Házipatika fórum: Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 280 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni!

#21 2004. 03. 05. - 19:36:44

Szervusz Irma vagyok. A Fórumon olvastam Rólad, érdeklődnék: sikerült-e fogynod? Ha nem, akkor írj az irmama@fbi.hu címre, és ha gondolod segítek. Üdv: Irma

#22 2004. 02. 27. - 12:58:58

Szia Zita!!! Én is kitartó vagyok és elszánt. Szeretném ha nyárra annyi kilo menne le rólam, hogy ne szégyeljek felvenni rövid nadrágot vagy fürdőruhát. Én naponta csak egyszer eszem és főtt ételt. De tegnap este megettem egy pár virslit kenyér és mustár nélkül. De kaptam anyutól egy tablettát. Neve: Bio-Slim. Naponta 2x kell szedni fél órával étkezés előtt. Rólad nagyon gyorsan lement egy hét alatt 5 kg. Gratulálok neked és buzdítalak arra, hogy NE ADD FEL.Én sem fogom feladni. A gyogyszerhez visszatérve, nagyon jó készítmény és olyan jó érzés amikor azt érzed, hogy nem kívánod az édességet. Amugy én imádom a gyümölcsöket 2 kivételével (ananász,kivi) és a zöldségeket. A nyáron Horvátországba szeretnénk menni a szüleimmel és a barátommal. Mindenki a családban támogatja a fogyokurámat és várják ők is az eredményt. Szeretném azt elérni nyárra, hogy a nadrágaimat elvihessem varrónőhöz, hogy vegyen be belőle, mert egy kicsit nagy rám. Te hány éves vagy? Hol dolgozol? Én májusban pályázom meg egy állást és az lesz az első munkahelyem. Most még tanulok és idén végzek. Na most mennem kell. Légy jó!!! Vigyázz magadra!!! Mindenkinek azt kívánom, hogy teljesüljön minden amit elterveztetek. Ha akartok írjátok meg nekem milyen fogyokurát végeztek és milyen eredménnyel. Szia: Zita és Sziasztok többiek :) :)

#23 2004. 02. 27. - 06:39:45

Szia Viki! Bocs, hogy ilyen soká válaszolok, nem tudtam hamarabb jönni. Tehát: van még 10 nyomorult kiló, amitől meg akarok válni. Jelenleg 75 kg vagyok, az álomhatár tehát 65 kg. Két hete jutottam döntő elhatározásra, és azóta sikerült öt kilótól megszabadulnom. Tudom, hogy az ütem mostmár nem lesz ilyen látványos, de nagyon elszánt vagyok. Az első két nap csak almát ettem. Mit ne mondjak, az első nap iszonyatos volt. A harmadik naptól könnyű kis kajákat eszem az alma mellé. Pl: egy pár virslit, hagymás túrót, főtt tojást 2 db-t. Ez egy hétig ment így. Vasárnap már főtt kajáztam: zoldségleves, törtkrumpli, saláta. Édességet egyáltalán nem eszek,se nassolnivalót. A kávét is cukor nélkül iszom azóta, a két hét alatt már egészen megszoktam, nem is olyan szörnyű. Ezen a héten már fokozatosan a mozgást is elkezdtem. Vacsi után fél óra séta. Kicsi torna, ami jól esik, és nem megerőltető, mert nem akarom, hogy elmenjen a kedvem az egésztől. A napi kajázásom igy néz ki: napközben alma, benn a munkahelyemen. Fél három körül érek haza, akkor elkészítem a kajámat, ami bármi lehet, csak mértékkel. Három-fél nég y körül kezdek el ebédelni avagy vacsizni, mindegy minek hívom, csak egyszer eszek főtt ételt. Aztán ezt le is sétálom. Este ha nem bírom ismét gyümölcs. Alma többnyire, de meggy, eper, narancs...ami van. Nem cukrozom, és nem befőtt, hanem mirelit. Nem tudom van e ennek tudományos alapja, de a kihízott nadrágjaimba kényelmesen beleférek. Csinibaba nem lettem, de határozottan jól érzem magam, energikusabb és jobb kedvű vagyok.És készülök az öthetes programra, bár ezekkel a székemelgetésekkel nem vagyok kibékülve, amit Norbi tanácsol... És te, most mik a módszereid? Nyárig mennyi a leadási terved? Hová mentek üdülni? Most búcsúzom, nemcsak tőled, hanem mindenkitől, megyek dolgozok, ha tudok még ma benézek. Kérek mindenkit, hogy tartsa bennem a lelket, ne adjam fel! Szia! Zita

#24 2004. 02. 26. - 21:52:25

Szióka!Szép álmokat. Majd holnap jövök. Pusz.bobecske.

#25 2004. 02. 26. - 21:52:15

Na meg valaszolok, szoval, ugy nem nehez, hogy tudom, hogy nem kell azt mondanom, hogy ezt nem ehetem meg, hanem azt hogy ma nem majd holnap, es nem ehezem, ez jo nekem.kicsit ugy erzem, hogy passzol hozzam ez a dieta.most vagyok 72 es szeretnek kb 60 lenni! szoval csinalom, ehetek hust tesztat tojast gyümit zöldseget, mindent ez jo! Azt a dumat meg nem nagyon hiszem, hogy 90 nap utan majd megvaltozik a szervezetem müködese, inkabb szeretnek ezentul igy taplalkozni na most tenyleg megyek jo ejt

#26 2004. 02. 26. - 21:48:15

Bobecskem!!!!!!!!! Most nagyon fazom itt a gep mellett, megyek veszek egy forro fürdöt es utana levadaszom az ágyamat, jo ejszakat neked!!! ha tudok, akkor minden este itt vagyok! csóóók

#27 2004. 02. 26. - 21:45:49

Erről egyszer vissza fogsz térni a rendes kajára.Ezt se csinálhatod az idők végéig.Hány kilót szeretnél fogyni? Muszály ilyen drasztikusan. Szerintem ha csak a mennyiségeket korlátozod,és a luxus kalóriákat mellőzöd egy időre, az is célra vezető és nem olyan nagy lemondás.

#28 2004. 02. 26. - 21:41:34

megprobaltam a 90napos dietat, tudod, ugy gondoltam, hogy szeretnek mindent enni,es nem atkins-t csinalni, mert nem birok egxy eletre lemondani a szenhidratrol, es ha visszaterek a szenhidratokra, akkor jo jo, es tudod, attol tartok, ha vmilyen etelcsoportot kizarok az etkezesembol, akkor csak ideig oraig fog maradni a sovanysag, es ezert döntöttem emelett, remelem ugy fog müködni, ahogyan szeretnem

#29 2004. 02. 26. - 21:32:54

Nem egy teljes hét a kúra.Utánna lájtosabb evés és megfelelő mozgás. Te mit találtál ki? Nagyon szép a heti négy kiló.Mit csináltál?

#30 2004. 02. 26. - 21:29:31

En is mar hianyzott hogy kapcsolatban legyünk!!!! Egyebkent en is beindultam, ugyhogy remek lesz, bennem meg megvan a hajtas, es meg is marad!!!! :d

#31 2004. 02. 26. - 21:28:44

Tisztitokura heti 1 nap utana meg light-osabb etkezes?

#32 2004. 02. 26. - 21:22:14

Szerintem semmi különös.A kezdeti slung leeresztett. Marika se jelentkezett az óta se. Ezért átköltöztem a "szomszédba".A segitsünk egy máson.ba. Nagyon aranyosak és biztos lesz értelme. Úgy örülök,hogy végre egyenesbe írogathatunk egymásnak. :d :d :d

#33 2004. 02. 26. - 21:17:57

mi törtent itt ezalatt az idö alatt, akkor szerettetek volna elkezdeni a csoportos dietat, persze en is, ugy, hogy mindenki irja ´minden nap, hogy hogy sikerült az aznap, bocsi, de most nincs türelmem vegigolvasni azt a par ezer hozzaszolast amiröl lemaradtam

#34 2004. 02. 26. - 21:16:47

Képzeld !!!Teljes gőzzel belevágtam. a héten egy tisztítókúrát csinálok magammal,aztán tiszta "a"lappal beidulok.Mit te szólsz? :d

#35 2004. 02. 26. - 21:16:44

Képzeld !!!Teljes gőzzel belevágtam. a héten egy tisztítókúrát csinálok magammal,aztán tiszta "a"lappal beidulok.Mit te szólsz? :d

#36 2004. 02. 26. - 21:14:25

Szia Bobecsem!!!!!!!!!!!!!! Bocsanat, hogy nem jelentkeztem, de meghalt a modem, es ezert majd 2 hetig nem tudtam jönni, köszönöm az e.mailt-t összeszedem a seggem igerem!

#37 2004. 02. 26. - 21:07:32

Szia!!!! Én is itt vagyok. bobecs

#38 2004. 02. 26. - 21:03:58

Sziasztok!!!!! Itt vagyok, ismet, uj börben, 1 hete dietazom es most happy vagyok, mert lement ezalatt 4kg, ti hogy alltok?

#39 2004. 02. 26. - 21:03:04

Sziasztok!!!!! Itt vagyok, ismet, uj börben, 1 hete dietazom es most happy vagyok, mert lement ezalatt 4kg, ti hogy alltok?

#40 kismvity 2004. 02. 26. - 15:41:31

Szia Bobecske! Te olyan aranyos vagy! Köszi a biztatást. Tegnap a gombócok miatt tényleg elég vacakul éreztem magam, tudom, hogy nem szabad, de mégis... Hülye vagyok... :$ :$ :$ Az a bajom, hogy kapkodok, mindent azonnal akarok! Most megint visszatértem a délelőtti gyümi, ebéd kevés, vacsi nincs módszerre. És hétfőtől tisztítókúra, megdumáltam magammal. Képzeld, beszereztem egy WOK serpenyőt, csak még nem tudom milyen kajákat csináljak benne. Régen a TV-ben láttam, és olyan egyszerűnek tűnt. Szeretem a zöldségeket, a keleti ízeket. De a mama főztje tök magyaros. Ma sertéspörkölt volt krumplival és tésztával. Csak krumplikát ettem, a hús jó zsíros volt, szalonnás. Nem is ettem belőle, most valahogy visszataszítónak találtam ahogy rezeg a szalonna rajta, meg a bőrke. A tegnapi lelkiismeretfurdancs még tart, ilyenkor fáj a gyomrom, hányok, megy a hasim. De lagalább enni nincs kedvem. Most megyek, tornázok kicsit. A callanetics tényleg jó, délelőtt a felét megcsináltam az 1 órás programnak, most jön a 2. félóra. Majd még visszanézek, ha a gép is úgy akarja... Alig tudtam bele életet lehelni, tényleg allergiás rám. Puszi, és mégegyszer KÖSZI! :) :d :) Mariann

• 280 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: