Házipatika fórum: Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet (Budapest)

#41 feca34 2007. 12. 04. - 21:49:01

Üdvözlök mindenkit. Én december 1-én jártam a Jahn Ferenc kórházban és a takarító nénivel olyan arogánsan beszélt egy hölgy és egy fiatal ember,hogy teljessen lebénultam tőle. Amikor otthagyta nem bírtam megállni hogy meg ne kérdezzem ki volt ez. Mint ki derűlt a nagy fönöke volt. De akkor is én ilyet még nem hallottam hogy valakivel így beszéljenek a felettesei ez felháborító. A nővérekről már nem is beszélve,több mint 2 órán keresztűl vártam és az a szegény takarító néni meg sem állt.

#42 tokaia 2007. 12. 03. - 20:56:28

ÜDVÖZLÖM AZ OLVASOKAT! ÉN 2005 FEBRUÁRJÁBAN SZÜLTEM A JAHN FERENC KÓRHÁZBAN IGAZ VOLT FOGADOTT ORVOSOM,DE NEM EZÉRT RÉSZESÜLTEM KITÜNŐ ELLÁTÁSBAN. A GYERMEKEM AKI SAJNOS LÁGYSZÁJPADDAL SZÜLETETT. MINDEN LEHETŐ SEGÍTSÉGET MEGKAPTAM A NŐVÉREKTŐL PÉNZ NÉLKÜL IS. A GYERMEKEM ÉS JÓMAGAM TÖKÉLETES ELLÁTÁSBAN RÉSZESÜLTÜNK. AZ ÉN VÉLEMÉNYEM: MINDEN ELISMERÉSEM AZ ORVOSI GÁRDÁNAK, A NŐVÉREKNEK ÉS A CSECSEMŐSÖKNEK. TŐKEI

#43 kati7501 2007. 12. 03. - 15:51:23

üdvözöm az olvasokat. A növérem nov 29-én szült a Jahn Ferenc kórházban. Nem ide készült,de a baba elöbb jött,és a mentő ide hozta. Másnap már 1léleksem szólt hozzá,ezt úgy értem se lázmérés se mosdatás és még orvos sem vizitelt.Dec 1-én mentbe az orvos megkérdezni,hogy van.Szülés után belázasodot ,még jóhogy takaritónő is bejár mert ő vitt neki lázcsilapitót.Bent voltam látogatni és ez idő alatt a nővér kártyázott a számitógépen.Most már csak ennyi a doguk??Vagy pénz kellet volna adnunk ,hogy ezeket a feladatokat az az a munkájukat ellásák?? 3 gyermeket szültem máshol fogadott orvos nélkül de ilyen nem fordult elő. Kakujáné

#44 gabree 2007. 11. 30. - 22:00:00

Kedves Ancsa! Nem leszólni akartam a munkádat. Tisztelem és becsülöm azokat a nővéreket, orvosokat, akik a betegért vannak. Sajnos igen kevéssel találkoztam ott a Délpestiben ilyennel. Szerintem nem vagyok vele egyedül. Úgy gondolom nincs annál nagyobb szégyen, mint mikor az ügyeletes orvos kijön és közli, hogy nem utal be a Délpestibe, mert az a kórház nem érdemli meg a Jahn Ferenc nevet és mi sem érdemeljük meg azokat az embertelen körülményeket, amik ott vannak. Még mindig vállalom a véleményem és állítom azt is, hogy sajnos egyre több az a nővér és orvos, aki nem azért van ott, hogy a begeg és kiszolgáltatott embereken segítsen. Bizonyíték arra az a párbeszéd, aminek szem és fültanúja voltam ott, az 5 óra 20perces váakorzás közben a sürgősségin. Ült ott egy roma asszony a lányával. Teljesen illemtudóan, kedvesen szólt az arra járó nővérnek, hogy nem érzi jól magát. Mire a "kedves" nővér közölte felcsattava, hogy ő sincs valami jól és hogy várjon a sorára. Mire a nő lánya megkérdezte, hogy meddig kell még várnia, mert már régóta várnak. Minősíthetetlen stílusban közölte: és még milyen sokáig fognak itt várni és még lesznek rosszabbul is! Én úgy gondolom. hogy egy kórház jóhíréhez hozzátartozik az ott dolgozó személyzet hozzáállása. és amíg egy korházban vannak ilyen nővérek és olyan orvosok, akik a válluk felett adnak 2 szavas tájékoztatást, addig nem lehet egy kórházat pozitív elbírálás alá venni. Továbbra is mondom, hogy vannak olyan nővérek és orvosok is, akik előtt le a kalappal, mert szívvel, lélekkel csinálják azt amit csinálnak. Minden tiszteletem és megbecsülésem az övéké, csak sajnos én a Délpestiben nem találkoztam ilyennel. Mindenesetre nem akarok visszamenni oda, hogy megtapasztaljam a pozitív oldalt is ;) És még annyit megjegyeznék, hogy szerintem semmi csodálkoznivaló nincs azon, hogy egy ember kiszárad attól, hogy lecsapolnak a hasüregéből 5 l vizet, 5öt elhajtanak vizhajtóval és utána is napi 4 vizhajtót szed és mellé még vizhajtó hatású gyógyszereket. Szerintem nem csoda, ha felborul a vízháztartása és kiszárad... Egy szónak is száz a vége: én tisztelen a nővéreket és az orvosokat, de csak azokat, akik szívvel-lélekkel, elhivatottságból csinálják a dolgukat. jó lenne több ilyennel találkozni... G.

#45 ancsa.gy. 2007. 11. 27. - 20:06:07

Sziasztok! Délpesti Sürgősségin dolgozom, május óta. Előzőleg is kórházban ténykedtem, igaz aneszteziológus asszisztensként. Gyakorlatilag érettségi óta, azaz 20 éve hű vagyok az egészségügyhöz.Megdöbbenve olvasok itt a fórumon néhány hozzászólást, amivel nem értek egyet. Például a sürgősségi osztály elbírálása: Az osztály mindkét várójában szép, nagy táblákon, nagy betűkkel, jól olvashatóan kifüggesztették a sürgősségi ellátás jelentését, fontosságát. Sőt, betegfelvételkor a triage nővérek szintén elmondják, hogy a betegellátás nem érkezési, hanem betegség súlyosság szerint történik. Tény, hogy a majmolt nyugaton mindezt, papíron, kézbe adva közlik, s ott az alapvárakozás 6-7 órában mérendő. S ez nem vicc, megtekinthető a külföldi sürgősségi osztályokról szóló netes honlapokon. Elismerem minden betegnek a saját baja a legnagyobb, de kérdem, akkor hogy kerülnek sürgősségi osztályra több hetes, sőt hónapos panaszokkal betegek?!? Más: Egy ember csak akkor kerül 1 nap alatt kiszáradtt állapotba, ha 24 órát végig hányja, megy a hasa, s emellett még vízhajtót is kap. Vagy,ha gyerekből van az illető. Ugyanis a folyadéktereinket úgy találta ki a természet, hogy gondoskodjon rólunk akkor is, ha egy nap épp nem alegmegfelelőbb a folyadékellátás. Szintén más: A Délpesti kórház hatalmas területet lát el, nem tréfa a sürgősségi és a kórházi osztályok 377000 (!) emberért felelősek. S ezt nem mi akartuk, hanem a T.Kormány döntése volt... Nem Rátok vonatkozik, hanem a "körsámánokra", és a "médiagurukra", Győzike show és a sok eszement kibeszélőshow helyett inkább arról kellen beszélni, hogy betegség esetén, a körzeti orvost, vagy a háziorvosi ügyeletet kell először felkeresni, s majd ők eldöntik, hogy kell-e kórházba, s azon belül is sürgősségire jönni... Utoljára hagytam a legnagyobb kérdésem: Postán, bankban sorbanállás közben vasutas és buszos sztrájknál miért kell csöndben, hang nélkül várakozni? Egy sürgősségin, ahol betegellátás zajlik, labor- rtg- ultrahang és egyéb vizsgálati eredményekre várakozva, -úgyhogy ezen vizsgálatok kompletten (tokától-bokáig tartanak), s ezek a szakrendelőkben 2 hónapot vennének igénybe-, pedig durván, közönségesen számonkérni a várakozás hosszát??? Nem értem! Köszönöm, hogy elolvastatok: Ancsa.gy.-Délpesti SBO

#46 gabree 2007. 11. 20. - 19:11:43

Sziasztok! Én megfogadtam, hogy bármi is történjen, a Dél-pesti Jahn Ferenc Kórházba soha semmilyen körülmények között nem megyek sem én, sem a szeretteim! Apukámat ma hoztuk haza. 2007.11.16-án került be a III-as belosztályra, kiszáradással. Kálváriánkab megelőzte az 5óra 20perces várakozás a sürgősségi (!!!) osztályon. Mire betolták a sürgősségire, már nem is volt magánál, teljes tudatzavara volt. Felvitték a III-as belre,de még mielőtt feljutott volna egy emeletet, 40 (!!!) percet vártunk a begegszállítóra. Ha ezt tudom, feltoltam volna magam is. Feljutottunk. Ágyat kapott, lefektettük,majd egy óra múlva jött az ügyeletes orvos,hogy felvegye. Kiküldött a kórteremből, majd a tudatzavaros édesapámat kezdte el kérdezgetni, hogy mi a baj. Természetesen nem jutott dűlőre. a korteremből kifelejövet, mint egy pincsi szaladtam utána, hogy tájékoztasson, hogy mi is történt, de nem mondott semmi érdemlegeset, a válla felett, menet közben szólt vissza, hogy még nem tudja kap-e infuziót apu. Hozzáteszem, hogy napi 4 vízhajtót szed és 10 nap alatt ez volt a második kiszáradása. az elsővel a Budakeszin lévő Korányi Kórházba került, ahol megérkezésünk után 15perccel már csöpögött a kiszáradás elleni infuzió. Szóval tájékoztatást nem kaptunk a dél-pestiben az állapotáról. eltelt megint egy óra, majd jött a nővér meg a doki infuzióval, amit megkapott apu. ajtó becsuk, hozzátartozó kiküld. pár perc, ajtü kinyit, doki kisuhan, Gabika utána. Jött a szokásos félvállas felvilágosítás, hogy ez egy sima infuzió. majd kibökte, hogy apu az inzulinját is megkapta, amire köztudott, hogy enni kell. Közölte,h etessük meg. Nagy nehezen felültettük, megetettük, majd utólag megtudtuk, hogy ilyenkor olyan infuziót szoktak adni, amiben van valami tápanyag az inzulin végett. 14órakor érkeztünk a sürgősségire, ekkor volt este 22 óra.hazaindultunk. Másnap menet fogad a látvány: apu pelenkában, kitakarva, pizsije levéve, felsője kigombolva, rács az ágyon. Este nem kapott segítséget, nem tudott kimenni egyedül wc-re, a nővérek visszadugták az ágyba és bepelenkázták. egyszerübb, mint kisegíteni a mosdóba, amihez -megjegyzem- egy 15cm-es küszöbön kell átvergődnie magát az embernek. Most kézeljétek el egy kiszáradt, zavarodott embernél, aki magáról nem tud, nemhogy arról, hogy hova is kell tennie a lábát. Bent töltött 4 napot. a 4. napon magától átmászott a rácson és elment wc-re, mert nem volt segítség. Minden nap amikor bementünk a pisiben feküdt, úgy, hogy a pelenkát is mi vittük, mert mondták,h nincs és nem tudnak cserélni. amikor volt, akkor sem cseréltek. Szóltunk a nővérnek, hogy tisztába kéne tenni, húzta a száját, hogy nem érti, hogy minek, mert a nappalos nemrég ment el. Aztán megmutattuk. tele volt a pelus, kifolyt a lepedőre, már szaga volt. nem olyan, mint amelyik ki lett volna cserélve reggel óta. ekkor volt este 6 óra. szájhúzva kiment, mi utána, zsebébe nyomtunk egy 1000rest. rögtön aranyom, kedvesem, tündérem lettem én és az anyum. olyannyia,h apu még beöntést is kapott 3-mat, mert szólt,hogy ninics napok óta széklete. féltünk, hogy összepiszkítja a lepedőt, mire a nővér közölte, hogy ne aggódjunk, azért van ő itt, hogy mindent lecseréljen! még a 3 napja pisis lepedőhuzatot is kicserélte! úgy mentünk haza, hogy másfél óránként mindig bejön és néz a betegekre. Ez volt tengap este. ma mentünk apuért, mert a dokik közölték, hogy jól van és hazajöhet. 4 napig volt bent, 3 napig nem tudott magáról, pelenkás lett, nem tud járni és jól van, hazajöhet, csak azért mert már 1 napja tisztább a tudata... Mellesleg megtudtuk, hogy esténként hiába hívta a nővéreket a hívóval, senki nem nézett rá, pedig szomjas volt. kért vizet, egy fél pohárral kapott. Ő, aki ki van száradva! Tegnap este óta fél pohár vízzel volt el délután 3 ig, amig ma haza nem jött! és most megint gyenge, zavart, felülni sem tud. Kérdem én? mit tehet ilyenkor az ember? hiába adunk pénzt, ha a figyelem csak addig tart, amig bentvagyunk a kórteremben!! Mélységesen felháborít ez a helyzet, ami a Dél-Pesti korházban van! mellesleg amikor eljöttünk, szinte kidobtak. táskával,párnával, kabáttal,cipővel a hónunk alatt távoztunk, mert összepakolni nem hagytak időt. kint, a váróban raktuk el a holmikat, mert kizavartak. aput a nővérek ölöztették át, adták rá a nadrágot fordítva. annyit jegyeztek meg, hogy most nagy szerencséje lesz. de azt, hogy megfordítsák, arra már nem voltak képesek, pedig még csak az egyik lába volt benne. nem lett vna nagy munka! örülök,hogy megtaláltam ezt a fórumot, és így van lehetőségem mindenkit figyelmeztetni, hogy ha tudja kerülje el a Dél-Pesti Jahn Ferenc Kórházat! Embertelenek a körülmények, a bánásmód és az orvosi ellátás! semmi tárjékoztatás, semmi odafigyelés. De a mosdóban Kludi csaptelep van....erre van igény!!

#47 Csorike 2007. 10. 28. - 17:56:43

Sziasztok! Sok rosszat is hallottunk már a kórház műkődéséről,ám nagyon kedvező változásokat is lehet tapasztalni :) Pozitiv változás,a büfében nagyon fino mak a szendvicsek,a kinálat szemet gyönyörködtető.Aki betér oda rögtön e nni támad kedve,a kávéjuk is remek,nem utolsósorban a személyzet is nagyon kedves.Reméljük hogy nagyon sokáig igy marad és a kórházban továbbra is csak pozitiv változásokra számithatunk.

#48 PeggyPedro 2007. 10. 11. - 11:46:33

Üdv Mindenkinek! Én, nem mint kórházi dolgozó, hanem, mint ember szeretnék az előttem szólókhoz csatlakozni. Bizony vannak a kórház dolgozóinak is negatív véleményei. Konkrét eset: Kollégáim sokszor figyelmeztették a takarítónőket a normálisabb takarításra, mert sem a kórtermek, sem a nővérhelységek takarítása nem megfelelő. A szemétledobókból folyik ki a szemét még a délelőtti vizit alatt is, aminek ugye szaga van. Az illemhelyekről ne is beszéljünk! Egy vödör vízzel mosnak föl 50 ágyas osztályon 8 betegszobát, 2 közös fürdőt,2 db közös vécét, folyosót és a nővérszobát, megkockáztatom mindezt fertőtlenítő szer nélkül. Amikor megelégelték a kollégák, hogy mondanivalójuk süket fülekre talál, szóltak a főnővérnek, aki erre azt felelte, hogy örüljenek, hogy így is takarítanak ilyen kevés fizetésért. Ez egy főnővéri hozzáállás!!! Felháborító! És ha véleményt mersz nyilvánítani, akkor azzal fenyegetőzik, hogy el lehet menni másik kh-ba dolgozni. A nővéreket semmibe nézi, de a takarítókat és azokat akik neki "nyalnak" Isteníti! Higgyék el, a nővérek maximálisan vannak leterhelve, hisz 1 nővérre 20-25 beteg jut / nap. Osztályunk orvoshiánnyal küszködik, minden a nővérek és a megmaradt szakorvosok nyakába zúdul! Eljön az idő, amikor mi is összeroppanunk.Sajnos munkára mindenkinek szüksége van, a mai világban, már nem nagyon válogathatunk munkahelyeket illetően! Felszereltségileg az osztályunk egyenlő a nullával! Sokszor a kézfertőtlenítőnk nincsen biztosítva, mert a gazdasági nővérünk nem foglalkozik vele. 2 hétig volt rossz egy ajtó az osztályon, amikor az illetékesnek szóltunk, hogy csináltassa meg, csak megadott egy telefonszámot, hogy hívjuk fel és szóljunk.Ügyeleti időben az ügyeletes műszak kijelentette, hogy csak vészhelyzetbe jön!Meg kellett várni, amíg beszorul egy nővér a vizsgáló helységbe! Undorító, ami itt folyik! De ha szólni mersz, holnap már az utcán találod magad! Szokták mondani, hogy a fejétől bűzlik a hal! Itt is ez a nézete a dolgozóknak!

#49 adadi 2007. 10. 09. - 09:46:41

Javaslom, hogy aki a fórumra ír, vegye kezébe a helyesírási szabályzatot, ha már az általános iskolai leckét sem tanulta meg. :'(' j-ly (munkálya!!!)stb. A kórházban a szakmai munka ellen semmi kifogás nem lehet (sebészet), a körülmények viszont katasztrofálisak! A wc-ben nem csak kezet mosni nem lehet, mert hiányzik a csapról a rózsa, hanem még izzó sincs, így sötétben lehet a wc mellé csinálni. Szabad az út mindenféle fertőzésnek!

#50 era93 2007. 10. 08. - 08:13:15

Szép napot mindenkinek! Nos, a körülményekhez képest nekem nagyonjó véleményem van a Koraszülött osztályról és az ott dolgozókról. Májusban kerültünk a kétnapos ujszülött babámmal Zoé Sárával, az osztályra. Bár amikor a Baros utcából vittekát bennünket szentségeltem, de nem is akárhogyan. Ugyan is a Kétnapos babámmal vitt át a mentő, a lépcsőházban lévő WC undorító volt , koszos, büdös, WC papír nincs, kézmosási lehetőség nuku, (mint kiderült külsős cég takarítja! Hát az ő kezüket kellene Jól elverni. Ja és kivan írva az ajtóra, hogy milyen sokpénzbe került felújítani és vigyázzon rá mindenki. Hát igen a koszt, bűzt a KÜLSŐS CÉGNEK!!!!!!! Kellene megszüntetni és nem felületesen takarítani vagy nem néz a főnökség az alkalmazottai munkályára!!!???!!!), de bennt a koraszülött osztályon mintha másvilágba kerülne az ember. Köszönettel tartozom Dr. Halidi Ali doktorúrnak és Dr. Ármai Zsuzsanna doktornőnek és az összes csecsemős nővérnek, hiszen a lelkiismeretes odaadásukkal látják el a csöppségeket. Segítik az anyukákat, hogy könnyebben tudjanak szoptatni és minden anyukával és babával Normálisan viselkednek minden anyagi hozzájárulás nélkül is. Minden TISZLELETEM az ÖVÉK!!! Járunk vissza kontrolra mindig minden simán megy. Nos, Kedvesebbek, közlékenyebbek, odaadóbbak mint a Baros utcában. A Szemészetre is jártunk ellenőrzésre ott is le a kalappal a nővérkék előtt, hiszen a nagy dömpingben nem vesztették el az emberségüket szeretetüket. Íme egy kép a csöppömről aki már 5. hónapos!

#51 Ebi 2007. 09. 18. - 11:56:56

Kedves maki50! Örülök,hogy neked ennyire jó a véleményed de a szaktudáshoz semmi köze az anyagiaknak!Az apukámat meghalasztották:(, pedig nem kellett volna ennek így történnie!Igaz nem a III-as belen, hanem az I-es en diagnosztizálták félre ,és a II-en halt bele!Sajnos nem ismerte fel az akkori orvosa az aortaelzáródást a lábában ami egy érfestéssel kiderült volna!Alig tudott a lábára állni, nem lehetett hozzá érni sem annyira nagy fájdalmai voltak...fájdalomcsillapítás...hagyjuk!!Egy héttel a korházi felvétele után, stabil állapotot kijelentő leletével távozhatott....ezt követően egyik orvostól a másikhoz vittem ....hiába!!És amikor üszkösödni kezdett a lába rájöttek ,hogy kellene egy sürgős érfestés....:(...majd két hónap elteltével az első korházi látogatást követően meghalt.Iszonyatos fájdalmai voltak,minden nap ott voltunk mellette és folyamatosan kérleltük akit csak lehetett,hogy csillapítsa a fájdalmait, sőt nehogy a pénzhiány legyen az ok kértünk receptet a gyógyszerhez, de nem kaptunk!!!!! Azt is elkell mondanom, hogy borravaló mindíg került a zsebekbe de semmi foganatja nem volt csak szépen mosolyogtak..majd amikor már vitatkozva követeltük a kezelést és felfekvésének orvoslását annyira nem mosolyogtak!!! Eszembe jut sokszor, rengetegszer,hogy nem kellett volna harcolni és akkor az apám otthon méltósággal halt volna meg!

#52 erzsebet200 2007. 07. 10. - 23:38:20

Tisztelt T.Mercedesz! Tényleg szöenyű ami ott történik. Két ismerősöm volt a sebeszeten. Amit mesélnek az egy rémregény. Az egyiknek a hatsó felén volt egy gennyedés. Kétszer vágták fel mire meggyógyult. Mikor kérdezte, hogy miért kellett kétszer operálni, akkor azt mondták,hogy az új főorovosnál ez mindig így szokás. Ugynilyen betegséggel volt egy másik beteg is azt háromszor vágták. A masik ismerösöm sérvvel ment be megoperálták. Valami gond lehetett, mert magas láza lett. minden nap ultrahangozták, meg szurkálták a zacskóját. Végül kivették az egyik golyóját, és még a sérve is kiújult. Már otthon van. Sérvműtét után van sérve és hiányzik az egyik here golyója. Szóval nemcsak asürgősség,hanem a sebészet is egy kalap sz... Hónapok óta nem csinálnak gyomortükrözést, nekem is a Bajcsyba kellett mennem. Aki tudja kerülje el ezt a szörnyű kórházat.

#53 princessz 2007. 07. 06. - 17:44:43

T.Hozzá szolok a mind azok akik a Dél.pesti kh ba tartoznak!!Katasztrofa amit ott müvelnek,ezeknek semmi az ember élete egy regényt tudnékirni ami ott történik.az utolso töetéésem 3 hete volt aminek ma sincs vége.Hirtelen hasi görcsök kaptak el,de olyan ami ember probálo!Nem birtam ki reggelig,igy irány az ügyelet,na ott amit rendezett az orvos ,aki felért egy megnem vásárolt diplomával,közölte kapok egy szurit,ir fel gyogyszert s menjek haza s higgyem el el mullik minden,hozzá teszem majd 4 kézlább mentem be a taxibol ki mászva,ezek után,még azt is hozzá tette ,ha nagy flegmán ha meg is ugy érezném mehetek a halál kh ba a dél pestibe, ekkor már majd 1 ora volt éjjel.Be mentünk rögtön a dél pestibe,az áldott sürgösségire,na ott rám nézett egy foka ember hogy most az ki volt ejtem.Közölte sokat kell várni .tudni kell senki nem volt .üres volt a várakozo.Én fetrengtem a görcsökbe,Közölte foka ur,arra hogy a kiséröm elorditotta magát mire fogunk várni amikor már alig voltam magamnál!Na ekkor megemelte magát.s közölte hosszu éjjszakámlesz.Át küldött a Bjcsi kh sebészetére.na megérkeztünk.ott vártunk én fetrengtem,elö került egy sebész .meg vizsgált .epe holyag gyulladás kövekkel,infulziok hada,stb,mütétt nuku,na eltelt majd 1 hét,haza engedtek,én mondogatam fáj a bal oldalam lent,senki nem reagált,igy elengedtek.-1 kemény napig sem birtam vissza a Bjcsi kh ba,na maga az!Fogadtatás.akkor már lépni sem birtam,infulziok hada,2 sebész bele a hasba s kiadta anti biotikum,ez kedd volt, szerdán semmi.Átakartak passzolni a nögyogyászatra de ott semmit nem találtak.igy maradta,.csütörtöktöl adták az anti biotikuot mivel a lázam 8 .5 is volt.aztán pnteken hétvégén közölték ki áll a rudam,mehetek,majd mütétt okt .8 án,igen s addig?Alig eszem,4 hete kinlodom,a Dél pesti sürgöségie kerülendö!Azok nem emberek,nem is hiszem van diplomájuk,többszörössen rá szolgáltak arrra hogy le velük,azt mondták le cserélték öket nem,aki jo lenne azt is gátolják,ezeket kellene ki dobálni! T,Mercédesz

#54 erzsebet200 2007. 06. 27. - 21:42:44

Már három hónapja nem tudnak gyomortükrözést végezni. Ma elemntem a Bajcsy kórházba és holnapra már elő is jegyeztek vizsgálatra. Nem véletlen, hogy ilyen rossz hire van ennek a halálgyárnak.

#55 2007. 06. 11. - 14:31:08

Én a fül orr gégészeten jártam,ahol dr.Tamás László kezelt.Nagyon kedves és segítőkész,a többi orvossal és nővérrel együtt,kivéve Zsilinszky Zsuzsannát.Ő goromba,nemtörődöm.Egyébként meg szakmailag nagyon képzettek,fejlődnek a mindennapokkal.

#56 erzsebet200 2007. 05. 10. - 19:47:01

Lehet,hogy történt változás, de két hónapja nem fogadnak gyomortükrözésre, mert nincsen készülékük. Ez egy kitüntetett kórház, bocsánat kiemelt kórház?

#57 2007. 04. 28. - 23:01:50

Szeretném mindenkivel tudatni, hogy a Jáhn Ferenc Kórházban rendkívül pozitív változások történtek az elmúlt pár hónap alatt. Személycserék, stb.

#58 2007. 04. 12. - 11:51:44

Sziasztok! Én 2007.jan.23.-án szültem a kórházba,hát mit ne mondjak,felháborító ahogy a nővérek beszélnek a betegekkel!A csecsemős nővérek még csak-csak tűrhetően beszéltek némelyik még aranyos is volt,de a zömének nem ott kellene dolgozni a nővérekkel együtt hanem egy bányában ahol nem emberekkel foglalkoznak!Az osztályra nem engednek be látogatókat,de aki szép kis summát fizetett nekik már az apuka bent is volt!Amúgy a 21.században szerintem ez az egyetlen kórház ahova nem engednek be látogatót és saját magam cserélem az ágynemüt! A kisfiam lepisilte az angol pólyáját és mentem ki,hogy kérjek egy másikat,szembe jött a csecsemős nővér kérdeztem hogy hova tegyem,mert pisis a válasz az volt,hogy tőle tehetem a kutya alá is ha akarom!Persze mindezt flegma hangsúllyal mondta!Ha nem csecsemős nővér lett volna esküszöm szájon is vágtam volna,de nem akartam a kisfiammal kiszúrni!Minden anyuka így gondolja szerintem és azért nem szólnak és ezek a "nővérek"(nek nem mondható egyének) ki is használják!Leendő anyukák:Senkinek nem ajánlom,hogy ott szüljenek,mert ezt a szép dolgot ami a szüléssel és ami az utánna lévő babázást jelenti,ezeket elrontják! Sziasztok Anita

#59 2007. 02. 21. - 16:06:40

Sziasztok! Én 2006 február 23-án szűltem a Jahn Ferencbe. Az orvosommal és a szülésznőmmel nagyon meg voltam elégedve olyannyira,hogy a szülésznőmmel a mai napig tartom a kapcsolatot. De a kórházban levő nővérkékkel nagyon nem voltam megelégedve mert egyáltalán nem segítőkészek ők csak úgy ott vannak de semmit nem csinálnak. 1 napja volt,hogy megszűltem összevéreztem az ágyat szédűltem alig láttam valamit szóltam a nővérnek,hogy segítsen ágyneműt cserélni de ő nem segített hanem inkább elment és egy császárral szűlt anyuka segített nekem!!!Szerintem ez azért felháborító! Amikor pedig mentünk haza a babával a nővér szinte tartotta a markát,hogy adjak neki pénzt!! A csecsemős nővérkék viszont aranyosak voltak de azért köztük is volt aki nem igazán akart segíteni!

#60 2007. 01. 20. - 17:33:19

2006. december 15-23. között feküdtem a Jahn Ferenc Kórház Orr-Fül-Gége Osztályán. Az Osztály munkájával nagyon meg voltam elégedve. Naponta háromszor szakszerű orvosi vizitre került sor, a nővérek kedvesek és készségesek voltak. Szakértelmükről a rengeteg infúzió beadása során győződhettem meg. Külön köszönöm Dr. Tamás László főorvos úr és Dr. Pál András főorvos úr orvosi és emberi segítségét, de az Osztály valamennyi orvosáról csak a dícséret hangján tudok szólni! Köszönöm az audiológiai munkatársnőinek megértését. És még valami: nekem az ebédek is ízlettek, különösen a sok főzelék! Fehér Ferenc 1225 Budapest, Tenkes u. 9/A. E-mail: feherf@tir.hu

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: