Házipatika fórum: SE ÁOK Neurológiai Klinika (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

SE ÁOK Neurológiai Klinika (Budapest)

#21 dalia7 2010. 09. 13. - 19:29:20

Javaslom Kovács doki menjen ki Afganisztánba egy kis szakmai gyakorlatra. Jót tenne a szakmai fejlődésének !!

#22 ludasm 2010. 08. 03. - 18:40:20

Ez a Tibi doki egy lökött, a simóniával, korupcióval terhelt magyar egézségügyben tud csak ellavirozni, a gyógyításhoz nem ért. Az ilyeneknek kellene elmenni külföldre, ahol rögvest szembesülne, hogy semmire sem jó... Az ilyen egézségügyben ahol csak azért költi az állami pénzt a doki, hogy a saját zsebébe elöre megkapja a betegtől a hálapénzt, sosem lesz javaulás !!!

#23 ludasm 2010. 07. 09. - 17:05:06

Ennek a Tibi kölöknak nem megy még az orvoslás ! Ha elég sokáig csinálja még ráragadhat valami ! Betegeknek ill. gyógyulni vágyoknak nem ajánlom ! Üdv.!!

#24 dalia7 2010. 07. 01. - 17:30:40

Szar lehet kovács tibornak olyan területen dolgozni, amihez nem ért ! Elöbb-utóbb biztos kezelésbe kell vegye egy pszichologus ! De bizhat abban is, hogy nemsokára ujra kinyitják a Hárshegyi intézetet...

#25 ludasm 2010. 06. 27. - 19:18:39

Kovács Tibor neurologus egy ökör, biroság elött fog felelni a gondatlan, felelötlen orvosi tevékenységéért !!!

#26 ludasm 2010. 06. 26. - 09:30:43

Csatlakozni vagyok kénytelen, kovács tibor egy felelötlen, gondatlan hülye ember, nem tudom, hogy mennyoiért tudott orvosi diplomát szerezni

#27 dalia7 2010. 06. 06. - 15:12:38

Kovács neurologusnál már tudományos fokozatot ér azon felfedezése, hogy alapvetően mindenki hülye és képzelt beteg, hospitalizálodott..., ha mégsem akkor csoda történt vagy az általa javasolt c vitamin csodát tett ... BALFASZ !

#28 dalia7 2010. 06. 05. - 22:06:31

Kovács Tibor lódoktor, és nem orvos !!!!

#29 dalia7 2010. 05. 30. - 14:46:15

kovácstiboregypancserfaszésnemorvos

#30 dalia7 2010. 05. 30. - 14:45:12

Kiokovács egy pancser fasz és nem orvos !

#31 dalia7 2010. 05. 24. - 19:15:28

örömmel olvasom, hogy kovács tiborról (SOTE neurologia klinika )valakinek pozitiv véleménye volt ! Álláspontom szerint ehy dilletáns majom, aki nem ért a szakmájához csak az aáálami forrásokat pazarolja a korházban. 2 hetes vizsgáat után elengededett, hogy képzelt beted vagyok, majd egy másik orvos megállapitotta, hogy virusos agyvelőgyukadásom volt ill. van... ! Nem ajánlomsenkinek Kovács lódoktort ! Vigyázanak vele !%

#32 B.Marcsello 2007. 12. 19. - 09:25:52

Én már 2003 óta a Neurológia klinikára járok Dr Kovács Tibor az orvosom,és nekem ő az" isten".Neki köszönhetem,hogy sokkal jobban vagyok még akkor is ha gyogyszereket kell szednem.De nagyon lelkiismeretes és a legjobb orvosnak tartom,én csak köszönettel tartozom neki és kivánom,hogy mindenkinek ilyen orvosa legyen(ha már valaki beteg). Innen is kivánok neki Boldog Békés Ünnepeket! Molnárné

#33 2006. 01. 04. - 21:44:29

:p Dr.Simon Lajos az Isten,Dr.Csukly Gábor a másik,és Dr. Kovács Zoltán a harmadik mindenható,az ördög jobb és bal keze!! :d :d Ezekkel csak azt akartam írni,hogy itt ezek az orvosok/többek közt/mindent megtesznek a betegekért,csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róluk,és a kórház hihetetlenül tiszta/éveken keresztül a Szent János kórházhoz voltam szokva,és ez hatalmas különbség az ottani pszichiátriához képest!!!/a betegek itt nem lesznek még betegebbek, a csoportos foglalkozások jó hangulatban zajlanak,és a bennt lévő rokonom teljesen meg van elégedve az ellátmánnyal/kaja/,szóval semmi negatívat nem tudok említeni hála istennek.Ez eddig egyik kórházzal sem volt így!Hatalmas kellemeset csalódtam!Egyetlen kis pici hiba.... Mikor rokonom meglátogattam,a kórház előtt hagyott trabantomnak kiszúrták 2 kerekét:)...Na jó ez nem a kórház hibája...de a környéken sajnos sok a hogy is írjam...KISSEBBSÉG/Kissé sötét a bőrszínük,dehát nem lehet minden tökéletes../ Még egyszer HIP HIP HURRÁ /többek közt/ennek a 3 istennek!!Köszönjük!! :p

#34 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) SOTE Neurológiai Klinika (Budapest) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: