Házipatika fórum: SE ÁOK Érsebészeti Klinika (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

SE ÁOK Érsebészeti Klinika (Budapest)

#21 rezmo 2007. 11. 18. - 13:11:46

Két hónapja, 2007. szeptember 10-én volt a szívbillentyű-műtétem, amelyet Szabolcs Zoltán Tanár Úr és csapata végzett. A kiváló munka eredményeként már 1-1,5 hónap múlva új embernek éreztem magam. A kiemelkedő felkészültségű, az életemnek új értelmet adó, a betegekre emberként, egyenrangú félként tekintő orvosi teamnak soha nem lehetek eléggé hálás. Mivel életemben először kerültem kórházba, érthető aggodalommal feküdtem be, felkészülve az óhatatlanul adódó kellemetlenségekre. Rossz élményre azonban nem emlékszem az itt töltött másfél hétre visszanézve. A teljes személyzet, orvosok, intenzív osztályos és osztályos nővérek, műtősök, betegszállítók, és mindenki más is, arra törekedtek, hogy munkájuk magas színvonalú ellátása mellett emberi szavakkal, kedvességgel javítsák a betegek közérzetét, elősegítsék gyógyulásunkat. Csatlakozva egy korábbi hozzászóláshoz, én is többször éreztem, hogy még a gondolataimat, ki nem mondott kéréseimet is igyekeznek kitalálni, sokszor ki is találták! Szeretném még kiemelni a sok pozitívum közül is a hihetelen felkészültségű intenzív osztályos ápolónők áldozatos munkáját, melyet egész nap (vagy éppen éjszaka) során megállás nélkül odafigyelve, folyamatos koncentráció mellett, emberséggel és 100 %-os hibátlansággal láttak el. Őszintén szólva ilyen teljesítményt még életemben nem láttam. Összességében úgy érzem, világszínvonalú ellátásban részesültem.. Ádám

#22 tothniki 2007. 11. 13. - 10:25:58

2007. november 07.-én műtötték édesapámat itt. A hasában volt egy aneurisma, azt kellett megcsinálni. Komplikációs volt a műtét. De hálistennek nagyon hamar regenerálódott. A kórházban első osztályú volt a betegellátás. Nagyon odafigyeltek rá. Az intenzív osztályon is nagyon kedvesek voltak. Külön köszönöm Dr. Bíró Gábornak, aki a műtétet végeztem. Nagyon jó orvos, igazi profi. És köszönet a nővérkéknek is, akik nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Apukámra vár még két műtét, a lábaiban is kell ércserét csinálni. De félelmek nélkül fog ide visszajönni. Köszönök mégegyszer mindent.

#23 solbaer 2007. 11. 08. - 20:02:48

17 éve visszatérő betege vagyok a Klinikának, csak jót tudok mondani az ott dolgozókról.A jelenlegi helyzetben is mindent megtesznek a betegekért. Köszönet érte!!

#24 trombozis 2007. 10. 21. - 08:06:03

Januárban műtöttek a Szív és Érsebészeti Klinikán visszérrel.Dr.Sótonyi Péter műtött.Mind a doktor Úr,mind pedig az összes ápolószemély nagyon kedves ,emberséges.Kiváló orvosok és komoly szakmai tudással rendelkező személyzet dolgozikezen a Klinikán.Tiszta,barátságos környezetben gyógyítják a betegeket,és minden igyekezetükkel azon vannak,hogy mindenkit kitűnően ellássanak.Mindenki nagyon barátságos,mosolygós,kedves és türelmes a betegekkel.Gyors gyógyulásomat ennek,és Sótonyi doktor Úr,valamint az összes itt dolgozó személyzet odaadó ápolásának köszönhetem!!!!!!!!Köszönettel:Nényei Viktória

#25 turbacs 2007. 10. 17. - 16:16:33

A Szív- és érsebészeti klinikán végezték el a szívkatéterezést. Gellér doktor úr a sok munkája mellet türelmersen magyarázta el a vizsgálat lényegét és azt, hogy mi fog történni. A vizsgálóban levő szakszemélyzet is teljes egészében a vizsgálatra kerülők szorongásának leküzdésében is közremúködött. Az osztályra kerülve az ott levő személyzet maximális odafigyelését lehetett tapasztalni. Köszönet az orvosoknak és a szakszemélyzetnek. Turbacs Lajos

#26 turbacs 2007. 10. 17. - 16:11:26

A szakmai ellátás jó színvonalú. A felvétel és a vizsgálat között eltöltött idő alatt a várakozás a felvételi iroda előtt nem a korszaknak megfelelő. A vizsgálóhelyiségbe utcai ruhát szerintem nem szabadna beengedni. Lala

#27 rocky50 2007. 05. 03. - 10:23:46

Mütét sikerült, de a beteg vérmérgezést kapott és meghalt. Ez hogy lehet? Ki a felelős?

#28 2006. 12. 31. - 15:34:40

Az új központ, ami nemrég épült rendkívül modern. Az én életemet az ott dolgozó fiatal csapat (orvosok és nővérek mentették) meg. Infarktust kaptam a vérrögöt feltágították és egy fémet ültettek be az érbe. Minden ápoló kedves volt és készséges. Úgy éreztem magam mintha nem is Magyarországon kezeltek volna. Örökké hálás vagyok! Péter

#29 2006. 12. 29. - 10:57:52

Városmajori Ér- és Szívsebészeti Klinika szakellátása maximálisan a betegek kényelmét szolgálja, gyógyulását segíti. Nyáron két hetet töltöttem itt. Az intenzív osztály, valóban INTENZÍV. Éjjel - nappal figyelik a betegeket. Biztonságban éreztem magam, még a legnehezebb pillanatokban is. Minden szavam (gondolataimat is) lesték és vágyaim elérésében támogattak. Az életemet köszönhetem az itteni orvosoknak, ápolóknak (ezt azokon a napokon is éreztem, mára azonban tudatosodott bennem)! Napról - napra erősödik bennem a hála!!! Írtam erről egy naplót is: http://www.szivmutet.freeblog.hu Cs

#30 2006. 10. 31. - 14:45:51

életmentő műtétet hajtottak itt végre nagymamámon 2004 október 23.-án, bár az az esélye az életbenmaradásra nagyon csekély volt, mégis egy 5 órás nagyon hosszú műtéttel az orvos megmentette. Az intenzív osztályon a nővérkék a sok és nagyon koncentrációigényes és fizikailg is néha terhelő munka ellenére a nagymamámat és a többi ottfekvő beteget maximális figyelemmel és ami a legfontosabb még , emberséggel bántak velük. Ugyanezt tudom mondani, a "sima" osztályos nővérkékről. Az épület nagyon kultúrált, modern, tiszta. Ha lehet ilyet mondani kellemes élménnyel vittük haza mamát.ű Köszönöm minden ottdolgozónak!

#31 2005. 11. 24. - 15:53:49

Szeretnék köszönetet mondani az érosztályon és a szívosztályon dolgozó orvosoknak különösen Dr.Járányi Zsuzsannának aki édesapámat megműtötte 3 hete. Nagyon emberségesen viselkedtek minden beteggel. A nővérek is és az orvosok is. Bármit kérdeztünk mindig megfelelő választ kaptunk rá. Kedvességük megnyugtató volt számunkra.Én is ápolónő vagyok és ez tényleg jól esett pedig nem is tudták hogy szakmabeli vagyok mégis megkapta édesapám azt a bánásmódot ami ilyenkor szerintem jár egy betegnek. Még egyszer külön köszönet az intézet összes dolgozójának. Andrea

#32 2005. 11. 23. - 00:16:10

A Hüttl doktor úr szakmai hozzáértése, megnyugtató személyisége :) fél gyógyulás a beteg emberek számára

#33 buboca47 2005. 10. 17. - 13:00:22

Üdvözlöm a Kórház Dolgozóit! A múlt évben 3 alkalommal is az Önök "lakója" voltam. Azóta is minden orvosban, nővérben akikkel összehoz a sors az Önök dolgozóit keresem, mert ők az ETALON-ok számomra. Dr. Szabó Attila műtött, és örömmel mondom, mindig fel tudta bennem oldani az operáció miatti iszonyú feszültséget, félelmet. Rendkívüli odafigyeléssel, a beteg partnerként történő bánásmódjával csodálatot vívott ki bennem. De ugyanez elmondható a szakszemélyzetről, az ápolónőkről is. (Magam is ápolónőként dolgozom, tehát eléggé belelátok dolgokba, történésekbe.) Fáradhatatlanoknak tűntek, mindig ott voltak, ahol szükség volt rájuk, rendkívüli figyelmességükkel, kedvességükkel segítették a gyógyulás folyamatát. E TEAM-nek köszönhetem, hogy újra (1 év táppénz után) tudok dolgozni a szakmámban, nem kellett leszázalékolni. Ha a környezetemben bárki kérdez, hova fordulhatnának ilyen érbetegséggel, mint az enyém is volt, mindig Önöket ajánlom! Köszönöm, hogy meggyógyítottak, valamint visszadták hitemet, hogy van mégy ilyen kórház, orvos és ápolószemélyzet az országban. További jó és eredményes munkát, sok sikert kívánok. Tisztelettel: Dánfi Árpádné Kiskunhalas

#34 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) SOTE Ér- és Szívsebészeti Klinika (Budapest) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: