Házipatika fórum: Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 280 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »

Januártól szeretnék jónéhány kilótól megszabadulni!

#81 2004. 02. 15. - 16:19:14

Szia Mariann4Sajnos este már nem tudtam veled passogni,de majd behozzuk ;) Én is örülök neked és jó,és eredményes fogyizást kivánok kis társaságunkban. Később benézek ha tudtok gyertek. Pusz.Bobecs

#82 2004. 02. 15. - 16:16:43

Szia Marika! Ez nem elképzelés,ez a dolog müködött három éve is. Így tudtam lefogyni.A fogyóm az majdnem olyan mint ez az elválasztós,de én inkább azt tudom betartani,hogy mindent eszem de keveset.Teermészetesen az ésszerűség határain belűl.Minimális zsír ill.cukor.Ha külön eszem a dolgokat kis idő múlva(lásd a testkontrolt)hiány érzetem támad és akkor már nem nagyon müködik a kontroll. Kiszámoltam már és pontosan tudom ,hogy mennyi az a kalória amitől szépen folyamatosan fogyok.De én a mozgást bele kell kalkulálnom mert a nélkűl nem megy.Az én mozgásszegény életmódom mellett muszály mert azonnal lelassúl az anyagcserém és akkor semmit nem érek a kaja megszoritásal. Az abaj,hogy nagyon is tudom-már én is könyvet tudnék írni ebből a tudományból-,hogy mit,mennyit,és hogyan.Csak az indulás nehézkes,hogy rászánjam magam,hogy tudatosan csináljam ne erőszakkal. Most talán kezd egy kis nyugalom kialakúlni körülöttem.Azért gondoltam,hogy most kell erőt meríteni. Én biztos vagyok benne,hogy ha összefogunk akkor ezuttal sikeresek leszünk. Higgyél magunkban.Lehetőleg te is tedd félre ami nem olyan fontos,hogy most magaddal tudj törődni teljes mellbedobással. Pusz.bobecs.

#83 kismvity 2004. 02. 14. - 21:54:48

Sziasztok! Itt vagyok ismét, üdén és frissen, tele energiával. Alig vártam, hogy leülhessek a gép elé! :d Ugye majd segíteni fogtok a kalória számlálásban! Ja, és tüzetesen elmondjátok, mi az a szétválasztásos módszer! Azt se tudom, nekem hány kalória kell naponta: 600-1000? Egyébként csoda történt, nem ettem a saját löttyedt tiramisumból, pegig állítólag egész jó lett. Csak akkor nyalakodtam egy kicsit, amikor megcsináltam. Viszont 1-2-3 cukrászdai rémesen édes csoda lecsúszott. De majd hétfőn bekeményítek! Torna mára is be van tervezve, bár elég fáradt vagyok. A csemetém olyan hisztit levágott, hogy az eszméletlen! A kosztümkabátkám bélését is még be kell rendesen varrni, kell még rá két gombluk, két gomb, és holnap a keresztelőn villoghatok a saját művemben. Ja, most jut eszembe: láttam Marika, neked se szimpi a herbalife! Azt hittem, csak nekem nem tetszik... :p Bobecs, örülök, hogy téged is megismerhetlek! :d :d Na, húzok varrókázni, de közben figyelem a gépet! Mariann

#84 2004. 02. 14. - 19:38:57

Bobecs! Háromszor is elolvastam az utolsó soraidat. Tudod milyen jó lenne már ott tartani, de ehhez azt hiszem nagyon sok-sok hónapnak kell eltelnie,hogy megtudd csinálni. De ez olyan szépnek hangzik, csak igaz is legyen! Nekem az a véleményem, hogy neked is ki kellene tüznöd a saját kalória beviteledet.Legtöbbször ott csuszunk el / magamról tudom/,hogy töménytelen mennyiséget eszünk össze, és nem figyelünk,hogy egy-egy kaja mennyi kalóriát tartalmaz. Ugye nem mindegy, ha pl. megeszünk egy nagy adag mustáros pipit sok sok zöldséggel, vagy egy nagy adag tejfölös csirkepaprikást mokedlivel. A kettő között óriási nagy a kalóriaérték. Szerintem ezért kellene egy kicsit odafigyelni a számolgatásra. Nagyon jó a bevállalásod, én még az elején nem merem. Én tavaly ugy kb. 2 hónap közepén kezdtem csinálni, mikorra már leadtam már egy jónéhány kilót. Ráadásul, most még ha akarnám, akkor sem tudnék tornázni, mert kb, egy hete belerugtam a székbe, és ez olyan erősre sikerölt,hogy még most sem tudok cipőt huzni és menni se nagyon,. Csak bicegek össze-vissza. Azt mondta a férjem,ha hétfőre se leszek jobban, el kell mennem sebészetre, meg kell röggeneztetnem, mert ez már egy kicsit tulzás,hogy ilyen sokáig nem jön rendbe. Visszatérve: szerintem a kalória beviteledet,határozd meg.Az egyém 1200-1400 között lesz, és ahogy régen a szétválasztásos módszert szeretném ismét folytatni. Nekem ez bejött, ha odafigyelek most is eredményt kell hoznia. Ez neked is be kell,hogy jöjjön, de nem akarlak rábeszélni. Marika

#85 2004. 02. 14. - 19:14:32

Marika!Kérdezted,hogy milyen módszert akarok csinálni. Eszembe se jut mást mint a számolgatást a megengedett kalóriámon belűl. Én nagyon "jó" helyzetben vagyok a sok súlyom miatt sok minden belefér az elején.A heti három Norbit és egy úszást fogok bevállalni.Ez elég és még a lépcsőzést,ami azt jelenti,hogy egyszer egy nap gyalog megyek le a kilencedikről és a hatodiktól felfelé is.Egy idő után ezt emelem és addíg amíg végig a tíz emeletnyit megtudom pihenő nélkül tenni felfelé. Jól hangzik Marika?

#86 2004. 02. 14. - 19:08:04

Sziasztok kislányok! Este nagyon aktívak voltatok.Én már nem győztem várni ezért be kellet a rácsos kaput....:$ Marika! Be van vásárólva és mindjár sűl a tönkölyös kenyérkém. Sajnos ma aranygalus volt direkt nem becézem ,mert nagyon jó volt és tényleg csak kicsit de bele bugyborékoltam :$ Beigértem a családnak,hogy most egyék tele magukat mert egy ideig nem sütkérezek,csak séta közben a napocskán. ;) Nagyon bízom benne,hogy a vacsorát kibekkelem. Olyan jó lesz,hogy egymásban tartjuk majd az erőt. Mariann örülök,hogy te is csatlakoztál, és már most ennyire szeretsz minket. Küldök három gratulát :d :d :d az esti ügyességedért.Biztos tudunk segíteni és várjuk a te segítséged is. Puszika ha itt van valaki akkor még jövök. bobecs

#87 2004. 02. 14. - 16:38:01

Hello Mariann! Ma nálunk csokis farsangi fánk volt. A férjem, egy hatalmas tállal sütótt, akár az egész házat megkinálhatnám velóle. Nagyon finomra sikerült,ugy kellett visszafognom magam,hogy nem egyem degeszre magam. Biztos,hgy bőven marad még holnapra is. Igy,hogyan lehet fogyózni?? Marika

#88 kismvity 2004. 02. 14. - 15:30:56

Helló! Mindenkinek Boldog Valentin-napot! Csináltam egy ki nasit, mert este buli lesz. Életemben először Tiramisut csináltam. Löttyedt lett szegény, egy nagy tálba kellett rakni. De szerintem így is el fog fogyni. Holnap megint nagy zaba lesz, de hétfőn aztán tényleg bele kell húzni! Ja, hogy dicsekedjek is, tegnap este tényleg tornáztam: 200 hasizomerősítő. Régen nagyon ment, de most gyűrődött a hasamon a háj. Este visszajövök, megint enyém lesz a gép! :d :d :d Mariann

#89 2004. 02. 14. - 09:42:56

Tünde! Azért én emlékszem arra az időszakra, amikor azt mondogattuk,hogyí nem vasgyunk már kilencvenesek.Sőtnagyon szépen nyolcvan alá mentünk, igaz nem engedtük meg magunknak,hogy halálra zabáljuk magunkat. Most is ezt kellene tennünk. Marika

#90 2004. 02. 14. - 09:14:51

Jó reggelt! Gyorsan írok egy pár szót, mert szedik szét a gépet és viszik bővíteni (vagy mi, nem is értem...) így teljesen bizonytalan, mikor lesz újra gépem. A lényeg: én tavaly januártól amit elkezdtem, vagyis hogy odafigyelek magamra, azt azóta is csinálom, de vannak olyan hosszabb-rövidebb időszakok, amikor nem figyelek és akkor elengedem magam, na ezért tartok még mindig a 94 kilónál. De viszonylag egészséges dolgokat eszem (csakhogy SOKAT), mostmár talán elmondhatom, hogy a séták is rendszeresek (valamennyit szinte minden nap sétálok), tehát szerintem az alapok majdnem jók. Arra kell figyelnem, hogy túl nagy kilengéseket ne csináljak. És persze arra, hogy megelégedjek kevesebbel is. Vagyis igyekszem rendszeresen jönni közétek. Tünde

#91 2004. 02. 14. - 08:57:05

Jóreggelt Mindenkinek! Mindenkinek csodálatos szép napot kivánok! Mivel ma Valentin nap van, nemhiszem,hogy fogyós nap lenne bárkinek is. Ez az a nap amikor biztos,hogy eszünk egy kis csokit vagy valami hasonló édességet. Ne is vonjátok meg magatoktól, majd hétfőtől leadjuk. Gondolkodom a mai menün, de még semmi ötletem sincs, de annyi biztos,hogy a mai nap biztos lesz valami finom édesség. Mégegyszer mindenkinek jó reggelt és szépnapot kivánok, nemsoká jövök. TÜNDE, hol vagy? tegnap mintha nem jöttél volna fel?? Marika

#92 kismvity 2004. 02. 13. - 22:46:44

Szép álmokat mindenkinek! Úgy döntöttem még tornázok egy kicsit. Utána pancsi, és én is megyek szundizni! Sziasztok! Mariann

#93 2004. 02. 13. - 22:39:02

Mariann! Én holnap és holnapután is itt leszek. Majd holnap többet beszélgetűnk. Látod, ezért találom és jobbnak az én módszeremet, mert ott simán megeheted az egész huslevest,mégha egy-két kanál tészta van benne,akkor sem kell lelkiismertefurdalást csinálni,ha megeszed. De erről,bővebben majd holnap. Most megyek én is aludni MINDENKINEK NYUGODALMAS JÓÉJSZAKÁT! Marika

#94 kismvity 2004. 02. 13. - 22:29:15

Szia Marika! Akkor jövő héten kezdünk? Az úgy pont jó lesz, mert vasárnap lesz Napsugár kereszelője, utána buli, kaja, süti, nyam-nyam. Hogy nézne ki, hogy pont én, a főédesszájú nem eszek semmit! Eszek sütit, jó?! De vacsizni nem fogok. Az Atkins-ról lemondtam, délben a szívem hasadt, mert a husileveskének csak a levét lehetett elszürcsölni. Legalább a répát megehettem volna! Holnap és holnapután itt lesztek? Mert én jövök, ha szabad lesz a gépezet! Mariann

#95 2004. 02. 13. - 22:21:05

Marian!! Szeretnélek megnyugtatni,hogyha én tavaly letudtam több mint 11 kilkót ani 3 hónap alatt, Te is meg tudod csinálni.Nekem sem használt eddig semmiféle csodabogyó, ha valaki,én már pedig mindenfélével megpróbáltam fogyni és szinte majdnem mindig eredmény nélkűl, kivétel a tavalyi év.Ráadásul még plusz-pénzbe sem került., Majd még azt is megbeszélhetjük,hogy naponta mit főzzünk,hogy beléeférjen a kalóriánkba, és azt hogy mikor együk meg. Délben elég sok mindent lehet enni, még süteményeket is, csak a délutánokra és az estékre kell nagyon odafigyelni. Marika

#96 kismvity 2004. 02. 13. - 22:12:42

Helló Marika! A bébi 18-án lesz 19 hónapos. Már nem szopizik (sajnos). Csak 10 hónapig cupákolt a kicsim, imádtam amikor a cickómon lógott. Na, de szoptatás alatt ettem is rendesen, hogy legyen tejcsi. Most szerintem az akkor összeszedett háj nem akar egy istenért lemenni. Annyi mindent próbáltam már, egy csomó fajta fogyókúrát, krómot, egyéb csodabogyeszeket. A doktornéni barátnőm még egy "vércukorszint rendbentartó" gyogyót is felírt. Jó kis hasmenést csinál, de csak 2 kg-ot fogytam tőle, pedig már pár hónapja szedem. (Lehet, hogy nem kellett volna zabálni mellette!) No, de itt leszek veletek! Imádlak Titeket! Mariann

#97 2004. 02. 13. - 22:03:33

Mariann! OKÉ, jó,hogy itt vagy. Lelki problémákról /sajnos/ itt is lehet bőven beszélgetni. Mariann: Mennyi idős a babád, és szoptatsz-e még? Ez elég fontos a fogyókura meghatározáshoz. Marika

#98 2004. 02. 13. - 22:01:23

Gondolkodtam en is, hogy mindent felfalni a hütöböl, a racsokat is (utana, meg mar nem lesz mire pakolni haha, üres lesz a hütö, ha ha nem lesz mit enni...tadam tadam lefogyunk) oks en mar holnaptol kezdem jo? mert 2 het mulva magyarorszagra kell mennem es szeretnem, ha felismerne a csaladom. van hogy a tükör elött allok -templomi orgona dallam a hatterben- beallok a tükör ele majd ket kezzel az arcom fele nyulok, es közben halkan nyöszörgök add uram, hogy lassam az arcom... szoval ez nem allapot, össze a kg-ook ellen

#99 kismvity 2004. 02. 13. - 21:59:38

Szia Marika! Régen vezettem egy naplót, amiben leírtam mikor mit ettem, mennyit, mozogtam-e, betartottam-e a fogyókúrát. Csatlakozom hozzátok én is! Ja, köszi a biztató szavakat, átgondolom a dolgokat! PUSZI :d Mariann

#100 2004. 02. 13. - 21:54:19

wendyke! Csatlakozzál hozzánk,nagyon örűlünk neked is, tudod többségben az erő. Szerintem, szerdán fogjuk kezdeni, addig mindent felfalunk még ami van még a hütőnkben, és utána indulás. De még az is elképzelhető,hogy már hétfőn el tudjuk kezdeni. Marika

• 280 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: