Házipatika fórum: SE ÁOK Transzplantációs és Sebészeti Klinika (Budapest) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

SE ÁOK Transzplantációs és Sebészeti Klinika (Budapest)

#1 agnesh 2014. 05. 31. - 14:21:58

2011.februárban mellékvese adenoma műtéten estem át a Klinikán,ami jól sikerült és a betegségemből (Conn syndroma) meggyógyultam.Köszönöm Kovács János doktornak a kiváló szakmai munkát és hálás vagyok a nővéreknek is a figyelmes és lelkiismeretes ápolásért.Igen ritka betegség volt az enyém,amit csupán két orvos lát el az országban és elmondhatom,hogy a legjobb orvoshoz kerültem.Mindig hálával és tisztelettel gondolok a Klinika minden dolgozójára a portástól kezdve a főorvosig.Üdv mindenkinek:agnesh

#2 igloim 2012. 04. 04. - 16:22:21

2011. október, december hónapban műtőt, neki köszönhetem, hogy most írhatok, aki nem mást, mint Professzor Dr. Alföldy Ferenc , csodálatos ember, csak legekkel tudok beszélni, írni róla. Mai napig járok vissza ellenőrzésre, számomra mai napig hihetetlen, hogy ahogy a betegekkel beszél, átsegíti őket azon a nehéz helyzeten amikor szembesülnek a betegségükkel.Sok sok hozzá hasonló orvosra lenne szükség, professzor úrnak pedig tanítani kell ezt az emberséget,emberi érzéseket !!!:) :) :) Nagyon jó egészséget és még sokáig találkozunk a Klinikán!! Igazából azt el kell mondani, hogy a Klinika más mint egy kórház, itt kedvesek, segítőkészek úgy az orvosok, mint a nővérek ez egy fantasztikus intézmény. A CT asszisztensekről, orvosokról is csak a legjobbakat tudom mondani és mindenkiről akivel az elmúlt 10évben kapcsolatban kerültem.JÓ EGÉSZSÉGET mindenkinek Iglóiné

#3 Egszinkek 2008. 01. 26. - 17:53:27

Szia Devaldne! Remélem, hogy azóta már jobban van édesapád, és már talán otthon lábadozik. Nekem nagyon szimpatikus volt ebben a kórházban, hogy nincs egész nap átjáróház, naponta két óra a látogatás, egy délelőtt, egy délután. Engem - betegként - nagyon zavart, hogy egy-egy új betegnél befekvéskor vagy éppen műtét után - ha éppen fel tudtak jönni - hogy 4-5 ember is ott nyüzsgött, hangoskodott. A nővérek védelmében elmondanám, hogy ők nem foglalkoztak a látogatókkal - bár őket is zavarta a munkájukban - hanem a biztonsági őrök járták végig a kórházat a látogatási idők végén és udvariasan (!!) megkértek minden ott tartózkodót a távozásra. Azt elhiszem, hogy betegként jól esik az embernek a látogatás, de ez is korlátozva és a többi beteg gyógyulását nem zavarva. Jobbulást kívánok nektek és reméljük, hogy minden hamar rendbejön! Egszinkek

#4 devaldne 2008. 01. 26. - 16:41:00

Sajnos nekem nincs jó tapasztalatom erről a kórházról.Édesapámat 2 hete műtötték vastagbéldaganattal,amihez eredetileg is nagyon magas vérnyomása társul.Sajnos a műtét után egyálltalán még az intenzívre sem tolták be,ahol megfigyelhették volna,egyből visszatolták a szobájába,persze mi nem mehettünk fel hozzá.Napokig alig tudták levinni a vérnyomását,nem is igazán próbálkoztak.Nagyon aggódtunk érte.A nővérkék sem a betegekkel foglalkoznak,hanem azzal hány látogató van épp egy betegnél,és azokat zavargatják ki.

#5 Egszinkek 2008. 01. 20. - 20:25:33

2007. nyarán kerültem a klinikára két tumorral. Őszinte köszönet Dr. Máthé Zsoltnak a lelkiismeretes munkájáért. Emberséges, őszinte, nekem a sebészek között ő az első :) Figyelmet érdemel még rajta kívül a szakembergárda, az asszisztensek, a nővérek. Nélkülük nagyon nehéz lett volna. Kórházba nem jó járni, főleg betegként, de ez a hely az, amit nem érzek rettenetes helynek, itt mindenki figyelmes és kedves. Köszönet a klinika vezetőjének is, tartsák meg ezt a jó szinvonalat. Minden itt dolgozónak jó munkát és további sikereket kívánok! Ágnes

#6 dodidasz 2008. 01. 03. - 19:18:35

Az életemet mentették meg a vesetranszpantációval.Én is köszönettel tarozom az egész klinikának!Emberségesek,kedvesek!

#7 juhaszna 2008. 01. 03. - 15:10:28

Sok beteg nyilván okkal kiemelten dícséri az őt műtő orvost, de sajnos közben nemigen említik a többieket, akik a műtétig segítették a betegségében. A kivizsgálást végzők is épp oly fontos munkát látnak el, de valóban, a "színdarabban" nem ők a főszereplők. Legyen akkor ez a pár sok most a "mellékszereplők" dícsérete! Mindenkié! Köszönjük.

#8 anckom 2007. 11. 02. - 20:22:29

Másfél éve kaptam vesét a Klinikán. Csak a legjobbakat mondhatom a kórházról és az orvosokról, akikkel azóta találkoztam! Külön köszönetet mondok sebészemnek, dr.Telkes Gábornak és kezelő orvosomnak, dr.Török Szilárdnak, akik visszaadták az egészségemet és a hitemet az orvosokban. Nagyon jó egészséget és sikeres életet kívánok mindkettőjüknek! Oláhné Timár Katalin,Budapest

#9 2006. 12. 22. - 00:04:15

Idén júniusban kaptam egy új májat, amivel remélem kicsikét hosszabbították az életem. Örökké hálás leszek életem két megmentőjének : Dr. Fehérvári Imrének, és Dr. Szabó Józsefnek. Míg eljutottam a műtétig és utána is segítettek. A nővérek, a gyógytornász ( Betti ) is csodákat műveltek velem. Köszönöm mindenkinek ! Fuxi

#10 2006. 12. 21. - 21:27:00

9 éve a transzplantációs klinikára kerültem, mert májrákot diagnosztizáltak nálam. 20 éves voltam akkor. Nagyon féltem, de ez nem tartott sokáig. Az intézmény nagyon színvonalas, és kiváló orvosok vettek körül, akik odaadóan, lelkesen végezték a munkájukat. Az életemet köszönhetem nekik. Külön köszönetet szeretnék mondani, Professzor Dr Alföldy Ferencnek, akinek aranykeze van! :) D Beatrix, Várpalotáról

#11 2006. 10. 20. - 01:26:56

Csak annyit, hogy legalabb 5 eve mar, hogy nem prof. Perner Ferenc a kilinika vezetoje, hanem Dr Jarai Jenö!

#12 2006. 10. 18. - 16:01:39

Én csak jót írhatok Klinikáról, májtransplantáciom volt ez év juniusába. Nagyon meg voltunk elégedve az orvosi, és személyzeti ellátással is. Köszönettel tartozom Dr Kobori László doktorurnak mert az életemet köszönhetem neki. Mig élek hálás leszek a családommal együtt a doktorurnak. "Egy fiatal lány aki kapott még egy léhetőséget az életre"

#13 2006. 01. 14. - 10:03:39

Hála Istennek nem szoktam gyakran kórházba járni de egy epeműtét szükségessé vált a 2005-ös év végén és a Baross utcai Transzplant Klinikát ajánlották. Nem bántam meg! Nagyon meg voltam elégedve a kórházzal minden téren. Az orvosok és nővérek munkájával, szakmai hozzáállásával, az ellátással, tisztasággal. Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Köszönöm az ott dolgozó orvosoknak és nővéreknek a lelkiismeretes munkát és profizmust.Név szerint a sebészemet szeretném kiemelni Dr. Görög Dénest.

#14 serflekmihalyne 2006. 01. 12. - 17:41:17

Engedjék meg, hogy én is hozzá szóljak a klinika színvonalához és orvosainak ill. egy orvosának emberi és szakmai hozzáállásához. Sajnos öcsémen már nem lehetett segíteni, de az ottani orvosi ellátás kíváló. Különösen egy embert nevesítenék, mégpedig dr. Alföldy Ferenc tanár urat. Egészen kíváló az orvosi tudása, és a betegekhez való empátiája. Minden beteghez rögtön megtalálja a "hangot" és ez nekem nagyon tetszett. Engem is operált 12 évvel ezelőtt és ma sem tudom elfelejteni sajátságos egyéniségét és orvosi tudását. Köszönöm ismét neki és kérem, hogy vigyázzon magára és semilyen körülmények között ne változzon meg! Annamária

#15 2005. 11. 22. - 07:36:37

Nem szoktam kórházba járni, de most egy vakbélműtét miatt kerültem ide, és mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy olyan volt az ellátás, a személyzet hozzáállása a betegekhez, mintha szanatóriumban lett volna az ember: vagyis csak felsőfokban tudok nyilatkozni a klinikáról! Köszönöm minden ott dolgozónak a munkáját, emberségét, hozzáértését!!!

#16 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) SOTE Transzplantációs és Sebészeti Klinika (Budapest) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: