Házipatika fórum: SE ÁOK Érsebészeti Klinika (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

SE ÁOK Érsebészeti Klinika (Budapest)

#1 dmdora 2015. 04. 18. - 18:22:39

Ha érsebészt keresel,itt sok jó orvost találsz,szóval én azt ajánlom neked,hogy itt nézd meg: http://www.ismertorv...ebesz/budapest.

#2 peterszombathel 2012. 12. 16. - 00:10:04

Üzenet megtekintéseIdézve: Csilluska1975 - Dátum: 2009. március 20. - 11:00:50

Kedves Tagok!Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy volt-e valakinek hasi arota műtéttel kapcsolatos tapasztalata?Tud-e valaki egy kitűnő érsebészt ajánlani, aki egy 60 év körüli férfinek segítségére tudna lenni?Édesapámat már kétszer műtötték nyaki aortával,de egyik sem sikerült a legjobban, ezért fordultam ide segítségért :(Emellett nagyon jó egészségi állapotnak örvend, de ez a hasi aorta műtét, gondolom egy nagyon komoly műtét lesz és nagyon szeretném ha jó kezekben lenne!! :$ :$Én az Ér- és Szívsebészeti Klinikára gondoltam, de ha van valakinek jobb tapasztalata, azt is szívesen veszem.Köszönöm előre is segítségeteket! :)

sing

#3 kpiroska66 2012. 12. 05. - 23:12:29

A hajnali órákban a mentő a városmajori klinikára vitt, mert borzasztó mellkasi fájdalmaim voltak. A gyors és szakszerű ellátásnak köszönhetően még ma is élek. Szeretném hálámat kifejezni Merkely professzor úrnak és lelkiismeretes csapatának a szakmai ellátásért, a kedves és biztató szavakért, a törődésért. Sok ilyen orvosra és ápolóra lenne szüksége az országnak. Tisztelettel: Kiss Piroska
sing

#4 francesco58 2011. 03. 30. - 11:21:15

Tisztelt Tagok! Az elmeszesedett szívereimet kellene érfestéssel megvizsgálni,majd katéterezés útján kítágítani,sztent elhelyezésével.Mivel kispénzű nyugdíjas vagyok,így legyenek szívesek olyan alorvost ajánlani,aki viszonylag kisebb összeg mellett is lelkiismeretesen vállalná a kivizsgálást és katéterezést.Előre is nagyon szépen köszönöm az orvos ajánlást. Tisztelettel:francesco58

#5 julianna01 2010. 11. 08. - 07:11:12

Ez év májusában ebben az intézményben műtött Prof.Acsády György,és hálás köszönetem érte.Operáltak már más kórházban is,de össze sem lehet hasonlítani az orvosok,nővérek hozzáállását,emberségét ennek az osztályéval.A nővérkék itt nem egyeskének,vagy ketteskének nevezik a betegeket,hanem mindenkit a keresztnevükön szólítanak ami már önmagában is jólesik.Külön kiemelném Betti főnővér bájosságát,kedvességét.Más kórházban ha egy orvosnak a betege vagyok,más orvos rá sem néz ha a saját orvos szabadnapos.Itt ez kizárt.Kívánok az osztály minden dolgozójának sok erőt és türelmet további munkájukhoz!! :) :) :)

#6 lugosijozsef 2010. 11. 02. - 19:17:30

Ez év szeptemberében műtöttek a városmajori Érsebészeti Klinikán. Az orvosom dr. Szabó Attila volt. Ha minden orvos így végezné a munkáját és olyan ápolószemélyzet segítené, mint ezen a klinikán, akkor a magyar egészségügy elmondhatná, hogy világszínvonalon dolgozik. Köszönöm nekik!

#7 kaloandrea 2010. 07. 06. - 18:53:57

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tudna-e az Érsebészeti Klinikán jó orvost ajánlani, aki ért az érelzáródáshoz. Az apósom lábában érelzáródás van és az kellene műteni. Köszönöm Andi

#8 kaloandrea 2010. 07. 06. - 18:44:45

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tudna-e az Érsebészeti Klinikán jó orvost ajánlani, aki ért az érelzáródáshoz. Az apósom lábában érelzáródás van és az kellene műteni. Köszönöm Andi

#9 aniko588 2009. 12. 15. - 21:17:31

Szeretnék olyanokkal beszélgetni, kiknek TOS betegségük van. anna588

#10 dcsabas 2009. 10. 22. - 12:48:42

Már egy bő éve, hogy egy hajnalban mentő vitt infarktus miatt a Városmajori Klinikára, ahol Magyarországon szokatlan profizmussal, lelkesedéssel és elszántsággal vettek kezelésbe. A katéterezéstől kezdve a valóban intenzív intenzív osztályon át a lábadozás időszakában fellépett komplikációk szívós leküzdéséig itt mindenki "legény" volt a talpán! Minden orvos és nővér, de még a takarító és müszaki személyzet is mindvégig nagyon lelkiismeretes és kedves volt. Sajnos fogalmam sincs, hogyan tudhatnám méltóképp kifejezni a hálámat, ahogy tartották bennem a lelket és megmentették az életem.

#11 hatamarcsi 2009. 10. 17. - 10:17:14

Gellér László doktor úr végezte a katéteres ablációt. Viselkedése, az hogy amikor bejött a műtőbe a fejemre tette a kezét és néhány kedves szót mondott, az nekem olyan megnyugtató volt, hogy az egész műtét alatt semmi félelmet nem éreztem. A műtét áprilisban volt, azóta jól érzem magam Köszönöm

#12 solbaer 2009. 04. 02. - 19:46:52

Dr Szeberin ugye a III Seb. Klinikán dolgozott?Átment a Érseb Klinikára?

#13 solbaer 2009. 04. 02. - 19:41:27

Szia! Nagyon nehéz orvost ajánlani bármilyen műtétre is. Én mégis Dr Acsády Györgyöt ajánlanám... solbaer

#14 Szuszekne 2009. 03. 30. - 08:33:44

Üdvözlök mindenkit!Érdeklődni szeretnék a Városmajori korházról!Az anyukámat fogják hamarosan ott műtteni koszorúér szűkülete van!Már nem lehetett tágítani!Dr.Kayzer Sándor fogja műtteni, akit Dr.Szabolcs Zoltán ajánlott!Ha valaki tud valami infót akár az orvosról,a műtétről a korházról írjon!!Köszönöm!Egy aggódó "gyerek"!!

#15 vargalexandra 2009. 03. 28. - 08:45:02

És nagyon helyesen tette. Dr. Bíró Gábor vagy Dr. Szeberin Zoltán.

#16 Csilluska1975 2009. 03. 20. - 11:00:50

Kedves Tagok! Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy volt-e valakinek hasi arota műtéttel kapcsolatos tapasztalata? Tud-e valaki egy kitűnő érsebészt ajánlani, aki egy 60 év körüli férfinek segítségére tudna lenni? Édesapámat már kétszer műtötték nyaki aortával,de egyik sem sikerült a legjobban, ezért fordultam ide segítségért :( Emellett nagyon jó egészségi állapotnak örvend, de ez a hasi aorta műtét, gondolom egy nagyon komoly műtét lesz és nagyon szeretném ha jó kezekben lenne!! :$ :$ Én az Ér- és Szívsebészeti Klinikára gondoltam, de ha van valakinek jobb tapasztalata, azt is szívesen veszem. Köszönöm előre is segítségeteket! :)

#17 szagnes13 2008. 11. 10. - 15:59:27

2008. március elején egy nagyon jó Erdélyi barátunknak szívbillentyű-cserés műtétet végzett Szabolcs Zoltán tanár úr és "csapata". Barátunk a műtét eredményeképpen nagyszerűen érzi magát, ezért MINDENKIT, akinek egy ici-pici szerepe volt ennek a nagyszerű embernek a gyógyulásában ÁLDJON meg a JÓISTEN!, Hihetetlen, hogy ebben a ma oly mostoha, és az egészségügyben is elhatalmasodott bizontalan világban az itt dolgozó emberek mennyi bizalommal és kitartással képesek tenni a dolgukat a legjobb tudásuk szerint. Ehhez a magatartáshoz kívánok minden itt dolgozó embernek sok-sok erőt, egészséget, reményt és minden beteg esetében csak szakmai sikereket. NAGYON MEGÉRDEMLIK!

#18 wylly 2008. 06. 19. - 16:11:51

Kedves Viktória! Édesanyámnak súlyos érszűkülete van. Nagyon szeretném, ha olyan orvosok látnák el, akik minden tudásukkal és igyekezetükkel azon vannak, hogy gyógyultan és fájdalom nélkül távozzanak betegeik. Ezért szeretném arra megkérni, hogy küldje el orvosa telefonszámát! Segítségét előre is köszönöm! Bokor Tímea

#19 SzaboVendel 2008. 04. 07. - 11:48:46

A városmajori klinikáról van szó a hozzászólásokban? megköszönném ha vki válaszolna.

#20 igazmondo 2007. 11. 29. - 02:43:41

Hálás köszönet amiért az életemet megmentették! Egy vasárnap éjjel infarktussal vitt be a mentő a klinikára. Már a mentőben újra élesztettek, aztán a műtőbe toltak. Ott Merkely Béla Tanár Úr az ékg-mra pillantott és már azonnal tudta mi a bajom, mit kell tenni. A hajnali órában is gördülékenyen, gyorsan dolgozott az általa irányított csapat. Amíg a szívemben tisztitották az ereket megint újra élesztettek. Zima dr. megnyugtató szavai után már csak az intenziv osztályon ébredtem, lélegeztetőn, minden fájdalom nélkül. Az ápoló személyzet odafigyeléséhez, szakértelméhez hasonlót eddig még soha nem láttam. Elviselhetővé tették az állapotomat, segítettek a gyors gyógyulásban. Külön hálás vagyok minden nővéreknek ezért ! Második nap kiderült, hogy egy speciális pészmékerre van szükségem. Ismét Merkely Tanár Úrral találkoztam a műtőben. Fantasztikus, begyakorlott mozdulatokkal varázsolta belém a védő pészmékert. Azóta újjászületve kerültem vissza a családomhoz! Csodálatra méltó ahogy Merkely Béla Tanár Úr ezt az egészségügyi paradicsomot hazánkba varázsolta. Gyönyörű az épület, kíváló szakembereket gyűjtött maga mellé! Jó egészséget mindanyiuknak. Őszinte hálával és tisztelettel: id. Igaz J.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: