Házipatika fórum: Petz Aladár Megyei Oktató Kórház (Győr) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Petz Aladár Megyei Oktató Kórház (Győr)

#41 2005. 11. 24. - 08:13:28

2005. júliusában szültem kislányomat a győri kórházban. Az orvos (ügyeletes orvos, mert a fogadott orvosom szabadságon volt) és a szüléssznő (akivel a szülés előtt ismerkedtem meg) szülésemnél való közreműködésével maximálisan meg voltam elégedve, valamint a kórházi tartózkodásomra mindig pozitívan fogok emlékezni, mert a nővérek illetve a kórház dolgozói mindig segítőkészek és megértőek voltak, lehetővé téve így, hogy kizárólag a kisbabámmal foglalkozzak és semmi más gondom ne legyen, ezekívül az ellátást (az étkeztetés azért hagy némi kívánnivalót maga után, mivel szoptatós anyáknak kicsit változatosabb étrendet képzelnék el), és a tisztaságot is megfelelőnek találtam. Aki most várja kisbabáját, és a győri kórházban fogja megszülni, biztosíthatom afelől, hogy életének legszebb pillanatait fogja ott megélni.

#42 balazscs 2005. 11. 22. - 13:12:37

Ismerem én is a kórházat, sajnos a munkahelyemen balesetet szenvedtem és az ujjamat levágta egy lemez . DR. Palkoviccs Zoltán úrnak sikerült visszavarni és megfelelően ellátni. Nagyon sokat köszönhetek neki és a kórház összes dolgozójának.Köszönet!!!!!!!

#43 daidalosz 2005. 11. 22. - 08:48:08

A győri kórház női sebészetét (5. emelet)szeretném kiemelni.Ott létem alatt a nővérek munkája kiváló volt, az orvosok kedvesek voltak, szaktudásuk nagyon jó. Igaz, hogy az osztályon lévő állapotok kritikán aluliak voltak(ágy, fürdőblokk..,), azért az ott dolgozóknak minden elismerésem, hogy ilyen cudar körülmények között is jókedvűen és odaadással ápolták a betegeket. Nagyon sok jót és szépet kívánok nekik a jövőben! Mégegyszer is köszönöm!! :d

#44 havtunde 2005. 11. 21. - 15:54:55

Kedves Reeka2! Én 2 hónapja szültem, és semmi olyan tapasztalatom nem volt, mint amiről Te írtál. Mindegyik nővérke kedves és segítőkész volt, és hasznos jó tanácsokkal láttak el. A pótlást valóban üvegből kapta az én kislányom is, mert ugye ők nem tudják megszoptatni, de NEM volt rajta cumi. Havasmezői Tünde

#45 2005. 11. 21. - 14:15:14

Sajnos volt szerencsém egy kis időt ott tölteni. A véleményem tömören elmondható: iszonyat. Az ellenségeimnek sem kívánom. A szájsebészeten feküdtem, de soha többet nem szeretnék még a környékére sem menni! Az orvos nagyképű volt, lenéző, hihetetlen megalázó módon beszélt velem, mint a műtéttől félő beteggel. Az ápolók kedvetlenek, személytelenek, mosolytalanok. Az ott töltött idő alatt egyetlen kedves szava sem volt senkinek a betegekhez. A kaja ehetetlen, és talán nem véletlenül, ezzel párhuzamosan állati drága a büfé. A zuhanyzó kritikán aluli! Egyetlen fülkének nevezett jégkamra, minden függöny, minden normális emberileg minimálisan elvárható "magánélet" lehetősége nélkül! Ez ma egy magyar megyei oktató kórházban. Hihetetlen, embertelen, iszonyatos, balkáni. {H}

#46 finci67 2005. 11. 20. - 20:55:22

Elolvasva a kórházra vonatkozó véleményeket tapasztalatokat döntöttem úgy hogy én is leírom tapasztalatomat. Sajnos Édesanyám 2004. nyarán olyan súlyos tüdőgyulladást kapott, hogy a központi intenzív osztályra került. Szerencsére ebben nem volt tapasztalatom, s remélem egyhamar nem is kell az intenzív o. felé mennem. Édesanyámat ott ápolták 5 hétig, altatták géppel lélegeztették, sajnos nem épült fel, én mégis köszönettel tartozom az ott dolgozóknak. Ezen az osztályon nagyon súlyos betegeket ápolnak, de azt szívvel lélekkel teszik. Az orvosok és a betegápolók is EMBEREK! Ők aztán igazán hivatásnak választották a munkájukat. Köszönöm.

#47 2005. 11. 08. - 11:40:14

A csecsemőosztály hozzáállása, segítőkészsége, empátiája ( a nővérek és gyerekorvos is)sajnos kritikán aluli. A szülés után ott töltött 5 nap végtelen rémálomnak tünt. Közömbösség, nemtörödömség, rosszindulat - ezek a legjellemzőbbek, amik eszembe jutnak az osztályrol. Ha ne adj isten' segítséget kértem a szoptatáshoz vagy bármi máshoz, olyan beszolásokat kaptam hogy sirógörcsöt kaptam. Megtudtam tőlük, nekem ugy kellet volna szülni mennem, hogy mindent tudok. Egyszer fel kellett ébresztenem az éjszakára beosztott nővért ( aki NEM ÜGYELETben van éjjel, hanen az az ő MUNKAIDEJE, tehat elvileg nem aludhat) Na ő békésen aludt, és miutan felkeltettem rámripakodott: otthon vajon kihez fog szaladgálni?? Nem attól bababarát egy kórház, hogy üvegből adják a potlast (mellesleg a nővérek szivbaj nélkul előveszik a cumit, amikor nincs ott a cumiellenes gyerekorvos )... Kerül amibe kerül, én többé nem szülök ott. Bognar Reka

#48 2005. 11. 08. - 11:40:07

A csecsemőosztály hozzáállása, segítőkészsége, empátiája ( a nővérek és gyerekorvos is)sajnos kritikán aluli. A szülés után ott töltött 5 nap végtelen rémálomnak tünt. Közömbösség, nemtörödömség, rosszindulat - ezek a legjellemzőbbek, amik eszembe jutnak az osztályrol. Ha ne adj isten' segítséget kértem a szoptatáshoz vagy bármi máshoz, olyan beszolásokat kaptam hogy sirógörcsöt kaptam. Megtudtam tőlük, nekem ugy kellet volna szülni mennem, hogy mindent tudok. Egyszer fel kellett ébresztenem az éjszakára beosztott nővért ( aki NEM ÜGYELETben van éjjel, hanen az az ő MUNKAIDEJE, tehat elvileg nem aludhat) Na ő békésen aludt, és miutan felkeltettem rámripakodott: otthon vajon kihez fog szaladgálni?? Nem attól bababarát egy kórház, hogy üvegből adják a potlast (mellesleg a nővérek szivbaj nélkul előveszik a cumit, amikor nincs ott a cumiellenes gyerekorvos )... Kerül amibe kerül, én többé nem szülök ott. Bognar Reka

#49 2005. 11. 04. - 13:02:35

Őszinte hálával és tisztelettel gondolok az Idegsebészet osztályvezető főorvosára Dr. Skaliczky Zoltánra a gerincemen elvégzett műtétért. Ez az osztály mintapéldája a nagyszerű szaktudás, az igaz elhivatottság és az emberség ötvözetének.Minden tiszteletem az Övék!!

#50 nyusssz 2005. 11. 02. - 14:59:28

Köszönettel és hálával tudok csak gondolni a kórház Idegsébészeti osztályára. 260 kilométert utaztunk, hogy olyan orvost találjak, akire édesanyámat nyugodt szívvel rábíztam. Dr. Szarvas István személyében megtaláltam. Mindamellett nem tudok elég hálás lenni az osztályon dolgozó többi orvosnak, nővérnek a színvonalas ellátásért, az emberi hozzáállásért. Maximális ellátásban részesült édesanyám, a műtétet követően és 3 hónap elteltével ismét dolgozhat. Köszönöm, és munkájukhoz további sok sikert és jó egészséget kívánok. "Gyógyító erő a szeretet. Ki teste, ki lelke egészségét köszönheti e csodának, ki teljes emberségét. " Tatiosz

#51 2005. 10. 21. - 11:30:19

A gyermek osztály munkája, emberi magatartása gyalázatos és elkeserítő volt a legutóbbi alkalommal, amikor a 10 hónapos kisfiunk odakerült. Inkább lágerre emlékeztetett a kórház, nem gyógyintézetre. Felháborító és lesújtó, hogy az ápolók és orvosok rugalmatlansága, merevsége mennyire megkerserítette családunk hangulatát.

#52 2005. 09. 15. - 15:22:31

Csak gratulálni és megköszönni tudom az I-Bel.Valamennyi dolgozojának áldozatos KEDVES!!!!hozzáállását a súlyos gasztrobetegek kezelésénél .

#53 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) Petz Aladár Megyei Oktató Kórház, Orvostovábbképző Egyetem Oktató-Továbbképző Kórháza (Győr) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: