Házipatika fórum: Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézet Dunaújváros (Dunaújváros) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézet Dunaújváros (Dunaújváros)

#21 stroganov 2008. 01. 27. - 15:33:32

Sziasztok ! A kórház több osztályán is "vendégeskedtünk" már terhességeim, gyermekeim születése (3) ill. betegségei folytán: a gyermekosztályon, traumatológián, fertőző osztályon, fül-orr-gégészeti osztályon-, és elmondhatom, hogy minden egyes ott tartózkodás alkalmával a helyzet adta lehetőségekhez és körülményekhez képest a legjobb bánásmódban részesültünk. Mind a szakorvosok, mind az ápolónók és egyéb személyzet munkájával elégedettek voltunk, soha nem maradt tüske bennünk, legfeljebb a nem túl kedves betegtársak és kicsit a kórházi étkeztetés miatt. A szülészeti osztályról írnék reagálásként néhány negatív véleményre. Választott orvosom és szülésznőm volt mindhárom terhességnél. A szülések simák, viszonylag gyors lefolyásúak voltak, de mindenképpen rengeteg erőt adott a fájdalmak elviselésére a környezet, a szülésznő kedvessége, nyugtatása a fejlemények alatt. A szülészorvos minden alkalommal időben érkezett (két szülésem éjszaka indult be). Többször megvizsált, a szükséges beavatkozások előtt részletesen tájékoztatott, mindezt határozottan, de kedvesen, türelmesen. Férjem a harmadik baba születésénél velem volt, aktívan részt vett a kitolási szakasznál, megmutatták pl. neki is a méhlepényt, semmiképp nem érezhette magát felesleges szemlélőnek, csak a szükséges időben kérték a távollétét. A csecsemősnővérek külön említésre érdemesek: bármilyen kérdésem volt, jó tanácsokat kaptam, mindenben segítettek. Ha a kicsik sírtak, keresték a miértjét, megitatták, még nyugtatásul bizony kézbe is vették, éjszaka álomba ringattákőket, nem hagyták, hogy az anyukák felébredjenek ! Az osztályos nővérek is bármit kértem, hamar teljesítették, nem vártak órákat az ágynemű cserével vagy a fájdalomcsillapítóval. Jó tapasztalaim birtokában bárkinek ajánlom ezt az emberléptékű kórházat! Kné

#22 editrozsa 2008. 01. 21. - 01:09:55

Üdvözletem mindenkinek! Rózsa Edit vagyok! Én és a párom a második születésnapunkat köszönhetjük a Kórház Traumatológiai osztály Orvosainak, Nővéreinek!!!2006. március 8-án súlyos autóbaleset ért bennünket Mezőfalván! Olyannyira, hogy ő az Intenzív osztályon volt majd kéthétig, én meg mit sem tudva magamról a Traumatológián!Teljesen kifordulva magamból majd kéthéten keresztül,öntudatlan állapotban!Arra az időre, nem is emlékszem, de az elmondások szerint felháborító és agresszív volt a viselkedésem, amit szegény nővérkéknek el kellett viselniük és míg haza nem jöttünk a kórházból (majd 30 napon keresztül ) nem is tudtam ezekről a csúnya dolgokról! El kell mondjam, hogy a magamhoz térés után senki nem viselkedett velem bántó módon és nem érzékeltették velem, hogy milyen voltam!! Sőt nagyon is segítőkészek voltak mindenben, le a kalappal előttük! Azóta is akárhányszor kell menni, műtétre, kontrollra bárkivel is találkozunk mindenkinek van egy-két kedves szava és érzékelni lehet, hogy nem illemből jön!A páromat ma, azaz 21-én viszi a mentő le a Kórházba, hogy beültessék a csípőprotézist.Eszébe sem jutott, hogy ide Pestre menjen, pedig Szigetszentmiklóson lakik.Én úgy vagyok vele, hogy bármi probléma is adódik, inkább fizetek és vissza megyek a Szent Pantaleonba!!Hát erre mondják azt, hogy kinek a pap, kinek a papné!!! KÖSZÖNET MINDEKINEK!:)

#23 domen 2008. 01. 03. - 19:45:58

Kedves Mindenki !! Én csak szépet és jót tudok mondani a kórházról. Igazából csak a szülészetről . Máshol még nem voltam. Velem mindenki kedves volt. A nővérkék segítőkészek. De a leg-leg az a Medve doktor volt. Az UH vizsgálaton mindent megnézet. Több mindent elmondott a sima uh készülékről, mint a pesti doktor a 4 d-sről. Annyira megvoltam elégedve vele, hogy ha megint terhes leszek akkor is hozzá megyek szülni.Azt még muszály elmondani, hogy én 130 km -re lakom a kórháztól, és a terhességem első napjától az utolsóig hozzá jártam. Én csak köszönetet tudok mondani minden ott dolgozónak. Köszönet minden nővérkének és köszönet Medve doktor !!! Hajrá Szent Pantaleon Kórház !!!!!! Tisztelettel : Döme Nóra

#24 1beteg 2007. 12. 17. - 14:54:06

Helló mindenkinek. Először is szeretnék néhány félreértést tisztázni. Történt ugyanis, hogy pár hónapja elmeséltem egy történetet ami velem esett meg még a nyáron. Egyetértek azzal,hogy egy kórházban nem az a lényeg, hogy a betegek az ott dolgozókkal úgymond baráti kapcsolatban legyenek, viszont az, hogy a két fél közt jó viszony van, sokat segíthet a gyógyulásban. A másik lényes dolog, hogy jópáran félreértelmezték az előző írásomat! Senki nem állította, hogy a traumatológián dolgozó ápolók bunkók lennének! Elmeséltem egy megesett dolgot, illetve azt, hogy volt aki olyan módon viselkedett, ami nem egyezik meg azzal, hogy alapjában véve olyan lenne a természete, hiszen ezt nem mondtam. Sőt! Hálával tartozom a kórház összes dolgozójának, még a liftes néniknek is!!! Szeretném még azt is elmondani, hogy egyáltalán nem bírálta senki az ott dolgozók munkáját, de úgy gondolom, hogy bárki leírhatja véleményét akár névvel, akár név nélkül. Ami biztos, hogy nem a kórházban dolgozók tehetnek arról, hogy milyen körülmények között kell dolgozniuk, vagy hogy kevesen vannak a sok betegre, hanem azok a hibásak akik az egészségügyet szétbarmolták!!!! Ezúton szeretnék bocsánatot kérni azoktól az ápolóktól, akik azt az írást olvasták! Hibáztam, hiszen nem fejtettem ki teljesen a dolgokat! Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok, és BUÉK a kórház összes dolgozójának. Kevés beteget kívánok, és remélem az illetékes kormánytagok egyszer belátják, hogy az egészségügytől nem szabad semmit sem elvonni!!!!!!!!!!! Tamás

#25 kati79 2007. 12. 17. - 14:31:56

Éppen két hete szültem a Szent Pantaleon kórházban, és nem igazán értem, mi kivetnivalót találnak benne! Ha valaki segítséget kér például a szoptatásban, segítenek. De nem is igazán kellett kérni, jöttek, és kérdezték, hogy sikerül-e. Az első nap volt gondom, és nem szégyelltem segítséget kérni, kaptam is, azóta pedig már fagyasztottam is le tejcsit! Az orvosom nekem is dr. Medve László volt, nem kötött ki előre összeget és nem tartotta a markát. Minden nap bejött hozzám és a szülésnél is nagyon ott volt, teljesen biztonságban éreztem magam, pedig a lányom nyakán volt a köldökzsinór. De szerencsére semmi probléma nem lett ebből. Szülésznőt nem fogadtam, de nem panaszkodhatok, mert rendesek voltak (kettőt is elfogyasztottam). Ha vállalnék még babát, itt szülnék, még ha esetleg kerülőútba is kerül. Sajnos nem tartozunk hivatalosan a kórház körzetébe, mert Bács megyei vagyok, de remélem, addigra, mire aktuális lesz, nem ez lesz a helyzet. Most nem volt gond ebből. Ha problémát jelentene, akkor is inkább átjelentkeznék lakni, mint Kecskemétre menjek!

#26 xyzero 2007. 11. 18. - 14:50:01

Sziasztok! Egy pár hónappal ezelötti tapasztalatomat szeretném megírni! Történt,hogy nagy huzavona árán de kaptam egy időpontot a korház szemészeti osztályára Lézer kezelésre.Reggel 7óra 30 percre.Elég sok beteg volt,de én naívan azt hittem mivel időpontom van és a papírjaimat is bevették időben túl leszek rajta!Telt az idő és csak nem kerültem sorra,holott már aki jóval utánam érkezett az is rég végzett.A nővérek többször is ki jöttek de semmi tályékoztatást nem adtak.Mivel én injekciós cukor beteg vagyok és időre kell a gyógyszeremet beszedni és utána enni így déli 12 órakor már szóltam a nővérnek,hogy mi a problémám.Hát ezek után pár percen bellül megtudtak vizsgálni.igaz a lézares beavatkozást nem végezték el,hanem visszarendeltek a szakrendelésre egy másik időpontra.12óra 30 perckor távoztam a korházból mindössze 5 órányi várakozás után ,és nemis csináltak semmit a szememmel.Egy ismerősömnek elmeséltem ezt a kálváriát és ő azt javasolta,hogy forduljak a korház felügyelethez mert ezt nem tehették volna meg.De kérdem én hogy ezekután hogy bízzon meg az ember az orvosokban mikor kivan nekik szolgáltatva ,agresszíven lekezelően bánnak a beteggel Tisztelet a kivételnek,mert ismerek lelki ismeretes rendes orvosokat is. üdv.toto

#27 valasz 2007. 11. 08. - 00:16:39

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Igen ez úgy látszik, olyan oldal, ahol bárki bárkit lebunkózhat. Bár úgy gondolom, hogy osztályunk személyzetét minősítő "beteg" megnyilatkozása révén saját magát is minősíti. Igen ezt megteheti inkognitóban. De kérdem én, hamár nevén nevezett osztályt és dolgozó közösséget, miért nem vállalta fel saját nevét is. Legalább tudjuk meg kiről van szó! Neki csak az az üzenetem, hogy a betegek gyógyulását nem a nővér-beteg között kialakult baráti viszony segíti elő, mi nem ezért vagyunk itt. Gyógyulását nem a baráti kapcsolatok kiépítése segíti elő, hanem a beteg együtt működése, az ápoló- és gyógyító személyzet összehangolt munkája. Úgy hiszem, hogy kollégáim nevében is szólhatok, ha kikérem magamnak ezt a fajta beteg megnyilvánulást. Egyúttal megköszönöm mindazoknak, akik az effajta kinyilatkozásokat elutasítják és az egészségügyi dolgozók munkáját megköszönik és nem bírálják! Egy, a dunaújvárosi kórház, Traumatológia osztályán dolgozó, NEM BUNKÓ nővér!

#28 moniii 2007. 11. 07. - 10:50:11

Na Sziasztok! Nekem nem volt olyan nagyon nagy problémám mint valamelyötöknek,de pár hónappal ezelött úgy mentem el orvoshoz,hogy ha a fene,fenét eszik én akkor sem hagyom,hogy felszúrják az arcom. Kiderült hogy jobb oldali arcüreggyulladásom s bal oldali arcüregi cisztám van. Mikor megismertem a Breznyan dr.urat minden vizsgálatot s kezelést végig csináltam minden probléma,félreértés nélkül.S azt hiszem ami fontos hogy fájdalom nélkül. Söt,azóta 3 fiam orr-garat mandula műtéten estek át,természetesen személyesen nála. Az biztos hogy rettenetesen jó orvos,nagyon kedves és megértö! Isten ne adja de ha a továbbiakban problémánk lesz csak hozzá megyünk. Nagyon meg vagyok vele elégedve!!! Bátran merem ajánlani bárkinek,hiszen nála nem számit se a kor sem pedig a pénz!!! MÓNIKA

#29 hahhoka 2007. 11. 05. - 21:18:41

Üdvözlök mindenkit!Még szerencse,hogy itt nevén lehet nevezni a dolgokat,embereket.Sajnálom nincs"ÉV Hivatala"Év üzletközpontja"stb..választás,merthá t akkor pocskondiázhatnánk azt ott dolgozokat.Persze az is igaz, egy korházban kiszolgáltatott az ember.De kérdem az orvos,növér is ember,itt mégis "bunkó"a titulusa.Gratulálok,általánositsunk, biztos van sok jogos sérelem. Végre itt el lehet "álnéven"mondani.Csak igy tovább... :p :'(' :@

#30 B.Tomika 2007. 10. 28. - 01:03:45

Sziasztok! Én 2007.06.17-én szenvedtam autóbalesetet a 6-os számú főúton. A balesetet okozó segítség nélkül távozott. Na de ami a lényeg, hogy a dunaújvárosi kórház intenzív osztályára kerültem. 2 hétig voltam altatásban mivel olyan súlyos életveszélyesek voltak a sérüléseim. Amikor az altatásból magamhoz tértem nem hittem el hogy ilyen létezik! Az ott lévő nővérek illetve orvosok olyan gonnddal foglalkoztak velem mintha cukorból lennék. A kedvesség, a szeretet az odaadás és nem mellékesen a szakmai tudásuk elképesztően jó volt. Egy teljes hónapig voltam ott, amikor közölték, hogy levisznek a traumatológiára, teljesen elszomorodtam! Nagyon megszerettem őket, szinte mindegyikőjükkel baráti viszonyban voltam! Na de aztán jött a traumatológia! Az maga volt a rettenet. Az első nap megmutatták a dráda nővérek, hogy milyen bunkó a stílusuk. Utánna világossá vált számomra hogy itt senkivel nem lesz baráti viszonyom mivel egyáltalán nem foglalkoztak az emberrel! :@ Ráadásul a csodálatos higiéniának köszönhetően sikerült jó néhány fajta kórházi baktériumot is megkapni, ami miatt nem lehetett megműteni a széttőrt baloldali medencémet, úgyhogy emiatt pár év múlva protézis műtét várható. Nem is lenne ezzel semmi baj, ha nem 25 éves lennék!

#31 csabaikriszti 2007. 10. 27. - 22:42:01

Sziasztok! Nem tudom milyen hírei vannak a dunaújvárosi szülészetnek, most más kicsit meséljetek róla. Én nem tudok máshoz viszonyítani, mert hála istennek a három szülésemen kívül én csak látogatni jártam eddig a kórházakba. Ha már itt tarunk ajánlom figyelmébe mindenkinek a szekszárdi megyei kórházat, ahol tavaly nyáron egy hónap alatt eltették láb alól az apósomat 53 évesen egy gyomorműtéttel. A tisztaság egy nagy nulla volt, az orvosok meg inkább fellőkték volna az embert, minthogy felvilágosítást adtak volna, inkább egymásra mutogattak. A nővérekről meg az ápolókról már nem is beszélve. Azt az intenzív osztályt inkább bezárni kellene, minthogy műtét után beteget oda betoljanak, mikor a vakolat potyog a falról. Úgyhogy mondjatok valamit a dunaújvárosi kórház híréről mert én csak jót tudok mesélni. Köszönöm

#32 elmex 2007. 10. 27. - 12:52:29

Sziasztok! Mindenki a saját tapasztalatát mondja el, ez természetes. Csak azt sajnálom,hogy nem ülnek le ide többen,hogy mindenki lássa, hogyan "dolgoznak" a kórházban! Sokan nem mernek szólni,mert félnek.Mitől? Mindenki tudja, akár hallomásból is, hogy a városi szülészetnek, nőgyógyászatnak már Pesten is "híre" van. Ha ott meghallják,hogy honnan ment az ember, akkor egyből segítőkészek... vagy legyintenek... Miért van az,hogy egy ekkora vonzáskörzetű kórháznak ilyen a személyzete? Lehet, hogy jót tenne egy kis vér-frissítés. A tapasztalataim alapján az új, kis fiatal dokik hamar megtanulják a bunkóságot az "öregektől", a nővérektől meg véleményt kérnek orvosi kérdésekben. Elég gáz, nem? Miért nem csinál senki semmit? Miért nézik el, és hallgatnak a sok megaláztatásokról, ami a kórházban megy? Hát, hol élünk???

#33 csabaikriszti 2007. 10. 26. - 12:12:37

Szia! Sajnálom hogy ez lett a terhesség vége.A harmadik terhességem nekem is egy kicsit zűrösen indult, mert először csak üres petezsákot állapított meg a dokim az ultrahang szerint, ám két héttel később élő terhesség hírét adta.Nagyon örültünk. Mikor mindez elhangzott, megbeszéltem vele a továbbiakat, és kérdeztem tőle hol találkozun 3 hét múlva. Ő az válaszolta a másik két gyerekkel hova jártam.Mondtam neki hogy a körzeti tanácsadásra, erre ő rámmosolygott és megkérdezte, hogy akkor az úgy miért nem volt jó.Úgyhogy a harmadikkal is oda jártam. Pénzről soha nem beszéltünk, hogy mennyit és mikor adtam teljesen rámbízta.Tanácsadásokon adtam neki borítékban pénzt, és mindig kedves volt velem.A terhesség alatt adtam neki 4x5000Ft-ot, majd szülés után,-mikor varratot kellett volna szedni,de hála istennek nem kellett mert a harmadik szülésnél nem volt gátmetszésem-adtam neki borítékban 20.000 Ft-ot, de még mielőtt elmentem haza akkor is bejött hozzánk. Úgyhogy mindez 40.000 Ft-omba került és kaptam egy nagyon kedves orvost. Én nem védeni akarom a kórházat és az orvost sem, csak azt tudom mondani, amit tapasztaltam.

#34 elmex 2007. 10. 26. - 10:25:19

Még egy dologról kellene beszélni,ami a kórházat illeti... a hálapénz! Miért van az,hogy a nőgyógyászoknak szabott árfolyamuk van? Megvan,hogy kinél mennyi a szülés, sima vagy császár? Hogy lehet az, hogy a főorvos előre közli, szívesen elvállal egy időzített császárt potom 150 ezer ft-ért? Ilyen orvosok vajon mire esküdtek annak idején? Nagyon hamar elfelejtették...

#35 elmex 2007. 10. 26. - 10:21:23

Szia! Örülök,hogy neked bejött a kórház,habár kíváncsi lennék,hogy mennibe került! Kb. két hete volt egy spontán vetélésem, amikor elkezdtem vérezni bementem a szülészetre, ahol pont a drága Medve dr nézett meg valami segéddel együtt. Ők úgy látták,hogy ikerterhes vagyok, persze gyógyszert nem adtak,ami segítené a beágyazódást,hanem inkább nyugtatót... Rá két napra, Pesten a hozzáértő orvos elmondta, hogy az állítólagos üres petezsák egy növekvő vérömleny... Műtétesen befejzték a vetélést... Hát, tömören ennyit a kórházról.

#36 csabaikriszti 2007. 10. 24. - 22:25:25

Szia Mindenki! Ne féljetek a szülészettől, mert én csak jót tudok nektek mesélni.Én régebben Mezőfalván laktam, így két fiamat ott szültem Dunaújvárosban.A kislányom 2006-ban született, de ekkor már Ozorán (Tolna megye) laktam.Innen mentem vissza Dunaújvárosba, de ajánlom mindenkinek,hogy ne kerülje el ennek a kórháznak a szülészetét.Jómagam Dr.Medve Lászlóhoz jártam, mindhárom terhességemmel és a szülésnél is, illetve az utána bent töltött 5 napon is odatette magát rendesen.Csak ajánlani tudom mindenkinek.A Szülésznőkről nem is beszéélve, akik még a szülés utáni napokban is megálltak a folyosón és váltottak velem mindig pár szót. Az igaz, hogy a csecsemős nővérek annak örültek a legjobban mikor nem volt dolguk a picikkel, pláne a harmadik szülésem után az enyémmel, mert nálam 24 órában ott volt a baba.ÉS nem bántam meg, hogy ott lehetett, mer így éjjel nem az ő, hanem a csecsemőszobai gyerekek sírására ébredtem. De eltelt az az 5 nap, és a kislányom most 10,5 hónapos, a nagyobbik fiam 8,5 éves,a kisebbik fiam pedig augusztusban töltötte a 6-ot. Ja és még valami.Ha tehetitek, fogadjatok szülésznőt is.Sajnos én nem kérdeztem meg a szülésznő teljes nevét de nem fogom elfelejteni soha, hogy Krisztinánsk hívák. Ő volt akkor a délelőttös amikor a kislányom született, de egy tündéri, aranyos, kedves, és segítőkész angyalka volt. Köszönöm az Ő és az orvosom segítségét.

#37 ph.vandi 2007. 10. 09. - 10:13:37

Teljes félelmet kelt a szülészet híre!

#38 noribaba1 2007. 10. 03. - 14:38:13

Nekem vegyes tapasztalataim vannak. A szülészet-nőgyógyászat: Nálam nagyon bevált. Az orvosom végig nagyon segítőkész volt. (Dr. Kapus István) :d Szülésznőnk nem volt fogadva és mégis az éppen ügyeletes úgy foglalkozott velünk, mintha ezer éve ismert volna minket. Én hiszek abban, hogy az első szülésem ezért volt ilyen gyors (3,5 óra), mert a bizalom , kedvesség, törődés végig ott volt. Csecsemősnővérek hagynak némi kivetnivalót maguk után, de ki lehet bírni azt az öt napot. ;) Nekem azzal volt problémám, hogy ahány nővér annyi felelet. De rájuk hagytam és csak magunkkal törődtem és semmi probléma nem volt. Fülészet: Itt szerencsére nem az osztály, hanem a szakrendelésről van tapasztalat. Hát ez is hagy némi kivetnivalót maga után. Itt Dr. Breznyán Mihály urat tudnám kiemelni, akiben véltem némi emberséget felfedezni a bő másfél hét alatt. Ja igen, és szakmai dolgokat is máshogy tett volna, mint kolleganője. Ideggyógyászat: Itt a mamámat kezelték/kezelik. Itt viszont a vagy jót, vagy semmit elve lép életbe. Nem törődnek a beteggel, a hozzátartozóknak azt sem mondják ukk-mukk... Sebészet: Ez régebbi történet, azóta nem volt hozzájuk szerencsém, mert itt bizony Pest a nyerő. ;) :p Jóindulatú daganatom volt kb. 6 éve. Itt is a fent említett nőgyógyászon kivül a kutyát nem érdekelte mi van velem. Attól, hogy felismertem a daganatot és megkaptam , hogy jóindulatú eltelt egy hónap. Mikor megkérdeztem a sebészeten, hogy mi lett volna ha rossz indulatú, az volt a válasz, de nem az... Na itt fogott anyu felvitt Pestre a Kékgolyóba, ahol egy óra alatt eredmény van. Hozzáteszem azóta kivették a daganatot, mert folyamatosan nőtt és már zavaró volt. Ezekkel a tapasztalatokkal együttvéve semmi gondom a kórházzal. Már nagyjából tudom mi az erősségük, gyengeségük, és ezek szerint mérlegelek. Szóval szülni itt fogok (persze az orvosomnál) , de az esetleges jóindulatú daganataimat nem itt kezeltetem. ;) ;) :d :d

#39 anyupocok 2007. 09. 08. - 16:18:30

Szia Mindenki! Egy elég érdekes történetem van, ami a dunaújvárosi kórházban történt. Édesanyám gerincsérvvel kerűlt be oda,ahol is tologatták, lassították gyógyulásának előremenetelét. Kitaláltak mindent, csakhogy ne kelljen vele foglalkozni. Még a kulcsi rehabilitációs intézetet is felajánlották neki, de segíteni, azt már nem. Nem szeretnék nevén nevezni orvosokat, de minősíthetetlen volt a munkájuk. Ha rajtuk múlt volna, édesanyám már bénán feküdne, vagy tolókocsiba kényszerűlt volna. De mivel volt kiút, ezért Budapestre szállítattuk, és nem fogják elhinni, de már megműtve, és gyógyulóban otthon lábadozik. Mindíg tudtam, hogy a dunaújvárosi kórház minősíthetetlen, de hogy ennyire azt nem. Azért mert valaki idős, azért még nem kell lemondani róla. Bár én 18 évesen kerűltem be epeműtéttel oda, és másfél hónapig lábadoztram, ja és 2x újraélesztettek.Jó mi? Csupán csak egy epeműtét. Hát azért körűl kéne ott nézni!!

#40 2007. 03. 08. - 09:07:51

Előző folytatásaként írnám még, hogy a nővérek sem hajtottak a pénzre! Én is a végén rendeztem le velük a dolgot, de nagyon lelkisek voltak végig! Hát az én kalandom jól végződött a dunaujvárosi kórházban! Féltem, mert csak rosszat hallottam! Különben ezen az osztályon nagyon sokat kellett a nóvérkéknek dolgozni, és kevesen voltak! Néha voltak tanulók, de azzal csak a nővérek teendői szaporodtak! Éjjel csak egy nővér volt ügyibe, ez viszont kevés szerintem ott ahol frissen műtöttek fekszenek! Pesti tapasztalaton, hogy ott sebészeten több nővér volt ügyibe! De szegények annyit rohangáltak éjjel, nappal, kötötték az infúziókat,szuriztak,Ágyat húztak, szóval van hajtás nekik!És ahhoz képest Nagyon sokat dolgoznak az bizto!

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: