Házipatika fórum: Re: Gyomorsav - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Re: Gyomorsav

#21 cuncimokuska 2008. 09. 08. - 17:29:19

Szeretném ha megadnád a gyógytermék nevét és a beszerzési módját.Köszi.

#22 cuncimokuska 2008. 09. 07. - 17:37:52

Szia!Ujjonnan belépő vagyok, Sajnos nekem is refluxot állapitott meg az orvos. Ugyan még heliko vizsgálaton nem votam, de nagyon rosszul viselem.Különösen reggel és este érzem rosszul magam.Ugy érzem mintha a torkomon akadt volna valami ugy nyom, ez idönként köhögésre ingerel.Valamint a hátam is fáj a lapoka alatt és a legelviselhetetlenebb az hogy ugy érzem mintha nem kapnék levegőt rendesen, ilyenkor a szivverésem is erősebb lesz. Az orvos Parietet irt fel, 1 hónapja de ugy érzem nem használ.Mellette még Nilacidot szedek ,Az ugy ahogy használ. Ha valaki tudna valamilyen jó megoldást ,megköszönném.Javulást kivánok mindenkinek.

#23 Naniko 2008. 09. 03. - 11:23:24

Sziasztok! Anyukámnak 13 éves kora óta nyombélfekélye van, 40 éve kínlódott a gyomorsav-problémával, hogy mit egyen és mit ne egyen stb. Egy természetgyógyász hölgynél jártunk, aki mint "embert" egészsében kezelésbe vette, és táplálkozási-valamint gyógynövény terápiát javasolt, amiben többek között nagy szerepet játszott a lugosító ital fogyasztása. Ennek már 2 éve, és Anyukámnak teljesen megszűntek a panaszai, olyan ételeket is ehet, amit azelött egyáltalán. Ha valakit hasonlóan kínoz még ez a probléma, és nem talált még megoldást, akkor szívesen válaszolok a kérdésekre a nerhofaniko@citromail.hu címen. Jó közérzetet mindenkinek!!

#24 bela671115 2008. 08. 07. - 20:06:09

Sziasztok! Nekem is régóta van gyomorsav problémám.Szerintem, a rendszeres étkezés és streszmentes életmód a kulcsa. Sokszor a gyógyszertöl még jobban fáj! Természetes uton kellene megtalálni a gyógymódot. Jó egészaéget mindenkinek! Üdv, Béla {H}

#25 wbandy 2008. 08. 06. - 16:10:37

Én majdnem egy napig csuklottam kisebb szünetekkel, de a végén már görcsölt mindenem, mire kiderült, hogy a gyomrom okozta. Gyomortükrözés során kiderült, hogy sok a gyomorsavam, nyitott a gyomorszáj, és kezdődő refluxom van. Pedig sose éreztem, hogy gond lenne a gyomorsavammal.

#26 ravs 2008. 06. 30. - 19:17:19

Sziasztok! Szerintem tök butaság tanácsokat adni egymásnak. Tapasztalatokat leirni még oké, de tanácsot kérni nincs értelme. Lehet neked csak jobban fog ártani az ami másnak bevált. Szerintem magadnak tapasztald ki hogy mit tudsz megenni és mti nem. Mert itt pl sokan mondják hoyg menyire jó az "X" amitől én meghalok ugy fáj a pocim valaki szerint meg kiboritó az "Y" amitől nekem meg semmi bajom és ez a gyógyszereknél isi gy van. Pl én 3 éve nem szedek gyógyszert (vagy lehet már 4 éve) és rosszabb mint volt viszont elkezdtem inni egy teát (cickafarkfűtea) ami gyulladáscsökentő és ha minden reggel megiszok egy bögrével akkor sokkal fájdalommentesebb a nap. SZerintem valami teát igytaok ami erre való mert azok nagyon jók lehetnek.Igaz nem olyan hatásos mint egy savlekötő de nem is annyira szintetikus. A másik, feltélen szedjetek -vasat (béres Vas Vital) mert a reflux egyik velejárója a vashiány ami még rátehet egy lapáttal :S... És ami nekem bevált...az evés. Bizony! Azt persze nem ettem amit nem birok, de amit birok azt kétpofára tömtwm/tömöm. Mondjuk én azért kzdtem el enni mert undorodok magamtól (nagyon sokat fogytam a reflux miatt :s ) és nem a betegség miatt akartam ennei hanem hoyg jobban tetszek magamnak. Reflux melett baromi nehéz és azt hittem ez rosszat is tesz majd a gyomromnak. Elején nagyon nehéz votl akkro is enni mikor fájt a gyomrom de most már megy és sokka ltirkábban fá ja gyomrom sőt ha fáj és eszek elmulik. Egyetek. Mind1 hoyg mit ..egyetek. És ha valak iazér tnem akar enni mert picit husibb akkor kakilja le reflux melett nehzé hizzni szóval egy napi 5-6 étkezés iktass be... de ne ed tele magad sose mert visszajön!!! Ha valaki emelett dönt akkor kotartást kivánok, mert az első egy hét nehéz és rosszabbul lehetsz mert ezidő alatt is tapasztalod hoyg mit ehetsz és mit nem. Legyetek jók és vigyázzatok magatokra! Pápá

#27 fuhadrienn 2008. 05. 14. - 14:34:36

Szia! ngem érdekelne az új gyógymódod a reflux betegséggel kapcsolatosan. Kérlek írd meg nekem4 Köszi. Adri.

#28 biozsuzsy 2008. 04. 24. - 11:51:06

Az ionizált lúgos víz pH értéke 9-9,5-es.

#29 Wellnesskave 2008. 04. 22. - 23:54:59

Sziasztok! Nekem 2 ismerősőm is a gyomorsavat egy speciális kávéval kezeli aminek a PH értéke 7.5. Lehet másnak is segít? http://www.kaveguru.hu

#30 biozsuzsy 2008. 04. 04. - 23:01:06

A refluxra nincs gyógyszer! Csak a savasságot szűnteti meg! A reflux attól még megmarad. Hamarosan rendelkezésünkre áll a kategóriájában egyik legtöbb tudással rendelkező készülék! Japán találmány és egészségügyi készüléknek van minősítve Japánban. A készülék a víz molekuláit átrendezi egy elektrolízises folyamattal. A nemzetközi szabadalommal védett folyamat során az elektrolízis szétválasztja a vízben található eltérő tulajdonságú összetevőket és különválasztja koncentráltan a pozitív és negatív ionokat, amelyek mindig megtalálhatóak a normál vezetékes vízben. A bázikus, apró klaszterekből álló, ásványokban gazdag vizet számos japán kórházban alkalmazzák diabétesz, magas vérnyomás és számos más egészségügyi probléma kezelésében. A berendezés a közönséges csapvízből szűréssel és ionizálással, lúgos ionizált vizet állít elő. Miért van szükségünk az ionizált lúgos vízre? - Az egészségünk egyik alappillére az elegendő oxigéntartalom a testben. Ha a napot egy nagy pohár ionizált vízzel kezdjük, szervezetünk természetes módon felélénkül, mivel 2-3x magasabb az oxigéntartalma a csapvízhez képest. Feltölti friss oxigénnel a szervezetet. - Az ionizált víz, mivel lúgos, kimossa a felhalmozott savat a vérből, szövetekből ezzel helyreállítja a szervezet ideális enyhén lúgos kémhatását. - A víz klaszter-szerkezete újra strukturálódik az ionizáció során, ami lehetővé teszi, hogy a víz hidratáló képessége hatszorosára nőjön. - Az ionizált víz sokkal több hasznos ásványi anyagot tartalmaz a hagyományos víznél. - Jobban kihozza az íz-anyagokat, - Csökkenti a fájdalmat - Energiát ad - Közömbösíti a savasságot (acidózis) - Antioxidáns hatása megvédi a hasznos tápanyagokat. - Nagy mennyiségben tartalmaz elektronokat, melyek megkötik a szabadgyököket a szervezetben. - Késlelteti az öregedést, fiatalít. Minél nagyobb egy étel vagy ital ORP értéke, annál jobban oxidálja, öregíti szervezetedet. Az ORP egy mértékegység, mely az oxidáló mértéket fejezi ki Oxidation- Reduction Potential. - Az öregedés legfőbb oka a szervezet oxidálódása.

#31 kortecske 2008. 03. 16. - 22:48:55

Szia! Engem igazán érdekelne hogy mi az a gyógymód amivel a reflux-ot enyhíteni lehet! Írj léci! kortecske

#32 silverfruct 2008. 01. 17. - 22:38:24

Szia! Beléptem egy partnerprogramba és ott találtam meg ez a készítményt. Ha szeretnéd elküldöm a linket amin keresztül be tudsz te is lépni,és megtudod rendelni már másnap szállítják is. Nem tudom hogy ezen keresztül lehet e ilyet még először vagyok itt. Ha szeretnéd írj az mail címemre és elküldöm azon keresztül. silverfruct@gmail.com várom leveled.

#33 Rencsii 2008. 01. 17. - 20:51:46

Sziia! Engem érdekelne, mert továbbra sem találtam semmi gyógymódot! És szerintem nem vagyok egyedül.. Légyszi írj!

#34 silverfruct 2008. 01. 17. - 10:20:36

Sziasztok! Én is régóta szenvedek reflux betegségben ,a terhességem alatt kezdődött. Nagyon sok gyógyszert kipróbáltam,de nem segített. Most találtam egy nagyon jó gyógymódot és elmondhatom hogy teljesen tünetmentes vagyok .Ha valakit érdekel írjon.

#35 Rencsii 2007. 11. 30. - 11:34:42

A gyomortükrözéstől én is nagyon féltem, de szerencsére lehet "altatást'" kérni... A lidocaint túl kell élni, de mire hat a zsibbasztó megkapod az injekciót! Nekem totál kiesett minden, kb a dokira sem emlékszem hogy nézett ki a doki! Szóval fel a fejjel! :)

#36 glevigabi 2007. 09. 27. - 12:19:03

Szeretné Candida( gombás ) betegségét természetes táplálékkiegészitőkkel megszüntetni, öndiagnosztizálni? Allergiás, hüvelyi problémái vagy emésztési (méregtelenitési) zavarai vannak? Irjon a glevigabi@freemail.hu

#37 glevigabi 2007. 09. 11. - 21:02:57

Még 2 hétig elérhető az egeszsegesen81.shp.hu honlap, ahol betegségek természetes kezeléséről olvashattok. 2 hét után bármilyen kérdéssel az egeszsegesen81@freemail.hu -ra irva kérdezhettek

#38 szucsang 2007. 08. 22. - 17:46:18

sziasztok mindenkinek! olvasom, hogy féltek a gyomor tükrözéstől. nem kell félni, én már voltam kétszer is és nem lidocainnal. csak annyi a dolog lényege, hogy arra a szájba tett karikára kell figyelni és akkor nem fog semmi rossz történni. ha a karikát jó erősen szorítod, és csak arra koncentrálsz, nincs időd másra és olyan hamar történik a tükrözés, hogy észre sem veszed. jó, jó nem egy álom utazás, de ki lehet bírni. nekem sajnos csak annyit mondtak utána, hogy be van gyulladva a gyomrom és .... ne egyek semmi gyümölcsöt, sósat, savanyút, fűszereset...stb. de akkor mit is ehetek. nos ez volt az én problémám.így tehát eszek mindent és újra csak fáj a gyomrom és újra annyi a gyomorsavam, hogy liftezik a torkomig. nagyon szörnyen érzem most is magam. hiába mentem orvoshoz, csak javasolgat, találgat, de .. semmi megoldás. ez a mai orvostudomány magyarországon, hát nem hiszem, de nagyon el vagyok keseredve.

#39 BUZAFU 2007. 07. 11. - 14:51:56

Sziasztok, csak infóként: emésztési, gyomorproblémák esetében a búzafűlevet tudom ajánlani, mint teljesen természetes "csodaszert". Tényleg hat. Egyébként a búzafűlé immunerősítő, nagyon erős méregtelenítő hatású, ráksejtek ellen is hatásos. Ha további infó kellene: buzafu-1@hotmail.com

#40 erikaerika 2007. 07. 10. - 14:03:41

Szia Sarah! Kérdésedre felelve, az a doki, aki még a panaszaimat sem kérdezi meg és úgy akar kezelni, azt el lehet felejteni. :( Az epehólyagom azóta is epekőves, folyamatban az epekő kezelés. Ha látod az összefüggést a stressz és a reflux között, akkor bizonyára érdemes lenne csökkenteni a stresszet. Én is eléggé fel tudom turbozni magam, sokat gondolkodtam a lelki okokon én is. Szeded még a gyógyszert? Remélem már jobban vagy!

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: