a félrenyelés már orvosolva lett (azt is ott kapta) a tüdőgyulladás veszélye miatt kapott rá antibiotikumot.Amikor "letüdőzi" az idegen anyagot=itt az anyatej volt az, kisebb-nagyobb gyulladás jöhet létre. Ennyi elég, szerintem vagyunk többen is, akikkel csúnyán viselkedett, de mindenki azt kapja, amit ad! Köszönöm, hogy "meghallgattak", hosszúra sikeredett a levelem, de még mindíg dúlnak bennem az indulatok , mikor visszagondolok. Üdvözlettel! egy másik anyuka Ui.:-Elnézést, ha valakit akaratlanul is megbántottam, itt csak egy emberről alkottam véleményt és a saját tapasztalataimat osztottam meg! :'('

#9 katalinosz 2009. 08. 06. - 00:59:51

Sok hozzászólás foglalkozik az orvosok, nővérek kedvességével. Az utóbbi években szinte minden osztályon jártam :( , de negatív tapasztalataim nem voltak. A beteg ember természetesen nyűgös, türelmetlen, még akkor is, ha éppen nincsenek fájdalmai. De ha az orvosoktól, nővérektől elvárjuk, hogy a nap 24 órájában mindenkivel kedvesek legyenek, mosolyogva végezzék munkájukat - én senkit sem láttam a lábát lógatva beszélgetni - mi, betegek miért nem tudunk kedvesen, mosolyogva várni? Nem az orvosok és a nővérek miatt rossz élmény a kórház, és sokan nem veszik észre a feléjük irányuló gesztusokat, annyira el vannak foglalva saját magukkal. Igenis meg lehet köszönni egy figyelmes érdeklődést a nővér részéről, és nem muszáj a vizsgálatra várva mindenkivel összeveszni azon, hogy ki mikor ért oda, kinek nagyobb a baja, és közben a portástól a kormányig mindenkit szidva egyre nagyobb feszültséget teremteni még az amúgy békés többségben is. Én csodálom a kórházi dolgozókat, hogy milyen türelemmel tudnak bánni egyes páciensekkel, akik viselkedésük alapján nem biztos, hogy ugyanezt tennék fordított esetben. Ha valaki a rosszat akarja látni, azt is fogja. Nekem csak jó tapasztalataim vannak, ez lehet, hogy ritka kiváltság (pedig nem vagyok senkinek senkije), de azért arra kíváncsi lennék, hogy mi indokolhatja azt, hogy valakinek az összes osztályról csak negatív élményei legyenek. Talán nem csupán a kórházban van a baj?

#10 boncaberta 2009. 07. 09. - 11:27:16

Kedves b.moncsi81! Ha ajánlani kellene, akkor én Papp vagy Szakács doktort ajánlanám. Mindkettőt másért. Papp profi és olyan higgadt, hogy az épp jól jön, amikor ezerrel pörög benned az adrenalin a szülés miatt, érzed, hogy jó kezekben vagy. Kár, hogy olyan csendes és feleslegesen nem beszél, pedig jól áll neki, tök jó a humora! ( Nála szültem) Szakács pedig egy édes pofa, ügyelt, amikor szülni mentem, beszélgettünk, nagyon érdeklődő és figyelmes ember. Én mindkettőt nagyon megkedveltem, szerintem fontos a jó kapcsolat a doki és a beteg között!!!!

#11 bgkrisztina 2009. 07. 06. - 16:07:10

Tisztelt macs-cico! Én elhiszem, hogy nincs lehetősége az asszisztensek egyszerre több dolgot csinálni, egyszerre két helyen lenni, egymástól 4 méterre.. Sőt, a probléma sem abból adódik, hogy ki fogja meg Édesanyám, vagy akárki más lábát, vagy bármelyik törött testrészét, ha annak mozdulatlanul tartása önállóan nem megy neki, hanem abból, hogy egy EMBER, akibe egy csepp tisztelet-tudat is szorult, nem fogja egy idős hölgynek azt mondani, hogy "neki már úgyis mindegy"..

#12 b.moncsi81 2009. 05. 12. - 13:07:12

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni...eddig a nőgyógyászaton dr.Kreutz Máriához jártam, de szerintem már nem dolgozik..esetleg kit ajánlanátok helyette??? Köszi

#13 boncaberta 2009. 02. 18. - 12:39:56

Üdv mindenkinek! Kismama vagyok, tehát elég gyakran van szerencsém a kórház falain belül üldögélni, fél napokat várakozni, mert ugye egy kismama ráér... Miért nem lehet valamiféle rendszert vinni a dologba? Tudnék mondani és mondok is olyan nevet ( Miskolczi Gabriella), aki képes lenne okosan megszervezni, hogy ne kelljen a terhesszűrésre étlen-szomjan érkező kismamáknak délig, 1-ig ott dekkolni. Talán ő az egyetlen emberi lény ebben a kócerájban, úgy hogy még közben dolgozik is! És képes emberi hangon kommunikálni, ami sajnos egyes orvosokról nem mondható el. Miért nehezebb úgy dolgozni, hogy közben igyekszünk kedvesek és emberiek lenni? Nekik nem lenne jobb? Annyi minden zajlik le egy terhes nőben ilyenkor, de csak mert megnőtt a hasa, még nem hülye. Az ultrahang monitorját csak egy mozdulat odafordítani, semmibe nem kerül. Azt gondolom, hogy addig, amíg az egészségügyi dolgozók betegekhez való hozzáállása flegma és elutasító, addig nem várhatják el azt sem, hogy az alulfizetettségük miatt bárki együttérezzen velük. Ezért a munkáért talán még sok is az a pénz! Nem a betegen kell leverni a problémáikat! Nem lenne rossz tisztázni, hogy ki kiért van, és nem szívességtevésről van szó. Aki nem képes szolgálni a másikat, az ne tegye! BB

#14 macs_cico 2008. 12. 30. - 09:22:08

Tisztelt bgkrisztina! A Röntgen Osztályt ért krikikájára a következőt tudom válaszolni: 1. a felvételt készítő röntgen asszisztens a legnagyobb jóindulattal sem tud felvétel közben a betegnek segíteni, ugyanis a felvétel készítés idejére a beteget ott kell hagynia, s felvételező fülkében kell exponálnia, azaz a beteg és a felvételt készítő asszisztens között minimálisan 4 m távolság van! Íly módon belátható: exponálni és egyben a beteg lábát fogni fizikai lehetetlenség! Íly esetekben valóban a hozzátartozót kell megkérnie, amennyiben nincs, vagy mondjuk terhes kismama a hozzátartozó, akkor egyéb külső segítséget kell szereznie, ha van rá mód (pl. ügyeletben nem nagyon), de Ő maga ezt fizikailag nem tudja megtenni. Amennyiben nem tud külső segítséget szerezni, akkor sajnos a felvétel nem lesz tökéletes, de tartani és exponálni, akkor sem tud egyidőben! 2. A felvétel készítésekor a dirrekt röntgen sugárt nyaláboljuk (blendézzük) így dirrekt sugár kizárólag a megvilágított, éríntett területre kerül, boka felvétel esetén már a beteg lábfeje sem kap dirrekt rtg. sugarat! Egy rövid exponálásra, 50 év felett akkor, amikor nem kell dirrekt sugárban állnia a segítőnek, nem szükséges védőkötényt adni, ennek ellenére, ha a néni kérte, természetesen rá kellett volna adnia, bár nem tudom, hogy az igen nehéz, több kilós ólomkötényt az igen idős néni tudta e volna tartani. Az asszisztens nem volt flegma, azt próbálta elmagyarázni, hogy a vizsgálat rövid, dirrekt rtg sugár nem fogja érni a nénit! Sajnálom, hogy ilyen rossz élményként élte meg Édesanyja a helyzetet, de a fentieket elolvasva remélem belátható: az asszisztens a felvétel közben aktívan senkinek sem tud segíteni! Tisztelettel

#15 bgkrisztina 2008. 12. 09. - 11:15:53

Tegnap Édesanyám Nagymamám kíséretében kontroll vizsgálatra ment a kórházba egy korábbi bokatörés/műtét kapcsán. Elküldték őt röntgenre, kis várakozás után be is hívták Édesanyámat. Ő kérte az asszisztenst, hogy meg kellene fogni a lábát, mert nem bírja a röntgen ideje alatt önállóan mozdulatlanul tartani. (a bokasérülés előtt is voltak egészségügyi problémái, a gyógyulás ideje alatt pedig sajnos még tovább gyengült) A hölgy erre megkérdezte, hogy egyedül érkezett-e, Édesanyám mondta, hogy nem, az Édesanyjával érkezett, aki kint várja őt. A hölgy behívta a Nagymamámat, hogy ő tartsa az Édesanyám lábát a felvétel idejére. (mellesleg a cipő levételében is neki kellett segíteni az Édesanyámnak) Édesanyám kérte, hogy a röntgen sugárzás miatt a hölgy adjon az Édesanyjára egy mellényt, mire a hölgy flegmán közölte, hogy: "nem kell, a hölgynek már úgyis mindegy!" Felháborítónak tartom, hogy egy dolgozó így beszéljen egy idős hölggyel, és nem hiszem, hogy "teljesen normális" hogy valaki, akinek nem kellene röntgen sugarakat elviselnie, azt ráadásul védőmellény nélkül tegye, mert az ott dolgozó hölgy képtelen rá, hogy a beteget, aki a segítségét kéri megfelelően ellássa, és megtegye amire kéri, és ami - úgy vélem - az ő feladata lenne.

#16 papiros 2008. 12. 02. - 11:49:17

nagyon szeretném idézőjelbe közölni,dr kovács ágnesnek aki a belosztályon dolgozik. a fiamat műtötték ezért elkelett hozzá menni kivizsgálásra. főleg egy beteg elvárja hogy hogy kedvesen es kulturáan beszélgessenek el vele.ugy látszik hogy ő eszt nemtudja megtenni mivel már több beteg is igy nyilatkozott.példát vehetne az altató orvosról ahonnan a fiam szinte felszabadultan jött ki.én mint egy anya arra kérem ha nincs önben a beteg iránt csak egykis együtt érzés,ne fojtassa tovább eszt a munkáját.a beteghez türelem,megértés kell mivel az felér egy gyógyulással.még ezek után sem akarom önt megbántani, de változtasson a beteggel való megbeszélésén. a belosztályon dolgozik gajdos doktor,tallár katalin,vegyen róluk példát és tanuljon tőlük,hogyan kell egy beteggel foglalkozni. tisztelettel,egy aggódó anya.

#17 papiros 2008. 08. 02. - 14:45:56

tisztelt meme.nekem már több mint tiz éve az orvosom dr szrenka jános. csak megtudom erősiteni amit irtál.valóba kitünő,és főleg lelki ismeretes orvos.ijen kéne nagyon sok.erőt egészséget és továbra is sok kitartást a sok beteghez dr szrenka doki.neked meme,gyógyulást.

#18 meme078 2008. 08. 02. - 10:58:44

Sziasztok. Idén feküdtem a korház sebészetén,egy komoly gyomor műtét miatt.Én csak dícsérni tudom az ott dolgozó ápolónöket,lelkiismeretesek,kedvesek .Az orvosról Dr Szrenka Jánosról annyit hogy életemben nem találkoztam még ilyen közvettlen emberséges és nagy szaktudású emberrel.Köszönöm. A sok rossz kritikárol pedig csak annyi hogy aki elégedettlen feküdjön be a váci kórházba egy hétre rogtön másképpen írna a Balassagyarmati kórházról.

#19 papiros 2008. 06. 07. - 16:30:55

a röntgen osztáj ugyan odafigyeléssel végzi e munkáját. egy fiatal ember megröntgeneztette magát,mindent rendbe találtak. csak fájt továbra is a melkasa.pár hónapjára kiderült hogy tüdő rákja van. hogy lehet hogy nem vették észre a röntgenezés alatt. megnézik egyáltalán rendesen ha valaki melkasi panasszal fordul az orvoshoz.ojan végezze a tüdő szűrést aki lelki ismeretesen odafigyel a beteg problémájára,hiszen azért vannak ott hogy észrevegyék ha valakinek problémája van.

#20 cserhatineem 2008. 03. 11. - 20:10:12

Valaki tud segiteni fogamzás elleni inekcio már rég elhagytam de még mindig hormonzavaros vagyok. Pl. meghizás vérzés kimaradás.nem terhes! kösz

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: