Házipatika fórum: Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 280 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni!

#61 2004. 02. 20. - 06:04:54

Szia Bobecs! Egészen jól hangzik amit leírtál nekem, mert én sem vagyok a szélsőséges fogyókúra híve. Szeretnék úgy visszatalálni régi formámhoz, hogy az végleges maradjon. Az almás hét egészen jól bevált, bár szemmel láthatóan nem lettem csinibaba, de sokkal jbb lett a közérzetem. Tegnap már fél óra labdázásra is volt erőm a fiammal az udvaron. Nagyon érdekelne az a házi gyártmányú kenyér, meg hogy az miért hasznos a szervezetnek, kérlek írd már meg. Hogyan sétálsz? Lassan, ráérősen, vagy jól kilépve? Én sajnos ülőfoglalkozású vagyok, autóval járok, szinte már azt sem tudom, hogyan kell sétálni. Legyen jó ez a napod, még megpróbálok ma benézni, de munkahelyről írok, ezért ezek a hajnali válaszok. Szia! Zita

#62 kismvity 2004. 02. 19. - 13:05:38

Sziasztok! Hát, ki vagyok akadva! Most néztem meg a kalkulátoroknál az ideális testsúlyomat. Így nem lesz elég a -15 kiló! Leírom, mennyinek kellene lennem: 46,8 kg. Ez piszok kevés! Igaz elég mélllynövésű vagyok, és minden plussz kiló rajtam duplán látszik. Akkor voltam 47 kiló, amikor az eljegyzésünk volt, 5 évvel ezelőtt. Na, de ne sopánkodjak, bíznom kellene magamban! (De tudom, hogy pálcika sose leszek!) Megebédeltem: 1 tányér húsleveske tészta nélkül, 3 db répával. A második fogás szép zsírnélküli husika volt fokhagymásan. Fini volt! :d Addig bírom a dolgot, amíg nincs a közelemben édesség, de ha meglátok egy túrórudit pl., akkor elvesztem a fejem. :s Puszi Nektek! Mariann :d

#63 2004. 02. 19. - 11:52:57

Sziasztok!!! Én is szeretnék megszabadulni a felesleges kilóimtól. Csak egy bajom van, hogy nem tudom hogyan és hogy meg is tartsam majd a súlyomat. Probélkoztam már nagyon sokszor. Gyogyszerrel, kínai teával. Volt olyan is, hogy naponta csak egyetlen egy tányér levest ettem és ásványvizet ittam. De visszajöttek a kilóim. Vki már részt vett ezen a programon, ami márcóius 1-től indul? Milyen eredményei lettek? Köszönöm előre is válaszaitokat.

#64 2004. 02. 19. - 11:34:09

Sziasztok! Nagyon örülök,hogy ilyen sokan akartok csatlakozni.Gyertek csak minél többen,annál erősebbek leszünk. Addíg is- úgy gondoltam én is-,hogy nem belehúzni ,hanem már csökkenteni amit lehet. Hétfőtől akkor ha mindenki benne van rajtolunk. A malackás kép a hűtőn, nagyon jó. Ha mégis a saját képed elrettentőbbnek találod ;) ;) ;) akkor tényleg inkább válaszd azt. pusza. bobecs.

#65 kismvity 2004. 02. 19. - 09:44:16

Sziasztok! Szép napot mindenkinek! Most olvastam el soraitokat. Nem vagyok olyan kemény önmegtartóztató. Tegnap este lecsúszott egy ki csipsz is. :$ A lánykám már útra kész, megyünk sétálni, bár kint elég pocsék az idő: Köd van, és elég hideg. De ez nem szokott minket visszatartani. Képzeljétek mit találtam a szekrényben: 6 csomag 7 és 17 port. Régen ittam ilyen trutyit. Az íze pocsék, de én fogytam tőle. Na, puszi nektek, ma még bekukkantok, itt vagytok-e. :) :) :) Mariann

#66 2004. 02. 19. - 08:17:09

Szia Zita! Én is hétfő ota vágtam bele.Egylőre az a bevált,hogy mindent eszem,de kevesebbet.Persze azért előtérbe az egészséges ételek vannak,de ha már nagyon megkivánok olyat ami nem kifejezetten az akkor azt is eszem ,de csak mértékkel. Sok ásványvizet iszom,és én is almázok. Én már 50 éves leszek és min.kétszer annyit kéne leadnom mint neked. Ezért nagyon megfontoltankell csinálni.Semmi szélsőség,mert azonnal megviseli az embert és feladja hamar a harcot. Két hete csak tönkölyös kenyeret(saját gyártmány)eszem.Ha lemegy egy pár kiló akkor tornázni is fogok.Egyelőre a napi min.egyóra séta.Ma kettő,mert tegnap elmaradt a sok munkám miatt. :$ Egyelőre ennyi,majd még később benézek. Szép napot neked és minden erre járónak. {H} {H} {H} bobecs

#67 2004. 02. 19. - 06:04:57

Szia Bobecs! 35 éves vagyok, és az elmúlt 5-6 évben sikerült felszednem 15 kilónyi felesleget, amitől szívből szeretnék megszabadulni. Elméletben tudom, hogy mit kellene tennem, csak hát nem vagyok igazán kitartó. Most nemrég keményen elhatároztam, hogy ennek véget vetek, és már 4 napja igyekszem többet mozogni, és rengeteg almát eszek. Ha rámjön a rághatnék az almához nyúlok. De még nem tudok konkrét eredményeket mondani. És te? Hogyan harcolsz a kilók ellen és milyen eredménnyel? Kíváncsian várom válaszodat, szia! Zita

#68 2004. 02. 18. - 21:51:27

Szia Mariannka! Nem vagyunk még összehangolva. Remélem ez csak idő kérdése. Megdicsérlek az önmegtartóztató viselkedésedért. :d :d :d. De vajon a többi sorstársunk mere van? Kereslek benneteket :'( :'( :'( Így kivel fogjak össze??? Még egykicsit itt vagyok a közelbe. Azért pusza mindekinek. Bobecske.

#69 kismvity 2004. 02. 18. - 13:14:34

Most olvasom, mit írtam, csak egy szelet piskótatekercset ettem, nem egy egészet! Bár ha jó formában voltam, rengeteg sütit meg bíram enni. Főleg a vajas-krémesek a gyengéim... :$ mariann

#70 kismvity 2004. 02. 18. - 13:09:26

Szia Bobecske! Itt vagyok, én nem vesztem el, mint a többiek. A gépem rendetlenkedik, néha-néha leáll a net. Tegnap este bűnöztem, megettem egy piskótatekercset. De megbocsájtottam magamnak, mert egész nap viszont alig ettem, és nem csaltam. Séta is volt, és este még a hasizom-kezdeményem is megnyúztam jó alaposan. Ja, a hasam ment rendesen, lehet, hogy a savanyúkáposzta leve használt. Hogy dicsekedjek is, reggel a mérleg 1 kilóval kevesebbet mutatott! :d Ma az ebéd hamis gulyásleves volt. Csak a levét ettem (pár krumplika volt csak benne). A második fogás túróslepény volt. Nem éppen fogyókúrás menü. A férjem mamája sütötte, és ennek nem tudtam ellenállni. 2 szelet ment le. Most itt a tányér mellettem, és csábítanak, hogy "gyere, egyél meg", de inkább eszek egy kis savanyúkáposztát. Vacsi nem lesz, remélem kibírom! Nálunk szépen süt a napocska, délelőtt voltunk is sétálni. Csak a szél fúj, és így nincs valami meleg. Mariann

#71 2004. 02. 18. - 08:29:58

Szia Zita! Örömmel üdvözöllel körünkbem. Írjál magdról,néhány sort.Amit fontosnak tartasz ,hogy megismerjünk. Mennyit szertnél fogyni,milyen módszerrel,és egyebek. pusz.bobecs.

#72 2004. 02. 18. - 08:26:50

Sziasztok kislányok4 Hova tüntetek? Nincs valami nagy élet. Lehet hogy az "ujraélesztés" nem volt tökéletes. Marika???? Mariannka! Én itt leszek napközben .Be-be nézek,ha tudsz jelentkezz! Írd meg milyen ügyes voltál tegnap,és mi a terved mára! Persze mindenkiére kiváncsi lennék,ha meg tiszteltek,hogy megosszátok vel(ünk)em. Szép napot mindenkinek,bár lehet,hogy a napocska kivette mára a szabad napját. :) :) :) bobecs.

#73 2004. 02. 18. - 07:19:01

Szia Zsóka, én is most találtam erre az oldalra, és kb én is 15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Te már elkezdted valahogy?

#74 kismvity 2004. 02. 17. - 15:38:01

Helló Mindenki! Bobecs, Marika és a többiek! Merre vagytok? Alig-alig ír valaki, én meg már rosszul vagyok, ha nem ülhetek gép elé. Szorgosan olvasom, ki mit ír. A fogyit eddig még birom, igaz ez a 2. nap, fura hogy nem zabálom magam degeszre. Még tornáztam is, itthon egyedül, a callanetics 1 órását végig. Jól esett, de tényleg! Most izomláz van a hátsómban. A csemetém a kiságyból nézte mit csinálok, és próbált utánozni. Nagyon édi-bédi volt! Márcsak ezért is megérte... Elhatároztam, hogy május közepére 15 kilóval könnyebb leszek. A sógornőm eljegyzése lesz, és addigra le kell fogynom!!! Itt a TAVASZ! Ja, mi sétálunk minden nap a csemegével legalább egy órácskát. Puszi: Mariann :d :d :d

#75 2004. 02. 17. - 11:56:04

Szia Zsóka!Tegnap nem tudtam válaszolni,mert későn kerültem haza. Én tönköly és rozs lisztből készűlt saját kenyeret eszem már két hete.z volt az első lépés.A mozgás tényleg nagyon fontos.Biztos,hogy hamarabb leindúlnak a kilók.Nem kell órákig tartó kinzó tornára gondolnod,mert az a lényeg ,hogy mozogj és rendszeresen. A túra is nagyon jó,de ha hétközben egy-egy kis sétával még megmozgatod magad az is elég egyelőre.Aztán majd lehet,hogy rákapsz azízére és tovább lépsz.Az a lényeg,hogy rendszeres legyen és kedvvel csináld ne kényszerből.A folyadék bevitel nagyon fontos de én nem gyümölcslevekkel,hanem csak szénsavmentes ásványvizzel oldom meg.A gyümölcslevek azon túl,hogy egészségesek sok cukrot tartalmaznak.Ha egy kis citromot belecsavarsz az ásvány vízedbe még hatásosabb, és egy kis ízt is kap tőle. Írd meg légyszives,hogy miket eszel.Hátha valami jó ötletet kapunk töled is. Most megyek mert dolog van.még késöbb benézek. Szia mindenkinek. További szép napot. Remélem előbújtok a rejtekhelyetekről erre ajó napocskás időre. {H} {H} {H}

#76 2004. 02. 16. - 17:23:23

Szia bobecs! Köszönöm a bíztatást! Csodát én sem várok mert tudom, hogy attol hízhatok amit megeszek!Már szinte ásványvízet,100%-os gyümölcslevet iszom amit én facsarok ki. Sokat gondolok arra mit kéne még tennem, hogy elinduljanak a kilók! Te milyen péksüteményt eszel? Megprobálok sokat mozogni, de sajnos néha a lustaság urrá lesz rajtam! Már alig várom, hogy jobb idő legyen és lehessen túrázni, mert azt nagyon szeretek! Várom tanácsaidat! Üdv: Zsóka:)

#77 kismvity 2004. 02. 16. - 16:07:08

Sziasztok! Tegnap nem tudtam leülni a gép elé, de most itt vagyok. Mától elkezdtem a fogyizást. Most még csak úgy a magam feje után megyek, de majd szépen kialakul minden. Délelőtt narancsot ettem. Az ebéd húsleveske volt, most a répát szépen megettem belőle, tészta nem úszkált a tányéromban. Utána egy szupermini töltöttpaprikát küldtem le a pocakba, de a paprikáját nem ettem meg, és paradicsomot se szedtem hozzá, mert azt nem szeretem. :s Most délután megint csak gyümit eszek, vagy almát, vagy narancsot. Ja! Light kólát szabad inni? Nincs benne cucus, csak nagyon bugyborékos... Most látom, van mégegy Mariann... Nem ám összekeverni minket, én a kisdagi vagyok! Remélem már nem sokáig... ;) mariann

#78 2004. 02. 16. - 09:50:49

Szia! Én szívesen segítenék neked. Kb. 2 hónapja kezdtem el fogyózni, ez alatt az idő alatt kb. 10 kg-tól szabadultam meg. A lényege az volt, hgoy nem éheztem, nem koplaltam, nem voltam feszült és ideges. Érdekel??? Ha igen, írj és elárulom hogyan, mivel csináltam! ;) tullia@egon.gyaloglo.hu Üdv: Mariann

#79 2004. 02. 15. - 21:44:35

Szia Zsóka! Üdvözlünk a csapatunkban. Mi nem csodát várunk hanem egy lassú,átgondolt,életmódváltást csinálunk Ha elhatároztad,hogy milyen úton akarod elérni számíthatsz mindannyiunk segítségére.Csak kérdezz,és olvass! Mi is túl vagyunk már néhány probálkozáson.Tudjuk,hogy nem könnyű,de erős akarattal megoldható. Pusza bobecs.

#80 2004. 02. 15. - 21:36:07

Sziasztok! Én most találtam meg ezt az oldalt és szeretnék kb. 15 kg-tól megszabadulni.Már sok mindent kiprobáltam de nem túl nagy sikerrel. Esetled ha bárki tudna tanácsot, ötletet adni annak nagyon örülnék. :)

• 280 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: