Házipatika fórum: Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 280 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni!

#1 eva42992 2017. 05. 11. - 04:48:37

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 tiercet1 2014. 03. 04. - 13:27:52

Gergő vagyok és személyi edzőként, illetve táplálkozási tanácsadóként dolgozom. Segítséget tudok nyújtani étrend elemzésben, tervezésben, sokaknak sikerült már az általam összeállított étrenddel és esetleg edzéstervvel komoylabban fogynia. Akit érdekel renferenciával is tudom mindezt garantálni.
06 20 912 3081
szebenigergely@gmail.com

#3 katalinka76 2014. 02. 14. - 17:42:19

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#4 naplany 2013. 02. 04. - 16:07:40

Sziasztok!

nekem a Foreverslim otthoni zsírbontó jött be, sokat fogytam vele! konkrétan -1 konfekcióméretnél tartok! :)

#5 puncs5 2013. 01. 09. - 16:17:54

Sziasztok!!
Nagy segítség mindenkinek!!!Ingyenes termékmintát lehet rendelni!!!Akciós,kedvező áron lehet most megvásárolni.Mellékhatása nincsen,cukorra,koleszterinszintre is kíváló.
:)
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
sing

#6 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:55:19

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#7 Nellykem 2005. 08. 04. - 12:07:57

Keresek egy külföldi weboldal címet. Virtuálisan meg tudod magad rajta rajzolni és +, - -okkal mutatja a rajz, hogy milyen lennél ha egy kicsit híznál, vagy egy kicsit fogynál. Mostanában, az utóbbi 2 hónapban ajánlotta valamelyik női újság ezt az oldalcímet, talán a Meglepetés Karcsúsító különszáma. Nem tudja valaki az oldal címét megadni, amit keresek? :|

#8 2004. 06. 02. - 13:06:15

Sziasztok! Nagyon tudom ajánlani mindenkinek a Bional FitanSlim nevű termékét, ami egyszerűen úgy működik, hogy nem leszek tőle éhes, magam is meglepődtem, de tényleg működik, mióta szedem, leadtam 8 kg-ot! Próbáljátok ki!

#9 demene 2004. 05. 26. - 18:19:50

#10 demene 2004. 05. 21. - 21:06:19

Szia Zita! Régebben olvastalak, de most ujra visszanéztem. Azt hiszem a Te féle étrended lenne nekem is jó. 80 kg vagyok most, és jó lenne valami sikerélmény. Pl. ahogy Neked is megindult. :$ Tegnap gyümölcs-napot tartottam, elég jól bírtam. 4-5 alma, 1 narancs 1 kis vékony tofu, mikrós alma. Ma reggelre szinte éreztem, hogy lement a hasamból. Esténként Norbizom az aerobzónát szeretem.

#11 2004. 05. 07. - 11:56:57

Sziasztok! Szeretnék tartósan lefogyni, (25 kg, jelenleg 85 kg vagyok, lány) de úgy vélem, hogy sporttal fog ez igazán menni, ha a diéta mellett ezt is bevetjük :-) A diéta is hatásosabb, és az nem nagy gond, ha hamarabb lemegy a plusz, nem? Egyébként Budapesten lakom. Nos, lenne vállalkozó? :-)) Aki úgy gondolja, hogy el szeretne kezdeni sportolni, és eddig csak az tartotta vissza, hogy nincs kivel, az írjon a webspider@freemail.hu címre:-) Ha nem nagy gond, olyan jelentkezőket várok, akik nem csak addig lelkesek, amíg beszélünk róla, hanem ha megbeszéljük, hogy x dátumkor megyünk, akkor nem száll inába a bátorsága előtte egy nappal, és lemondja, vagy el sem jön egyszerűen a megbeszélt időpontban. Szóval kérek mindenkit, hogy csak akkor írjatok, ha tényleg fogyni szeretnétek, és úgy érzitek, hogy van kitartás, és nem csak addig amíg csak beszélünk róla. Különben is, ezt nem értem, mert ezzel senki másnak, csak magunknak teszünk be úgymond :-) Ha fogyni szeretnél, de komolyan, és nincs kivel, de tényleg ez a gond, és nem a kitartás, akkor írj nekem, és velem jól jársz, jó torna társ leszek, mert feltett szándékom most már lefogyni, és ezért mindet megtenni. Kinéztem egy termet is, olcsó, és nagyon jók a szolgáltatások. A címet majd emilben. Esetleg ha nem felel meg, keresünk mást, ezen semmi ne múljon :-) Nos, akkor valaki? :-) Mondjuk jövőhéttől? Sziasztok:-) Tünde

#12 2004. 05. 02. - 09:03:01

Sziasztok! Lassan itt a nyár, én pedig szeretnék tartósan lefogyni, (25 kg, jelenleg 85 vagyok) de úgy vélem, hogy sporttal fog ez igazán menni, ha a diéta mellett ezt is bevetjük :-) A diéta is hatásosabb, és az nem nagy gond, ha hamarabb lemegy a plusz, nem? Egyébként Budapesten lakom. Nos, lenne vállalkozó? :-)) Aki úgy gondolja, hogy el szeretne kezdeni sportolni, és eddig csak az tartotta vissza, hogy nincs kivel, az írjon a webspider@freemail.hu címre:-)

#13 2004. 03. 31. - 18:20:44

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT! FOGYNI AKAR? VAN MEGOLDÁS! KÉREM AKIT ÉRDEKEL E-MAIL CÍMEMRE JELEZZE: CZGABOR01@FREEMAIL.HU :)

#14 2004. 03. 16. - 10:49:03

Szia! Örülök, hogy jól mennek a dolgok. Várom leveled.

#15 tschili 2004. 03. 16. - 10:40:28

Szia Vera! Írok, most láttam, hogy kaptam tőled levelet, beszámolok mindenről Egyébként nem fogytam az utóbbi időben, hanem két kilóval nehezebb vagyok, de energiám az bőven van. ;)

#16 2004. 03. 12. - 09:41:23

Szia Csilla! Ha lesz hozzá kedved, írj! :)

#17 tschili 2004. 03. 11. - 13:41:56

Szia Marika! Még tavaly télen indítottad ezt a topicot, akkor írogattam én is, aztán leálltam, mert minden más elfoglaltságom lett. Mivel nem tudok mindent elolvasni, azt szeretném kérdezni, hogy ti mennyit fogytatok azóta? Én egészen kicsit, aztán vissza is híztam, mert minden hülye fogyókúrának bedőltem..megvan az eredmény, pedig nem kellett volna akkor, max. 4-5 kilót fogynom..most egy kicsit többet 6 kg-t kell, de már ráálltam az igazán ésszerű étkezésre és tornára. A tornát is meg kell reformálni, nemcsak az étkezést. SZép napot! CSilla

#18 2004. 03. 10. - 17:13:47

Szia Zita!!! Eddig sajnos rossz volt a gépem és nem tudtam netezni. Én egészen más fogyokúrát követek. Jövő héttől hetente 2x tornázni megyek az egyik osztálytársammal. Amugy az én diétám neve 90 napos diéta. Nagyon hatékony és rengeteg ember lefogyott már tőle. Mindenkinek tudom ajánlani. Az alapja az egész diétának, hogy 90 nap alatt 15-20 kg-ot lehet leadni és még a magas vérnyomást is megszünteti.A fogyókúra a felesleges kilók leadása mellett megváltoztatja a szervezet működését és garantálja, hogy a leadott kilók nem jönnek vissza. A kúra Protein-napból, Keményítő-napból, Szénhidrát-napból és Gyümölcs-napból áll. A diéta alatt havonta egyszer víznapot kell tartani. Szerintem ez a diéta nekem sikerülni fog, minden erőmmel és akaratommal azon vagyok, hogy elérjem az "álomsúlyomat". Zita!!! Köszönöm, hogy biztatsz és hogy segítesz nekem. Ha tudsz írhatnál nekem az email címemre is. Ha bárki kíváncsi a 90 napos diétára írjon és elküldöm emailban. Mindenkinek jó fogyizást és sok sikert hozzá. Sziasztok: Viki ;) ;) ;)

#19 2004. 03. 08. - 07:55:24

Szia Viki, csak most tudok válaszolni. Az szuper, ha a család is támogat. A mozgásról sem szabad elfeledkezni, én a könnyű kis sétákkal kezdtem, a napi 20-30 perc mindig megvan. Lelkiismeretesen csinálom a Norbi-féle zsírégetést,a mitől izomlázam ugyan van, de a hangulatomnak is jót tesz. Azonkívül hullahoppkarikázok is napi 8-10 percet levezetésnek. A múlt héten egyszer úszni és szaunában is voltam, tudom javasolni mindenkinek, valósággal újjászülettem azóta. A bőröm kisimult, és rózsás, tele vagyok energiával, és jó a kedvem, semmi nyoma a tavaszi fáradtságnak. Igaz, még a 73 kg-t is sokallom, ami most vagyok, de ha belegondolok, hogy három hete még 80 voltam, hát teljesen elégedett vagyok magammal. És egyáltalán nem hiányoznak sem az édesség, sem pedig a nagy, nehéz zsíros kaják. Ne add fel te sem, és ha valaki el akarna csábítani egy hamburgerre, tudj nemet mondani! Te most hol tartassz? Ha tudtok írjatok, most mennem kell, legyen eredményes a hetetek! Minden szempontból! Zita

#20 demene 2004. 03. 07. - 19:12:43

NORBNI KAZIKAT kaptam ajándékba. Van, ami duplán :@ :@ van meg. ÉRDEKEL VALAKIT :d :d :d :d ????!!!!!

• 280 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: