Házipatika fórum: SE ÁOK Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

SE ÁOK Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika (Budapest)

#1 tinkamakka 2014. 11. 09. - 09:27:42

Üzenet megtekintéseIdézve: torpinduri - Dátum: 2009. február 01. - 14:41:56

Az előző két hozzászólás elolvasása után úgy döntöttem, meg kell osztanom személyes tapasztalataimat azokkal, akik esetleg a neten keresnének helyet a kezeléshez. Ha 3 szóban kellene megfogalmaznom a véleményem: csak ide ne. Tény, hogy kevés a nővér ennyi betegre, de azért lehetnének egy kicsit figyelmesebbek is (egyetlen olyan nővér volt csak, aki észrevette, hogy a hajnali ébresztés utáni mérésről a szobába tartó utamon majdnem összeestem, ő segített vissza az ágyig, a többiek még arra sem voltak képesek, hogy az infúziót kicseréljék, amikor lecsepegett, így állvánnyal együtt kellett utánuk mennem...). A körülmények nem voltak rosszak, de a kezelés nálam nem jött be. Nem is nevezném kezelésnek, sokkal inkább fenyegetésnek. A gyógykezelés betetőzéseként félrediagnosztizáltak, rossz gyógyszereket kaptam... Az egyetlen pozitívum, amit elmondhatok róluk az, hogy elküldtek oda, ahol végre kilábalhattam a betegségemből - és bár még nem vagyok teljesen gyógyult, végre úgy érzem, megfelelő kezekben vagyok.

Kedves Torpinduri!

Megkérdezhetem, hogy végülis hol találtál segítséget? (Tudom, kicsit régen volt, de hátha....)
Köszönöm!
Kata

#2 klabne 2009. 07. 10. - 21:34:20

Olvasva a véleményt, lányom életéért küzdök, talpalok, esdekelek, futkosok, de mindenhol mosolyogva küldenek el, depressziós (lehet más is) erősen és nincs kiút más kerületekben sem. Kérdezem, ha sikerült jobb helyet találni megosztaná e velem, merre induljak ek, köszönettel veszem. Ha lehet priviben válaszolni.

#3 torpinduri 2009. 02. 01. - 14:41:56

Az előző két hozzászólás elolvasása után úgy döntöttem, meg kell osztanom személyes tapasztalataimat azokkal, akik esetleg a neten keresnének helyet a kezeléshez. Ha 3 szóban kellene megfogalmaznom a véleményem: csak ide ne. Tény, hogy kevés a nővér ennyi betegre, de azért lehetnének egy kicsit figyelmesebbek is (egyetlen olyan nővér volt csak, aki észrevette, hogy a hajnali ébresztés utáni mérésről a szobába tartó utamon majdnem összeestem, ő segített vissza az ágyig, a többiek még arra sem voltak képesek, hogy az infúziót kicseréljék, amikor lecsepegett, így állvánnyal együtt kellett utánuk mennem...). A körülmények nem voltak rosszak, de a kezelés nálam nem jött be. Nem is nevezném kezelésnek, sokkal inkább fenyegetésnek. A gyógykezelés betetőzéseként félrediagnosztizáltak, rossz gyógyszereket kaptam... Az egyetlen pozitívum, amit elmondhatok róluk az, hogy elküldtek oda, ahol végre kilábalhattam a betegségemből - és bár még nem vagyok teljesen gyógyult, végre úgy érzem, megfelelő kezekben vagyok.

#4 J.Georgina 2008. 12. 18. - 16:24:17

Egyetértek az előző hozzászólóval. Ismerősöm volt a SE Pszichiátriai Klinikán: ott csak hízlalják a betegeket. Ha hazamennek meg újra lefogyasszák magukat. Mi értelme ennek?! A nővérekben semmi kedvesség, nagyon mogorvák.

#5 J.Georgina 2008. 12. 18. - 16:23:07

Egyetértek az előző hozzászólóval. Ismerősöm volt a SE Pszicshiátriai Klinikán: ott csak hízlalják a betegeket. Ha hazamennek meg újra lefogyasszák magukat. Mi értelme ennek?! A nővérekben semmi kedvesség, nagyon mogorvák.

#6 Nicewoman 2008. 12. 11. - 16:00:26

Én voltam ezen a klinikán. Betegtársaimmal együtt nagyon rosszak a tapasztalataim. Sokan visszaestünk. A kezelőorvosom alig foglalkozott velem. A többi orvos és ápolonők sem voltak aranyosak. Máshol nővéreknek sokkal több dolguk van:ők csinálják a pelenkázást, stb., mégis nagyon aranyosak, van türelmük, nem mint ezen a klinikán. A betegnek szüksége van a szép szóra. A higiénia nem felelt meg az elvárásoknak: több női betegre jutott 2 WC, 2 fürdőszoba. Máshol minden szobában van mosdó.Vallásgyakorlásra nem volt lehetőség, pedig vidéki kórházban van. :'(' :'(' :'('

#7 Nicewoman 2008. 12. 11. - 15:53:50

Én voltam ezen a klinikán. Betegtársaimmal együtt nagyon rosszak a tapasztalataim. Sokan visszaestünk. A kezelőorvosom alig foglalkozott velem. A többi orvos és ápolonők sem voltak aranyosak. Máshol nőérek, ahol több dolguk van: ők csinálják a pelenkázást, nagyon szépen beszélnek a beteggel, van türelmük, nem mint ezen a klinikán. A betegnek szüksége van a szép szóra. A higiénia nem felelt meg az elvárásoknak: több női betegre jutott 2 WC, 2 fürdőszoba. Máshol minden szobában van mosdó.Vallásgyakorlásra nem volt lehetőség, pedig vidéki kórházban van.

#8 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) SOTE Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika (Budapest) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: