Házipatika fórum: Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége Szeretetkórháza (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége Szeretetkórháza (Budapest)

#1 Langa1 2008. 10. 19. - 21:12:32

Én diabetesz betegségemmel nem rég óta járok ebbe a kórházba, de csak jót tudok elmondani mindenkinek. Ugyan csak ambuláns ellátásban részesülök, majd minden hónapban járok kontroll vizsgálatokra. Első alkalommal azt hittem nem jó helyen járok. Mindenkivel akivel össze találkoztam, már a portán is olyan kedves volt velem, hogy a férjemmel csak összenéztünk, ilyen is van? A nővérek orvosok és mindenki aki csak szembe jön az emberrel segítő kérdéseket tesz fel. Tud-e segíteni stb.. Itt érzem, hogy értem betegért dolgoznak és ez nagyon jó érzés. Mit adnak enni? Ez csak másodlagos lehet. Furcsa hozzászólás. Én csak köszönettel tartozom, remélem nem szüntetik meg a kórházat. Nagy-Gara Anikó

#2 mir 2007. 10. 27. - 19:14:11

Nekem tetszik az intézmény

#3 Törölt felhasználó 2006. 10. 27. - 08:58:06

Kedves Olvasóink! A 84960. számú hozzászólást töröltük, mert jelen fórumon csak a vélemény nyílvánítás és a kórházzal kapcsolatos hozzászólások kaphatnak helyet! Megértésüket köszönjük! a HáziPatika.com Szerkesztősége

#4 harom_nover 2006. 10. 20. - 16:32:01

Kedves "zazika" titkos ügynök. Senki nem állította, hogy bárkinek is az élete egy szelet sonkától függ és senki nem mondta: " Kinek az élete függ attól a Szeretetkórházban, hogy nem ehet tréflit?" Írásod igen felesleges durrogtatá. Aki ottfekszik vagy látógatóba megy oda az tisztában van, vagy tisztába kerül a helyi szokásokkal. Mindig vannak emberek kik keresik a kiskapukat, még a zsidókórházban is. :o De igazadvan nem illik, nem helyénvaló viselkedés egy fél disznóval a vállán bemenni a szeretetkórházba. Tolerancia, tisztelet, becsület... ;)

#5 2006. 10. 12. - 14:29:33

Kinek az élete függ attól a Szeretetkórházban, hogy nem ehet tréflit? Ez nevetséges. Gondolom, a kertben papírról, ha valaki nagyon kíván egy szelet sonkát, meg tudja enni. Igenis, ne tréflizzék össze az evőeszközöket, Ne lessen a tejes és a húsos tálat felcserélni, és ne lógjon le senki éjjeliszekrényéről diszkréten egy disznófül. Akinek mégis ez az igénye lenne, feküdjön a János kórházba, vagy másikba. Ott nyugodtan ehet, amit akar, akár sajtos szendvicset szalonnával. De tudomásul kell venni, a Szeretetkórház ZSIDÓKÓRHÁZ! Akinek nem tetszik, választhat mást is. A zsinagógába sem viszünk magunkkal Pick szalámit! Ne vicceljenek már kérem! :@ Zazi

#6 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) MAZSIHISZ Szeretetkórház (Budapest) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: