Házipatika fórum: Felső-Szabolcsi Kórház (Kisvárda) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Felső-Szabolcsi Kórház (Kisvárda)

#21 kpf 2011. 01. 17. - 20:36:29

Kisvárda, Szent László út 60 Telcsi: 06-45-506-040

#22 mara36 2011. 01. 06. - 10:12:39

Sziasztok :) Megtudná valaki mondani dr. Amászta magánrendelőjének a címét, esetleg a telefonszámát? Előre is köszönöm!

#23 saci63 2010. 12. 20. - 15:01:11

Szerintem sem kéne Dr Amásztát kritizálni én 2 gyermeket szültem nála,jobban mondva megcsászározott soha nem volt egy rossz szava hozzám.Ha találkozok vele bevásárlás közben illendően köszön.mind orvosként mind magán emberként semmi bajom vele a magánrendelőbe ha menni kellett úgy jártam mintha haza látogatnék,örömmel mentem. Nem idegesített az hogy mennyit kell várni vagy hogy durva lesz az orvos velem.Mondjuk az én esetemben ő fontosabb volt mint a szülésznő mert a császárnál nem sok szerepe van a szülésznőnek,de ne hidd hogy azok nem várják a pénzt,még utánad is mennek meglátogatni ha nem adsz neki csak az a ciki mikor összetéveszt mással és nem a te ágyadnál áll meg.Különben meg úgy gondolom hogyha nem értene a dolgához nem lenne ilyen fiatalon adjunktus.Hidd el vannak tőle rosszabb orvosok is itt a szülészeten aki igazán tanulhatna egy kis jó modort.Amúgy meg lenne egy egyszerű kérdésem,Debrecenbe mennyit fizetsz az orvosnak? Sajnálom hogy neked ez a véleményed de én csak őszinte hálával és köszönettel tudok rá gondolni az hogy a magánrendelő nem olyan felszereltségű amilyennek lennie kellene nem az ő hibája,nézd meg hányan praktizálnak ugyanabban a rendelőben.Mégis jó a többi orvosnak is.

#24 jucuska 2010. 12. 07. - 17:29:05

Válasz Kiss Bettina hozzászólására!!!! Légyszíves ne kritizáld Amászta adjunktus urat, mert ő igenis egy kiváló szakember. Az elmúlt hetekben nagyon sokat segített nekem. Nagyfokú szaktudásról és emberségről, melegszívűségről tett tanubizonyságot az én szememben. Az pedig, hogy a magánrendelőjébe mégy az a te választásod, ha pedig azt mondja, hogy menj a kórházba ultrahangra, akkor azt fogadd el! Ha ezt nehezedre esik, akkor ne válaszd őt, akkor menj szerintem máshová, ahol esetleg a te elvárásaidat kielégítik. Szerintem semmi gond nincs a magánrendelésével. Én akárhányszor mentem, mindig nagyon készséges volt és meg voltam elégedve a vizsgálattal és a felszereltséggel is. Az, hogy valaki fogad -e orvost, vagy sem, azt mindenki maga dönti el. Ha fogadsz, akkor viszont vállald azt, hogy ezért honoráriumot adsz, és utólag ne mondd azt, hogy pénzéhesek, mert ki-ki maga dönti el, hogy ad- e vagy sem!!!!! Amászta adjunktus úr igenis nagyon jó szakember és csak dicsérni tudom, mint orvos és magánember egyaránt meg vagyok vele elégedve!!!!! Minden kérdésemre mindig készségesen válaszol és nem hiszem, hogy pénzéhes lenne. Az más kérdés, ha valaki esetleg megkeresi és megfogadja, mint orvosát!!!!!!

#25 kissbettina 2010. 12. 07. - 13:15:47

Sziasztok én is a kisvárdai kórházba járok pár helyen megfordultam már véleményem ha komolyabb bajom van csakis Debrecen!szülészet nőgyógyászat:pénz beszél kutya ugat!DR Amászta volt a fogadott orvosom nemegyszer elmondta a magánrendelőjébe ha megyek pillanatok alatt kés vagyok a vizsgálatokkal !hát mentem ott nincs megfelelő uh menjek a kórházba marha jó!szülésznőm nem volt fogadott nagyon kedves volt pedig nem tudta kap e pénzt mert csak a végén adtuk oda!csecsemősök éjszaka kértem hozzák a babát szoptatni reggel közölték nem volt idejük!fül -orr gége gyereket vittem középfül gyulladás elszedte a gyógyszert nem javult visszavittem más orvos "ki volt az a hülye aki ezt irta a gyereknek"ha ők se tudják mi a jó én mint szülő honnan tudjam!Általános sebészet munkaidő 9-15óra mire lejönn az orvos 11 óra 12 elmegy ebédelni!az asszisztensek unalmukba nem tudják mit kezdjenek magukkal!Baleseti sebészet elestem a kezemet nem tudtam mozgatni mikor behívtak az asszisztencia mondta vegyem le a felsőt a doki közbe megjött mit csinálok elmondom miért próbálom a kezemet kiszabaditani mire ő jó hogy nem már pucérra öltöztettek menjek inkább röntgenre! gyerekosztály Fájt a gyerekem hasa be kell feküdni infuzió kérdem de semmilyen vizsgálat minek ha valami van ugyis kiadja magát akkor minek az infuzió?hát csak !mondtam köszönjük nem kérjük nagy nehezen elküldtek a sebészetre ahol azt mondta a doki szerinte csak gyomorrontás közöltem a gyerekorvossal és hogy nem kérjük az infuzijóját mire lelki terolt alkalmazva elmondta mi lesz a gyerekkel ha esetleg éjszaka kilyukad a bele!mondtam 2 perc és a kórházba vagyunk mert közel lakunk erre ő akkor is maradjunk nem maradtunk..: :@

#26 saci63 2010. 11. 21. - 12:10:30

A belgyógyászati osztályról nekem sincs jó véleményem.Nekem 80 éves agyi infarktusban szenvedő nagymamám volt bent.Az infarktus következtében zavart volt a tudata abszolút nem tudta hogy hol is van. Naponta kétszer jártam be hozzá megetetni mert nem volt aki azt a kevéske ebédet amit elfogyasztott odaadja neki.A kezei ki voltak kötve mozdulni sem tudott, a gyógyszere szétázva az asztalkáján akkor mitől javult volna az állapota.És a nővérek durvák nem mondom hogy örökké egy beteg mellett üljenek de azért néha rájuk lehetne nézni,mert hogy a szó szoros értelmében mondjam a mami szivacsos ágyából csorgott a pisi. Kérdem én mikor tették ők tisztába? Hol van az emberi méltóság? Ezek az emberek ne feledjék ők is lesznek még öregek és esetlenek,nem vagyok kárörvendő csak azt kívánom nekik az ő méltóságukat is így tiporják szét.Ja igen és senki meg ne próbáljon szombaton beteg lenni és jelentkezni felvételre ezen az osztályon mert akkor ledöbbenek azon,hogy ma Magyarországon mit meg nem engednek maguknak az emberek. Mindegy hogy egy beavatkozás életmentő lehet, menj vissza hétfőn ha megéred ugyan.

#27 saci63 2010. 11. 21. - 07:15:33

Üdv mindenkinek. 10 fricska üzenetére reagálnák. Az FSZK nőgyógyászati osztályán már én is feküdtem és a tapasztalatom a kővetkező a te igen kedvelt dr Derwisedről az a véleményem hogy ő az aki igazán egy fabatkát sem ér, ott tartózkodásom során egy délután ő volt ügyeletes bejött a szobába a mellettem lévő ágyon egy lázas kismama feküdt megkérdezte hogy mi a probléma mire a kismama elmondta neki hogy lázas mert influenzás azt mondta erre derwis dr hogyha nem fog szedni gyógyszert sosem lesz jobban. De arra már nem volt esze hogy pontosan ő neki kellene valami orvosságot kiírni.magától mit szedjen a kismama mikor mindig azt mondják hogy még egy sima Algopírynt sem lehet bevenni.Mikor én befeküdtem nem vizsgált meg az ultrahangon hiába ott ültem a váróba vissza felküldött az osztályra hogy majd menjek vissza másnap mert még csak aznap feküdtem be mit gondolok én ,hogy már aznap megvizsgál,az a szokás hogy az ilyen betegeket csak másnap küldik ultrahangra.Aztán Tatjána doktornő fölhívta mert azt mondta nem lehet igy bánni egy beteggel mert ez sérti a jogainkat és a doktorúr elnézést kért csak nagyon fáradt volt és azért nem vizsgált meg. De ezt megmondhatta volna ő is.A csecsemősökröl nem igazán jó a véleményem vannak rendes dolgozók is de van olyan is amelyik olyan durva mint a pokróc .A gyermekosztály orvosairól osztom a véleményed mert ugyanezt tapasztaltam amit te.Egy 20-ért a csillagot is lehozzák neked de különben le vagyunk tojva.Egyenlőre ennyi.

#28 moncsika2003 2010. 09. 18. - 18:30:39

Sziasztok! Nekem a kórházról az a véleményem hogy elmegy,de a vezetőség nem ér egy pityinget sem. Főleg az ápolási igazgatónő, aki diszkriminatív és számító. Azért nem vett fől a kórházba dolgozónak, mert határontúli magyar vagyok. Azzal hárította a jelentkezésem, hogy nincs felvétel, és rá egy hónapra mégis volt. Ezzel leírta magát.

#29 bcsilla1938 2010. 07. 18. - 13:52:03

ÜZENNI SZERETNÉK A KISVÁRDAI REUMATOLÓGIÁRA DR BÁRSONY ANNAMÁRIÁNAK, HOGY SZAKTUDÁSA EGYENLŐ A NULLÁVAL.

#30 nagy-andrasne 2009. 11. 30. - 18:26:39

:s Fricska 10 szeretnék hozzászólni . Ön azt gondolja, hogy én ebben a kórházban dolgozom és biztosan teletömtem a zsebeimet amiért ott dolgozom. Hát képzelje el ,mégcsak nem is egészségügyi dolgozó vagyok, nem is Kisvárdán lakom, más területen dolgozom, csak annyi, hogy néha igazságtalanul itélkezezünk olyanok felett akiket nem is ismerünk, és mégis megbántjuk igazságtalanul. Én mint beteg voltam ott a szülészet-nőgyógyászat osztályon Dr Novák Miklós Főorvos úr osztályán és nagyon meg voltam elégedve, Nyíregyházáról is utána mentem, mert rendesek, lelkiismeretesek, és nem pénzéhesek mint máshol. Kíváló szakorvosokkal, nővérekkel, szülésznőkkel. Le a kalappal ezzel a jól felszerelt kórházzal. :(

#31 zozo1962 2009. 11. 11. - 19:31:02

Sajnálattal olvasom a negatív kritikákat! Én a fizikoterápiára jártam kezelésre,és maximálisan megvagyok elégedve az asszisztensekkel.Lelkiismeretesen és odaadóan végzik a munkájukat,kedvesek,türelmesek.Szint e le sem tudnak ülni,mert hol az egyik kezelés jár le-hol a másik.Egész nap mennek. Abban is volt részem,amikor szabadságra ment valaki.Akkor nagyon kevesen vannak ilyen sok betegre. Nagyon jó,hogy időpontot adnak,és ami ritkaság,hogy tartják is az időpontot.Nem úgy,mint más szakrendelésen. Kedves Asszisztensek! Köszönök szépen mindent!A gyógyítást,a kezelések közti jókedvet,figyelmességet! Zoltán

#32 10fricska 2009. 05. 23. - 13:19:00

Drága Asszonyom! Igen sajnos saját tapasztalat, és akinek nem inge ne vegye magára. Nem minden orvosra és nővérre értettem, de ezt ön is beláthatja, hogy vannak negatív dolgozók is bőven.... Fogadjunk ön vagy ott dolgozik, vagy jól tele tömte a zsebeket és nem érte kellemetlen dolog.Sajnos nem úgy állunk anyagilag, hogy egy köszönésért vagy a tiszteletért fizessek.Voltam Debrecenben is és ott pozitívabb volt a tapasztalat..... És igazán megdöbbenve, hogy milyen sokan vagyunk akik keserű száj ízzel jöttünk el onnan, csak kevesen vannak akik le is merik írni a véleményüket! Azt kérdezi miért nem mentem más kórházba, mert még nem tudtam, hogy mi van ott.....

#33 nagy-andrasne 2009. 05. 16. - 20:24:00

:d Üdvözlet Mindenkinek! Az előbbiekre szeretnék reagálni "10Fricska" nagyon sajnálom, hogy Ön csak a csuppa negatívumokat írt erről a FSZK-Szülészeti osztályról, pedig ez mind nem igaz. Kedves Asszonyom Ön valóban ott feküdt azon az osztályon, vagy a rosz tapasztalata miatt mondott ilyen véleményt az ott dolgozó orvosok, Főorvoaok, nővérek munkájáról? Nem muszály oda járni, menjen más Kórházba, kiváncsi leszek akkor a véleményére, tegyen különbséget Kórház és kórház között. Egyébként ezen az osztályon vannak a leghumánusabb orvosok, Főorvosok, nővérek, műtősök a többivel szemben. Szakmailag kítűnő szülészorvosok, Főorvosok, szülésznők, nővérek vannak az osztályon, kedvesek, udvariasak, jól felszerelt osztály, nem pénzéhesek ahogy Ön állítjanem fúr senki senkit, ez egy jó Team.

#34 nagy-andrasne 2009. 05. 16. - 20:23:59

:d Üdvözlet Mindenkinek! Az előbbiekre szeretnék reagálni "10Fricska" nagyon sajnálom, hogy Ön csak a csuppa negatívumokat írt erről a FSZK-Szülészeti osztályról, pedig ez mind nem igaz. Kedves Asszonyom Ön valóban ott feküdt azon az osztályon, vagy a rosz tapasztalata miatt mondott ilyen véleményt az ott dolgozó orvosok, Főorvoaok, nővérek munkájáról? Nem muszály oda járni, menjen más Kórházba, kiváncsi leszek akkor a véleményére, tegyen különbséget Kórház és kórház között. Egyébként ezen az osztályon vannak a leghumánusabb orvosok, Főorvosok, nővérek, műtősök a többivel szemben. Szakmailag kítűnő szülészorvosok, Főorvosok, szülésznők, nővérek vannak az osztályon, kedvesek, udvariasak, jól felszerelt osztály, nem pénzéhesek ahogy Ön állítjanem fúr senki senkit, ez egy jó Team.

#35 nagy-andrasne 2009. 05. 16. - 20:23:58

#36 nagy-andrasne 2009. 05. 16. - 20:23:58

#37 10fricska 2009. 04. 01. - 09:05:58

Üdv! Megint itt vagyok, úgy látom nem sokan járnak itt. A szülészetről lenne most szó! Le vagyok döbbenve, hogy milyen mocskosságok folynak ott. Aki Szülni megy kösse fel a gatyáját mert csak akkor veszik észre ha jól teletömte a zsebeket. Már a takarítónők is kikövetelik maguknak. Szégyeljék magukat a csecsemősök, addig nem segítenek míg pénzt nem kaptak. Nem mindenki tudja elsőre mi a teendő. Itt ahol új élet kezdődik annyira bunkók, hogy elmegy a kismama kedve még a szüléstől is.Az orvosok pedig egymást fikázzák, ha nem a te dokid van ott akkor ott is halhatsz leszarják.A szülésznők pedig már nem tudják, hogy mennyiért kérjenek egy szülés segítésénél. Ezeket nem rég tapasztaltam..... A másik kedvencen a gyerekosztály, én még ilyen kiéhezett pénzéhes társaságot nem láttam. Most nem arról van szó , hogy sajnálja az ember odaadni, csak addig nem szólnak a szülőhöz míg nem perkál rendesen. Ott is furják egymást rendesen, ha az egyik Á-t mond a másik B-t aztán a szülő döntse el, hogy most mi is van. És ez csak egy töredék.......

#38 10fricska 2009. 01. 18. - 09:21:13

Üdv mindenkinek.Lehet, hogy nem ide tartozik, de beszéljünk a házi orvosokról is. Az én dokim Dr Csontó művész úr igen csak odáig van magától Nem sokat járok dokihoz, de ha még is el kell mennem, hát abban nincs köszönet. Eddig még tőle értelmes választ nem kaptam. Szerintetek ki a legjobb háziorvos? Én már ott tartok, hogy visszakérem a betegkártyám.Egyszerű egészségügyi kérdésemmel is úgy leráz mint a pinty. A kórházi orvosok közül egyedül Dr Derwis és Dr veres Nóra a kedvencen, velük lehet dumálni, mindig türelmesen végig hallgatnak. Most ennyi, később bővebben....

#39 Lejlus 2008. 11. 13. - 08:51:11

Kedves Deneira! Lehet már későn szólok, és a baba már meg is van, de azért leírom neked a Felső- Szabolcsi Kórházról a tapasztalataimat. . A nőgyógyászati osztály igen széles spektrummal rendelkezik. A nővérek néemelyike úgy beszél az emberrel, mintha nem is ember lennél. Az előttem szólokhoz visszautvalva, valójában van egy nagyon nagy hárpia a nőgyógyászati ambulancián, aki nagyon csúnyán beszél a kismamákkal. Bár én még nem vagyok sajnos kismama, de más okok miatt, rendszeresen járok nőgyógyászhoz. És tiszta szívvel merem neked ajánlani Dr. Csóka Miklós doktor urat. Nagyon tisztességes, kedves, emberséges, segítőkész orvos, bármikor hívtam, mindig szívesen fogadott. A kismamáktól hallottam, hogy ha ő a fogadott orvosod, akkor a szülésnél is ott van veled. Viszont sok ismerősöm szült az elmúlt hónapokban, és azt kell mondjam, hogy közülök jó páran inkább a Nyíregyházi Kórházat választották. Ennek biztos oka van. De tartom magam a fentihez, hogy a doktor urat szívből tudom neked ajánlani. Remélem segítettem, vagy legalábbis tudtam infromációt adni a döntéshez. Minden jót és jó egészséget!!! :d

#40 Deneira 2008. 07. 12. - 03:08:33

Köszönöm a jótanácsot valami hasonlóra jutottam én is....... de azért még a sors keresztbe húzhatja a számításukat.....Ha gyorsan jönne a kis Maszat. Mindenesetre köszönöm szépen és remélem az tanulságos másnak is:) üdv: Deneira

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: