Házipatika fórum: Uzsoki utcai Kórház (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Uzsoki utcai Kórház (Budapest)

#1 uzsoka 2014. 06. 06. - 17:43:58

Sziasztok!

Tudja valaki dr Vásárhelyi, vagy dr Tácsik elérhetőségét? Kérem, küldje el a kittibaba777@gmail.com - ra!

Nagyon köszönöm a segítséget!

#2 paragem 2013. 11. 19. - 11:00:41

Dr. Müller Zoltán főorvos úrról van valakinek tapasztalata?

#3 tolvajnegozeva 2013. 01. 10. - 15:35:46

Hát nagyon sok jót olvastam az Uzsoki utcai kórházról, de ezt sajnos nem tudom megerősíteni. Engem nőgyógyászaton műtöttek és sajnos nagyon el lett szúrva az egész műtét. Elsőször is hatalmas 30 centiméteres vágást alkalmaztak a beígért 10 cm helyett és nem bikini vágással, hanem hasközépi vágással lettem megműtve. Mai napig nem értem, hogy miért kellett felmenni a padlásra, ha a pincében szereltek. Kaptam egy fertózést, majd vérátömlesztést és sok sok antibiotikumot. Egy hónap után 5 cm mély nyitott sebbel engedtek haza, amit én kezeltem naponta legalább 5-6 alkalommal. Minden esetben ujra és ujra le kellett vennem a kötést és a seb zuhanyoztatása után ujra be kellett kötöznöm. Ráadásul amikor kértem, hogy tb támogatásra kapjam a kötszereket, közölték, hogy már 10 éve nincs támogatás rá. Kemény 3-400 ezer forintomba került ez akis kiruccanás, ugyan is legalább 5 hónapig kellett ezt a herce hurcát végeznem, mire begyógyult a seb. A nyitott sebem mellett, a belső varrat nem bírta sokáig és lett egy csinos kis gyermek fej nagyságú sérvem. Remélem, hogy a sebészeten sokkal jobb tapasztalom lesz a sérvműtétem következtében, mert a sebész orvost nagyon dícsérik aki el fogja végezni rajtam a beavatkozást. Többet tudok majd írni erről a műtétem után. Nagyon szertnék azokhoz a kommeltelőkhöz tartozni aki sok jót is írnak erről a kórházról.

#4 ilona_e 2012. 12. 09. - 10:22:56

Sajnos több alkalommal élveztem a kórház "vendégszeretetét",de mindig csak jó benyomásokkal,tapasztalatokkal távoztam. Az orvosok tudások legjavával próbáltak gyógyítani ,a nővérek emberségükkel,kedvességükkel vettek körül bennünket. Már a rend,a környezet,a tisztaság fél gyógyulást jelent a betegek számára.
Köszet minden ORVOS-nak és NŐVÉR-nek egy-egy bíztató,megnyugtató mondatért.
Hálásan köszönöm!
sing

#5 jozsefteller90 2012. 10. 26. - 09:37:42

2011-ben a 2-es belgyogyászaton, ill kardiologián feküdtem, maximálisan meg voltam elégedve az orvosok,ápolok, és a takarító személyzet hozzáállásával. Teller József
sing

#6 65haz 2011. 12. 02. - 20:35:07

2010. nyarán voltunk az Uzsoki utcai kórházban 83 éves nagyon beteg édesanyámmal, akinek szem mütétje lett volna. Itt a kerületi rendelőkben sohol sem tudták elvégezni nála a vizsgálatokat, így oda kértem beutalót. Nagyon-nagy szeretettel és türelemmel foglalkozott Édesanyámmal a szemészeten KŐHALMI KATALIN DOKTORNŐ, a vizsgálatot elvégzete. Mindent megbeszéltünk. Segített, hogy menjünk fel az osztályra és foglaljuk el a helyet a kitűzött időpontra, hogy ha jövünk ne kelljen a Mamával várni, mert nagyon gyenge. Mindenki a legnagyobb türelemmel, odafigyeléssel, a legjobb tudásával igyekezett nekünk segíteni. Mindenről megfelelően tájékoztattak, mindenhol rend, tisztaság, nyugalom áradt, - pedig biztos vagyok benne, hogy itt is százfelé szalad egy-egy orvos. A műtét nem lett elvégezve, mert sem a kardiológus, sem a házi orvos nem adta a hozzájárulását. hála istennek Édesanyám ma is él, igaz rosszúl lát, ez a kisebb baj. A férjemet 2004-ben ott műtötték viszérrel. Nagyon elégedett volt mindennel. Néhány nap múlva haza is jöhetett. Azóta hála istennek és köszönet az orvosoknak, semmi baj nincs a lábaival. Többször voltam én magam is ott minden féle vizsgálatokon, és nagyon elégedett vagyok az ellátással, csak jó tapasztalataim vannak. Szeretettel gondolunk mindnyájukra, nagyon jó erőt, egészséget, és kitartást kívánunk számukra, hogy még sok beteg embernek segíthessenek. Legyenek nagyon boldog emberek egy életen át. KÖSZÖNET MINDENÉRT. Anna

#7 zsuzsanna_m 2011. 11. 15. - 16:27:32

Az Uzsoki utcai Kórház Neurológiai osztályán szereztem abszolút pozitív tapasztalataimat: Édesanyám a nyáron este 1/2 9-kor került be, öntudatlan állapotban hozzájuk. Az első diagnózis fél órán belül megvolt (CT, labor, EKG), így már éjszaka elkezdték a kezelését, néhány nap alatt pedig teljesen talpra állították. A néhány nap alatt azt láttam, hogy a vezető orvostól (és rátermett vezetési stílusa hatására) itt mindenki a helyzet magaslatán állt, az osztályos orvosok, a nővérek. Nagyon hálásan gondolok rájuk azóta is!

#8 kissnekovacs 2011. 10. 25. - 09:35:27

Szép Napot Mindenkinek! Tavaly októberben szültem az Uzsoki kórházban. Részemről csak jót tudok mondani, mind az orvosokról, szülésznőkről, nővérkékről, és a kórház felszereltségéről egyaránt. Nem volt egyszerű a szülésem, de Dr. Lajis Tímea és a szülésznő segítségével probléma mentesen zajlott le. A szülészeti osztály is kellemes környezetű, a szülőszoba is olyan, mintha az ember saját környezetében lenne. Ez úton is köszönöm a segítséget, és bár nem tartozom a kórházhoz, ha lehetőség lesz rá, a második gyermekemet is a doktornő felügyelete mellett szeretném megszülni! Üdv Mindenkinek: Kissné Kovács Tünde

#9 matusek 2011. 10. 24. - 18:33:22

Augusztusban volt egy sérvműtétem az Uzsoki kórházban. Csak jót tudok mondani az ellátás minden területén. Nagyon köszönöm dr. Bursics Attila főorvos úrnak és "csapatának" a lelkiismeretes munkáját! Íme itt a bizonyíték, hogy nem pénzkérdés, hogy ápolják a betegeket! Élő példa a többi kórházaknak. Lehet menni tanulni az empátia készséget! Még egyszer köszönet és hála.

#10 jutkav 2011. 09. 27. - 10:03:00

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy Dr. Kalocsai Géza nőgyógyász magánrendelését hol találom??? Előre is köszönömT

#11 mop_um 2011. 07. 01. - 17:32:16

Az Uzsoki utcai kórház urológai osztály "vendége" voltam 2001. júniusban kétoldali hydrocele és varikokele műtéten és ezúton osztom meg nagyon pozitív tapasztalataimat mind az orvosok, mind a nővérek, mind az infrastruktúra vonatkozásában. Valahol ez lenne a jó, ha ez lenne a kórházakban a "minimmum" szint. Külön köszönet a dietetikusnak, aki a szerény lehetőségekhez képest is igyekezett biztosítani a speciális egyéni diétámat is. Köszönettel Varga Főorvos Úrnak és az Ő Csapatának. Molnár Péter

#12 bubu26 2011. 01. 10. - 05:06:15

Kedves Szilvi!Az egyik legjobb sebészt választottad!!

#13 szisz01 2011. 01. 04. - 10:26:35

Tisztelt Fórumozók! A segítségüket szeretném kérni, mert 17-én az Uzsokiban műtik az epémet! Érdekelődnék, hogy valakinek van e tapasztalata ilyen műtéttel kapcsolatban, vagy Dr. Mersich Tamással kapcsolatban! Előre is köszönöm a választ! Szilvi

#14 bubu26 2010. 12. 29. - 04:04:03

Üdv mindenkinek!Engem az Uzsoki kórház sebészetén operált Prof.Dr Jakab Ferenc.Elmondhatom,hogy nagyon jó emlékeim vannak a sebészeti osztályról.Az orvosok a nővérek odaadó szeretete kedvessége lenyűgözött.Nagyon jól éreztem magam az osztályon,mindenki nagyon kedves volt!!Ezúton is szeretném megköszönni az osztály összes dolgozójának odaadó munkájukat.Külön köszönet a Professzor Úrnak!

#15 zuzu001 2010. 12. 23. - 13:48:22

Én ez év áprilisában szültem a kisfiamat az Uzsoki utcai kórházban a Fekete doktor úrnál. Pont akkor volt a szülészetnek a költöztetése,de a nagy zaj és fejetlenség ellenére is próbáltak mindent zökkenőmentessé tenni az orvosok és a szülésznők,csecsemősnővérek. Velem mindenki nagyon kedves,segitőkész,készséges volt. A fiam érkezése hirtelen jött.Elkezdett ingadozni a vérnyomásom,igy hivtam az orvosomat,aki (természetesen hétvége volt!)mondta menjek be,nézessem meg magam az ügyeletes orvossal,aztán beszélünk,hogy mi lesz. Nagyon kedvesen,és megnyugtatóan viselkedtek velem,hiszen kissé bepánikolva érkeztem meg,még lett volna 3-4 hetem a kiírt időpontig.Az ügyeletes orvos közölte,hogy mivel nem tudnak mit kezdeni a vérnyomásommal,a lepény meg elöregedett,igy a baba alig hizna pár grammot,megcsászároznak.Értesitik az orvosomat,már az nap láthatom a kisfiamat!Mire felocsudtam,már toltak be a műtőbe.Hála nekik!!!!Mert műtét közben derült ki,hogy nem csak elöregedett volt a lepény,hanem rendesen belegabajodott a fiacskám a köldökzsinórba...Nem csak a gyermekem egészségét,de az enyémet is megóvták!Örök hála az ügyeletes orvosoknak és a saját doktoromnak!Ma egy nyolc hónapos EGÉSZSÉGES,gyönyörűséges fiúcska él velünk! Amig bent voltunk az első két nap fizikailag nagyon megviselt a műtét,igy nem tudtam a babámmal lenni,de a csecsemősök megértőek,kedvesek,és segitőkészek voltak! A bent töltött idő kellemes volt,már az új felépitett részben.Komfortos,kényelmes,minden igényemnek megfelelt.(bár zajos volt,mert akkor még épitették a többi részt). Én csak ajánlani tudom a kórházat és a doktoromat is! Tóthné Kovács Zsuzsanna

#16 kisfeco 2010. 12. 04. - 11:01:16

Kettő éve mütöttek (Jóbaházi főorvos) végbél rákkal, ami kitünően sikerült és nagyon jól vagyok. A korházban töltött időről, csak jót tudok mondani. Az orvosok és növérek odaadó munkáját tiszta szívvel köszönöm. összeségébe le a kalappal a korház előt. Köszönöm. Tisztelettel mindannyiuknak a gyogyúlt beteg.

#17 drvitaszil 2010. 11. 17. - 15:39:51

A Fővárosi Önkormányzat Uzsoki Utcai Kórházába férjemmel együtt hosszú évek óta járunk, főleg ambuláns kezelésekre, a legteljesebb megelégedésünkre. Mind emberileg, mind szakmailag kifogástalan, példamutató az ott dolgozók munkája. Szeretnénk, ha a kórház nyerné el az "Év Kórháza" címet. vlászlóné

#18 Vicus2ka 2010. 10. 24. - 15:53:55

Rosszindulatú daganattal kerültem először az onkológiára, majd szeptemberben a sebészeten operáltak. Maximálisan elégedett vagyok az orvosok, ápolók hozzáértésével, emberi hozzáállásával. A sebészet europai színtű felszereltséggel, környezettel rendelkezik. Hálás köszönet mindenért!

#19 juti39 2010. 10. 19. - 14:34:32

Ez év áprilisában csípőprotézis műtétem volt a kórházban. Gyönyörű környezetben, gondos orvosok segítőkész nővérek támogatása mellett lábadoztam. Az az emberség és segítőkészség amivel körülveszik a betegeket számomra eddig ismeretlen volt. Köszönet mindenkinek.

#20 gbenyov 2010. 04. 01. - 13:41:01

Térdprotézis az Uzsokiban 1972-ben porcleválás (katonaság) miatt beállt a jobb térdem. Akkor még nem volt artroszkóp, felvágták ahogy kell, kivették a leszakadt darabot. 1999-től fájni kezdett a jobb térdem, egyre inkább nem tudtam rálépni. Persze ettől a baltérdemet és csípőmet terheltem jobban. A bal lábam cipőmérete 1 egész számmal megnőtt! 2009-ben már tarthatatlan lett a fájdalom. Addigra már az összes porcfejlesztő kúrán túl voltam, mágneses terápiával is kísérleteztem, hiába. Ami nem nő meg, az csak fogy... Ajánlásra és Dr. Hangody László doktor úr munkásságát is hallomásból ismerve beutaltattam magam az Uzsoki ortopédiára. Egyszerűen besétáltam az ajtón. Első meglepetés: akkor és azonnal vizsgálatra kerültem! Nem három hónap múlva. Várni kellett a soromra, de megérte. Véletlenül aznap Dr. Rahmeh Husam doktor rendelt. Vizsgálat - erős porckopás. Második meglepetés: mások nekiurottak volna a térdemnek: protézis kell! Ő NEM, megróbált két másik eljárással, artroszkópos műtétekkel segíteni. Nem rajta, hanem a térdemen múlt, hogy a protézis műtét elkerülhetetlen lett, 2009. szeptemberben. Harmadik meglepetés: a várakozási idő nem a végtelenben volt. Sőt, a kórház értesített sokkal hamarabb egy lemondott műtéti időpontra való előrehozott beugrás lehetőségéről! Persze, hogy megfelelt. (Van olyan kórház, ahová bejelentkeztem, felvettek, és a mai napig még csak nem is értesítettek semmiről.) Negyedik meglepetés: A kórház, Dr. Rahmeh Husam doktor, a személyzet működése és hozzám állása. Nem jártam ezidáig sok egészségügyi helyen, de ez osztályon felüli. Mindenkinek ajánlom. Sokadik meglepetés: ezt a hálásan köszönő írást a 2100 méter magas Murau-i sípályáról írom. 2010. március. Egy hete sielek odafigyelve, de tökéletesen. 20 évvel fiatalabb vagyok!

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: