Házipatika fórum: Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 280 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »

Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni!

#101 2004. 02. 13. - 21:45:14

Sziasztok! Neked jo ejt Bobecs! Szeretnek hozzatok csatlakozni, jövök es irom hogy mit ettem jo?egyenlöre nincs pontos tervem.de jövök es irok. nekem ez segitene, mikortol kezditek? en nem tudom meddig maradok net közelben ugy hiszem meg 2 het de addig jövök es irok nektek. Lehet, hogy mar holnap este beszamolot tartok az aznapommrol

#102 2004. 02. 13. - 21:19:37

Bobecs! Vásá rolhatsz, sok-sok zöldségfélét, kefirt,0,1%-os tejet, tojásokat, teljesürlésű termékeket, és ehhez hasonlókat. Hány kalóriát fogsz magadnak engedélyezni? S milyen módszert választassz a fogyizáshoz?Tudod, csodamódszerek nincsenek, csak megfontoltan, hogy nehogy mihamarabb felaDD.!!! Marika

#103 2004. 02. 13. - 21:18:30

Szia Mindenkinek4 elmegyek csicsikálni. bobecs

#104 2004. 02. 13. - 21:05:09

Marika! Én már tudatosítottam magam januártól ;) Sajnos betegeskedtem ezért nem estem neki mindjárt. A hét közepe is tökéletes. Az én hűtőm most pont olyan mint a bangladesieké.Semmi csábító nincs benne. :d :d :d Holnap már úgy vásárolok,hogy ne is legyen.

#105 2004. 02. 13. - 21:01:33

Bobecs! Napközben is tudok néha irogatni, de nem az lesz a többség. Munkahelyemen is van net, csak egy kicsit sokon vagyunk rá. Örólök,hogy Te is csatlakozol, azt nem igérem,hogy már hétfőtől kezdjük, mert először tudositani kell saját magunkkal, és ahhoz kell egy-két nap. A másik,pedig ki kell üriteni a hütőt a sok " egészségtelen" kajától-, De a jövő hét közepétől kezdhetünk. Addig megbeszéljük a kalória mennyiséget és módszert,hogy hogyan kezdjük, mint ujrakezdők. Marika

#106 2004. 02. 13. - 20:34:33

Szia Marcsika a válasz elment. Ha az úszásra rátudnád szánni magad az már tökéletes lenne.A mi súlycsoportunknak a legajánlottabb mozgás. Csak fel kellpiszkálnunk magunkat.Olyan nagyon ügyesek tudunk lenni ha odafigyelünk végre magunkra. Ez lenne a leg fontosabb mi magunknak. :d :d :d

#107 2004. 02. 13. - 20:30:17

Szia Marika! Nagyon jó ötlet én állok máris a sorba. Valamit ki kel találnunk mert a kesergétől már a szám íze is kezd megkeseredni. ;) ;) ;) Marika Napközben is tudsz írogatni vagycsak este?

#108 2004. 02. 13. - 20:00:48

Hello Kislányok! Tündi, teljesen igazad van, igazán csak akkor fogunk ismét fogyni, ha naponta beszámolunk egymásnak az aznapi tevékenységeinkről. Emlékszem,hogy amikor naponta leirtuk,hogy mennyit ettün k naponta, nem igazán léptük tul a saját magunk máltal szabott határokat. Tündikém,Bobecs, mindannyian tudjuk,hogy hogyan és mennyit lehetne enni ahhoz,hogy ne éhezzünk és mégis foggyunk, csakhát nagyon elhagyítuk magunkat. Igazam van, olyan egyszerü jókat zabálni és közben azon siránkozni,hogy - sajnos megint visszahiztam-. Ezt tesszük,ugye lányok. Én biztosan, Jókat sütök, pl. mint ma is, kenyeret, olyan finom lett,hogy még este is azt ettem,mert " frissen a legjobb". Azt hiszem, megint először is a komoly ehatározás hiányzik.Másodszor pedig igaza van Tündinek, napi beszámoló,ösztönző hatással lenne imét ránk. Tündi, gondolkodom azon,hogy megint össze kellene fogni, próbáljuk meg hasomlóan csinálni mint tavaly. Én, tavaly 1200-1400 kalóriát ettem naponta és a szétválasztó módszert választottam. Délelőtt szénhidrát, du. fehérjét. Cukor helyett, édesitőszert, fehér kenyért kiiktatni,és este hat után semmi evés. Ezt kellene ismét. Mit szóltok hozzá lányok?? Marika

#109 2004. 02. 13. - 18:32:29

Bobecske, Marika, Ti biztosan tudjátok, de minden szavatokat akár én is írhattam volna. Hol lenn, hol fenn, lépegetek, araszolgatok a helyes úton, két lépés előre, egy hátra. Lendületet kellene belevinni. Úgy kellen csinálni, mint tavaly ilyenkor. Naponta beszámolni, lelkesedni... Mi van velünk? Minden új társunkat köszöntök! Tünde

#110 2004. 02. 13. - 17:01:24

Szia mindenkinek! :) Tegnap sajnos este elszállt a netem, nem tudtam írni :( Villő kedves, köszönöm biztató soraidat.A mozgással sajnos gondjaim vannak, nagyon ellustultam az utóbbi években. Régebben jártam uszodába és kalaneticsre, de mostanában állandóan fáradtnak érzem magam ahhoz hogy hajnalban felkeljek. :( Most elhatároztam heti 3 x uszodába fogok járni és napi félóra szobabicikli. A márciusi 5 hetes kezdéséig még szívesen belevágnék egy kúrába. Olyat szeretnék ami nem egyhangú és nem jár túl sok macerával a konyhában, mert időm az a legkevesebb. Bobecske! Küldtem e-mailt, várom a válaszod! Marcsi

#111 2004. 02. 12. - 22:18:01

Nagy nehezen sikerűlt megnyitnom a képeslapot. Nagyon cuki. Most kűldtem egyet a férjecskémnek is.Kiváncsi vagyok megtalálja-e :d :d :d . Pusz Wendike.Nem lesz semmi gond itthon.majd meglátod minden rendben lesz. bobecske.

#112 2004. 02. 12. - 22:15:22

Mert vagy!!!! :)

#113 2004. 02. 12. - 22:10:16

Wendike miért szeretsz annyira? :d

#114 2004. 02. 12. - 21:53:22

Annnnnyira szeretem a bobecsket!!!!!!!!!!!!!!!!

#115 2004. 02. 12. - 21:50:24

Tudod szivem, majd ha hazajutok, akkor talan nem, mert hat nem lesz nekem penzem kajara.max par falatra , de majd irok emilt neked, mondom mi van velem

#116 2004. 02. 12. - 21:48:11

Wendike ezt ne csi!!!!!:_(((

#117 2004. 02. 12. - 21:45:16

A fogyo tudod 4-5 nap ehezes, aztan roham a hütöbe, es utana, meg lelkibaj, tudod, a szokasos, de 2 het es otthon vagyok!

#118 2004. 02. 12. - 21:45:07

Marikam!Sajnos ezzel semmi újjat nem mondtál :$Tudod,hogy egy cipőben járunk. Én is ebbe lelem az őrőmőm. Ráadásúl nekem kell élelmezni az egész családot.Ha kell,ha nem mindíg a kajára kel gondolnom.Ahogy a szemem kinyitom már azon gondolkozom,hogy mit kinek,hogyan.Szörnyű,de ha sikerűlt egyszer egy ilyen nagyot ugrani akkor most is sikerűlnie kell. :d Ugye igazam van? Pusz.

#119 2004. 02. 12. - 21:24:31

Bobecs! Félre értés ne essék, nem bánkódom, csak mint ténylént irtam,hogy olyan jó enni. Én ennék, ha esikaz eső, ennék ha fuj a szél, ennék ha nem dolgozom, és ennék ha elfáradtam, ennék ha szomorú vagyok és ebbék ha jókedvem van. Egyszóval evésből áll az életem. Mert ez olyan jó dolog.!! Ma este is , olyan kalóriadus vacsorát csinált a férjem / emlékszel rá, ő szakács /,,és nem mondtam azt,hogy köszi nem kérek belőle. Leültem a családi asztalhoz és én is ugyanugy jól bevacsoráztam belőle, mint a családom többi tagja.Mindez este nyolc óra körül volt. Pedig tudom,hogy 6 óra után, nem szabadna semmit enni. Elméletben nagyon tudom, dehát a gyakorlatba nem mindig tudom megvalósitani. Csoda,hogy visszahiztam a tavaly leadott kilókat.? Marika

#120 2004. 02. 12. - 21:24:23

Szia Wendike!nekem az év végéig kellene leadni azt a néhány 10kilót.Nem akarom csak szépen,átgondoltan.Nincs értelme erőltetni kapkodni.Ha azt akarom,hogy ezuttal végérvényes legyen az eredmény. Köszi az előlegezett bizalmat és a bíztatást.Én is szorítok neked,hogy sikered legyen.Te hol tartasz,és hogyan csinálod?Mennyit kell leadnod Mikor jössz haza? Pusza bobecs.

• 280 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: