Házipatika fórum: Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő (Pápa) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő (Pápa)

#1 megbeccsules 2010. 08. 20. - 18:41:11

Szép estét mindenkinek ! Hát a Pápai Kórházról nekem is sajnos meg van az elkeserítő véleményem :(( Rettenetes amit tapasztaltam egyik vasárnapi napon, a SÜRGŐSSÉGIN , egy közeli hozzátartozómat vittük be, és a Kedves Agyunktus Doktornő , hogy milyen hang nemmel, beszélt, milyen gorombán, hát én szégyelltem magam helyette:( Az igaz vasárnap orvos nincs, de melyik században is élünk ??? Majd mire nagy nehezen a beteg bekerült az osztályra, hát az igyekezet a beteg felé egy nagy nulla volt, rá 4-5 órára mire ( oda nézett ) , szó szerint méregből neki esett, a hozzátartozók szeme láttára, gorombán-durván össze nyomkodta minden hol. Persze a köszönés elmaradt !!!!! Hát a beteg milyen fájdalmat érezhetett , az leírhatatlan, eszméletlen, hogy milyen orvosi segítség van a beteg felé :((((( De az orvos is tudja, ma én, holnap ő, nem tudjuk mit hoz a holnap. Hát hasonlókat kívánok én is az ilyen Kedves Doktornőnek ! egy orvos legyen orvos, ne állat orvos, azok is más hogy viszonyulnak még az állathoz is . ! Sajnos minden orvos-házi orvos ( Tisztelet ) a kivételnek, csak a pénzt lesik, azért kapják a fizetésüket , hogy a betegen segítsenek, és ne a pénzt várják, hogy mennyit kapnak mert nem érdemelnek 1-forintot sem a legtöbb !!!!! Szomorú, hogy csak a pénzt lesik, ha kap, gyógyít ha nem kap a beteg meg hal :((((( Az ügyeletes orvosnak is az a dolga ha hívják megy és dolgozik, nem az, hogy 2-percig van egy betegnél és már lesi a pénzt !!!!! Hova is tart az emberiség ???:(((( Tisztelettel :Virág

#2 kmetyus 2008. 12. 28. - 09:31:45

Szép napot Mindenkinek! Már két alkalommal feküdtem a pápai kórházban. Először a Nőgyógyászati Osztályon estem át egy nagy műtéten. Ezúton is köszönetet szeretnék mondani a Dr. Halász László főorvos úr vezette osztály minden kedves orvosának és nővérének. A körülményekhez képest - gondolok itt a levegőtlen szoba, a sok súlyos betegre jutó egy nővér - maximális ellátást kaptam. Megfeszítő munkájuk mellett mindig kedves, figyelmes ápolásuk, egy-egy bátorító szavuk, átsegített a műtét utáni nehéz napokon. KÖSZÖNÖM! Második alkalommal a Belgyógyászati Osztályon feküdtem, Dr. Balogh Mihály adjunktus úrnál. Régebbi, más kórházakban átélt tapasztalataim tudatában, kellemesen csalódtam. Itt is kedvesen és figyelmesen foglalkoztak velem. Minden napra előre tudtam a vizsgálatok folyamatát, majd eredményét. Az alapos kivizsgálás után megnyugodva tértem haza. KÖSZÖNÖM! Tisztelettel K. Jánosné

#3 viki.peter 2008. 10. 23. - 07:46:48

sziasztok nekem nagyon rossz érzésem van ha a pápai kórházra gondolok mert mindenem fájt de senki nem segített rajtam. Délután bedugtak egy szobába száradva semmit nem kaptam és másnap azért rám néztek hogy megvagyok e még. De ilyen nemcsak velem hanem egyik ismerősömmel is történt hogy elfelejtették. Ide-oda dobáltak és a végén kiderült hogy gerinc műtétem lesz, de azt inkább Győrbe végeztetjük el. De a másik legjobb kórház Sopronba van, ha az ember nem tudja mit csináljon ott szívesen fogaják!!

#4 dardaildi 2008. 08. 29. - 21:39:45

Kb 2 éve feküdtem pár napig a pápai Kórház Sebészeti Osztályán - és máig jóleső érzéssel gondolok vissza az ott eltöltött lábadozásom napjaira.Az orvosi és nővéri gondoskodás nagyon megnyugtató volt számomra ,és az abban az időben bent fekvő betegtársaim is derűsek, elégedettek voltak. A kórtermünkben tisztaság, jó levegő volt, a folyosókra - ahol olykor várakoztunk kezelésre, vagy új betegeket fogadtak a csendes nyugodt hangulat volt a jellemző és tisztaság. A Sebészeti Osztályról tudok tapasztalatot mondani.

#5 berto.0322 2008. 01. 27. - 12:48:23

Sajnos a Pápai kórházról semmi jót nem tudok írni!Én magam is voltam ott többször kezelésen,műtéten is többekközött, ami valahogy nem jól sült el! Ezért sajnos most más városban próbálkozom egy újabb műtéttel és több reménnyel! De a családomban is előfordult,hogy a beteget pár nap után hazaküldték gyógyulatlanul,mondva hogy rendben van nincs baja.Másnap reggel már hívni kellett az ügyeletes orvost! Na és a beteg ápolók,nővérek sem végzik a munkájukat ahogy kellene.Tudom hogy mindig panaszkodnak a fizetés miatt,de senkit sem kényszerítettek arra hogy pl, ápolónő legyen. Sajnos az orvosok között is sokan vannak akik csúszópénz nélkül nem hajlandók a munkájukat úgy végezni ahogy kellene. Nemhiszem hogy erre esküttek fel! Tehát jót nem tudok írni,én ezt tapasztaltam.

#6 kenyeresilona 2006. 10. 06. - 08:26:35

Jól eső érzés töltött el, amikor felfedeztem az év korháza cimet viselő tájékoztatást! Nagyon örülök annak, hogy a pápai Gróf Eszterházi Kórház /orvosigazgatója: Dr.Banyó Tamás/ első helyre került ebben a nemes rangsorolásban. Számomra nem jól indult a 2005-ös év vége, mert az év utolsó napjait lázasan töltöttem, majd 2006 január első hetében kerültem a pápai korházba, az urológiai osztályra. Első alkalommal is meg az azt követők alatt is nagyon sok törődést és odafigyelést kaptam, kaptunk mindnyájan akik ott voltunk. A Főorvos úr segitőkész volt, két lehetőség között választhattam: Bejárok ambuláns vizsgálatokra-kezelésre, vagy "befekszem" .Sajnos én azt gondoltam, jó lesz úgy, hogy bejárok, nem foglalom a kórházi ágyat, és a családom sem hiányol. Mivel ez nem vezetett eredményre, a főorvos úr "rábeszélt" hogy jobb lesz ha bent maradok, mert ugy jobban körüljárhatók lesznek a problémáim.Bár elsőre is igy döntöttem volna,mindennek ellenére sikerült a betegséget leküzdeni.Mondhatom jó érzés arra gondolni, és megtapasztalni, hogy a kórházban nagy lelkiismerettel végzik munkájukat orvosok és ápolók együttesen értünk, a beteg emberekért.A kivizsgálások alatt több osztályon is voltam,/ belgyógyászat, röntgen, ultrahang,nőgyógyászat/ de mindenütt segítőkészséget tapasztaltam.Köszönetet kell mondanom valamennyiüknek a helytállásukért, főleg a mostani nehéz helyzetben,amiben az egészségügy is azt hiszem önhibáján kivül került! Az ott tapasztaltak alapján ELSŐ HELY-re javaslom az intézményt! Kívánok a Kórház valamennyi dolgozójának erőt és egészséget odaadó munkájukhoz! Tisztelettel és hálás köszönettel: Csiszárné./Kerta

#7 2006. 01. 03. - 21:32:20

Tisztelt Cím! Nem igazán értem, hogy miért nem fogadták el a régi felhasználó nevem és jelszavam? A hozzászólásom felett olvasható levelet is én írtam a pápai kórházról! A felhasználó nevem: sefka volt! Tisztelettel: Schäffer István schaffer@chello.hu

#8 2005. 12. 16. - 20:59:04

Egy másik, közeli nagyobb város megyei kórházából mentem Pápára, ahol rendkivül szivélyesen fogadtak. Megjegyezni kívánom, hogy a megyei kórház egyben a pécsi Orvostudományi egyetem oktatókórháza! Egy sulyos műtét utáni korrekciót kellett volna végrehajtani rajtam, de műszer és aneszteológus hiányában, (orvosaim minden igyekezete ellenére) nem tudták elvégezni rajtam. Ekkor egy ismerősöm javaslatára felhívtam telefonon az orvos igazgatót, pár szóval elmondtam neki a problémám, és másnap már mehettem is. itt a lakóhelyemen megpróbáltak segíteni rajtam, de olyan iszonyatos fájdalommal járó eljárással, hogy azt hittem beleörülök. Minden fájdalom nélkül elvégezte a vizsgálatot, majd az azt követő műtétet, majd pár nap múlva gyógyultan hazajöhettem. Nagyon hálás vagyok az ott dolgozó orvosoknak és az ápoló személyzetnek, rendkivül barátságosak voltak és segítőkészek. Egy pillanatra sem éreztem azt, hogy ki vagyok nekik szolgáltatva, mint amit már éreztem más kórházakban! Én csak hálával tudok rájuk gondolni, és ha rajtam múlna, az élre javasolnám őket!

#9 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) Gróf Esterházy Kórház-Szakambulancia (Pápa) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: